חפש מאמרים:
שלום אורח
29.03.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

איך לגלות אם המועמד מתאים לשיווק רשתי ב20 שניות?

מאת: רגינה לקטשיווק רשתי05/07/20101063 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוקשפע מהטבע

מיצירותיה של רגינה לקט

היום אני רוצה לשתף אותך בפטנט הייחודי שלי שהוכיח את עצמו אלפי פעמים.

פגשת אדם חדש התחלת לשוחח איתו על הא ועל דא, כמובן על נושאים שמעניינים רק אותו.היות ואתה מגלה עניין ומתעניין במה שיש לו לספר לך, הוא בד"כ מדבר ומספר בלי סוף כי:

אנשים אוהבים אנשים שמקשיבים!

גם אם הסיפורים לא מעניינים אותך, חשוב מאד להקשיב ולהביע התעניינות.זה חלק מהתפקיד בשיווק רשתי.

תוך כדי שיחה רצוי מידי פעם לתת איזושהי תגובה על מנת להבהיר שאתה מקשיב ובמטרה לעודד אותו להמשיך לספר.

באיזשהו שלב בשיחה לפי שיקול דעתך התחל להפנות אליו שאלות על מנת לבחון מה הדבר שחשוב לו ביותר שהיה רוצה לטפל בו. צריך להיות קצת חטטן אבל עם חוש מידה, על מנת שלא תיצור תחושה כבדה של חטטנות. במידה ואתה מקבל תשובות רלוונטית ויש באפשרותך להציע לו פתרון עשה זאת , אבל רק לאחר שתקבל ממנו רשות . ז"א אך ורק במידה והוא מעוניין לקבל ממך הצעה ועזרה.

שים לה שאתה כל הזמן בשליטה על מהלך השיחה, גם כשאתה מקשיב!

אתה ורק אתה מוביל את מהלך השיחה.

במידה ותשובתו חיובית והוא מעוניין לשמוע ולקבל  עזרה,המשך לעניין אותו בדיוק במה שמעניין אותו.דבר רק על מה שהוא רוצה לשמוע.

ברוב המקרים תקבל תשובות חיוביות בנוסח הבא:

"כן זה מאד מעניין", "אני רוצה", ראית פעם מישהו שלא רוצה?"

אך הרושם שיתקבל אינו בהכרח הרושם שנדמה שקיבלת .האם אתה מתרשם שמאחורי תגובות אלה יש כנות ונכונות? לפעמים כן ולפעמים לא. אז איך אפשר לדעת אם המועמד שעומד מולנו אכן מתכוון לכל מילה?

כיצד תבדוק אם האדם העומד מולך אכן מתאים ורוצה להיות השותף שלך בעסק במיוחד עסק מהבית.

שים לב זו נקודה מאד חשובה שתשפיע על הזמן שלך,ההתקדמות שלך, ההצלחה שלך וההתפתחות האישית שלך.

אז הנה הפטנט הקטן שלי שבעזרתו אתה מגלה את הרצון האמיתי:

אתה פותח את היומן ואומר:"אז מתי אתה רוצה להיפגש?"

לפי התגובה אתה יכול לדעת בביטחון אם יש לך שותף חדש או שאותו אדם אינו מתאים לעסק שלך.

1.      אם הוא באמת מעוניין הוא יקבע איתך פגישה וירשום ביומן. (ייתכן ויש לך שותף חדש בעסק)

2.       במידה והרצון שהביע אינו ממש אמיתי, תקבל תשובות כגון:"אני צריך לחשוב על זה",

"אין לי ת'יומן עלי", "אני צריך לבדוק מתי החתונה של...." ועוד כל מיני תירוצים בוריאציות רבות ומגוונות.

אך למעשה איך הוא יכול לחשוב על כל דבר מבלי לקבל נתונים? אדם יכול לחשוב על נושא מסוים רק לאחר שיש לו נתונים שבעזרתם הוא מחשב ובודק אם העסק מתאים לו. הגיוני שאדם ירצה לחשוב לאחר פגישה או לאחר מצגת כאשר קיבל נתונים והוא צריך לעבד אותם אבל לא לפני הפגישה ולפני שקיבל נתונים על העסק.

אדם זה אינו מתאים לעסק בשיווק רשתי. אדם שלא קיבל נתונים, מנסה להתחמק מפגישה וגם רוצה לחשוב, אינו מתאים לשיווק רשתי! למעשה הפרוש של כל התירוצים הוא מאד פשוט: "אני לא מעוניין".

בודדים הם האנשים האומרים לך את מה שהם חושבים וחשים. רוב האנשים אינם מסוגלים לומר זאת. מה שעוצר אותם זה פשוט הקושי להתמודד!

זהו תהליך סינון שיחסוך לך זמן רב ועגמת נפש.

צא לדרך תרגל את הפטנט ואשמח לקבל תגובות

כדי ללמוד פטנטים נוספים הירשם כאן ועכשיו!

בחיוך

רגינה לקט


 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

בחיוך

רגינה לקט

http://www.flp-matanamehateva.com/128360/regy10

רגינה לקט

המפתחים הרגל של הצלחה- הופכים את ההצלחה להרגל

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת רגינה לקט

מאת: רגינה לקטשיווק רשתי20/07/101027 צפיות
כאן תקבלו כלים מעשיים ויישומיים לטיפול במיתוסים הרובצים בכל מקום.מה האמת מאחורי המשפט "בשיווק רשתי מפסידים כסף".

מאת: רגינה לקטשיווק רשתי02/05/10971 צפיות
אם אספר לכם שאפשר להצליח בשיווק רשתי אני מאמינה שלא תאמינו לי. כן, יש רבים שמצליחים בתחום השיווק הרשתי. מה הנוסחה שלהם? מה הם עושים שאחרים לא עושים? http://www.flp-matanamehateva.com/128360/regy10

מאת: רגינה לקטתוספי מזון28/03/101055 צפיות
אחת הבעיות המטרידות ביותר את כולנו היא השפעת שנוחתת עלינו בואריאציות רבות ומגוונות. אני רוצה לשתף אתכם בחוויית השפעת שעברה עלי במשך מספר שנים וכיצד הצלחתי להתגבר ולמנוע מצבי חולי מאד לא נעימים. http://www.flp-matanamehateva.com/128360/regy14

מאת: רגינה לקטשיווק רשתי14/02/101033 צפיות
חשבתם פעם מה גורם לאדם להתעניין בשיווק רשתי? הפרסום הרחב מגרה את הסקרנות שזהו השלב הראשון המתחיל את הקשר עם המועמד. בכל מקום נוכל לקבל מידע רב על דרך השיווק באינטרנט ומה הלאה...

מאת: רגינה לקטשיווק רשתי23/01/101047 צפיות
מה קורה לאדם שדוחק את השאיפות שלו הצידה? מהן הסיבות וכיצד ניתן להתמודד ולנצח במערכה.כל אחד רוצה להצליח, כל אחד רוצה להרגיש טוב, אז מדוע בורחים מהטוב?

מאת: רגינה לקטשיווק רשתי30/12/09938 צפיות
כיצד תדע להבחין במועמד רציני? הרבה אנשים מגלים התלהבות ,שואפים להתקדם ולהשיג חופש כלכלי אך רק מעטים באמת רוצים!

מאת: רגינה לקטשיווק רשתי19/12/09962 צפיות
אילו היו מציעים לכם לבחור בין שכר של מיליון דולר לחודש לבין סנט אחד שמכפיל את עצמו מידי יום, במה הייתם בוחרים? סביר להניח שהייתם בוחרים באפשרות הראשונה...

מאמרים נוספים בנושא שיווק רשתי

עדיין מתלבט/ת אם לעסוק בתחום שיווק רשתי? מאמר זה יסביר לך מה זה שיווק רשתי, איך הוא עובד, במה שונה משאר העיסוקים – מידע חשוב ושימושי שיסייע לך לקבל החלטה שיכולה לשנות את חייך.

מאת: מאיר סוויסה שיווק רשתי07/09/151679 צפיות
הובלות בחיפה של פריטים בודדים כאשר חושבים על הובלות בחיפה לבטח גם אתם מדמיינים משאית גדולה וצוות סבלים המתמודד עם תכולה מלאה של דירה. לכן, כדאי לדעת כי חברת הובלות בחיפה מציעה גם שירות הובלות של פריטים בודדים כמו מכונת כביסה, מקרר, ספה, שולחן אוכל וכדומה. שירות הובלות של מטענים קטנים ופריטים בודדים מיועד ללקוחות פרטיים וללקוחות עסקיים ומוצע במחירים הוגנים ומשתלמים. לחברת ההובלות יש צי רכבים גדול ומגוון הכולל גם טנדרים ורכבים מסחריים בגדלים שונים וברשותה גם משאיות להובלות קטנות.

מאת: רוי ורלשיווק רשתי08/05/151141 צפיות
Managing personal finances takes more than just tracking dollars and cents. It is actually more to do with common sense. Managing your finances is something that is learned and most individuals learn the tough way. Take the following advice seriously and learn to implement positive changes into your finances in order to live a happier and stress free life.

מאת: רוי ורלשיווק רשתי09/04/151275 צפיות
It is an unfortunate that the topic of bankruptcy is quite common nowadays.The recent downturn has played a large role. You need to educate yourself so that you can simplify the process. This article is going to give you with that knowledge.

מאת: כתיבת מומחיםשיווק רשתי10/12/141151 צפיות
אם לפני עידן האינטרנט, הדרך היחידה למכירת מוצרים הייתה פתיחה של חנות או עסק והצעת מוצרים למכירה לקהל הרחב, הרי שהיום כל אחד יכול להיות מוכר. אפשר למכור פריטים משומשים שנמצאים כבר ברשותנו ואין לנו עוד צורך בהם

מאת: uppersiteשיווק רשתי18/03/146693 צפיות
עם זאת, מה חשוב לדעת? חשוב להבין שאמנם מדובר על "חבילת השיווק האולטימטיבית" אבל אם אדם שאיננו מקצועי מבצע את הפעולות הללו, הרי שלא רק שהדבר לא יהווה קידום יעיל אלא שהלקוח ישלם על עבודה לא יעילה ועלול למצוא את עצמו נענש על ידי גוגל במקרים מסוימים.

מאת: דניאל seoשיווק רשתי10/03/131166 צפיות
כולנו אוהבים לראות סדרות שקשורות לעולם המשפט, יש הרבה מאוד זוהר בעולם הזה, לפחות בטלוויזיה, אבל המציאות היא הרבה יותר קשוחה בזה. במציאות עורכי דין הם אנשים שעובדים מאוד קשה, לא תמיד מרוויחים הרבה כסף ובאמת, נקרעים בין הרצון לחיות בשקט לבין הרצון להתפרנס

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica