חפש מאמרים:
שלום אורח
13.06.2024
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

קישורים נוספים
רייקי
   
 

כיצד לבחור מכונת כביסה?

מאת: רעות בן דורעסקים - כללי05/12/20101607 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

מכונת הכביסה הישנה שירשתם מסבתא שבקה חיים באופן סופי? זה הזמן להתחדש במכונה חדשה ויעילה יותר. תמיד כיף לרכוש מכשירים חשמליים חדשים, ומנגד, המבחר מבלבל, והיות ומדובר על מוצר יקר חשוב עוד יותר לעשות את הבחירה הנכונה. אל דאגה, אנחנו פה בשביל לעזור לכם במשימה, כדי שלא תמהרו להזמין טכנאי מכונות כביסה.

כך בוחרים מכונת כביסה חדשה לבית

הגודל: אם הדירה שלכם קטנה, כדאי שלפני שאתם מתלבטים בין כל כך הרבה דגמים של מכונות כביסה תפסלו את אלו שממילא לא תוכלו לדחוס אל המקום המוגבל. ובמילים אחרות - אם יש לכם רק מקום צר עבור מכונת הכביסה החדשה, מדדו אותו לפני שאתם בוחנים מכונות חדשות כדי שתדעו לבחור באחת שתתאים לו.

בדרך כלל, מכונת כביסה עם פתח עליון תהיה יחסית קטנה יותר במימדיה באופן שיתאים למקום מוגבל. החסרונות של מכונה כזו, מצד שני, היא שאי אפשר להניח עליה דברים (בעוד שעל מכונה שנפתחת מהצד אפשר בכיף להעמיד מכשירים או חפצים נוספים אם חסר לכם מקום), ושמכונה כזו עולה יותר ממכונת כביסה בעלת פתח צדדי.

חסכון בחשמל: שווה לבדוק האם מכונת הכביסה בה אתם מתעניינים היא חסכונית בחשמל. רכישת המכונה היא הוצאה חד פעמית, אבל חשבונות החשמל רק מצטברים עם השנים. שווה להשקיע מעט יותר במכונת כביסה חסכונית יותר בחשמל במחשבה לטווח רחוק.

כמות הכביסה: אם אתם גרים לבד, אין לכם צורך במכונת כביסה גדולה, בעל קיבולת מפוארת ונפח תוף גדול, שכן תתקשו למלא אותה. לעומת זאת, למשפחה גדולה חשוב לרכוש מכונה גדולה מספיק כדי לספק את צרכי הכביסה הרבים. חשוב לקנות מכונת כביסה שמתאימה לצרכים שלכם ולא לקפוץ על דגם מסוים רק כי הוא במבצע. בחירת מכונה גדולה מדי שתצליחו למלא רק באופן חלקי תבזבז לכם חשמל ומים. מנגד, דחיסת כביסה בכמות גדולה מהמותר למכונת כביסה קטנה, או הפעלתה של מכונת כביסה קטנה מדי חמש פעמים ברצף כדי להשתלט על כמויות הכביסה, תגרום לכך שמהר מאוד תזדקקו לשירותיו של טכנאי מכונות כביסה כדי לטפל בנזק שנגרם.

פונקציות שונות במכונת כביסה: האם אתם זקוקים למכונת כביסה עם תוכנית של סחיטה לבדים עדינים או שמדובר בהוצאה מיותרת מבחינתכם? בחנו את הפונקציות השונות המצויות במכונה ונסו לחשוב האם יש לכם צורך בהם.

אחריות ומחיר: לכולנו ברור שהמחיר מהווה שיקול חשוב ברכישת מכונת כביסה או כל מכשיר חשמלי יקר אחר, ואין צורך לפרט בעניין, אבל חשוב להציץ גם בתעודת האחריות ולברר מה היא כוללת. מכשירים חשמליים מתקלקלים עם הזמן, והאחריות תעזור לכם לחסוך כסף על תיקונים ועל הזמנת טכנאי מכונות כביסה במידה והם יופיעו בשנים הראשונות שלאחר הקנייה.

בחרתם? תתחדשו!

אל תשכחו לקרוא טוב-טוב את מדריך ההפעלה לפני שאתם מתחילים להשתמש במכונת כביסה חדשה. כך תדעו לנצל אותה כיאות ובאופן תקין, כדי למנוע תקלות וקלקולים.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת רעות בן דור

מאת: רעות בן דורתכשיטים13/12/101498 צפיות
עיצוב בדים ובגדים שונים באמצעות אבני סברובסקי

מאת: רעות בן דורעסקים - כללי13/12/101362 צפיות
כיצד שומרים על ניקיון בבית דירות?

מאת: רעות בן דוריופי וטיפוח - כללי13/12/101299 צפיות
על תהליך בניית ציפורניים על ידי קוסמטיקאית מקצועית

מאת: רעות בן דורבניין ואחזקה - כללי13/12/101732 צפיות
בטון מוחלק הוא שיטה של ריצוף שהולכת ותופסת תאוצה בשנים האחרונות.

מאת: רעות בן דורחוק ומשפט - כללי06/12/101328 צפיות
העובדות המעניינות והפרטים החשובים על תמא 38

מאת: רעות בן דורבניין ואחזקה - כללי06/12/101718 צפיות
החורף היא העונה החמה של טכנאי דודי שמש. מדוע וכיצד ניתן להיערך בהתאם?

מאת: רעות בן דורקוסמטיקה05/12/101393 צפיות
קוסמטיקאית טובה קשה למצוא, ומה לגבי קוסמטיקאית טובה בתל אביב?

מאמרים נוספים בנושא עסקים - כללי

מאת: ישראל רף עסקים - כללי16/07/231864 צפיות
מתנות לראש השנה, עציצים ממותגים, שיבטיחו לך הצלחה עסקית כל השנה. המטרה של כל עסק, למצוא מתנה לראש השנה שתשלב את הרצון לשמח את העובדים והלקוחות שתקדם את העסק עם תוצאות מעולות לטווח ארוך, וזאת בהשקעה כספית קטנה יחסית. עציץ ממותג עם הלוגו והמסר שלכם, משפט קצר או מוטו המאפיין את העסק, זו דרך מצוינת להעניק תשומת לב – לעובדים וללקוחות כאחד. נשמח לעזור ישראל רף 052-2978583

מאת: ישראל רף עסקים - כללי13/12/222770 צפיות
סרטון מתנות ממותגות לטו בשבט ברוח החג עם מסר אישי ממותג מתנות לטו בשבט ברוח החג עם מסר אישי ממותג, מתנה שמרחיבה את הלב ומעלה חיוך תיצור אווירה נפלאה לשמירה על הקשר עם הלקוחות, צוות העובדים, הספקים, ונותני השירות. מתנה שתשדרג את היחסים שלכם עם הלקוחות והעובדים לאורך כל השנה יש דרך לעזור לכם להשיג את המטרה הזו! נשמח לעזור ישראל רף 052-2978583

מאת: בנימין קלינגרעסקים - כללי12/10/221877 צפיות
1. מהו תכנון? בכל מקום בו אנו נמצאים, אנו משתמשים במרחב בדרכים שונות. על מנת להבטיח ניצול יעיל של המרחב, יש צורך לתאם בין מגוון השימושים המתקיימים בו, ולדאוג לתשתיות כמו תחבורה, מים, חשמל ועוד. לשם כך מתקיים הליך התכנון ברמות שונות, מתכנון נקודתי ועד תכנון כלל ארצי. הליך זה קובע כיצד ישתלבו השימושים השונים, הלכה למעשה, ונותן מענה לשאלות כגון היכן וכמה ניתן לבנות במרחב נתון, מה נחוץ לשם אישור הבנייה וכיצד ניתן לספק את הצרכים של המשתמשים. בסופו של הליך התכנון מתקבלת תכנית, המורכבת בעיקרה מתשריט (מפה המבטאת באופן גרפי את הוראות התכנית הנוגעת למרחב גאוגרפי נתון), תקנון (הוראות בכתב הקובעות מה מותר ומה אסור לבנות על הקרקע שבתכנית, כיצד לבנות ולאיזה מטרות) ומסמכים נוספים בהתאם לצורך.

מאת: בנימין קלינגרעסקים - כללי30/05/221947 צפיות
הריני להעלות בפניכם נוהל עבודה, לדיון בהתנגדויות בפני הוועדה המקומית לבקשות להיתרי בניה ולתכניות בנין עיר. נוהל העבודה יועלה לאתר האינטרנט ההנדסי של הוועדה המקומית לתכנון ולבניה. הנכם מתבקשים לפעול מעתה ואילך בהתאם להנחיות המפורטות בנוהל העבודה. הנוהל נערך בהיוועצות עם היועץ המשפטי ומושתת על ההוראות הקבועות בחוק התכנון והבניה התשכ״ה 1965( כהגדרתו בנוהל – חוק התכנון והבניה( ועל הקבוע בתקנות התכנון והבנייה )רישוי בנייה(, תשע״ו 2016( כהגדרתן בנוהל – תקנות רישוי בניה(.

מאת: ישראל רף עסקים - כללי26/05/222098 צפיות
כל בעל עסק מכיר את החשיבות של תהליך ה"מיתוג" בקרב קהל הלקוחות הקיים, הלקוחות הפוטנציאליים והקולגות העסקיים השונים. לצד עטים, מחברות ומוצרים שאנו רגילים לקבל מתנות בכנסים, יש את בעלי העסקים שמעניקים מתנות מוצרי פרסום שאנשים באמת שומרים אותן… עציצים ממותגים עם מסר אישי נשמח לעזור ישראל רף 052-2978583

מאת: ישראל רף עסקים - כללי01/05/221963 צפיות
נטוורקינג הוא אחד הכלים החזקים ביותר בעולם הפרסום ובאירועים עסקיים. מהו המוצר הפרסומי היעיל ביותר עבורך שיבדל אותך משאר המשתתפים ויקנה לך יתרון משמעותי לטווח ארוך. מסר אישי או עסקי ממותג בעציץ – המוצר הפרסומי הטוב ביותר לאירועים עסקיים לקבלת תוצאה עסקית מעולה. אשמח לעזור ישראל רף 052-2978583

מאת: אופירעסקים - כללי28/02/221558 צפיות
נושא הסמכת iso מאז ומתמיד היה נושא רגיש לבעלי עסקים ומותגים שגורר לאחרי כן כאב ראש, לחץ וחרדה. הסיבה לכך היא כי לא כולם באמת יודעים מה צריך על מנת להגיע להסמכה המושלמת, ואין כאן מורכבות כבדה מדי, בעיקר כאשר מלווים אתכם אנשי המקצוע הטובים ביותר.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica