חפש מאמרים:
שלום אורח
10.07.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

תוכנות הנהלת חשבונות - מה הן מציעות לנו?

מאת: גיא אלוןהנהלת חשבונות13/06/20101922 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

השוק הישראלי מלא בתוכנות להנהלת חשבונות. תוכנות אלו מאפשרות לעסקים קטנים לנהל לבדם את תחום הנהלת החשבונות שלהם או למחלקות של הנהלת חשבונות לנהל את המערכות שלהן בצורה מסודרת ויעילה. במאמר זה נסקור מספר תוכנות הנהלת חשבונות של חברות שונות:

תוכנת הנהלת חשבונות של חברת כספית, שנוצרה על ידי רואי חשבון מוסמכים. תוכנת כספית נחשבת לאחת התוכנות המתקדמות ביותר בתחום הנהלת חשבונות שיש כיום בשוק. התוכנה כוללת אפשרויות רבות לניהול הנהלת חשבונות, הפקת חשבוניות, הפקת דוחות ומסמכים כגון הזמנות, קבלות, תעודות, דו"חות מע"מ, דו"חות יתרת לקוחות ועוד.

המערכת של כספית כוללת עדכון נתונים בזמן אמת ללא עלויות נוספות, הוספת לוגו לקבלות, גיבוי נתונים מקוון, הפקת נתונים של הכנסות מפנקס חשבוניות ידני, הזנת תוצאות, יצירת דו"חות אוטומטיים מהכנסות והוצאות לצורכי מס ועוד.

תוכנת כספית נמכרת הן ברישיון לשנה והן ברישיון לכל החיים. התוכנה נמכרת במספר גרסאות כולל גרסה בסיסית להפקת חשבוניות בלבד, גרסת פלוס שמאפשרת הוצאת תעודת משלוח, הצעת מחיר, ריכוז יתרות ועוד, גרסה בסיסית פלוס מלאי וגרסה בסיסית פלוס  חיוב על פי שעות עבודה. 

תוכנת מנג'ר פרימיום של חברת קרייאטיב מנג'ר. תוכנת הנהלת חשבונות שנמכרת כבר יותר מעשרים שנה בשוק הישראלי. התוכנה מתאימה למחלקות הנהלת חשבונות של עסקים קטנים וגדולים כאחד. לעבודה עם רשת ובלעדיה, והיא כוללת יצירת דוחות מלאי, דוחות מס, תפעול נוח וגמיש, סליקת כרטיסי אשראי, ניהול כרטסת רחבה, שירות לקוחות, ניהול עובדים, תזרים מזומנים, ניהול מסחר אלקטרוני, עבודה עם שיקים ועוד.

התוכנה נמכרת ברישיון עם חצי שנת שירות חינם.

אודיטור היא תוכנת הנהלת חשבונות של חברת אודיטור. חברה אשר יוצרת שורה של תוכנות אשר מתאימות לניהול משרד, בין היתר תיעוד פנים, הנהלת חשבונות חד צידית (תקבולים ותשלומים),אויטור לעמותות מלכ"ר.

תוכנת אודיוטר כוללת מערכת הנהלת חשבונות כפולה, אפשרות לעבוד עם מט"ח, אפשרות לעבוד עם מספר חברות במקביל, כרטסות מלאות מידע, שירות לקוחות של רואה חשבון מקצועי.

המחירים של התוכנה היא 2500 שקל לרישיון יחיד, ו500 שקל עבור תמיכה שנתית.

חשבשבת היא תוכנת הנהלת חשבונות המוכרת ביותר בישראל. התוכנה משרתת 40 אלף לקוחות והוא מופצת גם בארה"ב. התוכנה כוללת עדכון מע"מ, מערכת קשרי לקוחות, מכירות ורכש, ייצור וניהול מלאי, רכש קבוע, תשלומים, הפקת דוחות תקופתיים, מערכת קופה חכמה, ביקורות חשבונות, המרת קבצים מדוס לחלונות ועוד.

חברת חשבשבת מפעילה שירות מיוחד של קורסים ללימוד התוכנה, והתוכנה עצמה נלמדת בקורסים של הנהלת חשבונות.

המאמר מוגש מטעם אינדקס יועצי מס הגדול בישראל, בתוכו ניתן למצוא אינדקס יועצי מס, מאמרים נוספים בתחום וחדשות בתחום המסים.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת גיא אלון

מאת: גיא אלוןהחזרי מס28/07/112982 צפיות
מרביתכם בוודאי לא מודעים לעובדה כי עד 80% מהעובדים במדינה זכאים להחזר מס, כל שכן כשאותם עובדים מקבלים הכנסה משני מקומות שונים. אם בעבר החזר מס היה כרוך בבירוקרטיה ארוכה ומפרכת, הרי שהיום אפשר לבצע בדיקת החזר מס אונליין האורכת בסך הכל כמה שניות. הזדמנות נוספת לבדוק האם הנכם זכאים להחזר מס תתרחש בזמן הגשת טופס תיאום המס השנתי, פרוצדורה שאפשר כיום לבצע אונליין גם כן.

מאת: גיא אלוןמשכנתא14/04/111129 צפיות
כפי שכולנו שומעים בלא הרף, משכנתא היא ההשקעה הגדולה ביותר שרוב רובם של משקי הבית יעשו בימי חייהם, ולכן יעוץ משכנתאות מקצועי הוא כמעט בגדר הכרח. יעוץ משכנתאות יכול לא רק לעזור לכם לבחור את ההצעה המשתלמת ביותר, או לתפור לכם משכנתא מותאמת להעדפות האישיות שלכם מבחינת גובה תשלום, תקופת ההתחייבות וכו'.

מאת: גיא אלוןהפקות אירועים14/04/111243 צפיות
מעצבי אירועים יכולים לא רק לתרום להצלחת אירוע מסויים אלא גם לחסוך בהוצאות. עם זאת, מהתרשמות אישי של כותב שורות אלה, רבים מאיתנו לא מודעים הייטב לסוג ההתקשרות עם מעצבי אירועים, מה נכלל תחת החוזה שלהם, ומה עושים במידה ומתגלים חילוקי דעות. על נושאים אלו, ואספקטים אחרים של חוזה עם מעצבי אירועים, בשורות הבאות.

מאת: גיא אלוןפרסום14/04/111694 צפיות
מזל טוב! אתם חוגגים חתונה / בר מצווה / יום הולדת / ברית / בריתה או אירוע אחר. לא משנה איזה אירוע אתם חוגגים, אתם רוצים ליהנות ורוצים שהאורחים שלכם ייהנו ויזכרו את האירוע שלכם כאחד האירועים המוצלחים והמהנים היותר שהיו בהם. על מנת שהאורחים יזכרו דווקא את האירוע שלכם עליכם להשקיע באירוע, בעיצוב, באוכל, במוסיקה ובאטרקציות מיוחדות, אך יותר מכל על מנת שהאורחים יזכרו את האירוע צריך להעניק להם מתנה קטנה שכל פעם שיביטו בה יזכרו באירוע המיוחד שלכם, בשביל זה הומצאו סוגים שונים של מזכרות לאירועים.

מאת: גיא אלוןתכשיטים01/11/101879 צפיות
צורפות הוא מקצוע עתיק מאוד, תפקידו של הצורף הוא לעבד מתכות כמו זהב, פלטינה וכסף במטרה ליצור מהם תכשיטים. הצורף מעבד את המתכות לתכשיט ומשלב עליהם אבנים יקרות.

מאת: גיא אלוןבריאות ורפואה כללי01/11/1011870 צפיות
רופא תעסוקתי תפקידו לבדוק את בריאותם של אנשים שאינם נמצאים בקו הבריאות ובשל כך לא יכולים לצאת לעבוד. הרופא התעסוקתי יכול לאשר היעדרות ממושכת מהעבודה בעקבות מחלה ולקבוע אובדן כושר עבודה.

מאת: גיא אלוןבניין ואחזקה - כללי01/11/101893 צפיות
כמה פעמים חיכיתם ימים או שבועות לחשמלאי שיבוא לתקן מוצר חשמלי שהתקלקל לכם בבית? התקשרתם אליו כמה פעמים והוא דחה אתכם שוב ושוב בינתיים התחלתם לכבס במכבסה, התחלתם לבשל מאכלים שלא דורשים אפייה או חימום בתנור ועוד. לפעמים מספיק שמוצר חשמל אחד לא יעבוד כדי שנבין עד כמה אנחנו תלויים בחשמל. במקרים כאלו או שאנחנו מנסים את החוש הטכני שלנו או שאנחנו קוראים לאיש מקצוע המתעכב - חשמלאי.

מאמרים נוספים בנושא הנהלת חשבונות

מאת: דניאל seoהנהלת חשבונות13/12/19443 צפיות
לפעמים נתקלים במצבים בהם חייבים לקבל משכנתא ואין אפשרות להיכשל, זה בדיוק המצבים שבהם אני נכנס לתמונה. שמי מרטין בוקסדורף, אני מומחה בהשגת משכנתא למסורבים בבנקים, כאשר הדגש הוא שאני משיג משכנתאות בבנקים בלבד- כאשר אתם כבר קיבלתם סירוב.

מאת: אבי דוידיהנהלת חשבונות23/04/161339 צפיות
הסבר על פתיחת תיק עוסק פטור לעסקים מתחילים בישראל.

מאת: אלוני שחר- יועץ מסהנהלת חשבונות15/09/142940 צפיות
דוגמא לדף נוכחות יומי לעובד/ת

מאת: אלוני שחר- יועץ מסהנהלת חשבונות15/09/141986 צפיות
הוצאות פרסום בעסק כהוצאה מוכרת ולא לטופס פחת בנוסף- הערה לגבי השוואה בין שתי הפנסיות

מאת: אלוני שחר- יועץ מסהנהלת חשבונות15/09/141717 צפיות
במאמר זה ניתן לראות את המסמכים הנדרשים להצהרת הון. לצורך סיוע בהכנת הצהרת ההון שלכם, נבקשכם להמציא למשרדנו בהקדם את רשימת הטפסים והנתונים כמפורט להלן וליצור עימנו קשר.

מאת: אוהד ז.הנהלת חשבונות23/11/138063 צפיות
הכלי הטוב ביותר להנפקה של חשבוניות הוא תוכנה אשר מנפיקה חשבוניות לעסק בחינם. הדרך השנייה והישנה של הנפקת חשבונית כרוכה בקנייה של פנקסי חשבוניות מדי תקופה ושמירתם הפיזית לצרכי ביקורת, והיא כמובן מסורבלת ויקרה יותר. אחד היתרונות של עולם האינטרנט היא תוכנה מעולה זו של הנהלת חשבונות באינטרנט, וניהול העסקים באופן אוטומטי וממוחשב.

מאת: אוהד ז.הנהלת חשבונות23/11/137772 צפיות
אחד היתרונות שרשת האינטרנט מציעה לנו הוא תכנות בחינם. תוכנה להוצאת חשבוניות באינטרנט היא תוכנה חינמית שבאמצעותה בעלי עסקים יכולים להפיק חשבוניות ממוחשבות בחינם. במאמר הבא נדבר על תוכנת חשבוניות באינטרנט.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica