חפש מאמרים:
שלום אורח
12.12.2019
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

כאבי ראש קלים ופטריית קנדידה

מאת: קנדידה סנטררפואה משלימה13/12/2010969 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

כאבי ראש, גם אם הם חולפים מעצמם עשויים להוות מטרד בריאותי. רבים מדווחים כי הם סובלים מכאב ראש קל בתדירות של פעם בשבוע ויותר. כאבי ראש אלו אשר הופכים להיות שכיחים יותר ויותר, פוגעים באיכות החיים וביכולת לבצע מטלות בצורה נינוחה.

לכאב הראש עשויות להיות מגוון סיבות. אולם, ישנן סיבות שכיחות אשר יהוו את המקור למרבית כאבי הראש הנפוצים. מטבע הדברים, טיפול נכון בסיבה (מקור) יביא להקלה והתמדה בטיפול, תביא גם להעלמות המטרד. פטריית קנדידה עשויה להיות גורם מזרז להופעתם של כאבי ראש ברמות שונות ובשכיחות משתנה. עם זאת, בטרם נדון בזיהום קנדידה כגורם ישיר לכאבי ראש, נסקור את הסיבות והגורמים השכיחים לכאבי ראש המופיעים בתדירות משתנה. הסיבות הנפוצות לכאבי ראש הן:

•    לחץ ומתח (stress)
•    עייפות מצטברת.
•    מחסור בנוזלים.
•    הפרעות עיכול / קנדידה.
•    ירידה בראייה.

שלושת הגורמים הראשונים שצוינו, הנם גורמים שראוי ונכון להתמודד עמם כחלק מהשאיפה לאורח חיים נכון, יציב ובריא. לחצים ומתחים, עייפות, וירידה במשק המים (מחסור בנוזלים) הנם גורמים רבי השפעה מחד אולם ניתן לאזנם בקלות יחסית מאידך.

לחץ ומתח:

לחצים ומתחים (stress) הם גורם חלקי לבעיות בריאותיות רבות ומגוונות ולכן, מומלץ להוסיף לחיי היום יום תרגול להפגת מתחים. תרגול כזה יכול להיות: יוגה, מדיטציה, טאי-צ'י ושיטות אחרות אשר המשותף לכולן הנו הלימוד הפנימי להתמודדות עם לחצים והפגתם. רצוי לא להמתין להתחלתם של תסמינים כגון כאבי ראש בשכיחות גבוה על מנת להיות מודעים לצורך באיזון ושחרור מתחים ולחצים. אולם, במידה וכאבי הראש כבר מופיעים, תרגול טכניקות מן הסוג שהוזכר הנה נקודת התחלה טובה בדרך לאיזון מחדש.

עייפות מצטברת:

עייפות הנה תוצר טבעי של אורח החיים המודרני. גידול ילדים, עבודה מאומצת, שעות מול מסך של מחשב, עמידה יום יומית בפקקים, סידור וניקיון הבית כל אלו הנם מנת חלקו של הבוגר בעידן בו אנו חיים. הקפדה על מנוחה רציפה ונכונה הנה בסיס לבריאות טובה. שעות שינה רצופות ככל האפשר, מזרן נוח התומך בגב, שמירה על שקט סביבתי בזמן המנוחה הם כולם גורמים הנמצאים בשליטתו המלאה של כל אדם. כאבי ראש, עשויים להיות איתות גופני לעומד יתר. לפיכך, נקודה חשובה הנה, לדעת לעצור! לקחת הפסקה גם אם של 1/2 יום אשר תוקדש למנוחה טובה, עיסוי טוב וטעינת מצברים.

מחסור בנוזלים:

משק המים (מערך הנוזלים בגוף האדם) זקוק לשתיית מים בצורה סדירה ולאורך כל היום. הדבר נכון שבעתיים במדינה חמה כמו מדינת ישראל אשר בה יש לא פחות מ 8 חודשים חמים בשנה. חשוב להקפיד על שתיית מים ולהימנע מהחלפת המים בשתייה מוגזת עתירה סוכרים, צבעי מאכל וקלוריות מיותרות. מחסור בנוזלים, הנו סיבה מרכזית הגורמת לכאבי ראש ברמות שונות. לכן, כאב ראש גם אם קל, יכול להוות איתות לכך שכמה כוסות מים ישיבו את היקף הנוזלים בגוף לרמתו התקינה.


עיכול, קנדידה וכאבי ראש:

אחת הסיבות השכיחות לכאבי הראש, הנה מחלות מערכת העיכול שהקשר בינן  לשאר מערכות הגוף הנו ישיר וברור. לדוגמא, מערכת עיכול שלוקה בפרוק, קליטה וסילוק של רכיבי מזון שונים אינה מתמודדת עם רעלים שונים בדרך היעילה ביותר. רעלים אלו, אליהם אנו נחשפים הן מאכילת מזונות שונים (ריסוס, חומרים משמרים, צבעי מאכל, חומרי טעם וריח וכו') והן מגורמים סביבתיים שונים ומגוונים יוצרים מצב של רעילות יתר (טוקיסיפיקציה) ואחד התסמינים עלול להיות כאב הראש.

פטריית קנדידה פוגעת באיזון פלורת המעי וע"י כך פוגעת ביכולתה של מערכת העיכול לפרק, לסלק ולקלוט רכיבים מן המזון. בנוסף, ידועים עשרות רעלים שונים הנפלטים על ידי פטריית קנדידה האגרסיבית. מטופלים רבים מדווחים על כאבי ראש המופיעים מדי שבוע ולעיתים אף מספר פעמים בשבוע. טיפול בקנדידה הכולל אסטרטגיה משולבת למיגור נוכחותה של הפטרייה במערכות הגוף השונות, יביא במקרים רבים לשיפור בעוצמת כאבי הראש, שכיחותם וככל שהטיפול נמשך, עקומת השיפור הולכת וגדלה.
הטיפול בזיהום קנדידה, יביא במקרים רבים לשיפור בתפקוד מערכת העיכול, הפועל היוצא יהיה שיפור ביכולת הפרוק, סילוק וקליטה של רכיבים תזונתיים ולצדו ירידה בהיקף הרעלים הנפלטים מהפטרייה שיצאה משליטה.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

קנדידה סנטר ישראל – המרכז הישראלי הראשון מוסמך לטיפול בקנדידה שמאחד רופאים קונבנציונלים ביחד עם מרפאים טיבעיים תחת קורת גג אחת. ד"ר יוסי דיין, מומחה ותיק לרפואה פנימית ודניאלה שפי, מרפאה טיבעית עם 20 שנות ניסיון ומומחית לקנדידה, פתחו ביחד מרכז משותף שנותן שירות מקצועי ומוסמך לאנשים שסובלים מתופעות קלות עד קשות מזיהום פטרייתי אקוטי או כרוני שמחפשים פיתרון. השירות כולל אבחון קנדידה וטיפול בכל חלקי הגוף מא' עד ת' אצל נשים, גברים וילדים. טיפול בקנדידה - אל תחכו ואל תמשיכו לסבול לחינם: 03-6496888

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת קנדידה סנטר

מאת: קנדידה סנטררפואה משלימה04/07/111541 צפיות
קנדידה היא פטריית שמר השוכנת באורח קבע במעי הגס בריכוזים נמוכים. ישנם כ-150 זנים שונים של קנדידה, מתוכם כ-20 זנים מחוללי מחלה. בכמויות קטנות, קנדידה אינה גורמת נזק בריאותי. כאשר סביבת המעיים אינה בריאה, הקנדידה עשויה לפרוץ את דפנות המעי ולנדוד לאיברים ולמערכות בגוף.

מאת: קנדידה סנטררפואה13/04/111143 צפיות
בשנים האחרונות, ישנו מאמץ מוגבר להבין את השפעתה של פטריית קנדידה על הפרעות בריאותיות ומחלות שונות. פטריית קנדידה קשורה בקשר הדוק לרגישות אלרגנית ולהופעתן של אלרגיות מסוגים שונים. מחקרים מדעיים מוצאים את הקשר שבין התפרצות של פטריית קנדידה והופעתן של מחלות שונות, כגון אטופיק דרמטיטיס.

מאת: קנדידה סנטררפואה משלימה13/12/101630 צפיות
חלל הפה, הלשון והושט הם מקומות מוכרים להתפשטותה של פטריית קנדידה. אחד הסימנים הבולטים המעידים על נוכחותה של פטריה בלשון יהיה "צבעה הלבנבן של הלשון". החדשות הטובות הן, שניתן לטפל בזיהום קנדידה של חלל הפה ביעילות ובמקרים מסוימים אף במהירות.

מאת: קנדידה סנטררפואה משלימה17/11/101054 צפיות
זיהום קנדידה הפך בעשורים האחרונים לנפוץ מאוד במדינות מערביות כתוצאה מאורח החיים המודרני שלנו. רופאים ומטפלים רבים מצביעים על הקשר בין אורח חיים מערבי לבעיית ההשמנה באוכלוסיה הכללית. מחקרים שונים מדווחים כי שני שליש מהסובלים מעודף משקל, לוקים גם בסיבוכים הנגרמים מזיהום פטריית קנדידה. איך ניתן לטפל בקנדידה באמצעות שינויים בתזונה? במאמר טיפים ועצות בביצוע דיאטת קנדידה

מאת: קנדידה סנטררפואה משלימה04/11/101534 צפיות
80% מכלל הזיהומים הפטרייתיים בגוף נובעים מנוכחות קנדידה . כל טיפול בקנדידה נועד לכישלון אם לא מבצעים דיאטה מותאמת לחיסול מוחלט של הקנדידה. יתכן שתרגישו טוב, והסימפטומים יעלמו, אבל ללא שינוי בתזונה הקנדידה תמיד תחזור

מאת: קנדידה סנטררפואה משלימה04/11/107727 צפיות
פטרת הפה והלשון היא זיהום הנגרם כתוצאה מנוכחות של פטריית קנדידה על הקרום הרירי של הפה. יש מעל ל-200 סוגים של קנדידה, כאשר כ-20 מהם מחוללי מחלה. לרוב פטרת הפה נגרמת כתוצאה מזיהום קנדידה אלביקנס

מאת: קנדידה סנטררפואה משלימה04/11/101099 צפיות
כיום מוכרים מעל למאה סוגים שונים של קנדידה שמהם 20 יכולים לגרום למחלות שונות ומגוון רחב של תסמינים ותופעות המשתנות מאדם לאדם. כמעט בלתי אפשרי לרפא גוף שנמצא במתח תמידי, גם התרופה הכי פוטנטית לא תשפיע על מצב המחלה אם המעיים והכבד עמוסים בפסולת ורעלנים.

מאמרים נוספים בנושא רפואה משלימה

מאת: nirרפואה משלימה23/08/19437 צפיות
בעקבות ההמלצה שלא לתת תרופות נגד צינון לילדים מתחת לגיל שש, מה בכל זאת ניתן לעשות להקל על התופעה השכיחה

מאת: נטלי הרוש רפואה משלימה29/11/18724 צפיות
הבחירה הטובה ביותר של האדם תתבטא בתוצאותיה של אותה הבחירה. אם הבחירה הייתה נכונה תוכלו לדעת זאת רק כאשר תראו תוצאות. הטיפולים הבריאותיים השונים שמציעה הרפואה הקונבנציונלית בעלי המון צדדים. על מנת להשיב את הגוף לאיזון, לחזקו, להאיץ טיפול והחלמה מומלץ לשלב טיפול משלים.

מאת: נטלי הרוש רפואה משלימה29/11/18666 צפיות
כל סוג כאב בסופו של דבר כשהוא נהפך לבעיה כרונית, יהיה מוגר כטורדני. כאבי גב, צוואר, ראש ועוד.. אלו חלק מדוגמאות לסוגי כאב שכשאר הם הופכים לבעיה כרונית מאוד מאוד קשה לחיות אתם.

מאת: moraleרפואה משלימה24/07/18574 צפיות
לא מעט אנשים מחפשים במהלך השנים, אופציות לטיפול ייחודי, טיפול טבעי במחלות שונות, טיפול אלטרנטיבי כפי שנהוג לקרוא לו לא פעם. יש לכך הסברים פשוטים למדי, החל מכך שקיים קושי מסוים לעבור טיפול אצל רופא רגיל מסיבות שונות, כלה בכך שקיים חוסר אמונה בכל מה שקשור לטיפול רגיל, מערבי, קונבנציונלי, או שפשוט כל הטיפול הרגילים נוסו ולא צלחו, אז יש ניסיון לעשות טיפול אחר.

מאת: נטלי הרוש רפואה משלימה29/06/18397 צפיות
היש פתרון טבעי לכאב כל שהוא? קצת קשה להאמין.. בעולם שכולו מלא פתרונות תרופתיים, מכשר, ניתוחים ועזרים רפואיים נוספים קצת קשה להאמין שיש משהו שממש טבעי במאת האחוזים עבור אלו הסובלים מכאבים שונים. במאמר שלפניכם נכיר לכם את שיטת הטיפול אוסטאופתיה שמבוססת על טהרת הטבעיות בלבד.

מאת: נטלי הרוש רפואה משלימה31/05/18351 צפיות
רפואה טבעית משמע פתרון בריא יותר לבעיות הבריאותיות השונות. לעיתים, כשאדם חש ברע הוא ייקח את התרופה הראשונה שהוא ימצא בביתו ולעיתים? ייקח מנה כפולה.. "רק שיעבור מהר".. וכמו כן דוגמאות רבות נוספות לנזקים שאנחנו עשויים לעשות לעצמנו באמצעות שימוש לא נכון בתרופות, או בכלל מקרים שיכולתם להימנע משימוש שכזה כיוון שיש פתרונות נוספים טבעיים ובריאים הרבה יותר.

מאת: נטלי הרוש רפואה משלימה29/04/18385 צפיות
לעיתים, מצבים בריאותיים שונים מגיעים ממתחים, מקרים נפשיים, טראומות, פגיעות פיזיות ומגוון סיבות שהן.. לעיתים גופך עשוי לאותת לך שהוא זקוק למנוחה או שהוא זקוק שיבדקו אותו לעומק והעיקר הוא באמת לעשות זאת ולהיות קשוב אליו ולא לתת לעומס היומיומי להשכיח את חשיבות הכאב ולהזניח את עצמך.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica