חפש מאמרים:
שלום אורח
18.07.2024
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

ניקיון באולם אירועים-למה זה כל כך חשוב?

מאת: רעות בן דורעסקים - כללי12/09/2010846 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

אירוע מוצלח מתחיל קודם כל מארגון נכון שלו, מבחירת העיצוב המתאים ביותר, דרך בחירת נותני השירות המקצועיים ביותר, אך תמיד תוך הקפדה על נושא אחד- ניקיון.

ניקיון באולמות אירועים הוא פרמטר חשוב מאין כמותו ומעיד במידה רבה על הצלחת האירוע והצלחת המקום. לכן אם אתם מנהלים אולם אירועים או כל עסק אחר, שכירת חברת ניקיון היא חלק מהדברים אשר אינם יכולים להיות מופרדים מהעסק עצמו.

אם אתם בעלי אולם אירועים, התדמית היא הכל. אנשים שהיו באירוע אחד ישמחו לחזור אל המקום לאירוע נוסף במידה ונהנו. ההנאה מתבטאת באוכל , באווירה וכמובן במידת ניקיון המקום. אם המקום אינו נקי דיו ואם אין הקפדה על ניקיון המקום- אנשים לא ייהנו מהאירוע עצמו ולא ימליצו על אולם האירועים הזה לחבריהם.

לכן, כבעלי אולם אירועים, חשוב להקפיד על כמה כללים חשובים המשפיעים על ניקיון ואיכות האירוע.

ראשית, ניקיון המקום "קם ונופל" על חברת ניקיון בה בוחרים. חברת ניקיון מקצועית עם ניסיון עשיר ורב שנים תדע להתאים את עצמה לצרכי הניקיון של המקום. חברת ניקיון כזו תדע להקצות את מספר העובדים הראוי עבור אירוע גדול או קטן.

ישנם שני סוגים עיקריים של עבודות ניקיון במקום כמו אולם אירועים. יש בעלי אולמות שמעדיפים לשכור כמה עובדי ניקיון אשר מקבלים את שכרם ישירות מבעלי האולם והם נחשבים עובדים של האולם לכל עניין ודבר. היתרון בסוג זה של העסקה הוא העבודה הישירה מול עובד הניקיון והיכולת לשלוט על עבודתו ביתר קלות, יחד עם זאת, כאן טמון הקושי עבור המעסיק: בעל האולם צריך לדאוג להעסקתו השוטפת של אותו עובד ניקיון ומדובר בעוד דבר "להתעסק" בו. שיטה כזו לא ממקדת את בעל אולם האירועים בניהול העסק עצמו אלא בתוצרים שלו.

בחירה של חברת ניקיון היא משימה מורכבת בפני עצמה וחשוב לבעל העסק שלא יזלזל בכך. חשוב לבחור חברת ניקיון מנוסה (כפי שציינו) המציעה תמורה הולמת למחיר שהיא מבקשת. חברת ניקיון המבקשת סכום כסף גבוה רק בגלל המוניטין שיש לאותה חברת ניקיון היא חברה שאינה אמינה. מוניטין הוא חשוב, אך גם המחיר והתמורה הכספית חשובים לא פחות.

יום שיש בו אירוע באולם האירועים מוטב שיהיה יום שבו העובדים של אותה חברת ניקיון ששכרתם נמצאים בהרכב מלא, כאשר יש תמיד מחליפים במידה ואחד העובדים נאלץ להיעדר מהמשמרת בשל מחלה או אירוע פתאומי אחר.

שירותים של אולם אירועים חייבים להיות נקיים ומצוחצחים. זו אחת הפעמים הבודדות בהן האורחים נתקלים בשירותי ניקיון שיש לאולם להציע וכאן זו הזדמנות טובה להרשים את האורחים או פשוט לתת להם הרגשה טובה ונקיה של המקום בו הם חוגגים.

בחירת חברת ניקיון טובה ויעילה היא המפתח לאירוע שיש בו אווירה נעימה, מזמינה ובעיקר היגיינית, כזו שלא תבריח את האורחים, ואולי תביא עוד כמה לקוחות פוטנציאליים.

 תגיות המאמר: ניקיון, חברת ניקיון


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת רעות בן דור

מאת: רעות בן דורתכשיטים13/12/101509 צפיות
עיצוב בדים ובגדים שונים באמצעות אבני סברובסקי

מאת: רעות בן דורעסקים - כללי13/12/101372 צפיות
כיצד שומרים על ניקיון בבית דירות?

מאת: רעות בן דוריופי וטיפוח - כללי13/12/101310 צפיות
על תהליך בניית ציפורניים על ידי קוסמטיקאית מקצועית

מאת: רעות בן דורבניין ואחזקה - כללי13/12/101743 צפיות
בטון מוחלק הוא שיטה של ריצוף שהולכת ותופסת תאוצה בשנים האחרונות.

מאת: רעות בן דורחוק ומשפט - כללי06/12/101339 צפיות
העובדות המעניינות והפרטים החשובים על תמא 38

מאת: רעות בן דורבניין ואחזקה - כללי06/12/101730 צפיות
החורף היא העונה החמה של טכנאי דודי שמש. מדוע וכיצד ניתן להיערך בהתאם?

מאת: רעות בן דורקוסמטיקה05/12/101404 צפיות
קוסמטיקאית טובה קשה למצוא, ומה לגבי קוסמטיקאית טובה בתל אביב?

מאמרים נוספים בנושא עסקים - כללי

מאת: ישראל רף עסקים - כללי16/07/231927 צפיות
מתנות לראש השנה, עציצים ממותגים, שיבטיחו לך הצלחה עסקית כל השנה. המטרה של כל עסק, למצוא מתנה לראש השנה שתשלב את הרצון לשמח את העובדים והלקוחות שתקדם את העסק עם תוצאות מעולות לטווח ארוך, וזאת בהשקעה כספית קטנה יחסית. עציץ ממותג עם הלוגו והמסר שלכם, משפט קצר או מוטו המאפיין את העסק, זו דרך מצוינת להעניק תשומת לב – לעובדים וללקוחות כאחד. נשמח לעזור ישראל רף 052-2978583

מאת: ישראל רף עסקים - כללי13/12/222843 צפיות
סרטון מתנות ממותגות לטו בשבט ברוח החג עם מסר אישי ממותג מתנות לטו בשבט ברוח החג עם מסר אישי ממותג, מתנה שמרחיבה את הלב ומעלה חיוך תיצור אווירה נפלאה לשמירה על הקשר עם הלקוחות, צוות העובדים, הספקים, ונותני השירות. מתנה שתשדרג את היחסים שלכם עם הלקוחות והעובדים לאורך כל השנה יש דרך לעזור לכם להשיג את המטרה הזו! נשמח לעזור ישראל רף 052-2978583

מאת: בנימין קלינגרעסקים - כללי12/10/221917 צפיות
1. מהו תכנון? בכל מקום בו אנו נמצאים, אנו משתמשים במרחב בדרכים שונות. על מנת להבטיח ניצול יעיל של המרחב, יש צורך לתאם בין מגוון השימושים המתקיימים בו, ולדאוג לתשתיות כמו תחבורה, מים, חשמל ועוד. לשם כך מתקיים הליך התכנון ברמות שונות, מתכנון נקודתי ועד תכנון כלל ארצי. הליך זה קובע כיצד ישתלבו השימושים השונים, הלכה למעשה, ונותן מענה לשאלות כגון היכן וכמה ניתן לבנות במרחב נתון, מה נחוץ לשם אישור הבנייה וכיצד ניתן לספק את הצרכים של המשתמשים. בסופו של הליך התכנון מתקבלת תכנית, המורכבת בעיקרה מתשריט (מפה המבטאת באופן גרפי את הוראות התכנית הנוגעת למרחב גאוגרפי נתון), תקנון (הוראות בכתב הקובעות מה מותר ומה אסור לבנות על הקרקע שבתכנית, כיצד לבנות ולאיזה מטרות) ומסמכים נוספים בהתאם לצורך.

מאת: בנימין קלינגרעסקים - כללי30/05/221969 צפיות
הריני להעלות בפניכם נוהל עבודה, לדיון בהתנגדויות בפני הוועדה המקומית לבקשות להיתרי בניה ולתכניות בנין עיר. נוהל העבודה יועלה לאתר האינטרנט ההנדסי של הוועדה המקומית לתכנון ולבניה. הנכם מתבקשים לפעול מעתה ואילך בהתאם להנחיות המפורטות בנוהל העבודה. הנוהל נערך בהיוועצות עם היועץ המשפטי ומושתת על ההוראות הקבועות בחוק התכנון והבניה התשכ״ה 1965( כהגדרתו בנוהל – חוק התכנון והבניה( ועל הקבוע בתקנות התכנון והבנייה )רישוי בנייה(, תשע״ו 2016( כהגדרתן בנוהל – תקנות רישוי בניה(.

מאת: ישראל רף עסקים - כללי26/05/222133 צפיות
כל בעל עסק מכיר את החשיבות של תהליך ה"מיתוג" בקרב קהל הלקוחות הקיים, הלקוחות הפוטנציאליים והקולגות העסקיים השונים. לצד עטים, מחברות ומוצרים שאנו רגילים לקבל מתנות בכנסים, יש את בעלי העסקים שמעניקים מתנות מוצרי פרסום שאנשים באמת שומרים אותן… עציצים ממותגים עם מסר אישי נשמח לעזור ישראל רף 052-2978583

מאת: ישראל רף עסקים - כללי01/05/221989 צפיות
נטוורקינג הוא אחד הכלים החזקים ביותר בעולם הפרסום ובאירועים עסקיים. מהו המוצר הפרסומי היעיל ביותר עבורך שיבדל אותך משאר המשתתפים ויקנה לך יתרון משמעותי לטווח ארוך. מסר אישי או עסקי ממותג בעציץ – המוצר הפרסומי הטוב ביותר לאירועים עסקיים לקבלת תוצאה עסקית מעולה. אשמח לעזור ישראל רף 052-2978583

מאת: אופירעסקים - כללי28/02/221590 צפיות
נושא הסמכת iso מאז ומתמיד היה נושא רגיש לבעלי עסקים ומותגים שגורר לאחרי כן כאב ראש, לחץ וחרדה. הסיבה לכך היא כי לא כולם באמת יודעים מה צריך על מנת להגיע להסמכה המושלמת, ואין כאן מורכבות כבדה מדי, בעיקר כאשר מלווים אתכם אנשי המקצוע הטובים ביותר.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica