חפש מאמרים:
שלום אורח
18.07.2024
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

החלפת מנעולים-מה צריך לדעת?

מאת: רעות בן דורעסקים - כללי02/11/2010759 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

סביר להניח שכל אחד מאיתנו נזקק בעבר לשירותי מנעולנות כלשהם: שכפול מפתחות, התקנת מנעולים, החלפת צילינדרים ועוד. אולם אם יש שירות שגם האנשים המסודרים והאחראיים ביותר יזדקקו לו לפחות פעם אחת במהלך חייהם הוא שירותי פריצת מנעולים.

בין אם אנו זקוקים לשירותי פריצת מנעולים עבור דלת הבית, דלת הרכב, דלת העסק או הכספת, בדרך כלל מדובר במקרה חירום: ננעלתם מחוץ לרכב ואתם מאחרים לפגישה, הילדים ננעלו לבדם בבית והמפתח נשבר בתוך המנעול, חזרתם מבילוי לילי וגילתם שהמפתח היחיד שברשותכם אבד. במצבי חירום שכאלו אין לנו זמן ויכולת לבצע בחירה מושכלת, שקולה ורציונאלית של מנעולן אשר יבוא לפרוץ את המנעול שלנו. לכן, לא מעט אנשים נפלו קורבן למנעולנים לא מקצועיים או לא ישרים, אשר גרמו להם יותר נזק מתועלת. במאמר הבא תמצאו כמה טיפים חשובים לבחירת מנעולן, בשביל הפעם הבאה שבה תזדקקו לשירותי פריצת מנעולים.

פריצת מנעולים - רק על ידי מנעולן מקצועי ואמין

כידוע, פריצת מנעולים היא עבירה פלילית מיסודה, כאשר היא אינה מתבצעת על ידי בעל הנכס או באישורו. לכן, כל איש מקצוע שרוצה לעסוק בפריצת מנעולים חייב להציג תעודת יושר ממשטרת ישראל בבואו להירשם לקורס מנעולן. זהו תנאי סף מחייב שנועד למנוע מעבריינים למיניהם לרכוש ידע מעשי ותיאורטי שיסייע להם בביצוע עבירות פליליות.

כדי להיות בטוחים שאיש המקצוע שהזמנתם לצורך פריצת מנעולים הוא אדם ישר ואמין ולא נוכל במסווה, בקשו לראות את תעודת המנעולן שלו. תעודה זו לא רק שמבטיחה לכם שהוא עבר את ההכשרה המקצועית הדרושה לצורך פריצת מנעולים. תעודה זו גם מהווה ערובה טובה יחסית ליושרו ולאמינותו של המנעולן, ולכך שהוא לא ינצל לרעה את האמון המוחלט שאתם נותנים בו.

פריצת מנעולים - מקצועיות היא שם המשחק

עוד פרמטר חשוב בבחירת מנעולן לצורך פריצת מנעולים היא מידת מקצועיותו של המנעולן. מקצועיות משמעותה היכרות עם כל סוגי המנעולים ומנגנוני הנעילה והיכולת לבצע פריצת מנעולים לכל סוגי הדלתות: דלתות פלדלת, דלתות עץ, דלתות הזזה, דלתות של רכב וכדומה.  מקצועיות משמעותה גם מהירות, דהיינו, היכולת להתמודד עם כל אתגר ולבצע פריצת מנעולים תוך פרק זמן קצר יחסית.

אך מעל לכל, מקצועיות משמעותה לבצע פריצת מנעולים תוך מינימום נזק לסביבת המנעול. אין כל טעם בהזמנת מנעולן שיצליח לפרוץ את דלת ביתכם, אך תוך כדי עבודתו יגרום לנזק כבד לדלת, למשקופים ולקירות. עלות תיקונם של נזקים אלו יכולה להיות יקרה בעשרות אחוזים מעלות עבודת הפריצה. לכן יש להקפיד לבחור במנעולן בעל ניסיון רב שנים, המבטיח לכם רמת מקצועיות גבוהה במיוחד.

פריצת מנעולים - זמינות ומהירות הגעה

פרמטר נוסף וחשוב לא פחות בבחירת מנעולן לצורך פריצת מנעולים הוא זמינותו ומהירות הגעתו. כאמור, רבים מהמקרים בהם תזדקקו לפריצת מנעולים יהיו מקרי חירום בהם כל דקה חשובה. לכן תרצו להיעזר בשירותיו של מנעולן אשר יוכל להגיע אליכם במהירות האפשרית. הדרך להבטיח זאת במידת האפשר היא באמצעות פנייה למנעולן אשר עובד במסגרת הגבולות הגיאוגרפיים של עירכם או בסמוך אליה, וכן שהוא זמין לקריאה 24 שעות ביממה.

 תגיות המאמר: פריצת מנעולים, מנעולן


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת רעות בן דור

מאת: רעות בן דורתכשיטים13/12/101509 צפיות
עיצוב בדים ובגדים שונים באמצעות אבני סברובסקי

מאת: רעות בן דורעסקים - כללי13/12/101372 צפיות
כיצד שומרים על ניקיון בבית דירות?

מאת: רעות בן דוריופי וטיפוח - כללי13/12/101310 צפיות
על תהליך בניית ציפורניים על ידי קוסמטיקאית מקצועית

מאת: רעות בן דורבניין ואחזקה - כללי13/12/101743 צפיות
בטון מוחלק הוא שיטה של ריצוף שהולכת ותופסת תאוצה בשנים האחרונות.

מאת: רעות בן דורחוק ומשפט - כללי06/12/101339 צפיות
העובדות המעניינות והפרטים החשובים על תמא 38

מאת: רעות בן דורבניין ואחזקה - כללי06/12/101730 צפיות
החורף היא העונה החמה של טכנאי דודי שמש. מדוע וכיצד ניתן להיערך בהתאם?

מאת: רעות בן דורקוסמטיקה05/12/101404 צפיות
קוסמטיקאית טובה קשה למצוא, ומה לגבי קוסמטיקאית טובה בתל אביב?

מאמרים נוספים בנושא עסקים - כללי

מאת: ישראל רף עסקים - כללי16/07/231927 צפיות
מתנות לראש השנה, עציצים ממותגים, שיבטיחו לך הצלחה עסקית כל השנה. המטרה של כל עסק, למצוא מתנה לראש השנה שתשלב את הרצון לשמח את העובדים והלקוחות שתקדם את העסק עם תוצאות מעולות לטווח ארוך, וזאת בהשקעה כספית קטנה יחסית. עציץ ממותג עם הלוגו והמסר שלכם, משפט קצר או מוטו המאפיין את העסק, זו דרך מצוינת להעניק תשומת לב – לעובדים וללקוחות כאחד. נשמח לעזור ישראל רף 052-2978583

מאת: ישראל רף עסקים - כללי13/12/222843 צפיות
סרטון מתנות ממותגות לטו בשבט ברוח החג עם מסר אישי ממותג מתנות לטו בשבט ברוח החג עם מסר אישי ממותג, מתנה שמרחיבה את הלב ומעלה חיוך תיצור אווירה נפלאה לשמירה על הקשר עם הלקוחות, צוות העובדים, הספקים, ונותני השירות. מתנה שתשדרג את היחסים שלכם עם הלקוחות והעובדים לאורך כל השנה יש דרך לעזור לכם להשיג את המטרה הזו! נשמח לעזור ישראל רף 052-2978583

מאת: בנימין קלינגרעסקים - כללי12/10/221917 צפיות
1. מהו תכנון? בכל מקום בו אנו נמצאים, אנו משתמשים במרחב בדרכים שונות. על מנת להבטיח ניצול יעיל של המרחב, יש צורך לתאם בין מגוון השימושים המתקיימים בו, ולדאוג לתשתיות כמו תחבורה, מים, חשמל ועוד. לשם כך מתקיים הליך התכנון ברמות שונות, מתכנון נקודתי ועד תכנון כלל ארצי. הליך זה קובע כיצד ישתלבו השימושים השונים, הלכה למעשה, ונותן מענה לשאלות כגון היכן וכמה ניתן לבנות במרחב נתון, מה נחוץ לשם אישור הבנייה וכיצד ניתן לספק את הצרכים של המשתמשים. בסופו של הליך התכנון מתקבלת תכנית, המורכבת בעיקרה מתשריט (מפה המבטאת באופן גרפי את הוראות התכנית הנוגעת למרחב גאוגרפי נתון), תקנון (הוראות בכתב הקובעות מה מותר ומה אסור לבנות על הקרקע שבתכנית, כיצד לבנות ולאיזה מטרות) ומסמכים נוספים בהתאם לצורך.

מאת: בנימין קלינגרעסקים - כללי30/05/221969 צפיות
הריני להעלות בפניכם נוהל עבודה, לדיון בהתנגדויות בפני הוועדה המקומית לבקשות להיתרי בניה ולתכניות בנין עיר. נוהל העבודה יועלה לאתר האינטרנט ההנדסי של הוועדה המקומית לתכנון ולבניה. הנכם מתבקשים לפעול מעתה ואילך בהתאם להנחיות המפורטות בנוהל העבודה. הנוהל נערך בהיוועצות עם היועץ המשפטי ומושתת על ההוראות הקבועות בחוק התכנון והבניה התשכ״ה 1965( כהגדרתו בנוהל – חוק התכנון והבניה( ועל הקבוע בתקנות התכנון והבנייה )רישוי בנייה(, תשע״ו 2016( כהגדרתן בנוהל – תקנות רישוי בניה(.

מאת: ישראל רף עסקים - כללי26/05/222133 צפיות
כל בעל עסק מכיר את החשיבות של תהליך ה"מיתוג" בקרב קהל הלקוחות הקיים, הלקוחות הפוטנציאליים והקולגות העסקיים השונים. לצד עטים, מחברות ומוצרים שאנו רגילים לקבל מתנות בכנסים, יש את בעלי העסקים שמעניקים מתנות מוצרי פרסום שאנשים באמת שומרים אותן… עציצים ממותגים עם מסר אישי נשמח לעזור ישראל רף 052-2978583

מאת: ישראל רף עסקים - כללי01/05/221989 צפיות
נטוורקינג הוא אחד הכלים החזקים ביותר בעולם הפרסום ובאירועים עסקיים. מהו המוצר הפרסומי היעיל ביותר עבורך שיבדל אותך משאר המשתתפים ויקנה לך יתרון משמעותי לטווח ארוך. מסר אישי או עסקי ממותג בעציץ – המוצר הפרסומי הטוב ביותר לאירועים עסקיים לקבלת תוצאה עסקית מעולה. אשמח לעזור ישראל רף 052-2978583

מאת: אופירעסקים - כללי28/02/221590 צפיות
נושא הסמכת iso מאז ומתמיד היה נושא רגיש לבעלי עסקים ומותגים שגורר לאחרי כן כאב ראש, לחץ וחרדה. הסיבה לכך היא כי לא כולם באמת יודעים מה צריך על מנת להגיע להסמכה המושלמת, ואין כאן מורכבות כבדה מדי, בעיקר כאשר מלווים אתכם אנשי המקצוע הטובים ביותר.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica