חפש מאמרים:
שלום אורח
05.04.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

תאונה עם הרכב? עורך דין תאונות דרכים הכרחי לייצוג בדיני נזיקין שכאלו.

מאת: kelolgדיני תעבורה30/01/2011896 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

תאונת דרכים היא אירוע מאוד מאוד מצער. מידי שנה מתים מאות בני אדם ללא שום סיבה מוצדקת, מבלי שתתקוף אותם מחלה כלשהי ומבלי שיעשו אפילו טעות פטאלית, כל עוונם הוא שהם היו בזמן ובמקום הלא נכון ו-לא עלינו, פגע בהם רכב. לא נכנס כרגע לסוגיות המזעזעות יותר, כמו ספירת מניין ההרוגים בדרכים במהלך הסופ"ש שחלף (במהדורות החדשות של מוצ"ש) או שרשרת תאונות ה"פגע וברח" (שאפיינה את סוף 2010) אבל פה אנו נדון דווקא בהשלכות של תאונות דרכים שאין בהם נפגעים בגוף או בנפש, אלא רק של רכוש, אפילו פגיעה מינימאלית בו, ולמה כל כך חשוב למצוא מישהו שמתמחה בדיני נזיקין ויוכל לייצג אתכם בבית משפט, אפילו פוטנציאלית.

למה פוטנציאלית? כי לרוב, כמתרחשות "תאונות דרכים קלות", המשתתפים בתאונה כל כך נסערים וכל כך נמלאים בהקלה כשהם מבינים שאף אחד לא נפגע, עד שהם פשוט רוצים "לברוח" מהמקום כמה שיותר מהר, תוך החלפת פרטים הכרחיים (אם בכלל) והתנצלות שמגובה באמירת "לא קרה כלום, בוא נפנה את הכביש כי כבר נהיה פקק בגללנו..." (לא בגללכם, זה בגלל הסקרנות של הנהגים הישראלים, שהם אנחנו). אז באמת נגיד שלא קרה כלום, רק שריטה בפגוש, רק קימוט פיצי בטמבון שבגללו אפילו אין טעם לקחת פרטים מהצד השני. אבל מי יודע אם הנהג השני לא יחוש רע פתאום, שעה או יותר אחרי התאונה, בעקבות "צליפת שוט" (כשהגוף נהדף קדימה, בעוד החזה והצוואר מוחזקים במקום בעזרת חגורת הבטיחות) או "אפטר שוק" טראומטי שיגרום לו לפחד נפשי עמוק מנהיגה או אפילו נסיעה ברכב פרטי.

אם הוא ילך לרופאים ויגלה שמדובר בעלות טיפולים גבוהה, הרי שיאלץ לתבוע אתכם, המשתתפים השניים בתאונה זו, ולו רק בשביל לקבל את פיצויי הביטוח. תביעה כזו יכולה להגיע אליכם חצי שנה ויותר אחרי שהיא התרחשה בפועל ואתם בטח כבר הספקתם לשכוח ממנה, מכל מי שהיה מעורב בה ומהפרטים הקטנים שהם כל כך חשובים באירוע הזה. כרטיס של עורך דין תאונות דרכים, אם היה מוצמד לכם לרישיון הנהיגה בארנק, או לטפסיי הביטוח, הרי היה מדרבן אתכם להתקשר אז, לקבל הדרכה מהעורך-דין שבצד השני לגבי מה חשוב (מתן הצהרה בכתב שאין כל פגע ומוותר מרצון על כל קובלנה עתידית, לדוגמה) ואחרי זה הייתם יכולים לשכוח מהאירוע, כשאר בעצם הוא מתועד כהלכה אצל העו"ד שלכם, לו שלחתם את הפרטים כשחזרתם הביתה.

ולמה זה כל כך חשוב בעצם? כי ללא ייצוג הולם בבית המשפט (כי רציתם לחסוך את שכר טרחת עורך הדין, או כי הייתם בטוחים במאת האחוזים שהצדק עימך ושהאשמה היא בבירור בצד השני, ושאפילו יש הוכחות לכך) יכול להוביל את שופטי בית הדין לתעבורה להאמין כי הינך מזלזל בכבודו של המקום, מה גם שידוע לכל שמי שאינו יכול לשכור את שירותיו של פרקליט מטעמו, הרי שיוכל תמיד לפנות לסנגוריה הציבורית, שם עובדים עורכי דין פרו בונו, כך שיוכלו לייצג אותך בחינם. אך אפילו אם תעשו כן, זה קצת מידיי ומאוחר מידיי, כי אם לא היה לכם עורך דין לתאונות דרכים אליו התקשרתם ברגע התרחשות התאונה עצמה, הרי מי אמר שלקחתם את מירב הפרטים הנחוצים על מנת לזכות אתכם במשפט אפשרי (שיתכן ויתקיים זמן רב מאוד אחרי שכולם, לכאורה, שחכו ממנו)

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

kelog tavor

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת kelolg

מאת: kelolgהדברה31/01/111371 צפיות
הכל על הדברת מזיקים, הדברת נמלים ושירותי הדברה. וגם למה הדברות עכברים שלא בוצעו יכולות לגרום לכם לחפש לוכד נחשים

מאת: kelolgעסקים קטנים ובינוניים30/01/11790 צפיות
הכל אודות זרים מתוקים בתור זרי כלה שניתן למצוא בכל חנות פרחים ולמה בעזרת משלוחי פרחים ניתן להכין זרים וסידורי פרחים לבד

מאת: kelolgחיות מחמד30/01/111577 צפיות
מה היתרונות של חנות חיות עם וטרינר ומספרת כלבים ומה ההבדל בין אוכל לכלבים לבין אוכל לחתולים

מאת: kelolgליסינג והשכרת רכב30/01/11982 צפיות
הכל על רכישת רכב בעזרת שיטת מימון לרכב של חברות ליסינג פרטי

מאת: kelolgעיצוב פנים30/01/11854 צפיות
הכל אודות מטבחים בכלל ומטבחים מעוצבים בפרט, כולל עיצוב מטבחים לקבלת המטבח המושלם ומהם מטבחים כפריים

מאת: kelolgבניין ואחזקה - כללי30/01/111017 צפיות
על סתימות שמתרחשות בצנרת הביוב וגורמות לנזילות (שגורמותצ להצפות) ואיך משאבות ביוב מטפלות בבעיה

מאת: kelolgעיצוב פנים27/01/112055 צפיות
הכל אודות הצללה בעזרת טפט חדשני: מדבקות חלון, מדבקות קיר (וגם קצת על ציפוי חלונות לחלונות שחורים)

מאמרים נוספים בנושא דיני תעבורה

מאת: דניאל מלמדדיני תעבורה11/07/18978 צפיות
שאלת ההזדקקות לשירותיו של עורך דין תעבורה היא אינה שאלה שניתן לענות עליה באופן אובייקטיבי, שכן כל מי שמרגיש שהוא אינו מוכן לקבל את הדין שנגזר עליו, זקוק לעורך דין תעבורה שיאפשר לו להתמודד מול רשויות החוק והערכאות המשפטיות

מאת: עו"ד גיל נדלדיני תעבורה28/11/17702 צפיות
שימוש במצלמות מעקב במקום העבודה ובמסגרת יחסי עבודה

מאת: amirdadon90דיני תעבורה16/11/16719 צפיות
בין אם אתם בצד הנפגע או בצד הפוגע, חשוב שתדעו כיצד להתמודד מבחינה משפטית עם תאונות דרכים!

מאת: orya peryדיני תעבורה29/11/151463 צפיות
עורכי דין לתעבורה, יכולים לבדוק את ההאשמות העומדות נגד הנאשם בדבר עבירות תנועה חמורות ואף לזכות את מרשיהם. ההתמחות של עורך דין תעבורה, הינה לנתח את העבירות נגד הנאשם בעסקת טיעון בפני השופט ייתכן והנאשם, יתבקש מעורך דינו, לאסוף כמה שיותר ראיות. בכדי להקל על חומרת עונשו או אפילו להגיע לזיכוי מוחלט.

מאת: sharondan80דיני תעבורה28/04/151546 צפיות
קיימים מספר גורמים המובלים לתאונות דרכים. אלה מתחלקים לגורם המכני, הגורם התשתייתי והגורם האנושי. כל תאונה ניתן לסווג לפי אחד מהגורמים האלה.

מאת: אסי לינקרדיני תעבורה07/04/151125 צפיות
עורך דין תעבורה הוא עורך דין אשר עוסק בכל מה שקשור לתעבורה, כלומר בכל מה שנוגע לדרכים, לכבישים, לרכבים, לחוקי תנועה וכדומה. תחומים שבהם עוסק עורך דין תעבורה הם, למשל, עבירה על חוקי תעבורה כמו אי ציות לרמזור, חניה במקום אסור וכדומה; נהיגה ללא רישיון; מעורבות בתאונת דרכים, עם או בלי נפגעים; נהיגה בשכרות או תחת השפעת סמים; וכן הלאה. ישנן עבירות תעבורה קלות, שנידונות במסגרת אזרחית, וישנן עבירות תנועה אשר הופכות להיות האשמות פליליות, כמו נהיגה תחת השפעת אלכוהול, מעורבות בתאונת דרכים עם נפגעים, ועוד.

מאת: אבנר כהןדיני תעבורה23/02/151714 צפיות
"לא ינהג אדם רכב בדרך ולא יניעו אם הוא שיכור" טוענים חוקי התעבורה, אך ניתן בהחלט לומר שלא כולם מצייתים לחוק. מסיבה זו המשטרה הגבירה את האכיפה, ומשתמשת במספר אמצעים נוספים שלא היו נהוגים בעבר, על מנת לעצור את הנהגים ששותים לשוכרה ועולים על ההגה.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica