חפש מאמרים:
שלום אורח
18.07.2024
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

להחליף או לא להחליף?-הכל על החלפת צילינדר

מאת: רעות בן דורעסקים - כללי26/10/2010805 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

זה יכול לקרות דווקא ברגע שהכי פחות ציפיתם לו: מישהו גנב את מפתח הבית,  פרץ לביתכם, גנב את תכולת הדירה והכל כשאתם בכלל לא מודעים לכך.
מעבר לכל הדברים הברורים שעליכם לעשות כמו למשל לקרוא למשטרה, עליכם גם לבצע החלפת צילינדר בביתכם.

החלפת צילינדר רצוי שתתבצע על ידי מנעולן מקצועי במידה ואינכם שולטים לגמרי בתחום. מנעולן מיומן יוכל לבצע זאת במהירות ובעיקר ללא תקלות מיותרות.

יחד עם זאת, ישנם אנשים שלא יזמינו מנעולן ויעדיפו לבצע החלפת צילינדר בעצמם. זה כמובן תלוי ביכולות הטכניות של כל אחד ואחת.

החלפת צילינדר: הכינו את עצמכם מראש

גם אם אינך מנעולן מקצועי, יש כמה אביזרים שבהם כדאי להיעזר לפני שמחליפים צילינדר.

למרבה הפלא, החלפת צילינדר לא דורשת שימוש במכשירים מתוחכמים או בכלים ייחודיים. כל מה שאתם צריכים כדי לבצע החלפת צילינדר זה מברג, חשוב שיהיה מברג איכותי.  מעבר לכך, חשוב שתצטיידו בצילינדר דלת חדש ולא משומש. ניתן לרכוש כזה אצל מנעולן מורשה או בחנויות "עשה זאת בעצמך".

אז איך מתחילים?

השלב ההתחלתי של כל החלפת צילינדר היא שחרור של הברגים על לוח המגן של המנעול. משחררים את הברגים (באמצעות המברג שיש לכם) ושולפים באמצעות הידיים אותם החוצה. שלב זה מאוד פשוט וגם אם תיעזרו בשירותיו של מנעולן בהמשך הדרך, ייתכן שאת שלב זה דווקא תוכלו לעשות בעצמכם.

לאחר שביצעתם זאת, יש להוציא את הידית של הדלת על ידי שחרור הבורג בדופן הפנימי.

לאחר שעשיתם זאת יש לשחרר את הבורג המרכזי שאמור לקבע את הצילינדר של הדלת למקומו. אל תאבדו אפילו לא בורג קטן בכל התהליך-יש חשיבות לכל אחד מהם. מנעולן מקצועי מחזיק ברשותו גם כלים רזרביים, אבל אם אתם מבצעים החלפת צילינדר בעצמכם אין את המותרות האלו.

החלפת צילינדר במהירות

לאחר ששחררתם את הצילינדר שלכם ניתן להכניס צילינדר חדש במקומו. גם כאן נחזור ונדגיש שיש חשיבות לקניית צילינדר חדש. כמו כן חשוב להכניס אתת הצילינדר בזהירות ובעדינות כדי שיתאים למנגנון של הדלת. מקבעים את הצילינדר למנגנון הדלת באמצעות הבורג (זה ממקודם, זוכרים?).

לאחר ששמתם את הצילינדר החדש צריך להרכיב ולהבריג מחדש את כל החלקים בחזרה.

לאחר שביצעתם החלפת צילינדר חשוב מאוד לוודא ולבדוק שהדלת עובדת בצורה תקינה ושאין שום תקלות לא ברורות. חבל לגלות את זה בשלב מאוחר יותר.

החלפת צילינדר יכולה להיות משימה מורכבת או פשוטה, תלוי בכישורים הטכניים ובסבלנות שלכם. מומלץ להזמין מנעולן שיבצע זאת במקרה ואתם לא סומכים על עצמכם בשלבים שונים של החלפת צילינדר. כך או כך, חשוב מאוד לבצע החלפת צילינדר בכל מקרה של תקלה בצילינדר או כאשר מתעורר חשד שמישהו זר מחזיק במפתח הבית שלכם ועלול לפרוץ אל ביתכם.

 תגיות המאמר: מנעולן, החלפת צילינדר


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת רעות בן דור

מאת: רעות בן דורתכשיטים13/12/101509 צפיות
עיצוב בדים ובגדים שונים באמצעות אבני סברובסקי

מאת: רעות בן דורעסקים - כללי13/12/101372 צפיות
כיצד שומרים על ניקיון בבית דירות?

מאת: רעות בן דוריופי וטיפוח - כללי13/12/101310 צפיות
על תהליך בניית ציפורניים על ידי קוסמטיקאית מקצועית

מאת: רעות בן דורבניין ואחזקה - כללי13/12/101743 צפיות
בטון מוחלק הוא שיטה של ריצוף שהולכת ותופסת תאוצה בשנים האחרונות.

מאת: רעות בן דורחוק ומשפט - כללי06/12/101339 צפיות
העובדות המעניינות והפרטים החשובים על תמא 38

מאת: רעות בן דורבניין ואחזקה - כללי06/12/101730 צפיות
החורף היא העונה החמה של טכנאי דודי שמש. מדוע וכיצד ניתן להיערך בהתאם?

מאת: רעות בן דורקוסמטיקה05/12/101404 צפיות
קוסמטיקאית טובה קשה למצוא, ומה לגבי קוסמטיקאית טובה בתל אביב?

מאמרים נוספים בנושא עסקים - כללי

מאת: ישראל רף עסקים - כללי16/07/231927 צפיות
מתנות לראש השנה, עציצים ממותגים, שיבטיחו לך הצלחה עסקית כל השנה. המטרה של כל עסק, למצוא מתנה לראש השנה שתשלב את הרצון לשמח את העובדים והלקוחות שתקדם את העסק עם תוצאות מעולות לטווח ארוך, וזאת בהשקעה כספית קטנה יחסית. עציץ ממותג עם הלוגו והמסר שלכם, משפט קצר או מוטו המאפיין את העסק, זו דרך מצוינת להעניק תשומת לב – לעובדים וללקוחות כאחד. נשמח לעזור ישראל רף 052-2978583

מאת: ישראל רף עסקים - כללי13/12/222843 צפיות
סרטון מתנות ממותגות לטו בשבט ברוח החג עם מסר אישי ממותג מתנות לטו בשבט ברוח החג עם מסר אישי ממותג, מתנה שמרחיבה את הלב ומעלה חיוך תיצור אווירה נפלאה לשמירה על הקשר עם הלקוחות, צוות העובדים, הספקים, ונותני השירות. מתנה שתשדרג את היחסים שלכם עם הלקוחות והעובדים לאורך כל השנה יש דרך לעזור לכם להשיג את המטרה הזו! נשמח לעזור ישראל רף 052-2978583

מאת: בנימין קלינגרעסקים - כללי12/10/221917 צפיות
1. מהו תכנון? בכל מקום בו אנו נמצאים, אנו משתמשים במרחב בדרכים שונות. על מנת להבטיח ניצול יעיל של המרחב, יש צורך לתאם בין מגוון השימושים המתקיימים בו, ולדאוג לתשתיות כמו תחבורה, מים, חשמל ועוד. לשם כך מתקיים הליך התכנון ברמות שונות, מתכנון נקודתי ועד תכנון כלל ארצי. הליך זה קובע כיצד ישתלבו השימושים השונים, הלכה למעשה, ונותן מענה לשאלות כגון היכן וכמה ניתן לבנות במרחב נתון, מה נחוץ לשם אישור הבנייה וכיצד ניתן לספק את הצרכים של המשתמשים. בסופו של הליך התכנון מתקבלת תכנית, המורכבת בעיקרה מתשריט (מפה המבטאת באופן גרפי את הוראות התכנית הנוגעת למרחב גאוגרפי נתון), תקנון (הוראות בכתב הקובעות מה מותר ומה אסור לבנות על הקרקע שבתכנית, כיצד לבנות ולאיזה מטרות) ומסמכים נוספים בהתאם לצורך.

מאת: בנימין קלינגרעסקים - כללי30/05/221969 צפיות
הריני להעלות בפניכם נוהל עבודה, לדיון בהתנגדויות בפני הוועדה המקומית לבקשות להיתרי בניה ולתכניות בנין עיר. נוהל העבודה יועלה לאתר האינטרנט ההנדסי של הוועדה המקומית לתכנון ולבניה. הנכם מתבקשים לפעול מעתה ואילך בהתאם להנחיות המפורטות בנוהל העבודה. הנוהל נערך בהיוועצות עם היועץ המשפטי ומושתת על ההוראות הקבועות בחוק התכנון והבניה התשכ״ה 1965( כהגדרתו בנוהל – חוק התכנון והבניה( ועל הקבוע בתקנות התכנון והבנייה )רישוי בנייה(, תשע״ו 2016( כהגדרתן בנוהל – תקנות רישוי בניה(.

מאת: ישראל רף עסקים - כללי26/05/222133 צפיות
כל בעל עסק מכיר את החשיבות של תהליך ה"מיתוג" בקרב קהל הלקוחות הקיים, הלקוחות הפוטנציאליים והקולגות העסקיים השונים. לצד עטים, מחברות ומוצרים שאנו רגילים לקבל מתנות בכנסים, יש את בעלי העסקים שמעניקים מתנות מוצרי פרסום שאנשים באמת שומרים אותן… עציצים ממותגים עם מסר אישי נשמח לעזור ישראל רף 052-2978583

מאת: ישראל רף עסקים - כללי01/05/221989 צפיות
נטוורקינג הוא אחד הכלים החזקים ביותר בעולם הפרסום ובאירועים עסקיים. מהו המוצר הפרסומי היעיל ביותר עבורך שיבדל אותך משאר המשתתפים ויקנה לך יתרון משמעותי לטווח ארוך. מסר אישי או עסקי ממותג בעציץ – המוצר הפרסומי הטוב ביותר לאירועים עסקיים לקבלת תוצאה עסקית מעולה. אשמח לעזור ישראל רף 052-2978583

מאת: אופירעסקים - כללי28/02/221590 צפיות
נושא הסמכת iso מאז ומתמיד היה נושא רגיש לבעלי עסקים ומותגים שגורר לאחרי כן כאב ראש, לחץ וחרדה. הסיבה לכך היא כי לא כולם באמת יודעים מה צריך על מנת להגיע להסמכה המושלמת, ואין כאן מורכבות כבדה מדי, בעיקר כאשר מלווים אתכם אנשי המקצוע הטובים ביותר.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica