חפש מאמרים:
שלום אורח
28.01.2022
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

השכרת רכב בארץ

מאת: עידן קידום אתריםרכב21/08/20101673 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

טיפים להשכרת רכב בארץ או בכלל

אחד הדברים המקובלים לאחרונה בישראל היא השכרת רכב בארץ לתקופות ארוכות, אני ממש לא מדבר על להשכיר רכב לנסוע לטבריה לסוף שבוע אלא להשכיר רכב לשנה ולנסוע בו כאילו הוא שלך לעולם. ההבדל הוא בעיקר בגישה ובצורת מחשבה של הנהג הישראלי.

השכרת רכב בישראל לתקופות ארוכות אומרת בעצם שהנהג מוכן לוותר על תחושת הבעלות שלו על הרכב שלו. הדבר הזה הוא שינוי גישה קיצוני מאוד היות והמצב הוא כזה באירופה כבר עשרים שנה ורק בישראל המשיכו הנהגים להחזיק מכוניות קנויות למרות שזה לא הצדיק את ההשקעה לעולם. אבל מה שחשוב זה שהשינוי הגיע בסוף, היום גם בישראל יש מוצר שנקרא השכרת רכב בארץ לתקופות ארוכות ויש בזה לא מעט יתרונות:

אתה נוסע ברכב חדש לגמרי, ללא ביטוחים, טסטים או כל טרחה אחרת מלבד דלק, שזה מאוד נוח. הנה כמה דברים שצריך לדעת על השכרת רכב בישראל ועל השכרת רכב בכלל- טיפים חשובים:

1. דרך נפלאה להשיג מחיר טוב להשכרת רכב בארץ היא דרך האינטרנט.
באינטרנט קיימים אתרים המאפשרים לשלוח בקשות למספר חברות השכרת רכב בו זמנית.. חברות השכרת רכב רבות מחוברות און ליין לאתר אשר באמצעותו הם מקבלים את פניות הלקוחות. בשימוש בשיטה זו טמונים יתרונות ברורים לגבי הלקוח הסופי – עמדתו מול חברות ההשכרה משתפרת מעצם העובדה שכל חברה יודעת כי אם לא תציע מחיר טוב היא תפסיד את הלקוח. ושנית, מעצם כך שהלקוח יכול "לשחק" עם מרכיבי העסקה. בכך מושגים שני דברים : נוחיות פנטסטית של ביצוע כל העסקה והצלחה שבהשגת עסקה קורצת , מואצת ודינאמית יותר. מכל מובן ומכל היבט. השכרת רכב הופכת מסרבול - לתענוג ומתבצעת באופן מודרני, ידידותי ומאד מזמין וכיפי.

2. תוספות הכרוכות בחיוב נוסף: תזכרו טוב עם מי יש לכם עסק- חברות שעוסקות בהשכרת רכב בארץ הן כנראה החברות הכי מסוכנות שיש מבחינת הסיכוי שירמו אותך, אז להיות זהירים מאוד כשבאים במגע עם חברות כאלו.

במידה ויש נהג נוסף תחויבו בתשלום נוסף עבור ביטוח. לקיחה והחזרה של רכב בנתב"ג כרוכה בתוספת תשלום מיסי נמל. ישנן חברות הגובות תשלום נוסף עבור מסירת והחזרת רכב לבית הלקוח. חריגה מהגבלת הקילומטרים שנקבעה ביום ההשכרה עשויה לגבות מחיר. דוחות וקנסות תעבורה בתקופת ההשכרה תחייב את חשבונכם. ניתן לקבל בתוספת תשלום כסא לתינוק או מכשיר סלולארי ברכב ומכשיר ג'י פי אס.

 תגיות המאמר: השכרת רכב בארץ


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

פליירים

מגנטים

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת עידן קידום אתרים

מאת: עידן קידום אתריםפרופילי חברות12/01/128255 צפיות
כאשר סוכן של אומנים מגיע לפגישה עם לקוחות חשוב מאוד שהוא יגיע מצוייד בפולדרים שהוא הדפיס בבית דפוס. פולדרים במקרה הזה יכולים להיות גורם שסוגר עבור סוכן עיסקאות. כאשר סוכן של אומנים מגיע לפגישה עם לקוח גדול הוא יכול לבחור להגיע מוכן ומתוקתק והוא יכול לבחור להגיע חצי מוכן. להגיע לפגישה מסוג כזה עם פולדרים ממותגים היא בחירה בלהגיע מוכן ותוקתק.

מאת: עידן קידום אתריםעסקים - כללי07/01/121241 צפיות
מדינת ישראל היא מדינה בעלת צביון דמוקרטי שמהווה את הבסיס בהקיומי שלה. כל מה שמפורסם בפומבי במדינת ישראל צריך לעמוד תחת ההגדרות של משטר דמוקרטי וצריך להיזהר מאוד בדברים שאנחנו מפרסמים. בית דפוס הוא עסק שיכול למצוא את עצמו עומד באמצע זירה פוליטית או חברתית בנושאים מסויימים בעקבות כך שהוא זרוע מבצעת של חופש הביטוי. בית דפוס יכול בקלות לפגוע בזכויות יסוד שקיימות במדינה שלנו מבלי בכלל להיתכוון לכ, לכן לכל בית דפוס צריכה להיות מערכת שמפקחת עליו בצורה זו או אחרת.

מאת: עידן קידום אתריםצימרים16/12/111411 צפיות
מישהו חכם פעם אמר לי כי חופשה מהנה ומלאה בחוויות תלויה בראש ובראשונה בפרטנר או הפרטנרים שאיתם תצא אליה, אין ספק שיש אמת באמירה הזאת אבל לגבי האנשים שאיתם תבחרו לצאת לחופשה אנחנו לא נוכל להמליץ לכם או לדעת כמה טובים הם עבורכם, לגבי כל השאר דווקא כן נוכל, אז איפה בעצם מתחיל "כל השאר"?

מאת: עידן קידום אתריםצימרים16/12/111388 צפיות
מי לא אוהב נופש?! מי לא רוצה להתפנק בצימרים בצפון!? אבל לא תמיד התקציב מאפשר. רוצים למצוא צימרים בצפון במחיר מתאים לכיס? הכול תלוי איך תחפשו. כאן תוכלו לדעת, איך למצוא צימרים בצפון בקלות, צימרים מפנקים וכמובן במסגרת התקציב.

מאת: עידן קידום אתריםשיווק15/12/111165 צפיות
קיימים עסקים רבים קטנים וגדולים שנעזרים ביועץ שיווקי על מנת למנף את העסק שלהם. יועץ שיווקי הוא בעל מקצוע שמגיע לעסק שלנו על מנת לערוך סדר בעסק שלנו. קבלת עזרה מיועץ שיווקי יכולה להיות מועילה מאוד במצבים מסויימים. אחד מהדברים הראשונים שיועץ שיווקי יבדוק כאשר הוא יגיע לטפל בעסק שלנו זה את המיתוג שעשינו לעסק שלנו. כאשר יועץ שיווקי מתחיל לטפל בעסק שלנו הוא ישר ילך לניירת שלנו וייעץ לנו להדפיס פנקס חשבוניות ממותגים, פולדרים ממותגים, כרטיסי ביקור אם אין לנו ועוד מוצרים שונים שיכולים ליצור לעסק שלנו תד

מאת: עידן קידום אתריםמחקרי שוק15/12/118262 צפיות
ביקור בבית דפוס יכול להיות מועיל מאוד עבור אנשים שרוצים לתת לעסק שלהם קפיצה עסקית. כאשר אנחנו מגיעים לבית דפוס באפשרותינו לבחור מוצרים שונים אותם אנחנו מדפיסים לצרכים שונים של העסק שלנו. בחירה של מוצרים להדפסה בבית דפוס בנוייה כמו פירמידה. בהתחלה אנחנו בוחרים בבית דפוס מוצרים שהם בסיסיים ולאט לאט אנחנו עולים במדרגות של הפירמידה ומגיעים לשלב בו אנחנו רוכשים מבית דפוס מוצרים שהם מוצרים של מותרות.

מאת: עידן קידום אתריםחוק ומשפט - כללי13/12/111164 צפיות
קטלוגים הם מוצר דפוס שאנחנו אוהבים לאהוב. בית דפוס בדרך כלל גאה מאוד בקטלוגים שהוא מוציא. הסיבה שקטלוגים הם מוצרים כל כך אייכותיים שמדפסי בית דפוס היא שקטלוגים הם הפנים של העסק או של המותג. כולנו מכירים את הקטלוגים של בתי האופנה. בית דפוס עומל קשה מאוד על מנת להדפיס קטלוגים שונים של חברות אופנה מכיוון שקטלוגים שלאופנה הם קטלוגים שעוברים ליטוש רב בבית דפוס.

מאמרים נוספים בנושא רכב

מאת: רוני הכהןרכב20/04/21997 צפיות
בין כל אלה ישנה אוכלוסייה לא קטנה, שמבקשת לנוע באופן עצמאי ונוח, עם הוצאה כספית מינימלית ככל שרק ניתן בכלי נסיעה מתוחכם.

מאת: רוני הכהןרכב31/03/211109 צפיות
רגילים לנסוע ברכב פרטי או באוטובוס לכל מקום? הגיע הזמן לאמץ דרך חדשה...

מאת: רוני הכהןרכב13/01/211305 צפיות
מכיוון שנכון להיום ישנם כבר מספר רב של דגמים שונים של קלנועיות חשמליות, זה יהיה חכם לברור את הדגם הכי רלבנטי לאחר שבודקים מה היתרונות והחסרונות של כל דגם שמוצע.

מאת: מעיין חטאברכב10/11/201635 צפיות
לאבד מפתחות רכב זה אף פעם לא נעים ולא נחמד, אבל יש דרכים להתמודד. במאמר זה נדבר על מה ניתן לעשות במקרה כזה.

מאת: רונית אלפסירכב20/11/192722 צפיות
כב יד ראשונה הוא חלומם של הרבה אנשים אבל לא כולם יכולים להרשות לעצמם כלכלית. רכישת רכב יד שניה נותנת יותר אפשרויות רכב מליסינג או רכב חברה לשעבר. מה עדיף ומהן ההוצאות על רכב יד שניה

מאת: שלום כהןרכב29/09/193156 צפיות
על מנת לדעת כיצד לבחור מוסך לתיקון רכבי סיטרואן בתל אביב, מומלץ לקרוא את השורות שלפניכם. כאן, אנו ננחה אתכם בדיוק כיצד לבחור את המוסך, כך שגם הנסיעות אליו ישתלמו לכם כלכלית וגם תקבלו שירותים באופן יעיל ומקצועי.

מאת: נטלי הרוש רכב30/06/192949 צפיות
קונים רכבים לפירוק מציעים לכם שירות קניית רכבים לפירוק ולברזל. הרכבי הנמכרים הינם מגוונים מכל סוג, דגם, מצב וכ'. בהנחה שרכבכם הוא לאחר תאונה, תקלות חוזרות ונשנות שאינן ברות תיקון, הפתרון המעולה של קניית רכבים לפירוק יכולה לתת מענה מצוין עבורכם.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica