חפש מאמרים:
שלום אורח
27.01.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

לחסוך עם דודי שמש

דודי שמש אולי אינם מוצר זול (בגלל מחיר המתכת, בעיקר), אך אין הרבה מוצרים שכה חוסכים לכם כסף מדי יום ביומו, חודש אחר חודש, לאורך שנים כה ארוכות. כל מי שאי פעם גר בדירה ישנה בבניין נטול דודי שמש מכיר את החימום בדוד חשמלי – מילא ההמתנה עד שיהיה אפשר להיכנס למקלחת חמה, אך הבעיה האמיתית היא חשבון החשמל המנופח. מדהים איך דוד שמש אחד יכול לעשות את ההבדל ולחמם את כל המים בבית בימי שמש ללא תוספת של אגורה אחת לחשבון החשמל.

לפיכך, רכישת דוד שמש היא מעשה צרכני מומלץ ונכון מבחינה כלכלית (מעבר למניעים האקולוגיים בשימוש באנרגיה בלתי מזהמת). אבל בבואכם לעשות זאת, כדאי שתבדקו – האם באמת רכשתם דוד שמש תקני, או מוצר שאינו עומד בתווי התקן? ההבדל בין השניים יכול להתבטא בלא מעט הוצאות כלכליות עתידיות, לכשהדוד החדש יתחיל לעשות בעיות.

תו תקן – לכל הדוד, לא רק לרכיבים

דודי שמש רבים מתהדרים בכך שהינם בעלי תקן, אבל לעתים מדובר בדוודים המורכבים מחלקים העומדים בתו התקן הישראלי – הדוד השלם, לעומת זאת, אינו תקני. חשוב לברר את הסוגיה המכריעה הזו לפני שרוכשים את הדוד, שכן דודי שמש שאינם תקניים עלולים לחולל צרות רבות. אגב, גם קולטי שמש המשמשים את הדוד צריכים להיות בעלי תו תקן מתאים.

למה בכלל חשוב תו התקן ברכישת דודי שמש?

דוד שמש תקני הוא לא רק דוד איכותי, שיפעל טוב יותר ויחמם את המים בבית ביעילות רבה יותר. בקניית דוד שמש שאינו תקני אתם מסתכנים בנזילות, שלא רק פוגעות ביעילות הדוד אלא גם יכולות להסב נזק לגג הבית. וזו עוד לא הצרה הגדולה ביותר: דוד שכזה יכול להתחמם לרמה מסוכנת ואזי לגרום נזק למערכת החשמל או אפילו להתפוצץ.

תקני או לא תקני

הבעיה היא שחברות לא אמינות עלולות למכור דודי שמש בעלי תווי תקן מזויפים, ולהטעות את הצרכנים התמימים, שבאמת ובתמים האמינו שהדוד זול יחסית רק בגלל שעלו על מבצע כדאי במיוחד. לכן חשוב עד מאוד לבחור חברת דוודים ומערכות סולאריות בעלת אמינות ומוניטין בתחומה, כזו שתוכלו לסמוך עליה כי תספק לכם דוד שמש שיחזיק למשך שנים רבות ויהיה גם בטוח לשימוש. על אמינותן של חברות בתחום יכול להעיד מספר השנים הרב בהן החברה קיימת ופועלת, או טוב מכך – המלצות מאנשים שאתם מכירים שהשתמשו בשירותי חברת התקנת מערכות סולאריות שכזו. כמו כן, בדקו האם החברה שאליה אתם מתעדים לפנות היא מפיצה מורשה מטעם אחת מחברות הדוודים המובילות בארץ (למשל נימרוד או אמישראגז) – אם כן, זה ללא ספק יעיד על טיבם של הדוודים שהיא מוכרת, שכן חברות אלו ידועות בכך שהן מייצרות דודי שמש על פי התקנים הדרושים.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

יערה דניאל

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת יערה דניאל

מאת: יערה דניאלאבטחת הבית11/08/11939 צפיות
מערכות כיבוי אש הן אביזר חיוני בכל מבנה. מערכות אלו, כדוגמת הספרינקלרים, מספקות מענה ראשוני לכל שריפה, מיד כשהיא פורצת וגם אם איש עדיין לא הבחין בקיומה

מאת: יערה דניאלפרופילי חברות11/08/11930 צפיות
אוטובוסים בדרך כלל מזכירים לנו את תקופת הילדות. אז, לפני שהיה בידינו רישיון נהיגה או חברים בעלי רישיון נהיגה, אבל כשהיינו כבר מספיק גדולים כדי להגיע ממקום למקום באופן עצמאי, אוטובוסים היו כלי התחבורה שבאמצעותו התניידנו. מאמר בנושא

מאת: יערה דניאלנשים - כללי11/08/111702 צפיות
המראה שלנו והטיפוח הם חלק חשוב בחיינו בשנים אלו. מדברים הרבה על קוסמטיקה- במאמר הבא 5 דברים שאומרים על קוסמטיקה, והאמת מאחוריהם.

מאת: יערה דניאלבניין ואחזקה - כללי09/08/111002 צפיות
הובלות מנוף כשמן כן הן – הובלות אשר לשם ביצוען יש להשתמש במנוף. לא בכל הובלה נדרש השימוש בכלי המכאני, אולם ישנם מצבים המחייבים שימוש בו על מנת שההעברה תצלח - מאמר בנושא

מאת: יערה דניאלרהיטים08/08/11862 צפיות
כל מי שיש לו דירה עם גינה או עם מרפסת יודע, שאין כמו ריהוט גן איכותי כדי להפוך את הישיבה בחוץ לנעימה במיוחד. המאמר הבא יעזור לכם לבחור ריהוט לגינתכם בצורה הנכונה.

מאת: יערה דניאלבית חכם26/07/11959 צפיות
כמדי שנה, גם הקיץ, בשלהי חודש יולי, אנו מתבשרים באמצעי התקשורת על שיאי חום חדשים. וכמדי שנה, גם הקיץ חברת החשמל משמיעה את איומיה הקבועים על הפסקות חשמל יזומות, כדי שתוכל לעמוד בביקושים העצומים לחשמל

מאת: יערה דניאלבניין ואחזקה - כללי26/07/111221 צפיות
כל חברת בנייה עושה שימוש בכלים מכאניים ובחומרים אשר שמם הכולל הוא "ציוד לבניין". על מנת שהתוצאות בשטח תהיינה טובות ויעילות, חשוב שהחברות יעשו שימוש בכלים חזקים ובחומרים באיכות טובה, שיאפשרו בנייה חזקה ויציבה.

מאמרים נוספים בנושא בניין ואחזקה - כללי

מאת: moraleבניין ואחזקה - כללי04/12/19277 צפיות
עד גיל מסוים, סידור ארון ילדים נמצא תחת האחריות של ההורים. הילדים לא יכולים, לא יודעים, הם לא בגיל המתאים בשביל לעשות את זה. משלב מסוים, בדרך כלל זה מגיע אחרי גיל 12-13, הילד כבר אחראי לסדר את ארון הבגדים שלו. למרות שבמקרים רבים, הורים בפרט אימהות, נוהגים לעשות את זה עבורו, לפחות עד הצבא ואולי גם במהלך שירותו הצבאי, זאת מתוך מחשבה, שאם הם לא יעשו את זה, הארון יישאר מבולגן והוא לא ימצא שום בגד

מאת: moraleבניין ואחזקה - כללי02/12/19266 צפיות
כמעט בכל בית בישראל ובכלל, אפשר למצוא לפחות ארון ספרים אחד. בין אם מדובר בארון ספרי פרוזה, ספרי שירה, ספרי טיולים, ספרי דת או כל סוג אחר של ספרים. במקרים רבים, ארונות ספרים ממוקמים בסלון או קרוב לסלון, יש מקרים בהם הארון ממוקם בחדר עבודה, חדרי שינה ובמקומות אחרים. זה תלוי בסגנון העיצוב של הבית וכן בדרך בה בוחרים להציג את הספרים.

מאת: שלום כהןבניין ואחזקה - כללי21/11/19309 צפיות
עומדים לרכוש מגהץ קיטור חדש? רוצים להכיר קצת יותר את הטכנולוגיות השונות בתחום בכדי שתוכלו לבחור את מגהץ הקיטור הטוב והנכון ביותר בשבילכם? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון.

מאת: רוני הכהןבניין ואחזקה - כללי04/11/19350 צפיות
ובכן, הסיבה עבור צביעה של רצפה היא כזו שלא נועד לשימוש של אדם פרטי, אלא יותר עבור שטחים אחרים, שהם שימושיים עבור הציבור או בעלי עסקים שעבורם הצביעה רלבנטית לרצפה.

מאת: שלום כהןבניין ואחזקה - כללי27/09/19506 צפיות
מחפשים ארונות אמבטיה כפריים? רוצים לרכוש ארונות אשר ישלימו את המראה הכפרי, החמים והנעים של חדר האמבטיה שלכם, וישלימו את העיצוב הכללי של הבית שלכם בצורה הטובה ביותר? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון.

מאת: רוני הכהןבניין ואחזקה - כללי31/07/19686 צפיות
הבעיה היחידה של מתכת היא האפשרות שתיווצר עליה חלודה במידה ומתפתחת קורוזיה, אך גם את זה ניתן לפתור על ידי אקט חכם של מניעה.

מאת: מאיה אהרונוביץבניין ואחזקה - כללי12/06/19842 צפיות
כיצד לשמור על פעולתם של שערים חשמליים ופתרון תקלות עיקריות

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica