חפש מאמרים:
שלום אורח
15.07.2024
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

אבני סברובסקי בעיצוב אופנה

מאת: רעות בן דורעסקים - כללי16/09/20101796 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

סברובסקי זה סמל האיכות של עולם הקריסטלים. האבנים של החברה משמשים במגוון עצום של מוצרים. אביזרי סברובסקי משמשים לבניית תכשיטים, קישוטים לבית וכמובן קישוט בדים , בדגש מיוחד על קישוט שמלות כלה.

חברת סברובסקי היא יצרנית הקריסטלים המוכרת ביותר בעולם. המדובר בחברה אוסטרית שהוקמה בשנת 1895 והיא מצטיינת בחיתוך זכוכית ויצירת קריסטלים ברמת גימור גבוהה במיוחד. כאמור, החברה מייצרת מגוון רחב של מוצרי קריסטל, ומוערכת בכל תחום ותחום. סברובסקי היא ללא ספק המותג הבולט ביותר של עולם הקריסטלים.

סברובסקי טרם פתחה חנויות בישראל, אך אין זה קשה להשיג את מוצריה. כל חנות תכשיטים תחזיק תכשיטי סברובסקי וכל סלון כלות עושה שימוש באביזרים הללו בשיבוץ אבני סברובסקי על בדים.

תכשיטי סברובסקי

קריסטל דומה במראה שלו ליהלום, אך שונה מאוד במחיר. בצורה זו, כל אישה יכולה ליהנות מתכשיטים מדהימים אלו, גם זו שלא יכולה להרשות לעצמה יהלומים אמיתיים. התכשיטים הללו נעשים ברמת גימור גבוהה במיוחד, ומקריסטלים ברמת איכות גבוהה.

חברת סברובסקי מעסיקה את טובי מעצבי התכשיטים, ועובדה זו תורמת רבות להצלחתה.

אביזרי אופנה מאת סברובסקי

המדהים באבני סברובסקי זה שהם יכולים להפוך את המוצר הפשוט ביותר או בדים פשוטים ביותר לזוהר ומרשים. החברה מעצבת אביזרים כגון משקפי שמש, תיקים ונעליים. העיצובים אינם שונים בצורתם או גזרתם אלא בדרך הקישוט שלהם. בשונה מאביזרים זולים, אביזרי סברובסקי מתאפיינים בעמידות לאורך זמן. אין לכם מה לחשוש מכך שהאבנים ינשרו מתיק הסברובסקי החדש שלכם, הם יישארו שם כל זמן שתשתמשו בתיק.

שפרי הופעתך עם סברובסקי

נשים רבות שואפות להתלבש שונה מאחרות. הבעיה היא ששוק האופנה מציע האחדה מושלמת בין כולנו. בכל קניון נמצא את אותן החנויות בדיוק, ובחנויות ה"שונות" בקניון, נמצא את אותם העיצובים בדיוק. אם את אוהבת להתלבש יפה ויש לך חוש ואהבה לאופנה, אז את יכולה לקשט את הבגדים שלך בעצמך. אפשר לקחת את הג'ינס הישן שלך וחולצת טריקו רגילה ולהפוך אותם לבגדי יציאה של ממש באמצעות אבני סברובסקי.

שמלת החלומות שלך עם סברובסקי

כל אחת מאיתנו חושבת על שמלת הכלה שלה, ומה שיפה בתחום של שמלות כלה זה ששום דבר שתשימי עליה לא ייתפס כמוגזם מדי. בחירת הבדים של כל שמלת כלה צריכה להתחשב בנתוני חום וקור כמו גם כמובן בשיקולי היופי. אבני סברובסקי יתרמו רבות לכל שמלת כלה, לא משנה מאילו בדים היא עשויה. הרבה פעמים קורה ששמלת כלה שנראתה מקסימה על התמונה, פתאום מאבדת את הזוהר שלה אחרי שהיא מוכנה. אבני סבקובסקי זו הדרך הטובה ביותר לייחד את שמלת הכלה שלך מכל מה שלבשת עד עכשיו.

אבני סברובסקי הן  הדרך הטובה ביותר ליצור ייחוד של הבגדים או האביזרים שלכם מכל מה שאתם רואים מסביב. אבני סברובסקי זה הדבר הטוב ביותר שניתן להשיג בתחום הקריסטלים, והדבר בא לידי ביטוי במראה החיצוני שלהם.

 תגיות המאמר: בדים, סברובסקי


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת רעות בן דור

מאת: רעות בן דורתכשיטים13/12/101508 צפיות
עיצוב בדים ובגדים שונים באמצעות אבני סברובסקי

מאת: רעות בן דורעסקים - כללי13/12/101371 צפיות
כיצד שומרים על ניקיון בבית דירות?

מאת: רעות בן דוריופי וטיפוח - כללי13/12/101310 צפיות
על תהליך בניית ציפורניים על ידי קוסמטיקאית מקצועית

מאת: רעות בן דורבניין ואחזקה - כללי13/12/101743 צפיות
בטון מוחלק הוא שיטה של ריצוף שהולכת ותופסת תאוצה בשנים האחרונות.

מאת: רעות בן דורחוק ומשפט - כללי06/12/101338 צפיות
העובדות המעניינות והפרטים החשובים על תמא 38

מאת: רעות בן דורבניין ואחזקה - כללי06/12/101729 צפיות
החורף היא העונה החמה של טכנאי דודי שמש. מדוע וכיצד ניתן להיערך בהתאם?

מאת: רעות בן דורקוסמטיקה05/12/101403 צפיות
קוסמטיקאית טובה קשה למצוא, ומה לגבי קוסמטיקאית טובה בתל אביב?

מאמרים נוספים בנושא עסקים - כללי

מאת: ישראל רף עסקים - כללי16/07/231921 צפיות
מתנות לראש השנה, עציצים ממותגים, שיבטיחו לך הצלחה עסקית כל השנה. המטרה של כל עסק, למצוא מתנה לראש השנה שתשלב את הרצון לשמח את העובדים והלקוחות שתקדם את העסק עם תוצאות מעולות לטווח ארוך, וזאת בהשקעה כספית קטנה יחסית. עציץ ממותג עם הלוגו והמסר שלכם, משפט קצר או מוטו המאפיין את העסק, זו דרך מצוינת להעניק תשומת לב – לעובדים וללקוחות כאחד. נשמח לעזור ישראל רף 052-2978583

מאת: ישראל רף עסקים - כללי13/12/222836 צפיות
סרטון מתנות ממותגות לטו בשבט ברוח החג עם מסר אישי ממותג מתנות לטו בשבט ברוח החג עם מסר אישי ממותג, מתנה שמרחיבה את הלב ומעלה חיוך תיצור אווירה נפלאה לשמירה על הקשר עם הלקוחות, צוות העובדים, הספקים, ונותני השירות. מתנה שתשדרג את היחסים שלכם עם הלקוחות והעובדים לאורך כל השנה יש דרך לעזור לכם להשיג את המטרה הזו! נשמח לעזור ישראל רף 052-2978583

מאת: בנימין קלינגרעסקים - כללי12/10/221914 צפיות
1. מהו תכנון? בכל מקום בו אנו נמצאים, אנו משתמשים במרחב בדרכים שונות. על מנת להבטיח ניצול יעיל של המרחב, יש צורך לתאם בין מגוון השימושים המתקיימים בו, ולדאוג לתשתיות כמו תחבורה, מים, חשמל ועוד. לשם כך מתקיים הליך התכנון ברמות שונות, מתכנון נקודתי ועד תכנון כלל ארצי. הליך זה קובע כיצד ישתלבו השימושים השונים, הלכה למעשה, ונותן מענה לשאלות כגון היכן וכמה ניתן לבנות במרחב נתון, מה נחוץ לשם אישור הבנייה וכיצד ניתן לספק את הצרכים של המשתמשים. בסופו של הליך התכנון מתקבלת תכנית, המורכבת בעיקרה מתשריט (מפה המבטאת באופן גרפי את הוראות התכנית הנוגעת למרחב גאוגרפי נתון), תקנון (הוראות בכתב הקובעות מה מותר ומה אסור לבנות על הקרקע שבתכנית, כיצד לבנות ולאיזה מטרות) ומסמכים נוספים בהתאם לצורך.

מאת: בנימין קלינגרעסקים - כללי30/05/221966 צפיות
הריני להעלות בפניכם נוהל עבודה, לדיון בהתנגדויות בפני הוועדה המקומית לבקשות להיתרי בניה ולתכניות בנין עיר. נוהל העבודה יועלה לאתר האינטרנט ההנדסי של הוועדה המקומית לתכנון ולבניה. הנכם מתבקשים לפעול מעתה ואילך בהתאם להנחיות המפורטות בנוהל העבודה. הנוהל נערך בהיוועצות עם היועץ המשפטי ומושתת על ההוראות הקבועות בחוק התכנון והבניה התשכ״ה 1965( כהגדרתו בנוהל – חוק התכנון והבניה( ועל הקבוע בתקנות התכנון והבנייה )רישוי בנייה(, תשע״ו 2016( כהגדרתן בנוהל – תקנות רישוי בניה(.

מאת: ישראל רף עסקים - כללי26/05/222131 צפיות
כל בעל עסק מכיר את החשיבות של תהליך ה"מיתוג" בקרב קהל הלקוחות הקיים, הלקוחות הפוטנציאליים והקולגות העסקיים השונים. לצד עטים, מחברות ומוצרים שאנו רגילים לקבל מתנות בכנסים, יש את בעלי העסקים שמעניקים מתנות מוצרי פרסום שאנשים באמת שומרים אותן… עציצים ממותגים עם מסר אישי נשמח לעזור ישראל רף 052-2978583

מאת: ישראל רף עסקים - כללי01/05/221989 צפיות
נטוורקינג הוא אחד הכלים החזקים ביותר בעולם הפרסום ובאירועים עסקיים. מהו המוצר הפרסומי היעיל ביותר עבורך שיבדל אותך משאר המשתתפים ויקנה לך יתרון משמעותי לטווח ארוך. מסר אישי או עסקי ממותג בעציץ – המוצר הפרסומי הטוב ביותר לאירועים עסקיים לקבלת תוצאה עסקית מעולה. אשמח לעזור ישראל רף 052-2978583

מאת: אופירעסקים - כללי28/02/221586 צפיות
נושא הסמכת iso מאז ומתמיד היה נושא רגיש לבעלי עסקים ומותגים שגורר לאחרי כן כאב ראש, לחץ וחרדה. הסיבה לכך היא כי לא כולם באמת יודעים מה צריך על מנת להגיע להסמכה המושלמת, ואין כאן מורכבות כבדה מדי, בעיקר כאשר מלווים אתכם אנשי המקצוע הטובים ביותר.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica