חפש מאמרים:
שלום אורח
18.07.2024
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

ממה להיזהר בהובלות

מאת: רעות בן דורעסקים - כללי08/09/2010742 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

האם שאלתם את עצמכם מדוע אנשים כל כך שונאים מעברי דירה? האם תהיתם מדוע תתקשו למצוא אדם אחד שיוכל לתת לכם המלצה טובה וכנה על חברת הובלות שבשירותיה הוא נעזר? התשובה לכך היא פשוטה למדי. אנשים רבים פשוט לא טורחים לבצע עבודה מקדימה לפני שהם בוחרים חברת הובלות. כך יוצא שעל פי רוב, אנשים יעדיפו את חברת ההובלות הזולה יותר על פני חברת הובלות המקצועית והאמינה. וכשהשיקול הכלכלי הופך לשיקול העיקרי בבחירת חברת הובלות, אין זה פלא שרבים נכווים משירותי הובלות לא מקצועיים הניתנים על ידי חאפרים.

חאפרים בשירותי הובלות - כיצד הם נולדים?

כידוע, תקופת הקיץ היא תקופת השיא מבחינת הביקוש לחברות הובלה, כיוון שמרבית מעברי הדירות מתרחשים בקיץ. וכאשר הביקושים לחברות הובלה גדלים, צצים להם גם חאפרים למיניהם אשר מעוניינים "לעשות קופה" על חשבון הצרכנים.

חאפרים היא בעצם מילה נרדפת לחברת הובלות חובבנית, הפועלת ללא רישיון. זה יכול להיות השכן עם הטנדר שלו או אפילו חברה שמפרסמת את עצמה. אולם כל עוד אין ברשותם רישיון והם אינם מחזיקים בתעודת ביטוח, הם חאפרים לכל דבר ועניין. בגלל היעדר הרישיון והביטוח, הם יכולים להציע שירותי הובלות במחיר הנמך בחצי ממחיריה של כל חברת הובלות מקצועית בעלת רישיון. הם עובדים ללא חשבוניות ("שחור" - בלשון העם), עם סבלים לא מקצועיים וללא ציוד מתאים להובלות, ולכן יכולים לפתות אותנו במחירים זולים במיוחד.

הסיכונים שבבחירת חברת הובלות חובבנית

אנשים רבים מעדיפים לחסוך כמה מאות (ולעיתים אלפי) שקלים עבור שירותי הובלות. למרבה הצער, מרביתם יגלו שהחיסכון בהווה יעלה להם ביוקר בעתיד. כאשר אתם בוחרים חברת הובלות חובבנית אין ביניכם שום התקשרות חוזית. החברה לא עובדת עם קבלות וחשבוניות, והיא לא מחויבת אליכם בשום צורה. הסכמים רבים שנאמרו בעל פה אתמול בערב, הופרו כלאחר יד בבוקר שלמחרת: חברת ההובלות הגיעה עם טנדר קטן ולא עם משאית גדולה, גרמה לנזקים לרכוש שלכם במהלך ההובלה, איחרה או פשוט לא הגיעה כי קיבלה הצעת עבודה משתלמת יותר.

כל אלו הם הסיכונים שאתם לוקחים כאשר אתם בוחרים בשירותיה של חברת הובלות חובבנית. לא מדובר בסיכונים תיאורטיים, אלא במקרים שקרו וקורים כל יום. כשחברת הובלות לא מגיעה ביום שנקבע עימה, כל יום המעבר יורד לטמיון. ונסו אתם להשיג חברת הובלה פנויה בהתראה כה קצרה באמצע אוגוסט... מדובר במשימה בלתי אפשרית. תיאלצו לדחות את יום המעבר, לשלם עבור שירותי אחסון (במידה ואתם חייבים לפנות את הדירה מיד), להפסיד עוד ימי עבודה ולשלם יותר עבור שירותי הובלה מיידיים. גם כשחברת הובלות חובבנית גורמת לנזק לרהיטים שלכם במהלך ההובלה, אתם יכולים לרדוף אחריה ימים ושבועות - היא עדיין לא תשלם לכם פיצוי כי אין לה כיסוי ביטוחי.

לכן, אם אתם נמצאים לקראת מעבר דירה, אל תבחנו את היצע חברות ההובלה רק על פי החור שבגרוש. במקרה של בחירת חברת הובלות, המחיר הוא לא השיקול העיקרי. בדקו את הרישיון של החברה, שיש לה פוליסת ביטוח ושגובה הכיסוי הביטוחי הולם את שווי רכושכם. בדקו את הוותק והניסיון שלה בתחום וערכו עימה חוזה עבודה מפורט ככל האפשר. וכמובן שתמיד רצוי לקבל המלצות מלקוחות מרוצים שנעזרו בשירותיה של חברת ההובלות. אם תמצאו לקוחות כאלו - תודיעו גם לי.

 תגיות המאמר: הובלות, חברת הובלות


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת רעות בן דור

מאת: רעות בן דורתכשיטים13/12/101509 צפיות
עיצוב בדים ובגדים שונים באמצעות אבני סברובסקי

מאת: רעות בן דורעסקים - כללי13/12/101372 צפיות
כיצד שומרים על ניקיון בבית דירות?

מאת: רעות בן דוריופי וטיפוח - כללי13/12/101310 צפיות
על תהליך בניית ציפורניים על ידי קוסמטיקאית מקצועית

מאת: רעות בן דורבניין ואחזקה - כללי13/12/101743 צפיות
בטון מוחלק הוא שיטה של ריצוף שהולכת ותופסת תאוצה בשנים האחרונות.

מאת: רעות בן דורחוק ומשפט - כללי06/12/101339 צפיות
העובדות המעניינות והפרטים החשובים על תמא 38

מאת: רעות בן דורבניין ואחזקה - כללי06/12/101730 צפיות
החורף היא העונה החמה של טכנאי דודי שמש. מדוע וכיצד ניתן להיערך בהתאם?

מאת: רעות בן דורקוסמטיקה05/12/101404 צפיות
קוסמטיקאית טובה קשה למצוא, ומה לגבי קוסמטיקאית טובה בתל אביב?

מאמרים נוספים בנושא עסקים - כללי

מאת: ישראל רף עסקים - כללי16/07/231927 צפיות
מתנות לראש השנה, עציצים ממותגים, שיבטיחו לך הצלחה עסקית כל השנה. המטרה של כל עסק, למצוא מתנה לראש השנה שתשלב את הרצון לשמח את העובדים והלקוחות שתקדם את העסק עם תוצאות מעולות לטווח ארוך, וזאת בהשקעה כספית קטנה יחסית. עציץ ממותג עם הלוגו והמסר שלכם, משפט קצר או מוטו המאפיין את העסק, זו דרך מצוינת להעניק תשומת לב – לעובדים וללקוחות כאחד. נשמח לעזור ישראל רף 052-2978583

מאת: ישראל רף עסקים - כללי13/12/222843 צפיות
סרטון מתנות ממותגות לטו בשבט ברוח החג עם מסר אישי ממותג מתנות לטו בשבט ברוח החג עם מסר אישי ממותג, מתנה שמרחיבה את הלב ומעלה חיוך תיצור אווירה נפלאה לשמירה על הקשר עם הלקוחות, צוות העובדים, הספקים, ונותני השירות. מתנה שתשדרג את היחסים שלכם עם הלקוחות והעובדים לאורך כל השנה יש דרך לעזור לכם להשיג את המטרה הזו! נשמח לעזור ישראל רף 052-2978583

מאת: בנימין קלינגרעסקים - כללי12/10/221917 צפיות
1. מהו תכנון? בכל מקום בו אנו נמצאים, אנו משתמשים במרחב בדרכים שונות. על מנת להבטיח ניצול יעיל של המרחב, יש צורך לתאם בין מגוון השימושים המתקיימים בו, ולדאוג לתשתיות כמו תחבורה, מים, חשמל ועוד. לשם כך מתקיים הליך התכנון ברמות שונות, מתכנון נקודתי ועד תכנון כלל ארצי. הליך זה קובע כיצד ישתלבו השימושים השונים, הלכה למעשה, ונותן מענה לשאלות כגון היכן וכמה ניתן לבנות במרחב נתון, מה נחוץ לשם אישור הבנייה וכיצד ניתן לספק את הצרכים של המשתמשים. בסופו של הליך התכנון מתקבלת תכנית, המורכבת בעיקרה מתשריט (מפה המבטאת באופן גרפי את הוראות התכנית הנוגעת למרחב גאוגרפי נתון), תקנון (הוראות בכתב הקובעות מה מותר ומה אסור לבנות על הקרקע שבתכנית, כיצד לבנות ולאיזה מטרות) ומסמכים נוספים בהתאם לצורך.

מאת: בנימין קלינגרעסקים - כללי30/05/221969 צפיות
הריני להעלות בפניכם נוהל עבודה, לדיון בהתנגדויות בפני הוועדה המקומית לבקשות להיתרי בניה ולתכניות בנין עיר. נוהל העבודה יועלה לאתר האינטרנט ההנדסי של הוועדה המקומית לתכנון ולבניה. הנכם מתבקשים לפעול מעתה ואילך בהתאם להנחיות המפורטות בנוהל העבודה. הנוהל נערך בהיוועצות עם היועץ המשפטי ומושתת על ההוראות הקבועות בחוק התכנון והבניה התשכ״ה 1965( כהגדרתו בנוהל – חוק התכנון והבניה( ועל הקבוע בתקנות התכנון והבנייה )רישוי בנייה(, תשע״ו 2016( כהגדרתן בנוהל – תקנות רישוי בניה(.

מאת: ישראל רף עסקים - כללי26/05/222133 צפיות
כל בעל עסק מכיר את החשיבות של תהליך ה"מיתוג" בקרב קהל הלקוחות הקיים, הלקוחות הפוטנציאליים והקולגות העסקיים השונים. לצד עטים, מחברות ומוצרים שאנו רגילים לקבל מתנות בכנסים, יש את בעלי העסקים שמעניקים מתנות מוצרי פרסום שאנשים באמת שומרים אותן… עציצים ממותגים עם מסר אישי נשמח לעזור ישראל רף 052-2978583

מאת: ישראל רף עסקים - כללי01/05/221989 צפיות
נטוורקינג הוא אחד הכלים החזקים ביותר בעולם הפרסום ובאירועים עסקיים. מהו המוצר הפרסומי היעיל ביותר עבורך שיבדל אותך משאר המשתתפים ויקנה לך יתרון משמעותי לטווח ארוך. מסר אישי או עסקי ממותג בעציץ – המוצר הפרסומי הטוב ביותר לאירועים עסקיים לקבלת תוצאה עסקית מעולה. אשמח לעזור ישראל רף 052-2978583

מאת: אופירעסקים - כללי28/02/221590 צפיות
נושא הסמכת iso מאז ומתמיד היה נושא רגיש לבעלי עסקים ומותגים שגורר לאחרי כן כאב ראש, לחץ וחרדה. הסיבה לכך היא כי לא כולם באמת יודעים מה צריך על מנת להגיע להסמכה המושלמת, ואין כאן מורכבות כבדה מדי, בעיקר כאשר מלווים אתכם אנשי המקצוע הטובים ביותר.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica