חפש מאמרים:
שלום אורח
30.10.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

אפקט ההשפעה

מי אנחנו?מה ההשפעה שלנו על הסביבה? מה השפעת הסביבה עלינו?

מי מאיתנו לא שואל את עצמו את השאלות האלו, מי מאיתנו לא היה רוצה להיות במרכז ולדעתמה ההשפעה שלו על הסביבה.

אז מי אנחנו?

אנחנומי שאנו בוחרים להיות וליצור .

אםנסתכל על עצמנו כעסק , נראה כי אנו העובדים המייצרים,משאבי האנוש שאחראים לגיוס מיטב האנשים, אנו מחלקת השיווק שדואגת להפוך אותנו למותג,החל מפריטי הלבוש שנלבש עד לשיווק הדעות שלנוולבסוף אנו גם המנכ"ל והבעלים של חיינו או במילים אחרות קובעי המדיניות,שמנווטים את העסק להצלחה או לפשיטת רגל.

אם נעצור לרגע ונסתכל כך על חיינו, נוכל בצורה טובה יותר ובהירה יותר לראות את עצמנו, את היתרונות והחסרונות ומכאן נוכל לצאת לפעולה, נוכל לצאת לשינוי ולהוביל את עצמנו אל ההצלחה.

מה אנחנו?

אנו תוצר של המחשבות שלנו הרצונות שלנו והבחירות שלנו, אך עם זאת לא הרבה מאיתנו מסוגלים להביא את עצמם למקום של השפעה, למקום שבו ,"אני במרכז", אני משפיע על חיי על ידי קבלת אחריות מלאה על הדברים שיצרתי, על הפעולות שעשיתי ועל התוצאות שהשגתי. מתוך ההבנה שאני בחרתי והשפעתי על הדברים והכול נוצר בזכותי לטוב ולרע.

לרוב אנו יצירה של הסביבה, אנו מושפעים מהעבודה, מהחברים, מהסרטים ומכל אשר נכנס ויוצא מחיינו.

לדוגמא: ארז מחליט כי הוא מעוניין להקים בר מסעדה בתל אביב, הוא מתכנן וחושב על כך כל היום. לאחר כשבוע ארז פונה לשתף את איציק (חבר שלו) ברעיון שלו . איציק שומע, מתרשם ואז מספר לארז על חבר שלו שפתח גם הוא בעבר בר בתל אביב ולא הצליח. ואיבד המון כסף ולבסוף סגר אחרי שנה את הבר.

משפטים כמו " אחי למה לך להיכנס לזה זה רק ירושש אותך ובסוף אתה תתבאס" וכדו' הם משפטים שאיציק אומר כל השיחה. ארז מסיים את השיחה עם חברו והולך לביתו בהרגשה מוזרה. משהו מרגיש לו לא נעים . אחרי בחינות קצרות פתאום העסק הזה נראה לאבי לא מתאים קשה ועם סיכון גדול והוא מחליט לוותר על החלום שלו.

לאחר שקראנו את הדוגמא מה לדעתכם היה קורה אילו אותו אדם לא היה נותן לחברו להשפיע עליו?

אתם צודקים! הוא היה בוחן את הדברים בהרגשה טובה , ויתכן שאף היה פותח בר מסעדה והיא הייתה מצליחה מאד. אבל החבר הטוב של ארז בלי לדעת ניפץ את החלום של חברו.

יחד עם זאת חשוב לזכור, שאין זה דבר רע להיות מושפע מהסביבה! אך חשוב לשים לב שההשפעה היא חיובית, ולדאוג שיהיה איזון בין "להשפיע" לבין "להיות מושפע".

עליך לבחון את המידע שמגיע אליך בכל עת ולבחור על פי תחושת הבטן שלך. כי זו שאמיתית ונכונה עבורך ביותר. לא פעם אנו מושפעים מהסביבה אנו מקבלים החלטה, רוצים להגשים את החלום ואז כאשר אנו מחליטים לפעול באה הסביבה ומתוך רצון לגונן עלינו שלא ניפגע מנסה לנפץ לנו את התוכניות או להגיד לנו שלא נצליח.

לכן המלצה שלי השפיעו על חייכם, היו מושפעים לטובה,צאו לפעולה ואל תתנו לסביבה לנפץ לכם את החלום , ואל תשכחו אתם היצירה המופלאה של חייכם!

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

אבי דואק

מאמן אישי\עסקי-מנחה סדנאות

duekavi@yahoo.com

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת אבי דואק

מאת: אבי דואקאימון אישי30/04/09721 צפיות
לכל אחד מאיתנו יש חלומות, לאחד זה בית, לשני זה רכב, לשלישי זה זוגיות ולרביעי כסף. זה לא משנה מה החלום שלך, הגיע הזמן להגשים אותו ! בלי לשים לב החיים חולפים ואנו לא מגיעים למימוש, אנו חולמים בשקט, מחכים שזה יקרה , אך לצערנו דבר לא משתנה העבודה היא אותה עבודה האוברדרפט בהינו נשאר ואנו מרגישים שאנו באולם קולנוע ענק, שבו יש הקרנה של סרט, התפאורה משתנה אך אנחנו באותו מקום.

מאת: אבי דואקעסקים - כללי15/04/09873 צפיות
עולם המכירות הינו עולם של פסיכולוגיה, עולם שבו ההצלחה יכולה להיות מהירה והכישלון יכול להיות אכזרי. מספיק לאיש המכירות להחסיר תשומת לב לפרט קטן והמכירה לא תבוצע. אז איך אפשר להצליח כאיש מכירות? אחד מהדברים הבולטים שאנשי מכירות חושבים שהם צריכים זה כושר שכנוע, איש מכירות מתעסק לרוב בלשכנע ופחות בלהשפיע. אך בימים אלו בהם כבר כל אחד יודע לזהות את "איש המכירות" שבא למכור לו, יש צורך בשינוי, שינוי אמיתי, שמתחיל במחשבה ובתפיסה של איש המכירות עצמו. אם נעצור לרגע ונחשוב על סיטואציות שבהם היינו הלקוחות ולא אנשי המכירות, נגלה שברגע שאיש המכירות נסה לשכנע אותנו, לא רק שהוא לא נחל הצלחה, הוא אף הצליח להרחיק אותנו ממנו. הרי לא ניתן לשכנע אדם, רק האדם יכול לשכנע את עצמו!

מאת: אבי דואקאימון אישי - כללי13/04/09835 צפיות
ההצלחה שלך, מהי ? איפה היא מתחילה ? מתי היא מתממשת ? כל התשובות טמונות במקום אחד, ליבך! מתי הפסקנו לחשוב על הצלחה? אם בעבודה, בזוגיות, או בכל דבר אחר בחיינו. כמעט כל יום מעסיקה את רובנו השאלה? מתי תגיע ההצלחה, תדפוק על דלתנו ויפתח לו המזל, אך האם עצרנו אי פעם ושאלנו את עצמנו מהי הצלחה? מי אחראי להצלחה שלנו? ומה אנחנו יכולים לעשות על מנת לקדם את בואה? ואולי היא כבר כאן !

מאת: אבי דואקאימון לאיכות חיים13/04/09783 צפיות
אני חושב לעצמי, מהי הבחירה בטוב ? האם היא מספיקה ? ואם זה אפשרי לבחור בטוב? אז מה הסיבה שהרבה אנשים (כולל אותי) לא פעם בוחרים בדבר ההפוך לגמרי ? נתחיל בהסבר קצר על "לבחור בטוב". לבחור בטוב זוהי אמרה מאוד כללית יחד עם זאת מתאימה לכל דבר. לדוגמא: מחשבה, הרי עם נחשוב בצורה חיובית ומציאותית על כל מה שנכנס ויוצא מחיינו, לא נעצים את השלילי ונמזער את החיובי, נגלה די מהר שהסביבה שלנו הופכת להיות נעימה יותר, והכול נכנס לפרופורציה הנכונה.

מאמרים נוספים בנושא אימון לאיכות חיים

מאת: דרור אטריאימון לאיכות חיים23/01/192211 צפיות
הבנק מסרב למשכנתא? הלכתם לבנקים ולא מצליחים לקבל משכנתא? אני האיש שלכם! צריכים מומחה שייכנס לתוך הנעליים שלכם וישיג עבורכם משכנתא? שמי מרטין בוקסדורף ובעשר השנים האחרונות- אני משיג משכנתאות בנקאיות עבור אנשים שלא מצליחים לקבל משכנתא בכוחות עצמם.

מאת: דרור אטריאימון לאיכות חיים16/02/172642 צפיות
אחת הקושיות הגדולות בתורה ובדת היהודית היא שצריך להודות לשם, על כל דבר שקורה לך בין אם זה טוב או רע. כלומר הכול מגיע לאדם מהקדוש ברוך הוא וצריך להודות על זה בכל מקרה. אז המצב הזה הוא משהו שצריך להוסיף עליו שאם יש דברים מטופשים שאתה הכנסת את עצמך אליהם, אז אף אחד לא אשם לך אלא רק אתה אשם ואף אחד לא גרם לך.

מאת: shmolikאימון לאיכות חיים27/04/161759 צפיות
המאמר ילמד כיצד לנצל את הזמן לטובה ולשפר את ההישגים בצורה הטובה ביותר בהתחשב בזמן.

מאת: shmolikאימון לאיכות חיים27/04/161714 צפיות
המאמר ילמד כיצד לנצל את הזמן לטובה ולשפר את ההישגים בצורה הטובה ביותר בהתחשב בזמן.

מאת: ברסלב מאיראימון לאיכות חיים16/02/162671 צפיות
אמרו חכמינו (שם) כל שהקב"ה חפץ בו, מדכאו ביסורין ! נשמע הזוי ? אם אוהבים אותי למה מכאיבים ומייסרים אותי ? פה צריך אמונה שכל זה להמתיק מעלי דינים ולהבין שזה כדי שאני יחפש דרכים חדשות ויפשפש במעשי וכדי שאני ישתנה לטובה, וכדי שאני יבוא נקי מעוון לחיי עולם הבא - הרי שילמתי עליהם כפרת עוונות בייסורים שסבלתי פה בעולם הזה תמשיכו לקרוא תראו מאמרי חז"ל נפלאים ומחזקים לקבל את הייסורים באהבה לחחים טובים ומאושרים).

קשה להצליח, קל להצליח, להצליח להיכשל, מה רע בלהצליח, להצליח בקושי, מה טוב בלא להצליח, מאמן אישי, קואצינג מומלץ: עכשיו אני רוצה לשאול את השאלה הבאה מה רע יכול לצאת לבן אדם מזה שהוא מצליח במשהו אז אני או מציג איזו מטרה, אז אני מניח שהתשובה הקלאסית תהיה שאם זה עושה לו טוב אז הוא תלוי בזה נכון? ש: יש גם את זה. אליעד: יפה אז איזה עוד היבט נגיד יש? ש: שהוא איבד את העניין. אליעד: איבד את העניין ואיזה עוד היבט יש? אז אני רוצה לתת היבט ספציפי אוקי, כשבן אדם מצליח במשהו או נגיד שיש משהו ...

איך למכור ללקוחות, דימויים של הלקוח, באיזה מילים למכור, איך לשכנע לקוחות, שיקוף של הלקוח, טעויות של אנשי מכירות, ייעוץ אישי, קואצ'ר מומלץ: שלום לכולם הפעם אני רוצה לדבר על עוד היבט בנושא של מכירות ללקוחות ושכנוע אנשים וההיבט הוא שימוש במילים של הלקוח, בתהליך המכירה כאשר באים למכור ללקוח את המוצר את השירות את מה שלא רוצים בעצם להשתמש במילים של הלקוח ואני אסביר גם למה זה טוב וגם למה זה לא טוב ומתי לא להשתמש דווקא במילים של הלקוח. אז קודם כל בגדול צריך לזכור שתהליך של מכירה בעצם ...

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica