חפש מאמרים:
שלום אורח
23.09.2021
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

רעיונות למתנות, יהלומים, פרחים ובונבוניירות

מאת: אביב יועציםקניות 04/09/2010563 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

רעיונות למתנות באים בכול מיני צרות, צבעים וסוגים. כל מי שחיפש בחייו רעיונות למתנות מכיר לפחות חלק ממגוון השיקולים שבהם יש להתחשב כאשר מחפשים רעיונות למתנות. השיקולים הללו יכולים לסייע בסינון השפע הגדול של רעיונות למתנות שיש בנמצא בימינו בשוק המתנות. השיקולים לבחירת רעיונות למתנות, מצד שני, גם יכולים לסבך את החיפוש אחרי רעיונות למתנות – כל-כך הרבה דברים שבהם יש להתחשב כאשר מנסים למצוא את המתנה המושלמת. כיוון שלא מדובר בסוג כלשהו של מוצרי פרסום אלא בעניין רגשי, הדבר איננו פשוט. לטובת אלו שעדיין לא מכירים את המגוון המלא של שיקולים שבהם ניתן או צריך להתחשב כאשר מחפשים רעיונות למתנות, אנחנו מתכבדים להציע שתי התלבטויות שעימן על נותן המתנה להתמודד כאשר הוא מחפש רעיונות למתנות.

האם יש להעדיף רעיונות למתנות בעלות ערך כספי או בעלות ערך רגשי? מובן מאליו שניתן לחשוב על מתנות רבות שהן בעלות ערך כספי ורגשי גם יחד. כל אחד ואחת ישמחו לטעון שיהלומים הינם בעלי ערך כספי ידוע ומפורסם וגם בעלי ערך רגשי בלתי מבוטל. עם זאת, לפני שאנחנו מחליטים לחשוב רק על רעיונות למתנות מסוג טבעות יהלומים וענקי זהב, ברקת ופנינים, יש מקום לתהות האם הערך הרגשי המיוחס לסוג זה של רעיונות למתנות מקוריות איננו נובע פשוט מערכן הכספי. ניתן לטעון, על אפם וחמתם של כל מי שלא יסכים לכך, שלמעשה יהלומים הינם חסרי כל ערך רגשי והערך הכספי שלהם הוא זה שגורם לנותני ומקבלי מתנות יהלומים לטעון שיש להם איזה ערך רגשי מיוחד, איזשהו ערך בכלל, מלבד ערכם הכספי של יהלומים. דווקא רעיונות למתנות שאינן יקרות יכולים להיות רעיונות למתנות מקוריות ובעלות ערך רגשי אמיתי. זר פרחים יכול להיות בעל ערך רגשי גדול יותר מכול ענק פנינים, אם הוא ניתן ברגע הנכון, מתוך הכוונה הנכונה, על-ידי האדם הנכון ומקבל המתנה הוא האדם הנכון לקבל אותה.

אבל רעיונות למתנות כמו זר פרחים מעמידים אותנו בפני התלבטות נוספת. האם מוטב להעדיף רעיונות למתנות כמו פרחים שכול ההנאה מהם היא רק ויזואלית – ורגשית – או שמוטב להעדיף רעיונות למתנות שיש בצידן הנאה נוספת. כמאמר השיר הידוע, האם לא מוטב להעדיף רעיונות למתנות כמו בונבוניירות שהן כה טעימות, בעוד הפרחים נובלים מהר? יהיה מי שיגיד שפרחים עדיפים בתור רעיונות למתנות כיוון שיש להם חיים ארוכים יותר משוקולד, אבל אין זה אלא צד נוסף בהתלבטות הקשה בין מיני רעיונות למתנות מקוריות. ההתלבטות בין רעיונות למתנות מקוריות כמו שוקולד של מעצבים או זר פרחים בעיצוב מיוחד איננה התלבטות פשוטה שיש לה תשובה אחת ויחידה. ניתן למצוא טיעונים לטובת רעיונות למתנות מקוריות שמציעות הנאה רב חושית אם כי קצרה, כמו שוקולד, או רעיונות למתנות מקוריות שמציעות חוויה חושית ארוכה יותר אם כי מצומצמת לחוש אחד.

יהלומים, פרחים, או בונבוניירות; ההתלבטות בין רעיונות למתנות איננה מסתכמת בסוגים אלו של רעיונות למתנות. דוגמא זאת של התלבטות שבפניהן ניצב האדם מן הישוב מציגה את הקושי שמציב המגוון הגדול של רעיונות למתנות שניתן למצוא בימינו. כך או כך, אין פיתרון פשוט להתלבטות הזו ויש רק לזכור שהכי חשוב שהמתנה תתאים למקבל ותמצא חן בעיניו או בעיניה.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

אביב יועצים >> המפתח שלך להצלחה שיווקית !

ייעוץ שיווקי

קידום אתרים בגוגל

 

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת אביב יועצים

מאת: אביב יועציםפלילי14/02/161525 צפיות
כתב אישום הינו המסמך שפותח את המשפט כנגד הנאשם והוא כולל מספר סעיפים קבועים ואת כל העובדות שנאספו כנגד המואשם, עדי התביעה והסעיפים בחוק שהופרו, כביכול, על ידו. ביטול המסמך מונע את ההגעה למשפט כך שאין ענישה וכל הטיפול בתיק מופסק. את הביטול ניתן לבצע בנקודות זמן שונות כאשר המוקדמת ביותר היא כאשר התיק עדיין נמצא בידי המשטרה ועדיין לא עבר לבית המשפט. כאן נלמד מעט יותר אודות אפשרויות הביטול השונות בנקודת זמן זו.

מאת: אביב יועציםפלילי02/02/161864 צפיות
מועד מחיקת רישום פלילי ישן נקבע על פי הגדרות תקופת ההתיישנות. תקופת ההתיישנות מתחילה למעשה כבר כאשר בית המשפט נותן את פסק הדין שלו לגבי העבירה שבוצעה. כל תקופה נקבעת על פי קריטריונים שקבועים בחוק. תקופת ההתיישנות תלויה בסוג הרישום הפלילי – האם מדובר בהרשעה בפשע או באי הרשעה. בנוסף, נקבעת התקופה על פי גיל הנאשם ועובדת היותו קטין או אדם בוגר בעת מתן פסק הדין. לבסוף, החוק מתייחס לסוג העונש שהוטל על הנאשם.

מאת: אביב יועציםפלילי02/02/161453 צפיות
תחום המשפט המנהלי בישראל הוא אחד התחומים המעניינים והמגוונים ביותר בעולם המשפט. המשפט המנהלי עוסק בהתמודדות של אזרח מול גופים מנהלתיים וציבוריים, מועדות הבנייה שמאשרות את תוכניות הבתים שאנחנו בונים ועד לזכויותיהם של עובדים, אסירים, חיילים ומשפחות נפגעות טרור. מהתמודדות מול גורמים תקשורתיים כמו רשות השידור וחיוביה את הציבור ועד לעבודה משפטית מול רשויות מקומיות המחייבות אותנו במיסים על פי חוק.

מאת: אביב יועציםדיני משפחה10/01/161146 צפיות
אם אתם גרושים טריים, תקופת החגים עלולה להיות קשה מאוד עבורכם. תחושת האומללות, האשמה והבדידות היא מתכון מושלם לדיכאון. בזמן שמשפחות אחרות ומאושרות חוגגות יחדיו ושואגות את שירי החג, אתם תשבו מסוגרים בביתכם ותבהו בטלוויזיה. יתכן שתרגישו כל כך מדוכאים, עד שאפילו לא תצליחו להזיז את עצמכם מהמיטה. אז מה עושים? הנה כמה טיפים של עו"ד גירושין, כיצד לעבור את החגים בשלום ולהפוך את החג לקצת יותר נסבל:

מאת: אביב יועציםדיני משפחה10/01/161146 צפיות
כולנו מתחתנים בתקווה שהנישואים יחזיקו מעמד ויהיו יציבים. למרבה הצער, הרבה פעמים בני הזוג שלנו משתנים ומאבדים עניין בדברים שעניינו אותם לפני 10-15 שנים: תחביבים שונים, עיסוקים וגם אנשים. כשנשים מאבדות עניין בנישואים, הן פונות אל עורך דין גירושין. אבל כשזה קורה לגבר, הוא לאו דווקא ירוץ אל עורך דין גירושים. הוא בדרך כלל יתרחק מאשתו, ימעט לדבר איתה, לבלות איתה וימצא מפלט בקריירה תובענית או במאהבת.

מאת: אביב יועציםדיני משפחה10/01/161000 צפיות
גירושין הם נושא כואב עבור כל הצדדים המעורבים בעניין- אתה, אשתך והילדים. אין ספק שהם תובעים מחיר נפשי שלוקח זמן להתאושש ממנו. לאחר שנים רבות בהן אתה ואשתך הייתם יחד והילדים התרגלו לראות את הוריהם תחת קורת גג אחת, הפרידה אחד מהשנייה היא קשה ולוקח זמן להתרגל אליה.

מאת: אביב יועציםדיני משפחה10/01/161022 צפיות
גירושין בגיל מבוגר אינם עניין פשוט. מדובר בזוגות בגיל העמידה או אפילו בזוגות בני הגיל השלישי, שהגיעו לאחר שנים רבות יחד להחלטה על פירוק החבילה המשותפת. גירושין בגילאים אלו נובעים מכמה סיבות. לעיתים, ההחלטה על גירושין התקבלה לפני שנים רבות, אך בני הזוג העדיפו להמתין עד אשר הילדים יתבגרו ויעזבו את הבית. לעיתים מדובר במקרי גירושין על רקע שחיקה של מערכת היחסים הזוגית- כאשר לא נעשה דיי במשך השנים על מנת לשמור על הגחלת, אובד לקשר האהבה והתשוקה שאפיינו את תחילתו, ועימם אובד גם הרצון לעתיד משותף.

מאמרים נוספים בנושא קניות

מאת: עידן שלומןקניות 25/07/21240 צפיות
תושבי המדינה נהנים לאחרונה משפע של אפשרויות חדשות לרכישת מתנות מיוחדות. הטכנולוגיה החדשה של עולם הצילום הגיעה בסערה לישראל ומאפשרת פיתוח תמונות והדפסה שלהן כמעט על גבי כל מוצר שתעלו בראשכם. על כך במאמר שלפניכם.

מאת: קניות 23/01/201995 צפיות
פרחים משדרגים כל אירוע והופכים אותו למשמח וחגיגי במיוחד. זר פרחים הנישא בגאון על ידי הכלה ביום החתונה, פרחים ליום הולדת שמעלים חיוך על הפנים מהרגע שהדלת נפתחה וסידורי פרחים מעוצבים שמעניקים לכל שולחן את המראה המהודר והמרשים.

מאת: עידן צורקניות 08/07/182159 צפיות
מה זה GCX DHL EMS וכל שאר השמות המוזרים האלה ומה ההבדלים בינהם. אפשרות לעקוב אחרי חבילה היא אפשרות מדהימה, כי בקניות באינטרנט החל מזמן ההזמנה עד זמן קבלת המוצר ביד הוא ארוך, וסבלנות לא תמיד יש.

מאת: SEOMANקניות 18/05/172692 צפיות
מתנת יום הולדת לבת הזוג - גברים - אלו הן המתנות שאנחנו כל כך רוצות לקבל ליום ההולדת שלנו. המדריך המלא לרכישת מתנת יום הולדת לבת זוגתך.

מאת: SEOMANקניות 15/05/172450 צפיות
איזה מתנה הכי כדאי לקנות לאמהות בימי ההולדת? גם במידה ואין לכם את התקציב הנדרש בשביל לפנק אותה על כל מה שהיא עושה עבורכם במהלך השנה, ריכזנו עבורכם מספר מתנות אופציונליות שיכולות "לעשות את העבודה".

מאת: דודיתקניות 19/09/161117 צפיות
כאשר מזמינים משלוח פרחים של זר פרחים סגול, חשוב להבין מה הסמליות והמשמעות של פרחים סגולים ואיזה פרחים מתאימים להכנת זר פרחים בצבע זה.

מאת: דודיתקניות 19/09/161122 צפיות
פרחים הנם צמחים חיים שדורשים טיפול מקצועי מרגע חיתוכם ועד להכנסתם לאגרטל של הלקוח. לעיתים בתנאי מזג אויר קיצונים מתהווים אתגרים וקשיים מיוחדים באספקה תקינה של משלוחי פרחים.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica