חפש מאמרים:
שלום אורח
20.01.2021
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

לחצני מצוקה

קשישים אשר גרים לבד, נכים, חולי לב, אנשים בסיכון או בעלי מוגבלות כלשהי, יכולים להבטיח את שלומם וביטחונם באמצעות לחצן מצוקה. כיום ניתן למצוא מגוון רחב של לחצני מצוקה, אשר מאפשרים הזעקת סיוע בצורה קלה ונוחה, בכל מצב נפשי או פיזי. רוצים לדעת יותר על לחצני מצוקה, הנה כל המידע שאתם צריכים.

לחצן מצוקה הינו כפתור אשר מאפשר לפתוח ערוץ תקשורת עם מוקד מצוקה מאויש בלחיצה אחת. הוא מותאם לאנשים אשר מתקשים וצריכים להיות מסוגלים להרתיע על מצוקה כלשהי, בקלות ובמהירות.

תחום לחצני המצוקה התפתח מאוד בשנים האחרונות, כך שכל אחד יכול לבחור לחצן מצוקה שמתאים לו ועונה על צרכיו, המכנה המשותף של כולם. הם נוחים, קלים לשימוש ואינם מצריכים ידע או יכולת מורכבת.

יש לחצן מצוקה נייד, לחצן מצוקה נייח אשר מחובר למקום כלשהו בביתו של הקשיש או הנכה. יש לחצן מצוקה אותו עונדים על הצוואר בצורת תליון, כזה שעמיד במים, כך שהקשיש יכול לגם להיכנס איתו למקלחת, מקום מועד לתאונות ביתיות בקרב קשישים.

ישנו לחצן מצוקה אשר נמצא בתוך הטלפון הביתי, כלומר לחיצה על מקש בטלפון מפעילה את הקריאה למוקד. היום ניתן לשלב לחצן בכל סוגי הטלפונים הנייחים, כולל כפתור חיוג גדול במיוחד, לאנשים כבדי ראייה.

אפשר לחבר את הלחצן במקום שבו שוהה הקשיש את רוב זמנו, כמו ליד המיטה, ליד הספה בסלון, במטבח. כך שבמקרה של בעיה, אין צורך לקום או להתאמץ

ישנו גם לחצן מצוקה בצורת שעון, הנכה או המוגבל עונד אותו על ידו בכל עת, כך שלא משנה איפה הוא שוהה בבית, הוא יכול להזעיק עזרה.

ויש גם לחצני מצוקה מותאמים לאנשים בעלי מוגבלות ספציפית, למשל אנשים שאין להם תחושה או יכולת להפעיל את האצבעות, במקרה כזה ניתן להפעיל את הלחצן באמצעות הרגל או כל איבר אחר.

חשוב לדעת שלחצן מצוקה פותח ערוץ תקשורת דו כיווני. כלומר אפשר לדבר ולשמוע, ממש כמו בשיחת טלפון, הקשיש יודע תמיד מה קורה, מקבל הנחיות, שומע קול פיזי ולכן לא צריך לחשוש שמה הקריאה שלו לא נקלטה או שעליו ללחוץ שוב ושוב על הלחצן.

כיום ניתן למצוא גם לחצני מצוקה עם מצלמת VRC כך שמעבר לערוץ אדיו, יש למוקד גם ערוץ וידיאו. עיניים לביתו של הקשיש, על מנת לראות מה נעשה שם כל הזמן מרגע הפעלת הקריאה. כך למשל, אם אדם עובר אירוע לב ולא יכול לדבר או לתקשר, המוקד מזהה את מצב החירום ופועל במהירות להזנקת הסיוע.

אנשים אשר נמצאים במצוקה, בייחוד אם מדובר באנשים בעלי מוגבלות או קושי כלשהו, אינם יכולים לבצע פעולות מורכבות מדי. זהו סודו של לחצן מצוקה. גם במצב הקריטי ביותר, כל מה שצריך זה לבצע פעולה קלה מאוד של לחיצה.

מפה ואילך הקריאה נקלטת במוקד המתאים ומתחיל טיפול מהימן ומקצועי של מי שמתורגלים בנקיטת פעולות וניתוח מצב בזמן אמת.

הידיעה שיש בצד השני מישהו אשר מטפל ומסייע לנו במקרה שבו אנו חשים לא טוב או נמצאים במצב הדורש התערבות חיצונית, עושה את כל ההבדל ונותנת שקט נפשי.

לפני שאתם בוחרים איזה לחצן מצוקה מתאים לכם, חשוב מאוד שתבינו מה הצרכים שלכם ואיך אתם מתפקדים בזמן לחץ או במקרה של מצוקה.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

הורה קשיש מתגורר לבדו ? עברתם אירוע לב ?

אתר לחצן מצוקה, מוקד מצוקה, מוקד רפואה
כל המידע שאתם צריכים בתחום לחצני המצוקה.
http://distressbutton.co.il/

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת לחצן מצוקה

מאת: לחצן מצוקהבריאות גיל הזהב23/03/111165 צפיות
הסטטיסטיקות מלמדות על מספרים של יותר ממיליון קורבנות להתקפי לב בכל שנה בארה"ב בלבד אשר מוצאים את מותם כתוצאה מטיפול רפואי שמאחר להגיע. התקפי לב הם רק אחד מעשרות הסיבות היכולות להביא למצבי סיכון גבוהים אשר מחריפים בעשרות מונים בהעדר טיפול רפואי מידי.

מאת: לחצן מצוקהבריאות גיל הזהב02/12/101479 צפיות
ככל שמתבגרים שיווי המשקל והיציבה הולכים ונפגעים, התוצאה, קשיים בהליכה וריבוי נפילות. נפילה של קשיש עלולה להיות טראומטית במיוחד, היות וגופו חלש יותר ולפיכך עלינו לעשות הכול על מנת למנוע נפילות בקרב קשישים, לאתר את הגורם המפריע ולטפל בו באופן מיידי.

מאמרים נוספים בנושא בריאות גיל הזהב

מאת: שלום כהןבריאות גיל הזהב29/09/191242 צפיות
בחירת מסגרת דיור מוגן מתבטאת הן בצורך של החוסה והן ביכולות המימון של האפוטרופוס. ישנן מסגרות דיור מוגן המיועדות לחוסים קשים הסובלים מלקויות נפשיות כבדות, לצד מסגרות שנועדו רק לחוסים קלים ביותר.

מאת: Droxitבריאות גיל הזהב18/04/191564 צפיות
אחרי שטיפלו בנו במשך כל החיים מגיע הרגע שבו ההורים שלנו זקוקים לעזרה שלנו. כשהם מתבגרים נדמה שפעולות רבות קשות עבורם יותר. ההליכה למכולת לרכישת מוצרי מזון עשויה להיות מאתגרת יותר, וגם מטלות בסיסיות בבית אינן פשוטות עבורם. במקרים רבים קשישים לאחר מחלה חלשים אף יותר, והאחריות מוטלת לא פעם על ילדיהם הבוגרים. עם זאת, ולמרות האהבה האדירה והרצון הרב לסייע, לילדים יש היום משפחות משלהם – וילדים משלהם. הם מתמרנים בין עבודה לסידורים, בין משפחה למחויבויות אחרות, ובתוך השגרה העמוסה הם רוצים להעניק את המיטב

מאת: Droxitבריאות גיל הזהב28/03/191074 צפיות
ככל שהשנים חולפות, ההורים שלנו (וגם סבא וסבתא) מתקשים לבצע מטלות רבות בכוחות עצמם. בין אם הם זקוקים לאדם שיסייע להם בהכנת ארוחה קלה ובין אם בעזרה בניקיון הבית, הקושי בהחלט קיים – והוא גם בהחלט מובן. הבעיה האמיתית מתחילה כשאנחנו מאוד רוצים להיות שם בשבילם, אבל המציאות הופכת למאתגרת. העבודה לוחצת, המשימות נערמות ואין לנו את הזמן להספיק הכול וגם להיות שם בשביל ההורים שלנו. שירות של מטפלת לקשישים פרטי הוא בדיוק השירות שמאפשר לכל הצדדים לנצח: ההורים מקבלים את הסיוע שהם זקוקים לו, ולכם יש את הזמן לטפל

מאת: אבי דוידיבריאות גיל הזהב26/03/191057 צפיות
מדוע מזרון לפצעי לחץ כב חשוב ומדוע אתם לא יכולים לדחות למחר את התחלת השימוש בו.

מאת: אבי דוידיבריאות גיל הזהב17/01/191259 צפיות
בקצרה על כסא גלגלים חשמלי ועל כל היתרונות שבו.

מאת: רועי כץבריאות גיל הזהב13/06/18582 צפיות
מבוגרים סיעודיים זקוקים לטיפול רב יחד עם השגחה ברוב שעות היממה. טיפול ביתי באדם סיעודי כרוך בלא מעט אתגרים, הכנות, שעות עבודה וקשיים. לא כל אחד יוכל לטפל באדם סיעודי ולא בכל בית הדבר מתאפשר. פנייה לטיפול ביתי עולה על הפרק כאשר האדם הסיעודי אינו מוכן להכניס לביתו מטפל סיעודי, אינו מסכים לקבלת טיפול במוסד סיעודי וכאשר ישנה נכונות ויכולת לבני המשפחה לספק את הטיפול הדרוש.

מאת: רועי כץבריאות גיל הזהב13/06/18680 צפיות
טיפול סיעודי ביתי ניתן בהיקף מלא של 24 שעות ביממה או בהיקף חלקי של כמה שעות בכל יום. היקף הסיוע לו זקוק האדם המבוגר נקבע בהתאם למצבו הנפשי והמנטלי. ישנם מקרים בהם מספיקה עזרה של כ-3 שעות בכל יום מול מקרים בהם נדרשים סיוע מלא והשגחה 24 שעות ביממה.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica