חפש מאמרים:
שלום אורח
18.07.2024
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

על אביזרי האופנה שאף פעם לא יוצאים מהאופנה

מאת: רעות בן דורעסקים - כללי19/09/2010947 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

עולם האופנה מושך את תשומת הלב של כולנו, נשים כגברים. כולנו משקיעים כסף בבגדים ובאביזרי אופנה שונים. הרחוב קורא לנו להתלבש ולהצטייד באביזרי אופנה בהתאם לתכתיבים, ומעניין מאוד לגלות שהתכתיבים הללו רלוונטיים לא רק לנשים אלא גם לגברים.

אביזרי אופנה

כשאנו מדברים על אביזרי אופנה, אנו מדברים על כל מה שאנחנו לובשים, וזה לא בגדים. כלומר, הכוונה היא למשקפיים, תיקים, חגורות ועוד. כיום בכל חנות אופנה שמכבדת את עצמה תמצאו גם מחלקה של אביזרי אופנה שונים, שניתן להתאים אותם לבגדים החדשים שאתם קונים באותה חנות. אותה מחלקת אביזרים משדרגת את חווית הקנייה של הבנות ושל הבנים גם יחד.

בתחום זה של בדים וגם אביזרי אופנה מעניין במיוחד להתבונן דווקא על הבנים. בעבר, גבר היה נכנס לחנות, מבקש חגורה, מודד אותה (גם זה במקרה הטוב), והמטרה של המדידה הזו הייתה לוודא האם החגורה נסגרת כראוי. איך נראתה אותה החגורה, זה לא משהו שעניין את הגבר של העבר. כיום המצב שונה לחלוטין. הגבר יבקש חגורה עם סוגר מסוים כדי שיהיה לו נוח להשתמש בה, והוא יבחן לא רק את המראה של החגורה, אלא גם את ההתאמה שלה למראה הבגדים שלובש. זוהי ללא ספק התפתחות אבולוציונית חשובה ביותר בתחום האופנה שחווים הגברים המודרניים.

אחת התופעות הנצפות ביותר בתחום אביזרי אופנה בשנים האחרונות זה ירידת המחירים. הנשים קלטו מהר מאוד את המגמה הזו ומיהרו להעמיס את מגירות הארונות שלהן בכל טוב. במקום שבו אישה ממוצעת יכלה להרשות לעצמה לרכוש שני אביזרי אופנה, כיום היא יכולה לקנות 4-5 אביזרים כאלה, והן אכן עושות זאת. לנשים רבות יש אביזר אופנה המיועד לבגד מסוים, וזהו ביטוי לכמות הרבה של הדברים הללו שיש בארון של כל אחת ואחת.

בדים

בדים זה תחום חשוב נוסף של עולם האופנה. בד זה או אחר נכנס ויוצא מהאופנה בהתאם ליכולת הייצור של היצרנים. כך למשל, אם השוק מסוגל לספק כעת יותר כותנה ממשי, הבגדים האופנתיים יותר יהיו עשויים מכותנה. כמובן שסוג הבדים צריך להתאים גם לעונה.

כיום יש לא מעט בדים מאוד לא איכותיים המאפשרים להוזיל באופן משמעותי את מחירי הבגדים ללקוח. ברמת העיקרון אין פסול בלהשתמש בבגדים התפורים מהבדים הללו, אך יש לזכור שבדים לא איכותיים עלולים לגרום לאלרגיות ולשפשופי עור לא נעימים. פרט לכך בגד העשוי מבד לא איכותי ייהרס במהרה.

הרבה פעמים בגדים של חברות ידועות עולים הרבה כסף, זאת בעיקר משום שקניית בגד מחברה ידועה מבטיחה לכם שהבגד נתפר מבד איכותי שיחזיק מעמד זמן רב. כך למשל, חולצות T של נייק אינן שונות למראית עין מכל חולצה אחרת, אך הן נעימות יותר לגוף ומעריכות חיים יותר מכל מתחרה אחר, זאת בשל ההקפדה של החברה על איכות גבוהה של בדים.

 תגיות המאמר: בדים, אביזרי אופנה


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת רעות בן דור

מאת: רעות בן דורתכשיטים13/12/101509 צפיות
עיצוב בדים ובגדים שונים באמצעות אבני סברובסקי

מאת: רעות בן דורעסקים - כללי13/12/101372 צפיות
כיצד שומרים על ניקיון בבית דירות?

מאת: רעות בן דוריופי וטיפוח - כללי13/12/101310 צפיות
על תהליך בניית ציפורניים על ידי קוסמטיקאית מקצועית

מאת: רעות בן דורבניין ואחזקה - כללי13/12/101743 צפיות
בטון מוחלק הוא שיטה של ריצוף שהולכת ותופסת תאוצה בשנים האחרונות.

מאת: רעות בן דורחוק ומשפט - כללי06/12/101339 צפיות
העובדות המעניינות והפרטים החשובים על תמא 38

מאת: רעות בן דורבניין ואחזקה - כללי06/12/101730 צפיות
החורף היא העונה החמה של טכנאי דודי שמש. מדוע וכיצד ניתן להיערך בהתאם?

מאת: רעות בן דורקוסמטיקה05/12/101404 צפיות
קוסמטיקאית טובה קשה למצוא, ומה לגבי קוסמטיקאית טובה בתל אביב?

מאמרים נוספים בנושא עסקים - כללי

מאת: ישראל רף עסקים - כללי16/07/231927 צפיות
מתנות לראש השנה, עציצים ממותגים, שיבטיחו לך הצלחה עסקית כל השנה. המטרה של כל עסק, למצוא מתנה לראש השנה שתשלב את הרצון לשמח את העובדים והלקוחות שתקדם את העסק עם תוצאות מעולות לטווח ארוך, וזאת בהשקעה כספית קטנה יחסית. עציץ ממותג עם הלוגו והמסר שלכם, משפט קצר או מוטו המאפיין את העסק, זו דרך מצוינת להעניק תשומת לב – לעובדים וללקוחות כאחד. נשמח לעזור ישראל רף 052-2978583

מאת: ישראל רף עסקים - כללי13/12/222843 צפיות
סרטון מתנות ממותגות לטו בשבט ברוח החג עם מסר אישי ממותג מתנות לטו בשבט ברוח החג עם מסר אישי ממותג, מתנה שמרחיבה את הלב ומעלה חיוך תיצור אווירה נפלאה לשמירה על הקשר עם הלקוחות, צוות העובדים, הספקים, ונותני השירות. מתנה שתשדרג את היחסים שלכם עם הלקוחות והעובדים לאורך כל השנה יש דרך לעזור לכם להשיג את המטרה הזו! נשמח לעזור ישראל רף 052-2978583

מאת: בנימין קלינגרעסקים - כללי12/10/221917 צפיות
1. מהו תכנון? בכל מקום בו אנו נמצאים, אנו משתמשים במרחב בדרכים שונות. על מנת להבטיח ניצול יעיל של המרחב, יש צורך לתאם בין מגוון השימושים המתקיימים בו, ולדאוג לתשתיות כמו תחבורה, מים, חשמל ועוד. לשם כך מתקיים הליך התכנון ברמות שונות, מתכנון נקודתי ועד תכנון כלל ארצי. הליך זה קובע כיצד ישתלבו השימושים השונים, הלכה למעשה, ונותן מענה לשאלות כגון היכן וכמה ניתן לבנות במרחב נתון, מה נחוץ לשם אישור הבנייה וכיצד ניתן לספק את הצרכים של המשתמשים. בסופו של הליך התכנון מתקבלת תכנית, המורכבת בעיקרה מתשריט (מפה המבטאת באופן גרפי את הוראות התכנית הנוגעת למרחב גאוגרפי נתון), תקנון (הוראות בכתב הקובעות מה מותר ומה אסור לבנות על הקרקע שבתכנית, כיצד לבנות ולאיזה מטרות) ומסמכים נוספים בהתאם לצורך.

מאת: בנימין קלינגרעסקים - כללי30/05/221969 צפיות
הריני להעלות בפניכם נוהל עבודה, לדיון בהתנגדויות בפני הוועדה המקומית לבקשות להיתרי בניה ולתכניות בנין עיר. נוהל העבודה יועלה לאתר האינטרנט ההנדסי של הוועדה המקומית לתכנון ולבניה. הנכם מתבקשים לפעול מעתה ואילך בהתאם להנחיות המפורטות בנוהל העבודה. הנוהל נערך בהיוועצות עם היועץ המשפטי ומושתת על ההוראות הקבועות בחוק התכנון והבניה התשכ״ה 1965( כהגדרתו בנוהל – חוק התכנון והבניה( ועל הקבוע בתקנות התכנון והבנייה )רישוי בנייה(, תשע״ו 2016( כהגדרתן בנוהל – תקנות רישוי בניה(.

מאת: ישראל רף עסקים - כללי26/05/222133 צפיות
כל בעל עסק מכיר את החשיבות של תהליך ה"מיתוג" בקרב קהל הלקוחות הקיים, הלקוחות הפוטנציאליים והקולגות העסקיים השונים. לצד עטים, מחברות ומוצרים שאנו רגילים לקבל מתנות בכנסים, יש את בעלי העסקים שמעניקים מתנות מוצרי פרסום שאנשים באמת שומרים אותן… עציצים ממותגים עם מסר אישי נשמח לעזור ישראל רף 052-2978583

מאת: ישראל רף עסקים - כללי01/05/221989 צפיות
נטוורקינג הוא אחד הכלים החזקים ביותר בעולם הפרסום ובאירועים עסקיים. מהו המוצר הפרסומי היעיל ביותר עבורך שיבדל אותך משאר המשתתפים ויקנה לך יתרון משמעותי לטווח ארוך. מסר אישי או עסקי ממותג בעציץ – המוצר הפרסומי הטוב ביותר לאירועים עסקיים לקבלת תוצאה עסקית מעולה. אשמח לעזור ישראל רף 052-2978583

מאת: אופירעסקים - כללי28/02/221590 צפיות
נושא הסמכת iso מאז ומתמיד היה נושא רגיש לבעלי עסקים ומותגים שגורר לאחרי כן כאב ראש, לחץ וחרדה. הסיבה לכך היא כי לא כולם באמת יודעים מה צריך על מנת להגיע להסמכה המושלמת, ואין כאן מורכבות כבדה מדי, בעיקר כאשר מלווים אתכם אנשי המקצוע הטובים ביותר.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica