חפש מאמרים:
שלום אורח
23.09.2021
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

רעיונות למתנות יהודיות לחגים

מאת: אביב יועציםקניות 05/09/2010638 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

חגי השנה החדשה הם זמן מתאים מאין כמהו לחיפוש רעיונות למתנות ששואבות השראה מהמסורת היהודית העשירה. רעיונות למתנות מתחום היודאיקה מתאימים במיוחד לשנה החדשה כאשר המשפחה מתכנסת ביחד. חגי תשרי מעוררים בכולנו את הקשר העמוק עם היהדות הקיים בכל אחד ואחת; הקשר הזה מתבטא היטב על-ידי רעיונות למתנות מיוחדות שקשורות בדרך כזו או אחרת לערכים ולמטען התרבותי של היהדות.

השנה החדשה נושאת בכנפיה את הניחוח של התחלות חדשות. בו בזמן, הזמן החולף המצוין על-ידי חגי השנה החדשה מזכיר לנו את הקשר הקיים בין העבר והעתיד. כאשר אנחנו מחפשים רעיונות למתנות לכבוד השנה החדשה, הרי שמתנות בעלות ערך מיוחד יתקבלו בברכה על-ידי כל מקבל מתנה. זוהי הזדמנות גם לחלוקת מוצרי פרסום שמתאימים לרוח עונת החגים. ההזדמנויות הרבות שבהם אפשר לתת מתנות בתחילת השנה מעניקות לנו את ההזדמנות לחפש רעיונות למתנות שיבטאו את הערכים שאותם אנחנו מבקשים לשמר ולהעביר הלאה. רעיונות למתנות יכולים לנבוע מתוך הרצון לחלוק ערכים עתיקי ימים עם בני המשפחה והחברים. חגי תשרי הם זמן של התכנסות משפחתית, זמן שבו המשפחה מתאחדת מרחוק ומקרוב; האם ישנו זמן מתאים יותר למיני רעיונות למתנות ששואבות השראה מערכי המשפחה המשותפים לכולנו?

השנה החדשה מעודדת אותנו להתעלות מעל המכשולים של התרבות הצרכנית ולחפש רעיונות למתנות גם במקומות שאינם נמצאים במרכז תשומת הלב. רעיונות למתנות לכבוד השנה החדשה יהיו הרבה יותר מיוחדים אם הם יבטאו רעיונות ערכיים ולא רק יענו על קדחת צרכנית. רעיונות למתנות מתחום היודאיקה הם רעיונות למתנות שכאלה. בתחום היודאיקה ניתן למצוא רעיונות למתנות מיוחדות שיבלטו מעל המקובל והנדוש. רעיונות למתנות מיוחדות מתחום היודאיקה גם עונות על הצורך למצוא את המתנה המתאימה לזמן מסוים. לארוחת השנה החדשה מוטב לחשוב על רעיונות למתנות שקשורות לאירוע חשוב זה במקום להסתפק במיני רעיונות למתנות שאפשר לתת כל השנה ובכול הזדמנות.

הפנייה לתחום היודאיקה כדי לחפש רעיונות למתנות מיוחדות יכולה להקל מאוד על המחפשים הנואשים. תחום היודאיקה מציע שפע של רעיונות למתנות מסוגים שונים. ניתן למצוא בתחום הזה רעיונות למתנות אומנותיות שקולעות לטעמו של חלק גדול מהציבור ולכן יש סיכוי קטן לטעות. בתחום הזה גם ניתן למצוא רעיונות למתנות שמתאימות למי שמעוניין לשמור על הקשר עם המסורת היהודית, גם אם הוא איננו מקפיד לקיים את כול המצוות. רעיונות למתנות כמו גביע לקידוש, פמוטים או נר הבדלה אינם רעיונות למתנות שנועדו רק לדתיים אדוקים; הרבה ישראלים מכבדים מספיק את המסורת היהודית והם ישמחו מאוד על רעיונות למתנות מיוחדות שכאלה. בתחום היודאיקה ישנם עוד רעיונות למתנות שהקשר שלהם לדת הוא מעט יותר מעומעם: לוחות שנה מעוצבים בצורה ייחודית, ציורים שבהם קם לתחייה העבר הקרוב והרחוק שנדמה שאבד לעד ועוד. מצד שני, ניתן למצוא רעיונות למתנות כמו ספרי קודש שיתאימו ותר למי שמתעניין בצורה יותר רצינית בדת ובמרכיבים השונים שלה.

חיפוש אחרי רעיונות למתנות בתחום היודאיקה הוא בעל יתרונות רבים. בתחום זה ניתן למצוא מגוון רעיונות למתנות בעלות ערך מוסף, קשר לזמן הזה של השנה ולמסורת היהודית. יתר על כן, המגוון הקיים של רעיונות למתנות בתחום היודאיקה מקל על החיפוש ומבטיח הצלחה במציאת המתנה המתאימה.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

אביב יועצים >> המפתח שלך להצלחה שיווקית !

ייעוץ שיווקי

קידום אתרים בגוגל

 

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת אביב יועצים

מאת: אביב יועציםפלילי14/02/161525 צפיות
כתב אישום הינו המסמך שפותח את המשפט כנגד הנאשם והוא כולל מספר סעיפים קבועים ואת כל העובדות שנאספו כנגד המואשם, עדי התביעה והסעיפים בחוק שהופרו, כביכול, על ידו. ביטול המסמך מונע את ההגעה למשפט כך שאין ענישה וכל הטיפול בתיק מופסק. את הביטול ניתן לבצע בנקודות זמן שונות כאשר המוקדמת ביותר היא כאשר התיק עדיין נמצא בידי המשטרה ועדיין לא עבר לבית המשפט. כאן נלמד מעט יותר אודות אפשרויות הביטול השונות בנקודת זמן זו.

מאת: אביב יועציםפלילי02/02/161864 צפיות
מועד מחיקת רישום פלילי ישן נקבע על פי הגדרות תקופת ההתיישנות. תקופת ההתיישנות מתחילה למעשה כבר כאשר בית המשפט נותן את פסק הדין שלו לגבי העבירה שבוצעה. כל תקופה נקבעת על פי קריטריונים שקבועים בחוק. תקופת ההתיישנות תלויה בסוג הרישום הפלילי – האם מדובר בהרשעה בפשע או באי הרשעה. בנוסף, נקבעת התקופה על פי גיל הנאשם ועובדת היותו קטין או אדם בוגר בעת מתן פסק הדין. לבסוף, החוק מתייחס לסוג העונש שהוטל על הנאשם.

מאת: אביב יועציםפלילי02/02/161453 צפיות
תחום המשפט המנהלי בישראל הוא אחד התחומים המעניינים והמגוונים ביותר בעולם המשפט. המשפט המנהלי עוסק בהתמודדות של אזרח מול גופים מנהלתיים וציבוריים, מועדות הבנייה שמאשרות את תוכניות הבתים שאנחנו בונים ועד לזכויותיהם של עובדים, אסירים, חיילים ומשפחות נפגעות טרור. מהתמודדות מול גורמים תקשורתיים כמו רשות השידור וחיוביה את הציבור ועד לעבודה משפטית מול רשויות מקומיות המחייבות אותנו במיסים על פי חוק.

מאת: אביב יועציםדיני משפחה10/01/161146 צפיות
אם אתם גרושים טריים, תקופת החגים עלולה להיות קשה מאוד עבורכם. תחושת האומללות, האשמה והבדידות היא מתכון מושלם לדיכאון. בזמן שמשפחות אחרות ומאושרות חוגגות יחדיו ושואגות את שירי החג, אתם תשבו מסוגרים בביתכם ותבהו בטלוויזיה. יתכן שתרגישו כל כך מדוכאים, עד שאפילו לא תצליחו להזיז את עצמכם מהמיטה. אז מה עושים? הנה כמה טיפים של עו"ד גירושין, כיצד לעבור את החגים בשלום ולהפוך את החג לקצת יותר נסבל:

מאת: אביב יועציםדיני משפחה10/01/161146 צפיות
כולנו מתחתנים בתקווה שהנישואים יחזיקו מעמד ויהיו יציבים. למרבה הצער, הרבה פעמים בני הזוג שלנו משתנים ומאבדים עניין בדברים שעניינו אותם לפני 10-15 שנים: תחביבים שונים, עיסוקים וגם אנשים. כשנשים מאבדות עניין בנישואים, הן פונות אל עורך דין גירושין. אבל כשזה קורה לגבר, הוא לאו דווקא ירוץ אל עורך דין גירושים. הוא בדרך כלל יתרחק מאשתו, ימעט לדבר איתה, לבלות איתה וימצא מפלט בקריירה תובענית או במאהבת.

מאת: אביב יועציםדיני משפחה10/01/161000 צפיות
גירושין הם נושא כואב עבור כל הצדדים המעורבים בעניין- אתה, אשתך והילדים. אין ספק שהם תובעים מחיר נפשי שלוקח זמן להתאושש ממנו. לאחר שנים רבות בהן אתה ואשתך הייתם יחד והילדים התרגלו לראות את הוריהם תחת קורת גג אחת, הפרידה אחד מהשנייה היא קשה ולוקח זמן להתרגל אליה.

מאת: אביב יועציםדיני משפחה10/01/161022 צפיות
גירושין בגיל מבוגר אינם עניין פשוט. מדובר בזוגות בגיל העמידה או אפילו בזוגות בני הגיל השלישי, שהגיעו לאחר שנים רבות יחד להחלטה על פירוק החבילה המשותפת. גירושין בגילאים אלו נובעים מכמה סיבות. לעיתים, ההחלטה על גירושין התקבלה לפני שנים רבות, אך בני הזוג העדיפו להמתין עד אשר הילדים יתבגרו ויעזבו את הבית. לעיתים מדובר במקרי גירושין על רקע שחיקה של מערכת היחסים הזוגית- כאשר לא נעשה דיי במשך השנים על מנת לשמור על הגחלת, אובד לקשר האהבה והתשוקה שאפיינו את תחילתו, ועימם אובד גם הרצון לעתיד משותף.

מאמרים נוספים בנושא קניות

מאת: עידן שלומןקניות 25/07/21240 צפיות
תושבי המדינה נהנים לאחרונה משפע של אפשרויות חדשות לרכישת מתנות מיוחדות. הטכנולוגיה החדשה של עולם הצילום הגיעה בסערה לישראל ומאפשרת פיתוח תמונות והדפסה שלהן כמעט על גבי כל מוצר שתעלו בראשכם. על כך במאמר שלפניכם.

מאת: קניות 23/01/201995 צפיות
פרחים משדרגים כל אירוע והופכים אותו למשמח וחגיגי במיוחד. זר פרחים הנישא בגאון על ידי הכלה ביום החתונה, פרחים ליום הולדת שמעלים חיוך על הפנים מהרגע שהדלת נפתחה וסידורי פרחים מעוצבים שמעניקים לכל שולחן את המראה המהודר והמרשים.

מאת: עידן צורקניות 08/07/182159 צפיות
מה זה GCX DHL EMS וכל שאר השמות המוזרים האלה ומה ההבדלים בינהם. אפשרות לעקוב אחרי חבילה היא אפשרות מדהימה, כי בקניות באינטרנט החל מזמן ההזמנה עד זמן קבלת המוצר ביד הוא ארוך, וסבלנות לא תמיד יש.

מאת: SEOMANקניות 18/05/172692 צפיות
מתנת יום הולדת לבת הזוג - גברים - אלו הן המתנות שאנחנו כל כך רוצות לקבל ליום ההולדת שלנו. המדריך המלא לרכישת מתנת יום הולדת לבת זוגתך.

מאת: SEOMANקניות 15/05/172450 צפיות
איזה מתנה הכי כדאי לקנות לאמהות בימי ההולדת? גם במידה ואין לכם את התקציב הנדרש בשביל לפנק אותה על כל מה שהיא עושה עבורכם במהלך השנה, ריכזנו עבורכם מספר מתנות אופציונליות שיכולות "לעשות את העבודה".

מאת: דודיתקניות 19/09/161117 צפיות
כאשר מזמינים משלוח פרחים של זר פרחים סגול, חשוב להבין מה הסמליות והמשמעות של פרחים סגולים ואיזה פרחים מתאימים להכנת זר פרחים בצבע זה.

מאת: דודיתקניות 19/09/161122 צפיות
פרחים הנם צמחים חיים שדורשים טיפול מקצועי מרגע חיתוכם ועד להכנסתם לאגרטל של הלקוח. לעיתים בתנאי מזג אויר קיצונים מתהווים אתגרים וקשיים מיוחדים באספקה תקינה של משלוחי פרחים.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica