חפש מאמרים:
שלום אורח
18.07.2024
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

על עבודתו של מנעולן מקצועי

מאת: רעות בן דורעסקים - כללי25/11/2010786 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

לא מעט אנשים טועים לחשוב שעבודתו של מנעולן מורכבת בעיקר מפריצת מנעולים, ושאת מרבית זמנו הוא מבלה בהתרוצצות בין בתים ורכבים שבעליהם ננעלו מחוץ להם. אולם האמת היא שעבודתו של מנעולן היא גדולה ומגוונת הרבה יותר, וכללת היבטים נוספים מלבד פריצת מנעולים. במאמר זה תוכלו ללמוד על שלל ההיבטים בעבודתו של מנעולן.

פריצת מנעולים

כאמור, פריצת מנעולים מהווה חלק ניכר מעבודתו של מנעולן ומהכשרתו. ישנם מנעולנים שמתמחים בפריצה לכלי רכב, אחרים מתמחים בפריצת כספות אך כל מנעולן אשר עבר את הכשרתו המקצועית במסגרת קורס מנעולן אמור להכיר את מגוון סוגי המנעולים והדלתות, ולדעת כיצד לפרוץ אליהם.

פריצת מנעולים שונה מיתר ההיבטים שבעבודתו של המנעולן בעיקר בשל העובדה שמדובר בשירות חירום. במרבית המקרים בהם נזדקק לפורץ מנעולים, יהיה זה מקרה חירום, כמו למשל: הילדים ננעלו לבדם בבית, תינוק הושאר לבדו במכונית ביום חם, חזרתם לביתכם מאוחר בלילה וגיליתם שהמפתח היחיד אבד וכו'.

לכן, כל מנעולן המספק שירותי פריצת מנעולים נדרש לזריזות ולמהירות. וכדי להשיג זאת, מרבית המנעולנים פועלים בגבולות גיאוגרפיים מצומצמים, שיאפשרו להם להגיב במהירות מרבית לכל קריאה. כך למשל, מנעולן בתל אביב יוכל להגיע במהירות לקריאות באזור תל אביב והסביבה.

שכפול מפתחות

עוד שירות שמספק מנעולן, וגם מנעולן בתל אביב הוא שכפול מפתחות. גם כאן ישנם מנעולנים המשכפלים את כל סוגי המפתחות, ומנעולנים המתמחים בשכפול סוג מסוים של מפתחות, כמו מפתחות לרכב, אימובילייזר וקודנית. שירות זה ניתן הן כשירות משלים למי שנזקק לפריצת מנעולים (כיוון שכל החלפה של המנעול דורשת ייצור מפתח חדש ושכפולו לכל מי שמשתמש בו), והן כשירות בפני עצמו ללקוחות הזקוקים לשכפל מפתח קיים.

חשוב לציין ששירות שכפול מפתחות בדרך כלל לא ניתן בבית הלקוח, אלא בבית העסק של המנעולן, שם הוא מחזיק את מכונות השכפול והציוד הנדרש לשם שכפול המפתחות. עוד חשוב לציין ששירות שכפול מפתחות כולל גם יצירת מפתח חדש כאשר אין מפתח מקורי.

תיקון והתקנת מנעולים וצילינדרים

היבט נוסף בעבודתו של מנעולן כולל תיקון והתקנה של מנעולים וצילינדרים. לא אחת, המנעולים שברשותנו מתקלקלים, מכל סיבה שהיא. מנעול מקולקל הוא מנעול שלא מאפשר לפתוח או לנעול את הדלת כהלכה. לשם כך יש צורך בתיקונו או בהחלפתו. לא אחת, עבודתו של המנעולן כוללת גם תיקון משקופים וידיות אחיזה של דלתות. מנעולן מקצועי מכיר את סוגי הדלתות והמנעולים השונים ויודע כיצד להתמודד עם כל תקלה או אתגר שניצב בפניו.

לסיכום, עבודתו של מנעולן היא עבודה מגוונת ומעניינת. פרט לעובדה שהוא מעניק שירותים שונים, אף יום עבודה שלו אינו דומה לזה שקדם לו. מנעולן מתמודד בכל יום עם סוגים שונים של תקלות, מגיע למקומות שונים ופוגש אנשים מעניינים. בין אם מדובר במנעולן בתל אביב, בירושלים או בכל מקום אחר, אין ספק שעבודתו של מנעולן היא אחת העבודות המעניינות והמאתגרות ביותר שיש.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת רעות בן דור

מאת: רעות בן דורתכשיטים13/12/101509 צפיות
עיצוב בדים ובגדים שונים באמצעות אבני סברובסקי

מאת: רעות בן דורעסקים - כללי13/12/101372 צפיות
כיצד שומרים על ניקיון בבית דירות?

מאת: רעות בן דוריופי וטיפוח - כללי13/12/101310 צפיות
על תהליך בניית ציפורניים על ידי קוסמטיקאית מקצועית

מאת: רעות בן דורבניין ואחזקה - כללי13/12/101743 צפיות
בטון מוחלק הוא שיטה של ריצוף שהולכת ותופסת תאוצה בשנים האחרונות.

מאת: רעות בן דורחוק ומשפט - כללי06/12/101339 צפיות
העובדות המעניינות והפרטים החשובים על תמא 38

מאת: רעות בן דורבניין ואחזקה - כללי06/12/101730 צפיות
החורף היא העונה החמה של טכנאי דודי שמש. מדוע וכיצד ניתן להיערך בהתאם?

מאת: רעות בן דורקוסמטיקה05/12/101404 צפיות
קוסמטיקאית טובה קשה למצוא, ומה לגבי קוסמטיקאית טובה בתל אביב?

מאמרים נוספים בנושא עסקים - כללי

מאת: ישראל רף עסקים - כללי16/07/231927 צפיות
מתנות לראש השנה, עציצים ממותגים, שיבטיחו לך הצלחה עסקית כל השנה. המטרה של כל עסק, למצוא מתנה לראש השנה שתשלב את הרצון לשמח את העובדים והלקוחות שתקדם את העסק עם תוצאות מעולות לטווח ארוך, וזאת בהשקעה כספית קטנה יחסית. עציץ ממותג עם הלוגו והמסר שלכם, משפט קצר או מוטו המאפיין את העסק, זו דרך מצוינת להעניק תשומת לב – לעובדים וללקוחות כאחד. נשמח לעזור ישראל רף 052-2978583

מאת: ישראל רף עסקים - כללי13/12/222843 צפיות
סרטון מתנות ממותגות לטו בשבט ברוח החג עם מסר אישי ממותג מתנות לטו בשבט ברוח החג עם מסר אישי ממותג, מתנה שמרחיבה את הלב ומעלה חיוך תיצור אווירה נפלאה לשמירה על הקשר עם הלקוחות, צוות העובדים, הספקים, ונותני השירות. מתנה שתשדרג את היחסים שלכם עם הלקוחות והעובדים לאורך כל השנה יש דרך לעזור לכם להשיג את המטרה הזו! נשמח לעזור ישראל רף 052-2978583

מאת: בנימין קלינגרעסקים - כללי12/10/221917 צפיות
1. מהו תכנון? בכל מקום בו אנו נמצאים, אנו משתמשים במרחב בדרכים שונות. על מנת להבטיח ניצול יעיל של המרחב, יש צורך לתאם בין מגוון השימושים המתקיימים בו, ולדאוג לתשתיות כמו תחבורה, מים, חשמל ועוד. לשם כך מתקיים הליך התכנון ברמות שונות, מתכנון נקודתי ועד תכנון כלל ארצי. הליך זה קובע כיצד ישתלבו השימושים השונים, הלכה למעשה, ונותן מענה לשאלות כגון היכן וכמה ניתן לבנות במרחב נתון, מה נחוץ לשם אישור הבנייה וכיצד ניתן לספק את הצרכים של המשתמשים. בסופו של הליך התכנון מתקבלת תכנית, המורכבת בעיקרה מתשריט (מפה המבטאת באופן גרפי את הוראות התכנית הנוגעת למרחב גאוגרפי נתון), תקנון (הוראות בכתב הקובעות מה מותר ומה אסור לבנות על הקרקע שבתכנית, כיצד לבנות ולאיזה מטרות) ומסמכים נוספים בהתאם לצורך.

מאת: בנימין קלינגרעסקים - כללי30/05/221969 צפיות
הריני להעלות בפניכם נוהל עבודה, לדיון בהתנגדויות בפני הוועדה המקומית לבקשות להיתרי בניה ולתכניות בנין עיר. נוהל העבודה יועלה לאתר האינטרנט ההנדסי של הוועדה המקומית לתכנון ולבניה. הנכם מתבקשים לפעול מעתה ואילך בהתאם להנחיות המפורטות בנוהל העבודה. הנוהל נערך בהיוועצות עם היועץ המשפטי ומושתת על ההוראות הקבועות בחוק התכנון והבניה התשכ״ה 1965( כהגדרתו בנוהל – חוק התכנון והבניה( ועל הקבוע בתקנות התכנון והבנייה )רישוי בנייה(, תשע״ו 2016( כהגדרתן בנוהל – תקנות רישוי בניה(.

מאת: ישראל רף עסקים - כללי26/05/222133 צפיות
כל בעל עסק מכיר את החשיבות של תהליך ה"מיתוג" בקרב קהל הלקוחות הקיים, הלקוחות הפוטנציאליים והקולגות העסקיים השונים. לצד עטים, מחברות ומוצרים שאנו רגילים לקבל מתנות בכנסים, יש את בעלי העסקים שמעניקים מתנות מוצרי פרסום שאנשים באמת שומרים אותן… עציצים ממותגים עם מסר אישי נשמח לעזור ישראל רף 052-2978583

מאת: ישראל רף עסקים - כללי01/05/221989 צפיות
נטוורקינג הוא אחד הכלים החזקים ביותר בעולם הפרסום ובאירועים עסקיים. מהו המוצר הפרסומי היעיל ביותר עבורך שיבדל אותך משאר המשתתפים ויקנה לך יתרון משמעותי לטווח ארוך. מסר אישי או עסקי ממותג בעציץ – המוצר הפרסומי הטוב ביותר לאירועים עסקיים לקבלת תוצאה עסקית מעולה. אשמח לעזור ישראל רף 052-2978583

מאת: אופירעסקים - כללי28/02/221590 צפיות
נושא הסמכת iso מאז ומתמיד היה נושא רגיש לבעלי עסקים ומותגים שגורר לאחרי כן כאב ראש, לחץ וחרדה. הסיבה לכך היא כי לא כולם באמת יודעים מה צריך על מנת להגיע להסמכה המושלמת, ואין כאן מורכבות כבדה מדי, בעיקר כאשר מלווים אתכם אנשי המקצוע הטובים ביותר.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica