חפש מאמרים:
שלום אורח
17.01.2021
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

לחצן מצוקה - הדרך לביטחון שהולך איתך

מאת: לחצן מצוקהבריאות גיל הזהב23/03/20111164 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

הסטטיסטיקות מלמדות על מספרים של יותר ממיליון קורבנות להתקפי לב בכל שנה בארה"ב בלבד אשר מוצאים את מותם כתוצאה מטיפול רפואי שמאחר להגיע. התקפי לב הם רק אחד מעשרות הסיבות היכולות להביא למצבי סיכון גבוהים אשר מחריפים בעשרות מונים בהעדר טיפול רפואי מידי.

לחצן מצוקה הוא המצאה של העשורים האחרונים ושל הקדמה הטכנולוגית ושיפור שרותי הרפואה במדינות המערב. במקורו יועד לחצן המצוקה רק לבתי חולים והותקן ליד מיטותיהם של חולים במחלקות טיפול נמרץ ומחלקות סיכון גבוה בלבד. עם השנים ועם הוזלת מחירי הייצור וההתקנה, הפך לחצן המצוקה למרכיב קבוע במיטות בתי חולים בכל המחלקות. אלא שלא הייתה סיבה להפסיק שם ויחד עם זאת היו כל הסיבות שבעולם להמשיך ולהפיץ את ההמצאה בקרב אוכלוסיות העשויות להזדקק לה, ביניהם חולים סיעודיים והאוכלוסיה המבוגרת. 

מאז שנות ה-80 הפך לחצן המצוקה להתקן מקובל בבתים פרטיים של אנשים מבוגרים החיים לבדם ושל בעלי מחלות כרוניות מסכנות חיים. לארצנו שלנו הגיע ההמצאה לתפוצה נרחבת רק בשנות ה-90 ומאז קמו להן כמה וכמה מוקדי שרות רפואי מידי המופעלים ע"י לחצני מצוקה.

לחצן המצוקה מציע מעקב אחר מצבו הבריאותי היום יומי של המחובר אליו, ומהווה מקור מהימן לקבלת מענה רפואי מידי במידת הצורך. שרות החצן המצוקה גם מספק פינוי מידי לבתי חולים במקרי הצורך, ובכך מוריד משמעותית סיכונים הכרוכים בטיפול רפואי מעוקב.

עם השנים והוזלת המחירים הטבעית שקיימת כשחברות מתחרות זו בזו, מחירם של שרותי לחצן מצוקה ירדו באופן משמעותי והם זמינים כיום לרבים מהאוכלוסיה. גם עבור האוכלוסיה הזקנה אשר, במקרים רבים, מתקיימת מקצבאות בלבד, לחצן המצוקה הוא בר השגה וודאי שמהווה אלטרנטיבה טובה לאוכלוסיה מבוגרת וחולה אשר אין ביכולתה לשלם עבור עזרה בבית בכל שעות היום.

ובאמת, מבין גדולותיו של לחצן המצוקה היא זמינותו וחיבורו למוקד פעיל 24 שעות ביממה 365 ימים בשנה. גם בימי שבת, ימי חג ואף ביום הכיפורים, שרותי לחצן המצוקה זמינים ומטפלים במקרים המגיעים אליהם ממש כשם שעושים בתי חולים.

בכדי לא להטריח את המטופל יתר על המידה (ובפרט שמדובר במטופלים חולים) הלכו והתפתחו שרותי לחצן המצוקה עם השנים וכיום רובם כבר מספקים סוגים שונים של התייחסות רפואית בהתאם למצבו של הפונה. אם בעבר כל פניה הייתה נענית בהגעתו של רופא מטעם החברה לבית המטופל, הרי שהיום שרות לחצן המצוקה מציע מערך של מענה טלפוני (שיחה עם רופא) אשר יכולה לפתור את הבעיה באופן הפשוט ביותר. באם המצב חמור יותר, כבר יגיע רופא לבית הפונה במהירות האפשרית (רופאים מטעם חברות לחצני המצוקה פזורים ברחבי הארץ כך שזמן ההגעה נמוך יחסית), וכמובן שאם המצב מסכן חיים ישלח אמבולנס לבית הנזקק לפנותו לבית החולים.   

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

הורה קשיש מתגורר לבדו ? עברתם אירוע לב ?

אתר לחצן מצוקה, מוקד מצוקה, מוקד רפואה
כל המידע שאתם צריכים בתחום לחצני המצוקה.
http://distressbutton.co.il/

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת לחצן מצוקה

מאת: לחצן מצוקהבריאות גיל הזהב22/07/11924 צפיות
קשישים אשר גרים לבד, נכים, חולי לב, אנשים בסיכון או בעלי מוגבלות כלשהי, יכולים להבטיח את שלומם וביטחונם באמצעות לחצן מצוקה. כיום ניתן למצוא מגוון רחב של לחצני מצוקה, אשר מאפשרים הזעקת סיוע בצורה קלה ונוחה, בכל מצב נפשי או פיזי. רוצים לדעת יותר על לחצני מצוקה, הנה כל המידע שאתם צריכים.

מאת: לחצן מצוקהבריאות גיל הזהב02/12/101479 צפיות
ככל שמתבגרים שיווי המשקל והיציבה הולכים ונפגעים, התוצאה, קשיים בהליכה וריבוי נפילות. נפילה של קשיש עלולה להיות טראומטית במיוחד, היות וגופו חלש יותר ולפיכך עלינו לעשות הכול על מנת למנוע נפילות בקרב קשישים, לאתר את הגורם המפריע ולטפל בו באופן מיידי.

מאמרים נוספים בנושא בריאות גיל הזהב

מאת: שלום כהןבריאות גיל הזהב29/09/191242 צפיות
בחירת מסגרת דיור מוגן מתבטאת הן בצורך של החוסה והן ביכולות המימון של האפוטרופוס. ישנן מסגרות דיור מוגן המיועדות לחוסים קשים הסובלים מלקויות נפשיות כבדות, לצד מסגרות שנועדו רק לחוסים קלים ביותר.

מאת: Droxitבריאות גיל הזהב18/04/191549 צפיות
אחרי שטיפלו בנו במשך כל החיים מגיע הרגע שבו ההורים שלנו זקוקים לעזרה שלנו. כשהם מתבגרים נדמה שפעולות רבות קשות עבורם יותר. ההליכה למכולת לרכישת מוצרי מזון עשויה להיות מאתגרת יותר, וגם מטלות בסיסיות בבית אינן פשוטות עבורם. במקרים רבים קשישים לאחר מחלה חלשים אף יותר, והאחריות מוטלת לא פעם על ילדיהם הבוגרים. עם זאת, ולמרות האהבה האדירה והרצון הרב לסייע, לילדים יש היום משפחות משלהם – וילדים משלהם. הם מתמרנים בין עבודה לסידורים, בין משפחה למחויבויות אחרות, ובתוך השגרה העמוסה הם רוצים להעניק את המיטב

מאת: Droxitבריאות גיל הזהב28/03/191073 צפיות
ככל שהשנים חולפות, ההורים שלנו (וגם סבא וסבתא) מתקשים לבצע מטלות רבות בכוחות עצמם. בין אם הם זקוקים לאדם שיסייע להם בהכנת ארוחה קלה ובין אם בעזרה בניקיון הבית, הקושי בהחלט קיים – והוא גם בהחלט מובן. הבעיה האמיתית מתחילה כשאנחנו מאוד רוצים להיות שם בשבילם, אבל המציאות הופכת למאתגרת. העבודה לוחצת, המשימות נערמות ואין לנו את הזמן להספיק הכול וגם להיות שם בשביל ההורים שלנו. שירות של מטפלת לקשישים פרטי הוא בדיוק השירות שמאפשר לכל הצדדים לנצח: ההורים מקבלים את הסיוע שהם זקוקים לו, ולכם יש את הזמן לטפל

מאת: אבי דוידיבריאות גיל הזהב26/03/191057 צפיות
מדוע מזרון לפצעי לחץ כב חשוב ומדוע אתם לא יכולים לדחות למחר את התחלת השימוש בו.

מאת: אבי דוידיבריאות גיל הזהב17/01/191257 צפיות
בקצרה על כסא גלגלים חשמלי ועל כל היתרונות שבו.

מאת: רועי כץבריאות גיל הזהב13/06/18582 צפיות
מבוגרים סיעודיים זקוקים לטיפול רב יחד עם השגחה ברוב שעות היממה. טיפול ביתי באדם סיעודי כרוך בלא מעט אתגרים, הכנות, שעות עבודה וקשיים. לא כל אחד יוכל לטפל באדם סיעודי ולא בכל בית הדבר מתאפשר. פנייה לטיפול ביתי עולה על הפרק כאשר האדם הסיעודי אינו מוכן להכניס לביתו מטפל סיעודי, אינו מסכים לקבלת טיפול במוסד סיעודי וכאשר ישנה נכונות ויכולת לבני המשפחה לספק את הטיפול הדרוש.

מאת: רועי כץבריאות גיל הזהב13/06/18678 צפיות
טיפול סיעודי ביתי ניתן בהיקף מלא של 24 שעות ביממה או בהיקף חלקי של כמה שעות בכל יום. היקף הסיוע לו זקוק האדם המבוגר נקבע בהתאם למצבו הנפשי והמנטלי. ישנם מקרים בהם מספיקה עזרה של כ-3 שעות בכל יום מול מקרים בהם נדרשים סיוע מלא והשגחה 24 שעות ביממה.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica