חפש מאמרים:
שלום אורח
18.07.2024
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

מנעולי כספות

מאת: רעות בן דורעסקים - כללי13/09/20101150 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

אחד ההמצאות החשובות ביותר של המאות האחרונות היא המצאתם של  מנעולים. מנעולים משמשים אותנו כבר מאות שנים. הם לבשו ופשטו צורה ואף יצרו מקצוע שלם בפני עצמו: מנעולן, לשימושים שונים ולתפעולם של אותם מנעולים.

יש פנים רבים למקצועו של מנעולן, אחד מהצדדים המעניינים הוא עיסוק בתחום של מנעולים לכספות. מנעולים לכספות הם מנעולים המיועדים אך ורק לכספות כמו מנעולים לדלת המיועדים אך ורק לשימוש זה.

מנעולים לכספות משמשים להגנה על כספות ולשמירה על חפצים יקרי ערך כדוגמת תכשיטים, תמונות יקרות, כסף ועוד.

סוגים של מנעולים לכספות

מנעולן מקצועי צריך להכיר מגוון רחב של מנעולים המיועדים לכספות. מנעולים לכספות נחלקים לכמה סוגים:

מנעולים מכאניים- אלו מנעולים שעבור פתיחתם דרוש מפתח. פריצה של מנעולים מסוג זה היא הפשוטה ביותר עבור מנעולן.

מנעולים המופעלים באמצעות קומבינציה- מנעולים שבאמצעות שימוש בצירופי מספרים שונים ניתן לפתוח אותם. גם במקרה זה כמעט ואין כיום מנעולן שאינו מסוגל לפרוץ מנעולים מסוג זה.

מנעולים אלקטרוניים- מנעולים אלו מתוחכמים מעט יותר. השימוש בהם מתבצע באמצעות כרטיס מיוחד או באמצעות הקשה של צירוף מספרים. גם מנעולים אלו ניתנים לפריצה על ידי מנעולן מיומן דיו.

כיום התפיסה הרווחת היא כי אין כמעט מנעולים שאינם יכולים להיפרץ על ידי מנעולן מיומן ומנוסה מספיק. גם אם מדובר בסוג מתוחכם של מנעולים, הרי שמספיק כי מנעולן יבין כיצד הם פועלים וידע איך לפרוץ סוג זה או אחר של מנעולים.

מנעולים לכספות-החידושים

אחד החידושים האחרונים בתחום של מנעולים הוא מנעולים ביומטריים. מנעולים ביומטריים פועלים באמצעות הרשאה מוגדרת מראש כדוגמת כניסה באמצעות הרשאה קולית, או  על פי טביעת אצבעות וכדומה.

מנעולים הנפתחים באמצעות הרשאה ביומטרית עושים את חייו של מנעולן להרבה יותר קשים. פריצה ותיקון של מנעולים מסוג זה אינם דבר של מה בכך.

היתרון הגדול בשימוש במנעולים ביומטריים הוא היעדר התלות במפתחות. מפתחות נוטים ללכת לאיבוד ולכן כאשר מנוטרל הצורך בהם, גם נזקקים פחות לשירותיו של מנעולן שיפרוץ את אותם מנעולים של כספות.

כאשר מדובר בשימוש במנעולים של כספות, לא תמיד החדשנות היא העדיפה. ישנם אנשים אשר חושבים כי הם זקוקים לסוג מנעולים המתוחכם ביותר כאשר למעשה הם אינם מסוגלים להתמודד עם סוג זה של טכנולוגיה ונזקקים לשירותיו של מנעולן כדי לפרוץ מנעולים אלו. לכן, בכל הנוגע להתאמת מנעולים לכספות חשוב להבין מה הצורך שלכם במיגון ועד כמה אתם שולטים ברזי הטכנולוגיה. ייתכן כי תוכלו להתמודד רק עם מנעולים פשוטים יותר לתפעול הכספת שלכם.

בכל מקרה בו אתם זקוקים לעצה מקצועית, חשוב להתייעץ עם מנעולן מנוסה שיוכל לכוון ולהראות לכם את סוג המנעולים המתאים עבורכם ביותר.

 תגיות המאמר: מנעולים, מנעולן


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת רעות בן דור

מאת: רעות בן דורתכשיטים13/12/101509 צפיות
עיצוב בדים ובגדים שונים באמצעות אבני סברובסקי

מאת: רעות בן דורעסקים - כללי13/12/101372 צפיות
כיצד שומרים על ניקיון בבית דירות?

מאת: רעות בן דוריופי וטיפוח - כללי13/12/101310 צפיות
על תהליך בניית ציפורניים על ידי קוסמטיקאית מקצועית

מאת: רעות בן דורבניין ואחזקה - כללי13/12/101743 צפיות
בטון מוחלק הוא שיטה של ריצוף שהולכת ותופסת תאוצה בשנים האחרונות.

מאת: רעות בן דורחוק ומשפט - כללי06/12/101339 צפיות
העובדות המעניינות והפרטים החשובים על תמא 38

מאת: רעות בן דורבניין ואחזקה - כללי06/12/101730 צפיות
החורף היא העונה החמה של טכנאי דודי שמש. מדוע וכיצד ניתן להיערך בהתאם?

מאת: רעות בן דורקוסמטיקה05/12/101404 צפיות
קוסמטיקאית טובה קשה למצוא, ומה לגבי קוסמטיקאית טובה בתל אביב?

מאמרים נוספים בנושא עסקים - כללי

מאת: ישראל רף עסקים - כללי16/07/231927 צפיות
מתנות לראש השנה, עציצים ממותגים, שיבטיחו לך הצלחה עסקית כל השנה. המטרה של כל עסק, למצוא מתנה לראש השנה שתשלב את הרצון לשמח את העובדים והלקוחות שתקדם את העסק עם תוצאות מעולות לטווח ארוך, וזאת בהשקעה כספית קטנה יחסית. עציץ ממותג עם הלוגו והמסר שלכם, משפט קצר או מוטו המאפיין את העסק, זו דרך מצוינת להעניק תשומת לב – לעובדים וללקוחות כאחד. נשמח לעזור ישראל רף 052-2978583

מאת: ישראל רף עסקים - כללי13/12/222843 צפיות
סרטון מתנות ממותגות לטו בשבט ברוח החג עם מסר אישי ממותג מתנות לטו בשבט ברוח החג עם מסר אישי ממותג, מתנה שמרחיבה את הלב ומעלה חיוך תיצור אווירה נפלאה לשמירה על הקשר עם הלקוחות, צוות העובדים, הספקים, ונותני השירות. מתנה שתשדרג את היחסים שלכם עם הלקוחות והעובדים לאורך כל השנה יש דרך לעזור לכם להשיג את המטרה הזו! נשמח לעזור ישראל רף 052-2978583

מאת: בנימין קלינגרעסקים - כללי12/10/221917 צפיות
1. מהו תכנון? בכל מקום בו אנו נמצאים, אנו משתמשים במרחב בדרכים שונות. על מנת להבטיח ניצול יעיל של המרחב, יש צורך לתאם בין מגוון השימושים המתקיימים בו, ולדאוג לתשתיות כמו תחבורה, מים, חשמל ועוד. לשם כך מתקיים הליך התכנון ברמות שונות, מתכנון נקודתי ועד תכנון כלל ארצי. הליך זה קובע כיצד ישתלבו השימושים השונים, הלכה למעשה, ונותן מענה לשאלות כגון היכן וכמה ניתן לבנות במרחב נתון, מה נחוץ לשם אישור הבנייה וכיצד ניתן לספק את הצרכים של המשתמשים. בסופו של הליך התכנון מתקבלת תכנית, המורכבת בעיקרה מתשריט (מפה המבטאת באופן גרפי את הוראות התכנית הנוגעת למרחב גאוגרפי נתון), תקנון (הוראות בכתב הקובעות מה מותר ומה אסור לבנות על הקרקע שבתכנית, כיצד לבנות ולאיזה מטרות) ומסמכים נוספים בהתאם לצורך.

מאת: בנימין קלינגרעסקים - כללי30/05/221969 צפיות
הריני להעלות בפניכם נוהל עבודה, לדיון בהתנגדויות בפני הוועדה המקומית לבקשות להיתרי בניה ולתכניות בנין עיר. נוהל העבודה יועלה לאתר האינטרנט ההנדסי של הוועדה המקומית לתכנון ולבניה. הנכם מתבקשים לפעול מעתה ואילך בהתאם להנחיות המפורטות בנוהל העבודה. הנוהל נערך בהיוועצות עם היועץ המשפטי ומושתת על ההוראות הקבועות בחוק התכנון והבניה התשכ״ה 1965( כהגדרתו בנוהל – חוק התכנון והבניה( ועל הקבוע בתקנות התכנון והבנייה )רישוי בנייה(, תשע״ו 2016( כהגדרתן בנוהל – תקנות רישוי בניה(.

מאת: ישראל רף עסקים - כללי26/05/222133 צפיות
כל בעל עסק מכיר את החשיבות של תהליך ה"מיתוג" בקרב קהל הלקוחות הקיים, הלקוחות הפוטנציאליים והקולגות העסקיים השונים. לצד עטים, מחברות ומוצרים שאנו רגילים לקבל מתנות בכנסים, יש את בעלי העסקים שמעניקים מתנות מוצרי פרסום שאנשים באמת שומרים אותן… עציצים ממותגים עם מסר אישי נשמח לעזור ישראל רף 052-2978583

מאת: ישראל רף עסקים - כללי01/05/221989 צפיות
נטוורקינג הוא אחד הכלים החזקים ביותר בעולם הפרסום ובאירועים עסקיים. מהו המוצר הפרסומי היעיל ביותר עבורך שיבדל אותך משאר המשתתפים ויקנה לך יתרון משמעותי לטווח ארוך. מסר אישי או עסקי ממותג בעציץ – המוצר הפרסומי הטוב ביותר לאירועים עסקיים לקבלת תוצאה עסקית מעולה. אשמח לעזור ישראל רף 052-2978583

מאת: אופירעסקים - כללי28/02/221590 צפיות
נושא הסמכת iso מאז ומתמיד היה נושא רגיש לבעלי עסקים ומותגים שגורר לאחרי כן כאב ראש, לחץ וחרדה. הסיבה לכך היא כי לא כולם באמת יודעים מה צריך על מנת להגיע להסמכה המושלמת, ואין כאן מורכבות כבדה מדי, בעיקר כאשר מלווים אתכם אנשי המקצוע הטובים ביותר.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica