חפש מאמרים:
שלום אורח
18.02.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

דיוור והפצה לעזרת עסקים קטנים

עסקים קטנים לרוב רוצים לגדול, להיות בתהליך של צמיחה, להתפתח ולהפוך לעסקים גדולים ומצליחים, על מנת לעשות זאת עליהם להתנהג כעסקים גדולים כדי שכך יראו אותם הלקוחות והמתחרים שלהם. אחת הדרכים שעסקים קטנים מתנהגים כעסקים גדולים היא על ידי דיוור והפצה. יש שני סוגים של דיוור והפצה, האחת היא שלחויות של מסמכים, חבילות או דברים אחרים אל הלקוחות והשותפים העסקיים איתם הם עובדים והדרך השנייה היא פרסום על ידי דיוור והפצה.

דיוור והפצה - שליחויות

בכל מקרה של העברת מסמך או כל דבר אחר שצריך להגיע במהירות ללקוח למטרת חתימה או למשרד אחר על העסקים הקטנים להשתמש בחברת שליחויות.

ישנן חברות שליחויות רבות בארץ שיודעות את עבודתן ושולחות את המכתב, החבילה או המוצר אל הלקוח במהירות. העסקים הקטנים שיכולים לשלוח את המזכירה או כל אדם אחר למטרת המשלוח ולחסוך בכך כסף ישלחו בכל זאת דרך חברת שליחויות. המשלוח שמגיע עם חברת שליחויות מעיד על המקום השולח שהוא מכובד, רציני וגדול.

מחירי המשלוחים אינם גבוהים במיוחד, לשליחת חבילות בתוך העיר או איזור העיר המחיר הוא 20-45 ₪ תלוי בגודל החבילה ובדחיפות המשלוח, לחבילות הנשלחות מחוץ לעיר המחיר הוא 40 ₪ ומעלה.

העבודה עם חברת שליחויות לעסקים קטנים היא נוחה מאוד וחוסכת זמן רב לבעלי ועובדי החברה במסירה ובקבלת מכתבים וחבילות.

דיוור והפצה - פרסום ושיווק

על מנת שעסק יוכל לגדול ולצמוח יש צורך בפרסום. אחת הדרכים לפרסום היא דיוור והפצה. ישנן שני דרכים לפרסום בדרך זו, האחת היא בדואר והשנייה היא בדואר האלקטרוני.

פרסום בדואר נעשה בדרך כלל על ידי פליירים, הבעיה היא שאנשים מקבלים מדי יום מודעות פרסום בדואר ועוד לפני שהם מסתכלים מה כתוב הם זורקים את הפלייר. לכן, על הפלייר שלכם להיות מיועד אישית ללקוח. אספו רשימת תפוצה מפולחת של הלקוחות הקיימים ולקוחות פוטנציאלים והפיצו להם את המידע על העסק, כמו מבצעים שונים, התחדשות המקום ועוד. סגרו את הפלייר או עלון המידע במעטפה והפיצו אותו או באמצעות שליח מחברת שליחויות או בדואר ישראל.

דרך נוספת וזולה יותר היא דרך הדואר האלקטרוני. אספו את כתובות הדואר האלקטרוני של הלקוחות שלכם ובקשו מהם לכתוב מיילים של חברים בתמורה לשי קטן והתחילו להפיץ את המידע הפרסומי בדואר האלקטרוני.

שיווק בדיוור אלקטרוני זוהי שיטת שיווק חכמה שמיועדת למשוך את תשומת לב הגולשים, המסרים נשלחים לדואר האלקטרוני של הלקוחות מדי תקופה קבועה. הדיוור האלקטרוני יכול לייצר אמון בלקוח הפוטנציאלי או הקיים במוצר ובעסק. כמו כן, בעזרת הדואר האלקטרוני ניתן לשמר לקוחות קיימים ועל ידי כך גם לייצר לקוחות חדשים. הדיוור האלקטרוני הוא דרך תקשורת מצוינת עם הלקוח, ניתן להפיץ דרכו הטבות והצעות מיוחדות של עסק ומסרים אישיים לכבוד ימי הולדת.

המאמר מוגש על ידי מדריך חברות שליחויות הגדול בישראל, בו תוכלו  למצוא אינדקס של חברות שליחויות, דיוור והפצה המובילות בישראל,  לקרוא מאמרים מקצועיים בתחום ועוד.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת גיא אלון

מאת: גיא אלוןהחזרי מס28/07/112924 צפיות
מרביתכם בוודאי לא מודעים לעובדה כי עד 80% מהעובדים במדינה זכאים להחזר מס, כל שכן כשאותם עובדים מקבלים הכנסה משני מקומות שונים. אם בעבר החזר מס היה כרוך בבירוקרטיה ארוכה ומפרכת, הרי שהיום אפשר לבצע בדיקת החזר מס אונליין האורכת בסך הכל כמה שניות. הזדמנות נוספת לבדוק האם הנכם זכאים להחזר מס תתרחש בזמן הגשת טופס תיאום המס השנתי, פרוצדורה שאפשר כיום לבצע אונליין גם כן.

מאת: גיא אלוןמשכנתא14/04/111072 צפיות
כפי שכולנו שומעים בלא הרף, משכנתא היא ההשקעה הגדולה ביותר שרוב רובם של משקי הבית יעשו בימי חייהם, ולכן יעוץ משכנתאות מקצועי הוא כמעט בגדר הכרח. יעוץ משכנתאות יכול לא רק לעזור לכם לבחור את ההצעה המשתלמת ביותר, או לתפור לכם משכנתא מותאמת להעדפות האישיות שלכם מבחינת גובה תשלום, תקופת ההתחייבות וכו'.

מאת: גיא אלוןהפקות אירועים14/04/111189 צפיות
מעצבי אירועים יכולים לא רק לתרום להצלחת אירוע מסויים אלא גם לחסוך בהוצאות. עם זאת, מהתרשמות אישי של כותב שורות אלה, רבים מאיתנו לא מודעים הייטב לסוג ההתקשרות עם מעצבי אירועים, מה נכלל תחת החוזה שלהם, ומה עושים במידה ומתגלים חילוקי דעות. על נושאים אלו, ואספקטים אחרים של חוזה עם מעצבי אירועים, בשורות הבאות.

מאת: גיא אלוןפרסום14/04/111625 צפיות
מזל טוב! אתם חוגגים חתונה / בר מצווה / יום הולדת / ברית / בריתה או אירוע אחר. לא משנה איזה אירוע אתם חוגגים, אתם רוצים ליהנות ורוצים שהאורחים שלכם ייהנו ויזכרו את האירוע שלכם כאחד האירועים המוצלחים והמהנים היותר שהיו בהם. על מנת שהאורחים יזכרו דווקא את האירוע שלכם עליכם להשקיע באירוע, בעיצוב, באוכל, במוסיקה ובאטרקציות מיוחדות, אך יותר מכל על מנת שהאורחים יזכרו את האירוע צריך להעניק להם מתנה קטנה שכל פעם שיביטו בה יזכרו באירוע המיוחד שלכם, בשביל זה הומצאו סוגים שונים של מזכרות לאירועים.

מאת: גיא אלוןתכשיטים01/11/101801 צפיות
צורפות הוא מקצוע עתיק מאוד, תפקידו של הצורף הוא לעבד מתכות כמו זהב, פלטינה וכסף במטרה ליצור מהם תכשיטים. הצורף מעבד את המתכות לתכשיט ומשלב עליהם אבנים יקרות.

מאת: גיא אלוןבריאות ורפואה כללי01/11/1011810 צפיות
רופא תעסוקתי תפקידו לבדוק את בריאותם של אנשים שאינם נמצאים בקו הבריאות ובשל כך לא יכולים לצאת לעבוד. הרופא התעסוקתי יכול לאשר היעדרות ממושכת מהעבודה בעקבות מחלה ולקבוע אובדן כושר עבודה.

מאת: גיא אלוןבניין ואחזקה - כללי01/11/101832 צפיות
כמה פעמים חיכיתם ימים או שבועות לחשמלאי שיבוא לתקן מוצר חשמלי שהתקלקל לכם בבית? התקשרתם אליו כמה פעמים והוא דחה אתכם שוב ושוב בינתיים התחלתם לכבס במכבסה, התחלתם לבשל מאכלים שלא דורשים אפייה או חימום בתנור ועוד. לפעמים מספיק שמוצר חשמל אחד לא יעבוד כדי שנבין עד כמה אנחנו תלויים בחשמל. במקרים כאלו או שאנחנו מנסים את החוש הטכני שלנו או שאנחנו קוראים לאיש מקצוע המתעכב - חשמלאי.

מאמרים נוספים בנושא עסקים קטנים ובינוניים

מאת: רונית אלפסיעסקים קטנים ובינוניים02/08/19840 צפיות
האם לעבוד מהבית או לשכור משרד? לחלקנו התשובה ברורה, יש המעדיפים לעבוד מהבית ויש שעבורם הנושאר טאבו והם חייבים משרד. להלן טיפים שיסייעו לכם לבחור את המשרד האולטימטיבי עבורכם.

ענף שירותי האחסנה הוא תחום רחב של אחסון ציוד לעסקים, אחסון תכולת דירה, השכרת מכולות או אחסנה במכולות. היכן, כמה ומה כדאי לבדוק קודם.

מאת: gal ganonעסקים קטנים ובינוניים01/07/18327 צפיות
כאשר אנחנו נוסעים נסיעה ארוכה או נסיעה ליעד קרוב יותר הדבר האחרון שאנחנו רוצים שיקרה הוא שיהיה לנו תקר בגלגל. תקר בגלגל יכול לשבש את לוח הזמנים שלנו ולהפוך את סדר היום שלנו לכזה שיש בו הרבה אי נעימות ועיכובים. במקרה שיש לנו תקר בגלגל אנחנו לא צריכים להתאמץ ולהזיע עד שנצליח להחליף לבד את הגלגל ולתקן אותו. כל מה שאנחנו צריכים לעשות זה להזמין שירות החלפת גלגל כזה שאנשי מקצוע יבואו לכל מקום בו אנחנו תקועים ויחליפו לנו באופן מהיר ומאוד נוח את הגלגל עם התקר לגלגל קבע חדש שיוכל לשמש אותנו במשך זמן רב.

מאת: תמריץ לעסקיםעסקים קטנים ובינוניים05/01/18484 צפיות
המאמר מפרט מגוון תמריצים ודרכים לקידום המכירות של חנויות פרטיות במרחב הקמעונאי.

מאת: דניאל קולעסקים קטנים ובינוניים07/11/17792 צפיות
איך בוחרים נכון חברת הובלות? הבחירה הנכונה תהיה חברה מקצועית, אמינה ואחראית, חברה עליה תוכלו לסמוך בעיניים עצומות. אם אתם מחפשים חברת הובלות כזאת, אנחנו מזמינים אתכם לפנות אלינו. כחברת הובלות מובילה בעלת מוניטין אנו מחזיקים בכל הציוד החדיש הדרוש לביצוע כל סוגי ההובלות, רישיונות, רכבי הובלה תקניים וצוות עובדים מקצועי, מסור ואדיב.

מאת: מאירעסקים קטנים ובינוניים07/08/17682 צפיות
כיום ניתן לדבר על ערך נתפס מול ערך ריאלי של מוצר או שירות עבור לקוח. ההבדל או הפער בין שני אלה עשוי לרוב להיות בעל השפעה מכרעת על תהליך המכירה. קיים צורך בגישת מכירות שונה, כזו שנותנת ללקוח ערך מוסף אמיתי שמתאים לתפיסת עולמו. ראשית, הערך-המוסף האמיתי של מוצרים ושירותים רבים מוטל בספק. סקרים מראים שלמעלה מ- 78% מהחברות כיום איננן מבדילות ולכן גם אינן מספקות את הערך שאותו לקוח ציפה לו. האחוז הגבוהה הזה נובע בעיקר כי חברות מתעניינות בדבר אחד. האם נשיג יעדים? איך יושפעו התוצאות העסקיות? ופחו

מאת: מאירעסקים קטנים ובינוניים27/07/17825 צפיות
רק 59% מצוותי מכירות משיגים מכסות, 47% מאבדים מההצעות עקב "חוסר-החלטה" של לקוחות מחזור מכירה ארוך. היקף העסקאות הממוצע מצטמצם, כמעט 50% כאשר חברות צריכות לשפר את יעילות תהליך המכירה ויכולת של מחלקת מכירות לשפר מכירת מוצרים משלימים או תחליפיים או משדרגים. יוזמות רבות לשיפור יעילות המכירות אינן עונות על הציפיות של הלקוחות ומנגד סגנון של מכירות "מסורתיות" כמו תהליך מכירה מבוסס D2D, כבר אינן מספקות.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica