חפש מאמרים:
שלום אורח
05.03.2021
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

עורך דין לנזקי רכוש

מאת: tiloniייעוץ משפטי11/06/2019709 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

בכל מקרה בו נעשה נזק לרכוש בו אשם אדם אחר, יכול הנפגע לבדוק אפשרות להגיש תביע לקבלת פיצוי עקב הנזקים שהתרחשו. המשיכו לקרוא בכדי ללמוד יותר אודות זכויותיכם בנושא.

נזקי רכוש – מהן זכויותיכם בעניין?

תרצו בוודאי לדעת כי בחלק ניכר מהמקרים, גם אם הנזק נגרם באשמת צד שלישי, הרי שהחייב באחריות זוהי חברת הביטוח שהוציאה פוליסה לרכוש הניזוק – או פוליסה המכסה נזקים שנעשו באחריות אותו מזיק.

ננסה להדגים זאת. דמיינו מקרה (מציאותי) בו נגרמו לאדם נזקים לדירה ולתכולתו, עקב נזילת מים מהדירה שמעל. במידה שהאדם מבוטח בביטוח דירה, הוא יוכל להפעיל אותו ולתבוע את חברת הביטוח המבטחת אותו. עם זאת, גם אם הוא מבוטח וגם אם לא, הרי שאין הוא מחויב לעשות זאת. במצב הדברים הקיים, יוכל אותו אדם להגיש תביעת נזיקין לקבלת פיצוי.

על כן, לא מספיק שעורך דין המטפל בעניין יהיה בקיא דיו בדיני נזיקין רלוונטיים – רצוי שיהיה בעל התמחות בתחום דיני ביטוח ובפרקטיקה הנהוגה בתחומים אלו. חשוב לעבוד מול עורך דין עם התמחות וניסיון מתאים בניהול תביעות נזיקין וביטוח – עורך דין נזקי רכוש שיוכל להוציא את ידכם על העליונה.

ככל שמדובר בסכומי פיצויים בתביעות לנזקי רכוש, יודגש כי חישוב והערכה של נזקי רכוש זהו תחום מקצועי, כאשר לעתים קיימת חשיבות רבה לבצע בירור מעמיק דיו אודות נזקים עקיפים וישירים אחרים שנובעים מאותו נזק רכוש שנגרם.

כדי להגן על הרכוש שלנו (רכב, עסק, בית ועוד), אנו משקיעים לחברת הביטוח כספים רבים מדי חודש, בידיעה שביום צרה, נקבל את ההגנה הכספית הדרושה מחברת הביטוח, על מנת שלא נקרוס כלכלית.

ישנם סוגי נזקים שונים שעשויים להתרחש, כדוגמת – שריפה, נזקי צנרת, גניבה, פריצה, הצפה ואחרים. מלבד זאת, יש חברות ביטוח המנסות להתנער מאחריותן לכיסוי הנזק, תוך שהן מעלות טענות לדחיית הכיסוי הביטוחי – ללא בסיס עובדתי או משפטי מספק.

על-מנת לא להגיע למצב שחברת הביטוח אינה מטפלת בתביעה שלכם כמבוטחים, ובמקום זאת מבצעות תיקונים ליקויים הנעשים על-ידי בעלי מקצוע שאינם מקצועיים ו/או עובדים ללא ציוד נדרש לאיתור הנזקים? לצערנו הרב, ביצוע תיקונים ליקויים הוא דבר המתרחש לעתים קרובות למדי בארץ הישראלים. בנוסף, ישנן חברות ביטוח לא מעטות המסרבות לשלם פיצוי ומטרטרות מבוטחים עד לעייפה. עם זאת – אין להתייאש, אלא להסתייע בעורך דין נזקי רכוש שיוכל להוציא אתכם מהבוץ הטובעני אליו נכנסתם בחוסר רצון בולט.

 תגיות המאמר: עוד, נזקי רכוש


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת tiloni

מאת: tiloniהריון ולידה17/01/21137 צפיות
לפניכם השוואת יתרונות וחסרונות עבור 2 המוצרים הנפוצים להכנת בקבוק לתינוק - קומקום חשמלי או מכונה להכנת בקבוק?

מאת: tiloniריהוט 12/11/20666 צפיות
אז קנים בית חדש? מזל טוב! סוף סוף יש לכם האפשרות לרכוש את דירת החלומות שלכם ולא לגור בשכירות. סוף סוף תוכלו לעצב את הדירה בדיוק לטעמכם, לבחור את צבע הקירות, הריצוף או הפרקט, הוילונות ועוד. זה עכשיו זה שלכם!

מאת: tiloniתכשיטים27/08/20912 צפיות
מכשירי שקילה שונים נבדלים האחד מהאחר במספר דרכים – מבחינת החפצים הנשקלים, מבחינת הגבלות המשקל, מבחינת נוחות השימוש, מבחינה טכנית ומבחינת אופן שימוש (שימוש בוו שקילה, צג מקצועי או תוספים חשובים אחרים). ברור לכל ילד ששקילת תכשיטים אין דינה כדין שקילת כלי רכב או חומרים כימיים.

מאת: tiloniתעשייה28/07/20660 צפיות
קופות רושמות עברו שינויים רבים ומשמעותיים מאז הוכנסו לראשונה לשימוש בסוף המאה ה-19. בשנים האחרונות אנו עדים למעבר הדרגתי לקופות ממוחשבות. קופה ממוחשבת מציגה שילוב חכם של תכונות המועילות לעסק, כפי שיוסבר בקצרה בהמשך.

מאת: tiloniספרות14/07/19985 צפיות
סקירת הספרות היא בעלת חשיבות רבה, כיוון שלא ניתן לערוך מחקר ללא הסתמכות על הספרות. ניתן להבין זאת אם חושבים על כך שבעת יצירת רעיון חדש – בדרך כלל מתבססים על רעיונות קודמים

מאת: tiloniטיולים משפחתיים20/05/192425 צפיות
Israel is a Middle Eastern country on the Mediterranean Sea, which is recognized by Jews, Christians and Muslims as a sacred land. It has long been known to hold many sites with religious and spiritual significance.

מאת: tiloniלימודים אקדמאיים10/04/191160 צפיות
לא כל יום אנו נדרשים לכתוב עבודה אקדמית, אך כאשר מגיע הצורך לעשות זאת, כדאי לעשות זאת על הצד הטוב ביותר. המשיכו לקרוא על-מנת להבין את היסודות לכתיבת סמינריון מוצלח.

מאמרים נוספים בנושא ייעוץ משפטי

מאת: בנימין קלינגרייעוץ משפטי13/07/20434 צפיות
בית המשפט זיכה בעל חברה אשר אשר השכירה נכס למכון קוסמטיקה ללא היתר. אף שיש לה כמה בעלי מניות, רק נגד אחד מהם נפתחו הליכים. בבית המשפט נחשף קשר חברי בין מפקח בעירייה לבין אחד מבעלי המניות. באשר לאכיפה בררנית והגנה מן הצדק קבע השופט כי מדובר באחד מאותם מקרים חריגים ונדירים המצדיקים את קבלת הטענה.

מאת: עו"ד אברהם זאדה הרפזייעוץ משפטי11/04/20550 צפיות
הגשתם בקשה להיתר בניה וקיבלתם סירוב? התקבלה החלטה בעניינכם ללא שנתנה לכם האפשרות לטעון את טענתכם? לא העניקו לכם הזדמנות לטעון את טענותיכם? מה ניתן לעשות במקרים כאלה ומהם זכויותיו של האזרח בפני הרשות ומהם חובותיה של הרשות?

מאת: רוי ורלייעוץ משפטי25/01/19776 צפיות
זו הסיבה מדוע יש צורך ייתכן שתצטרך עזרה. המאמר להלן מספק עצות מצוינות כדי לעזור לך לנצח במקרה שלך פגיעה אישית.

מאת: נועם קוריס משרד עורכי דיןייעוץ משפטי24/06/171928 צפיות
רלה הגישה לתיק ההוצאה לפועל בקשה בטענת פרעתי וטענה בין היתר שנגבו ממנה סכומים עודפים ומופרזים שכלל לא היו צריכים להיגבות ובאופן מפתיע (או שלא) טענתה התקבלה ולאחר חישוב הסכומים שנגבו ביתר במהלך השנים, יצא דווקא שהבנק פתאום חייב לה מיליונים של שקלים.

מאת: אופירייעוץ משפטי02/09/161512 צפיות
לנוטריון יש מגוון תפקידים. בין היתר הוא צריך לאשר ולאמת מגוון מסמכים, ולו על מנת שאלו יהיו קבילים להוות ראיות בבית המשפט- אם בארץ ואם בחו"ל.

מאת: אופירייעוץ משפטי01/08/161231 צפיות
לנוטריון תפקיד משפטי חשוב במערכת המשפט הבינלאומי. סימוכין לכך, ניתן לראות עוד מתקופות קדומות, והחל משנות ה 70 הוקמה במדינת ישראל חוקת נוטריונים, תחת משרד המשפטים הממשלתי. לנוטריון יכולת לתת אישור משפטי בעל תוקף בינלאומי בכל הקשור לאישורי מסמכים ותרגומי מסמכים, אישורי תעודות, אימותי חתימה ואישורי חיים. לכל אישור שכזה תקיפות בינלאומית המאפשרת הבאת ראייה במידת הצורך במערכות מקבילות שמעבר לים.

מאת: אופירייעוץ משפטי06/04/161293 צפיות
אישורי נוטריון מהווים בעיני בית המשפט ראיה מספקת לנכונות המסמך אשר מאושר באישור נוטריוני. יותר מכך יש מסמכים וצעדים הנובעים מהם שנדרשים על ידי בית המשפט לאור אישור נוטריוני.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica