חפש מאמרים:
שלום אורח
31.05.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

מהו מיתוג באינטרנט?

מאת: Click4Webפרסום באינטרנט21/12/2010716 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

כבר תקופה ארוכה שיותר ויותר עסקים מבינים את כוחו של האינטרנט. עובדה זו נובעת מתוך השהות ההולכת וגדלה של המשתמשים ברשת.

אנשי עסקים שאינם מיוצגים ברשת האינטרנט מוצאים עצמם מסתרחים אחריהמתחרים שלהם, שלאו דווקא מתעלים עליהם ברמת המוצר או איכות השירות, אלא רקמנצלים יותר את החשיפה הניתנת להם ברשת.

העובדה כי לכל בעל עסק חייב להיות אתר אינטרנט היא ברורה. האתר הינוכרטיס הביקור המודרני שכל בית עסק חייב, אך האם ניתן לנצל את אותו האתר אףיותר?

התשובה היא ,בהחלט כן.

אתר אינטרנט יכול למתג את הויזואליות של העסק שלך, אך הוא גם יכול לעזורלעסק על ידי חשיפה מקסימאלית אשר תוביל אליו גולשים, שבפוטנציאל יהפכוללקוחות. התובנה הבסיסית ביותר, אותה הבינו כבר העסקים בארץ ישראל, היאחשיבות המיקום בגוגל.

קידום אתרים אורגני,הוא שוק פעיל המגלגל מיליוני שקלים בשנה, וכל עוד גוגל יהיה מרכז המידעהעולמי, שוק זה רק ימשיך לגדול. בארץ מספר לא מבוטל של חברות קידום אתרים,השונות בגודלן ובאיכותן.

לאחר שכבר התברר לחברות הנלחמות על שוק הצרכן הישראלי כי עליהן להופיעבראש רשימת התוצאות של גוגל, בכדי להשיג את תנועת הגולשים המרבית, צצה לההשאלה הבאה:

איך להפוך מקסימום גולשים ללקוחות?

ובכן זו שאלה שהתשובה אליה היא מורכבת לא פחות מההגעה לדף הראשון שלגוגל. ברור כי לכל גולש ישנה יותר מאופציית בחירה אחת, כשמעבר אל האופציההשנייה תלוי בלחיצת כפתור אחת.

תורת הכתיבה השכנועית היא תורה אשר התפתחה באסכולת אנשי הפרסום והשיווקעוד הרבה לפני שהומצאה רשת האינטרנט. יחד עם זאת, תרבותו של הגולש שונהבהרבה מזו של קורא העיתון או של צופה הטלויזיה.

הגולש הינו דינאמי יותר וסובלני הרבה פחות, מחקרים מוכיחים שלכל אתראינטרנט נדרשות בין 6-8 שניות בכדי לשכנע את הגולש אם להישאר או לעזוב אתהאתר. עיצוב האתר בצורה מכווינה, לצד הטקסט המשכנע תוך התחשבות סטטיסטיתבהתנהלות הגולש, היא זו שתיצור את דף הבית הטוב ביותר.

מיתוג באינטרנט הינו שילוב של הטכניקות השונות תוך שמירה על מסר אחיד הן ברמה הטקסטואליתוהן ברמה הויזואלית. השימוש הנכון בין האתר, ערוץ היוטיוב, דף המעריציםבפייסבוק, ובמודעת הקידום הממומן, היא זו שתמתג את המוצר או העסק בצורההאידיאלית.

לסיכום, חשוב להבין את כוחו של האינטרנט בימינו, וחשוב להבין דבר נוסף:
להעלות לרשת קבצי תוכן שונים זה דבר פשוט מאוד, אך הדברים הללו נמצאים שםלתקופה ארוכה מאוד ועלולים להזיק לעסקים שלכם. שימוש באינטרנט צריך להיעשותאצל המומחים לדבר, מתוך הכרה בידע הנדרש לביצוע של משימות מסוג זה.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

מאמר זה פורסם על ידי קליק 4 ווב בניית אתרי אינטרנט העוסקת בפיתוח, עיצוב וקידום אתרי אינטרנט.

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת Click4Web

מאת: Click4Webבניית אתרים20/02/11692 צפיות
דף נחיתה הוא דף שמיועד לקבל תנועה מקמפיינים שונים וכל תפקידו הוא להתמקד במכירת מוצר אחד בלבד. לדף נחיתה מסוג כזה יש מספר יתרונות כמו צפי של קהל יעד מסוים, דבר שמאפשר למקד את דף הנחיתה בצורה מוכוונת עבור קהל היעד.

מאת: Click4Webבניית אתרים11/02/111136 צפיות
הוא כבר, כאן אבל עדיין לא באופן רשמי. HTML5 נכנסת לשימוש לאט לאט ואפשר כבר לראות ברחבי הרשת לא מעט אתרי אינטרנט שנבנים על פי התקן החדש שנמצא בשלבי תקינה מתקדמים.

מאת: Click4Webפרסום באינטרנט26/12/10764 צפיות
בניית דף נחיתה היא כלי שימושי ביותר עבור מפרסמים ברשת. הוא משמש לקידום מוצר או שירות ספציפי ומהווה יעד לתנועה המגיעה מפרסום של מודעות טקסט ממומנות או באנרים כשמטרתו היא בדרך כלל איסוף פרטים. דף נחיתה מוצלח הוא דף בו אחוז גבוה של משתמשים מבצעים את המטרה שלשמו הוא נועד.

מאת: Click4Webבניית אתרים06/12/10730 צפיות
אם פעם נדרשתם להשקיע כסף רב כדי לשכור חברה שתבנה עבורכם אתר אינטרנט הרי שכיום בעידן האינטרנט יכול כל אחד לבנות לעצמו בקלות אתר אינטרנט על ידי גופים שונים שנותנים פלטפורמה להקמת אתר אינטרנט בחינם.

מאת: Click4Webבניית אתרים15/11/10692 צפיות
בשוק ישנן טכנולוגיות רבות, שונות ומגוונות לבניית אתרי אינטרנט. כל הטכנולוגיות יודעות לעשות בסופו של דבר את אותם הדברים, בצורה כזו או אחרת. לכל טכנולוגיה יש את היתרונות שלה ואת החסרונות שלה. אותן טכנולוגיות משתנות ומתחדשות כל הזמן וכמעט מידי יום יוצא שדרוג לגרסאות חדשות.

מאת: Click4Webבניית אתרים09/11/10733 צפיות
אתרי אינטרנט לעולם יוקמו לשם מטרה מסויימת. יש אתרים שיוקמו לטובת הצגה של העסק, יש אתרי אינטרנט שמטרתם היא לספק תמיכה טכנית במוצר כזה או אחר ויש גם הרבה מאוד אתרי אינטרנט שנבנים על מנת לספק רווחים ממכירה של שירותים או מוצרים.

מאת: Click4Webבניית אתרים08/11/10565 צפיות
ההחלטה באיזו חברה לבחור היא אולי ההחלטה הקשה והחשובה ביותר ויש לה השפעה על כל התהליך של בניית האתר. חשוב לבחור נכון. המאמר הבא מסביר כיצד.

מאמרים נוספים בנושא פרסום באינטרנט

מאת: אמורפרסום באינטרנט01/07/171696 צפיות
פלטפורמת הרשת החברתית מאפשרת לעסקים ולחברות להגיע לקהל יעד רחב, והאפשרויות החינמיות של שיווק דרך פייסבוק מלהיבות ואפקטיביות כשלעצמן. יחד עם זאת, אם אתה בעל עסק המעוניין בקמפיין שיווקי שיקפיץ את העסק שלך לרמות פעילות וחשיפה חדשות במהירות

מאת: אמורפרסום באינטרנט28/06/171518 צפיות
מה היתרונות של שיווק בפייסבוק, ומדוע כדאי גם לעסק שלך להיכנס לרשת החברתית הגדולה ביותר? עבור אלו שעדיין לא קפצו על עגלת הפרסום של הרשתות החברתיות, הנה מדריך קצר בנושא פרסום בפייסבוק באדיבות טרגט, חברה לשיווק באינטרנט.

מאת: שרון צרפתיפרסום באינטרנט30/11/161179 צפיות
איך בדיוק יודעים למקד את הפניות של הלקוחות שהתבצעו מאותם אפיקים מסוימים בלבד ולנטר את הפעילות לפרסום שחוסך משאבים פיננסיים לבית העסק? ניתן למקד את הפניות בעזרת מספרים וירטואליים פשוטים לביצוע, בין היתר. קראו הלאה ותגלו מידע חשוב לפרסום ממוקד.

מאת: רועי כץפרסום באינטרנט08/09/161784 צפיות
חברת בניית אתרים יוצרת עבורך, בעל עסק קטן או גדול, בין אם אתה נגר, מטפל, אמן או חנות, וזקוק לכל הסיוע שתוכל לקבל. הקמת אתר אינטרנט בחינם מאפשרת לך לבנות את אתר האינטרנט שלך כך שלקוחותיך יוכלו למצוא אותך.

מאת: רועי כץפרסום באינטרנט15/08/161797 צפיות
חושב על יצירת אתר אינטרנט בחינם? צור קשר עם חברת בניית אתרים. אתר בחינם מאפשר לך להשיק בלוג, לקבל לידים באמצעות דואר אלקטרוני, ולקבל דומיין אישי.

מאת: vodplaceפרסום באינטרנט08/06/161905 צפיות
אפשר לפרסם מאמרים בחינם ובקלות ובכך להרוויח הרבה בתחום קידום האתרים ושיווק האתר שלכם.

מאת: עידן שלומןפרסום באינטרנט21/10/152128 צפיות
מגוון תכניות בישול ואפייה המציפות את המסכים הן לא רק בעלות עניין לחלקים רבים באוכלוסייה המתעניינים במאכלים ודברי מאפה חדשים ומיוחדים אלא גם קרקע פורייה לפעילות חדשנית של עולם הפרסום. על זווית ראייה אחרת של התכניות האהובות עליכם – במאמר הבא.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica