חפש מאמרים:
שלום אורח
05.06.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

שירותי משרד רואי חשבון לעוסק פטור ולעוסק מורשה

מאת: VPRהנהלת חשבונות21/12/2010880 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

בעלי עסקים רבים מוצאים עצמם מבולבלים תחת הגדרות ומושגים שונים מתחום ראיית החשבון. האם עליהם לשכור את שירותיו של משרד רואי חשבון? האם הם זקוקים גם לשירותי הנהלת חשבונות? הצעד הראשון הוא להבין את ההבדל בין עוסק פטור לעוסק מורשה ואת הצורך של כל אחד מהם בשירותיו של משרד רואי חשבון.

מיהו עוסק פטור?

עוסק פטור הוא כל עסק עצמאי שההכנסה השנתית שלו אינה עולה על סכום מסוים, שמתעדכן מידי שנה (כ-73,00 שקלים נכון ל-2010). בעל עסק כזה פטור מהגשת דו"חות דו חודשיים למע"מ, אך קודם לכן עליו לגשת למע"מ ולפתוח תיק של עוסק פטור.

עם זאת, פטוֹר ממע"מ אינו פוטר את בעל העסק משאר המחויבויות שלו כלפי ביטוח לאומי ומס הכנסה. משרד רואי חשבון מנוסה יוכל לבצע עבורכם את ההתנהלות השוטפת הזו, יגיש עבורכם את הדו"חות וההצהרות השנתיות ויפנה עבורכם זמן לניהול העסק.

מיהו עוסק מורשה?

עסק בעל תעודת עוסק מורשה הוא כזה שההכנסה השנתית שלו עולה על הסכום המדובר. כמו כן, ישנם בעלי מקצוע שחייבים תעודת עוסק מורשה גם אם הכנסותיהם השנתיות מתאימות להגדרה של עוסק פטור(עורכי דין, רופאים וכדומה).

על עוסק מורשה לדווח על ענייניו הכספיים לכול רשויות המס: מע"מ, מס הכנסה וביטוח לאומי. מרבית בעלי העסקים אינם בעלי הידע והכישורים לייצג עצמם מול רשויות אלו והם נזקקים לשירות של משרד רואי חשבון מקצועי ובעל ניסיון בתחום.

משרד רואי חשבון מחזיק בצוות אנשי מקצוע, כמו: רואה חשבון, יועץ מס, אנשי הנהלת חשבונות ועוד. משרד רואי חשבון מקצועי ואמין יוכל להתאים עבור העסק שלך מעטפת כוללת של כל השירותים להם אתם זקוקים ולטפל בחשבונות בצורה חכמה ויעילה.

משרד רואי חשבון – חשוב לדעת

חשוב לדעת כי ישנם בעלי עסקים המחליטים לנהל את ענייניהם הכספיים מול רשויות המס באופן עצמאי ולא להשתמש בשירות של משרד רואי חשבון. אבל, התעסקות זו עלולה להפוך לארוכה ומייגעת, בעיקר אם חסר לכם את הידע הדרוש לכך.

חשוב מאוד שהייצוג שלכם ברשויות המס יהיה מקצועי ואמין היות ופעמים רבות חוסר הבנה יכולות להוביל לטעויות שעלולות לעלות לכם הרבה מאוד כסף ולגרום לכם לנזקים רבים. על כן מומלץ לכל הפחות להתייעץ עם משרד רואי חשבון ולאחר מכן להחליט מה נכון עבורכם.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

VPR בניית אתרים לעסקים בראייה של חברת קידום אתרים

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת VPR

מאת: VPRייעוץ עסקי31/07/11921 צפיות
הקמתם עסק, זה מספיק? עדיין לא, אז פרסמתם אותו ברשתות חברתיות וגם זה לא הספיק, ניסיתם אפילו לפרסם מודעה באחד המקומונים, אבל מה באמת הביא לכם עבודה בצורה הטובה ביותר?

מאת: VPRניקיון19/07/111110 צפיות
מי לא אוהב בית נקי ומצוחצח. בית נקי אינו רק נכון מבחינה בריאותית אלא גם תורם רבות לשקט הנפשי של כלל דיירי הבית. גם אם ההמצאות של הדיירים בבית לאורך שעות היום היא מועטה, ניקיון בתים יכול בהחלט להשפיע על האנרגיות הסוררות בבית ולטהר אותם.

מאת: VPRטבעות אירוסין ונישואין11/04/111160 צפיות
טבעות אירוסין אפשר לקנות מן המוכן באחת מהחנויות התכשיטים או ללכת למעצב/ת תכשיטים שיעצבו לכם טבעת לפי הטעם האישי שלכם.

מאת: VPRבידור ופנאי - כללי24/03/111363 צפיות
אם עד לפני כמה שנים אנשים הגיעו לבתי קפה באמת בשביל לשתות קפה, המצב היום השתנה כמעט ב-180 מעלות. היום בתי קפה, הופכים עבור אנשים למשרד לכל דבר ועניין. בוא ללמוד על הטרנד שסוחף אחריו מדינה שלמה (מדינת תל אביב)

מאת: VPRהפסקת עישון 22/03/111192 צפיות
בכל פעם שמדברים על הפסקת עישון בקרב חברים ומשפחה תמיד חושבים שמדובר סביב המעשן עצמו וכל מה שהוא עובר, ואין שאלה – ברור שמי שמעשן סובל ובדרך כבדה יותר מהבריאות אפילו, אלא גם בצורה כלכלית נוראית, ישנם כאלו שמעשנים בצורה כבדה יותר מ-2 קופסאות ביום ומגיעים להוצאות של 1000 שקל ויותר בחודש בזמן שמרוויחים כמעט רק 4000, קל זה לא אבל מי באמת מבין את הבעיה הגדולה יותר – הוא המעשן הפאסיבי?

מאת: VPRשיפוצים22/03/11935 צפיות
אנחנו אוהבים לראות את הבית שלנו לאחר שיפוצים כאלו ואחרים ואנחנו מאוד אוהבים לראות את הבית שלנו מלא ברהיטים חדשים, בעזרת שיפוצים ממוקדים יותר אנחנו משפצים גם את אזור המטבח לרוב, מטבחים (שוב, לרוב) משנים את הבית ואת האווירה שלו כמעט ב180 מעלות. שינוי של כבית חדש.

מאת: VPRגאדג'טים22/03/111150 צפיות
אנחנו רואים בכל יום מחדש את הקדמה משיגה אותנו ונותנת לנו כלים חדשים לעתיד, בין מצלמות אבטחה לבית המוסתרות היטב בעזרת בורג או שניים ועד לאלפי גאדג'טים נוספים אשר מצדיקים את העתיד הקרב ובא.

מאמרים נוספים בנושא הנהלת חשבונות

מאת: דניאל seoהנהלת חשבונות13/12/19413 צפיות
לפעמים נתקלים במצבים בהם חייבים לקבל משכנתא ואין אפשרות להיכשל, זה בדיוק המצבים שבהם אני נכנס לתמונה. שמי מרטין בוקסדורף, אני מומחה בהשגת משכנתא למסורבים בבנקים, כאשר הדגש הוא שאני משיג משכנתאות בבנקים בלבד- כאשר אתם כבר קיבלתם סירוב.

מאת: אבי דוידיהנהלת חשבונות23/04/161316 צפיות
הסבר על פתיחת תיק עוסק פטור לעסקים מתחילים בישראל.

מאת: אלוני שחר- יועץ מסהנהלת חשבונות15/09/142910 צפיות
דוגמא לדף נוכחות יומי לעובד/ת

מאת: אלוני שחר- יועץ מסהנהלת חשבונות15/09/141951 צפיות
הוצאות פרסום בעסק כהוצאה מוכרת ולא לטופס פחת בנוסף- הערה לגבי השוואה בין שתי הפנסיות

מאת: אלוני שחר- יועץ מסהנהלת חשבונות15/09/141692 צפיות
במאמר זה ניתן לראות את המסמכים הנדרשים להצהרת הון. לצורך סיוע בהכנת הצהרת ההון שלכם, נבקשכם להמציא למשרדנו בהקדם את רשימת הטפסים והנתונים כמפורט להלן וליצור עימנו קשר.

מאת: אוהד ז.הנהלת חשבונות23/11/138035 צפיות
הכלי הטוב ביותר להנפקה של חשבוניות הוא תוכנה אשר מנפיקה חשבוניות לעסק בחינם. הדרך השנייה והישנה של הנפקת חשבונית כרוכה בקנייה של פנקסי חשבוניות מדי תקופה ושמירתם הפיזית לצרכי ביקורת, והיא כמובן מסורבלת ויקרה יותר. אחד היתרונות של עולם האינטרנט היא תוכנה מעולה זו של הנהלת חשבונות באינטרנט, וניהול העסקים באופן אוטומטי וממוחשב.

מאת: אוהד ז.הנהלת חשבונות23/11/137749 צפיות
אחד היתרונות שרשת האינטרנט מציעה לנו הוא תכנות בחינם. תוכנה להוצאת חשבוניות באינטרנט היא תוכנה חינמית שבאמצעותה בעלי עסקים יכולים להפיק חשבוניות ממוחשבות בחינם. במאמר הבא נדבר על תוכנת חשבוניות באינטרנט.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica