חפש מאמרים:
שלום אורח
05.06.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

כיצד להיות בין העסקים שיש להם רישיון עסק לצמיתות?

מאת: בנימין קלינגרייעוץ משפטי12/02/20111022 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

ועדת הפנים והגנת הסביבה בדיון בנושא רישוי עסקים:

80% מהעסקים במדינת ישראל מתנהלים ללא רישיון .

ועדתהפנים והגנת הסביבה בראשות ח"כ דוד אזולאי התכנסה לישיבה בנושא הצעת חוקההתייעלות הכלכלית (תיקוני חקיקה ליישום התוכנית הכלכלית לשנים 2009-2010),התשס"ט 2009 –פרק ב'-רישוי עסקים.

בדיוןנטלו חלק נציגי משרדי הפנים,האוצר,המשפטים,הגנת הסביבה,הבריאות, התמ"ת,בטחון פנים, מרכז השלטון המקומי , איגוד לשכות המסחר ,התאחדות התעשיינים,חברות דלק ואורחים נוספים.

ח"כ דוד אזולאי-יו"ר הועדה: יש להשאיר את הסמכות בידי ראש הרשות שיש עליו אחריות ציבורית גדולה. במקביל יש לפשט הליכים.

יועמ"ש הועדה –תומר רוזנר:80% מהעסקים במדינת ישראל מתנהלים ללא רישיון.

הצעתהחוק היא רפורמה במצב הקיים. הגורמים השונים המופקדים על מתן היתרים לצורךקבלת רישיון עסק יפרסמו מראש מפרט אחיד ואת כל התנאים והדרישות.

משך התהליך במסלול המקוצר ימשך עד 21 ימים ממועד הגשת הבקשה.

אשר גרנר-ראש אגף רישוי עסקים במשרד הפנים: לא יכול להיות שמפעלים מסוכנים ותחנוק דלק יקבלו רישיון עסק לצמיתות.

זאב פיש-סגן מנהל המלקה לבריאות הציבור: מברך על הרפורמה אבל מודיע כי נותרו פערים בין עמדת משרדי הפנים והבריאות.

קרן טרנר-נציגת משרד האוצר: השאלה האם אנו משתמשים בחוק זה לאכיפה לחוקים אחרים זה עניין מהותי שלא נדון עדיין בצורה מעמיקה.

אלחנן משי-מנהל אגף רישוי עסקים בעיריית ת"א: תחת הכותרת של התייעלות יש הוספה של תהליכים.

ישראלה מני-מנהלת אגף כלכלה-איגוד לשכות המסחר: החוק גורם לקיצור תוקף רישיון לרוב העסקים.

בתי עסק שקיבלו רישיון עם תוקף לצמיתות מקבלים רישיון למספר שנים מוגבל.

אבי רונן-נציג משרד הפנים: יש לצאת לדרך ולא לחכות לקבלת הסכמה של כל הגופים.

יש לשמר את מעמדו של משרד הפנים כמי שמוסמך לרישוי עסקים.

עו"ד קובי בר לב-התאחדות התעשיינים: לא הגיוני שבתי עסקים שפועלים עשרות שנים והם בעלי רישיון לצמיתות ,יקבלו שינוי לרישיון תקופתי .

עו"ד אלעזר במברגר-נציג משרד האוצר: אנו תומכים בהצעה שגובשה.

צריך לשמור על מסלול מהיר אטרקטיבי אחרת בעלי עסקים יעדיפו את התהליך הישן.

לסיכום: סעיפים 1,2 אושרו.

לגבי סעיף 6 א' 2 בו היו חילוקי דעות וכן לגבי המשך הצעת החוק תקיים הועדה דיון נוסף.

לפרטים: אבידני יצחק ע.יו"ר ועדת הפנים:

0505340978

 

קלינגר התרי בנייה, רשוי עסקים וייעוץ מוניציפלי
בית שמאי 7, רמת גן
טל': 03-6990132
פקס: 6990134 - 03

נייד- בן קלינגר 0523-888813

www.klinger.co.i


 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

קלינגר היתרי בנייה, רישוי עסקים וייעוץ מוניציפלי
בית שמאי 7, רמת גן
טל': 3888813 - 052
פקס: 6990134 - 03
דוא"ל: klinger_b@bezeqint.net

|  כניסה לאתר  רישוי וייצוג מול הרשויות

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת בנימין קלינגר

מאת: בנימין קלינגרשירותים לעורכי דין14/04/20199 צפיות
האדריכל שלך הגיש בקשה להיתר בניה בתל אביב ואתה מעוניין לדעת מה קורה בתיק? השכן שלך הגיש בקשה לשימוש חורג? גן ילדים אולי? קלינגר שמחה להציג בפנכם את המערכת המקוונת למידע על בקשות להתרי בניה בתל אביב. משרדנו מקדם בקשות להתרי בניה ולא מעט נעזר במערכת חדשה זו.

מאת: בנימין קלינגראדריכלות14/04/20202 צפיות
מהו היתר בנייה? היתר בניה הינו רישיון לבניה שניתן על ידי וועדה מקומית לתכנון ולבניה או על ידי רשות הרישוי. נדרש להוציא היתר בבניית בית/בניין חדש או בשינויים המבוצעים בבית/בבניין קיים. היתרי בניה מגישים כיום בצורה מקוונת דרך המערכות הממוחשבות. שימוש חורג בנכס גם דורש היתר.

מאת: בנימין קלינגרחוק ומשפט - כללי13/04/20207 צפיות
הרבה אזרחים תמימים בנו פרגולה בחשיבה שעמדו בתקנות הפטור והופתעו כאשר קבלו צו הריסה בעקבות קרוי של הותקן נגד הגשם בעיקר. הוצאו אלפי צווי הריסה בנושא זה שסוף סוף מקבל מענה הולם בתיקון תקנות הפטור.

מאת: בנימין קלינגרעיצוב תעשייתי 12/04/20207 צפיות
הנחיות להליך קבלת ההיתר לשימוש חורג ההליך לקבלת ההיתר לשימוש חורג הינו תהליך מורכב ועיתים לא מוכר. במאמר זהנעשה כל שניתן על מנת להקל על הבנת הדרישות החוק והתקנות בנדון. רצ"ב הנחיות מפורטות. שרות זה ניתן לגולשי האתר , המיידע לנוחיותכם ועל אחריותכם בלבד.אלו שאינם מגישים את הבקשה דרכינו מומלץ שיקבלו סייוע מקצועי ומשפטי. לתשומת ליבכם, תהליך הוצאת היתר הבניה היינו הליך מנהלי מורכב ובעל היבטים תכנוניים וחוקיים רבים. לכן, מומלץ כי קלינגר תילווה בצמוד את ההליך כולו, ובכך תמנעו מ אי הבנות מקצועיות

מאת: בנימין קלינגרבניין ואחזקה - כללי10/04/20230 צפיות
הרבה מהלקוחות המרוצים של משרד בן קלינגר רישוי עסקים והתרי בניה שואלים רבות" במה עוד אתם יכולים לסייע?" החלטנו לפרסם לקהל הרחב פרופיל משרד המתאר את היכולות והשרותים שלנו מול משרדי התכנון,ממשל ועוד.

מאת: בנימין קלינגרשלטון מקומי05/04/20233 צפיות
יעוץ בהקמת עסק הצעד הראשון בין חלום למציאות מתחיל כאן. ​​​​כולנו שואפים להיות הבוסים של עצמנו אבל בפועל לא כל אחד מצליח. לרבים מאתנו יש יוזמות עסקיות מצוינות אך כדי להפוך אותן לעסק מניב ומשגשג נדרש תכנון, ידע בתחומים שונים והבנה עסקית. ​אם קורצת מהחומר האמיתי, נותר לך רק ללמוד איך עושים את זה נכון. אנו ב קלינגר רישוי עסקים נלווה אותך מהליך בדיקת המקום לפני השכרתו/רכישתו ועד קבלת רישיון העסק וההיתרים הנדרשים

מאת: בנימין קלינגרהתמודדות עם מצבי לחץ05/04/20273 צפיות
הסבר ותיאור כללי של מחלקת רישוי בניה בעיר הרצליה הנמצאת כיון במאמצי פיתוח רבים, אמונה מחלקת רישוי בניה על הפקת היתרי הבניה השונים שבאמצעותם ניתן יהיה לבנות ולפתח את העיר. תהליך הפקת היתר מלווה בבדיקות המשלבות בדיקות סטטוטוריות, זאת יחד עם בדיקת טיב התכנון המוצע המתבצע באמצעות בדיקת התאמה להנחיות המרחביות. בנוסף, נציגי מחלקת רישוי מסייעים במתן מידע וליווי המתכננים משלבי התייעצות ראשוניים ועד לשלב הפקת ההיתר.

מאמרים נוספים בנושא ייעוץ משפטי

מאת: עו"ד אברהם זאדה הרפזייעוץ משפטי11/04/20197 צפיות
הגשתם בקשה להיתר בניה וקיבלתם סירוב? התקבלה החלטה בעניינכם ללא שנתנה לכם האפשרות לטעון את טענתכם? לא העניקו לכם הזדמנות לטעון את טענותיכם? מה ניתן לעשות במקרים כאלה ומהם זכויותיו של האזרח בפני הרשות ומהם חובותיה של הרשות?

מאת: tiloniייעוץ משפטי11/06/19407 צפיות
ישנם מקרים רבים בהם נגרמים לאנשים תמימים נזקי רכוש עקב רשלנות או אשמת צד שלישי. אלו נזקים שביכולתם להיגרם לדירה, לרכב, לעסק ולרכוש אחר, בדרכים שונות. אלו נזקים שעשויים להתרחש עקב אירועי שריפה, שיטפון, נזילות, שריפה, פריצה, אסונות טבע, ליקוי בניה ואחרים.

מאת: רוי ורלייעוץ משפטי25/01/19496 צפיות
זו הסיבה מדוע יש צורך ייתכן שתצטרך עזרה. המאמר להלן מספק עצות מצוינות כדי לעזור לך לנצח במקרה שלך פגיעה אישית.

מאת: נועם קוריס משרד עורכי דיןייעוץ משפטי24/06/171608 צפיות
רלה הגישה לתיק ההוצאה לפועל בקשה בטענת פרעתי וטענה בין היתר שנגבו ממנה סכומים עודפים ומופרזים שכלל לא היו צריכים להיגבות ובאופן מפתיע (או שלא) טענתה התקבלה ולאחר חישוב הסכומים שנגבו ביתר במהלך השנים, יצא דווקא שהבנק פתאום חייב לה מיליונים של שקלים.

מאת: אופירייעוץ משפטי02/09/161219 צפיות
לנוטריון יש מגוון תפקידים. בין היתר הוא צריך לאשר ולאמת מגוון מסמכים, ולו על מנת שאלו יהיו קבילים להוות ראיות בבית המשפט- אם בארץ ואם בחו"ל.

מאת: אופירייעוץ משפטי01/08/16958 צפיות
לנוטריון תפקיד משפטי חשוב במערכת המשפט הבינלאומי. סימוכין לכך, ניתן לראות עוד מתקופות קדומות, והחל משנות ה 70 הוקמה במדינת ישראל חוקת נוטריונים, תחת משרד המשפטים הממשלתי. לנוטריון יכולת לתת אישור משפטי בעל תוקף בינלאומי בכל הקשור לאישורי מסמכים ותרגומי מסמכים, אישורי תעודות, אימותי חתימה ואישורי חיים. לכל אישור שכזה תקיפות בינלאומית המאפשרת הבאת ראייה במידת הצורך במערכות מקבילות שמעבר לים.

מאת: אופירייעוץ משפטי06/04/161002 צפיות
אישורי נוטריון מהווים בעיני בית המשפט ראיה מספקת לנכונות המסמך אשר מאושר באישור נוטריוני. יותר מכך יש מסמכים וצעדים הנובעים מהם שנדרשים על ידי בית המשפט לאור אישור נוטריוני.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica