חפש מאמרים:
שלום אורח
27.11.2021
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

חיילים משוחררים – מה עושים עם כל החופש הזה?

איזה כיף, חופש!

איזה כיף זה להשתחרר מהצבא! חיילים משוחררים, אחרי שנים של כל מינימחויבויות ועיסוקים פתאום יש לכם חופש. ח-ו-פ-ש. בעצם אם חושבים על זה אףפעם לא היה לכם חופש כזה – זה התחיל מהגן כשהייתם ממש קטנטנים, דרך ביתהספר והתיכון ועד הצבא – 20 או 21 שנים עברו וזו הפעם הראשונה שאתם ממשחופשיים!!!

אמא'לה, חופש!

חיילים משוחררים, מה קרה? איפה שאגות הניצחון של החופש? למה אנחנו לא שומעים אותן עד כאן?

ממממ.... כן, אתם צודקים. להיות חיילים משוחררים זה כיף וזה משחררוזו ההרגשה שחלמתם עליה כל כך הרבה זמן, אבל להיות חיילים משוחררים זה גםקצת... מפחיד. פתאום אתם גדולים ופתאום אתם בעולם הגדול ופתאום אתם מרגישיםלפעמים ש – אתם לא ממש יודעים מה לעשות.

התחושה המשחררת של החופש בלהיות חיילים משוחררים מלווה לא מעט בפחדמסוים של 'מה עושים עכשיו?'. החדשות הטובות היא שיש פורטל שמוקדש רק לכם – פורטל לחיילים משוחררים – שמתעדכן כל הזמן ומרכז עבורכם את האפשרויות שלכם כחיילים משוחררים ומפרט על האפשרויות האלו.

הפורטל לחיילים משוחררים

הפורטל הוקם בשבילכם, ורק בשבילכם. הוא מחולק לקטגוריות רבות ושונותופורש בפניכם את המידע הדרוש לכם כחיילים משוחררים, החל מהיחידה להכוונתחיילים משוחררים אשר כדאי שתדעו על קיומה ומה היא מציעה לכם, דרך הצעותלעבודות שונות – בארץ ובחו"ל ועד לימודי שפות, לימודי פסיכומטרי, לימודיקורסים למיניהם ולימודים אקדמיים.

הפורטל מתעדכן כל הזמן במידע חדש ונמצא עם היד על הדופק כדי למצואעבורם את המקומות הכי טובים והכי שווים להתחיל בה את הדרך שלכם כחייליםמשוחררים. אז קדימה, אזרחים טריים – אפשר להעלות בחזרה את החיוך על הפנים,כי יש לכם יד מכוונת שתעזור לכם ללכת עם הלב שלכם לאן שרק תבחרו. שיהיההמון בהצלחה ותיהנו!

 תגיות המאמר: חיילים משוחררים


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

"אחרי השירות" הינו פורטל חיילים משוחררים המרכז מגוון עצום של מידע בתחומים שונים עבור חיילים משוחררים ומשתחררים: מענק שחרור, היחידה להכוונת חיילים משוחררים, עבודה מועדפת, עבודה בחו"ל, תהליך חיפוש עבודה, לימודי פסיכומטרי, לימודי תואר, הכשרה מקצועית וקורסים, לימודי שפות, טיול אחרי צבא ועוד.

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת פורטל חיילים משוחררים

בתור חיילים משוחררים עומדות בפניכם המון אופציות. בעצם עכשיו הגעתם לגיל שאפשר להתחיל. השאלה היא רק... להתחיל מה?

מאת: פורטל חיילים משוחרריםצבא וביטחון12/02/111072 צפיות
כבר אין אף גננת שתגיד מה מותר ומה אסור, ואין אף מורה עם עיניים בגב, ואפילו לא מפקדת אחת שגדולה מאתנו בחודש וחצי שתפיל אותנו למאה שכיבות שמיכה. השתחררנו מהמדים ומהנשק ואחרי שישנו שבוע רצוף – עכשיו הגיע הזמן שלנו להחליט - מה אנחנו רוצים לעשות כשנהיה גדולים?

לאחר השחרור הצבאי, בין חשיבה על לימודים, טיול ושאר הירקות, עולה לכולנו המחשבה על עבודה בחו"ל, ובפרט – עבודה בארצות הברית. כיצד מוצאים עבודה בארצות הברית וחוסכים לטיול הגדול באמת? כל המידע במאמר הבא.

מאת: פורטל חיילים משוחרריםזכויות הפרט15/08/101050 צפיות
השתחררתם מהצבא? מזל טוב! כחיילים משוחררים עומדים לרשותכם כלים היכולים לסייע לכם למעבר קל ונוח. הפרטים בכתבה הבאה!

מאת: פורטל חיילים משוחרריםחברה ומדינה - כללי15/08/101235 צפיות
השתחררתם מהצבא? מזל טוב! כל שנותר הוא לנחות עם שתי רגליים על הקרקע ולהשתלב בחיים האזרחיים. זקוקים לעזרה? היחידה להכוונת חיילים משוחררים תשמח לעזור! כל המידע בכתבה הבאה

אם זה עתה השתחררתם מהשירות הצבאי, בוודאי אתם נמצאים בתהליכי חשיבה לגבי עתידכם ומסלול חייכם. אם עבודה יכולה להתאים לכם כרגע, הכתבה הזו במיוחד בשבילכם!

חיילים משוחררים שזה עתה פשטו את המדים לא תמיד יודעים מה הצעד הבא שלהם. אחת האפשרויות היא טיסה לארצות הברית לצרכי לימודים, עבודה או טיול מחוף לחוף. כל המידע בכתבה הבאה

מאמרים נוספים בנושא חברה ומדינה - כללי

מאת: בנימין קלינגרחברה ומדינה - כללי09/09/201674 צפיות
הרשות לאכיפה במקרקעין (היחידה הארצית לאכיפת דיני התכנון והבנייה לשעבר) היא יחידת סמך במשרד האוצר, כפופה לשר האוצר ופועלת כיחידה עצמאית. ייעודה הוא להיאבק בעבירות התכנון והבניה ולבצע פיקוח על הועדות המקומיות. ביום 19.6.2016 קיבלה ממשלת ישראל החלטה מספר 1559 "חיזוק אכיפת דיני התכנון והבנייה" מתוך הבנה שמדובר ביעד אסטרטגי של מדינת ישראל שעל רשויות המדינה להוביל על מנת להגן על התכנון והבנייה ולבצר את שלטון החוק. החלטת הממשלה שמה את היחידה לאכיפה במקרקעין בחזית המאבק בעבירות התכנון והבנייה, מעניקה אחריות, כלים ומשאבים לממש את האחריות המוטלת עליה. תיקון 116 לחוק התכנון והבנייה, העניק לרשות את הסמכויות הנרחבות לממש את האחריות כאמור.

מאת: אדיר בנימיניחברה ומדינה - כללי18/08/181048 צפיות
בתיאוריה הפוליטית שלו, שאף ז'אן ז'אק רוסו, ליישב בין האינדיבידואליזם הקיצוני שבו דגל, לבין השמירה על הסולידריות החברתית. רוסו האמין כי הרגש האנושי הטבעי הוא רגש של סולידריות בין בני אדם שהוא גם הבסיס לחיים בקולקטיב

בית המשפט העליון דן לאחרונה ודחה בקשת רשות ערעור על פסק דינו של בית המשפט המחוזי בתל אביב-יפו, כב' השופטת מ' סוקולוב מיום 18.10.2017. בגדרו של פסק הדין, נדחה ערעורו של המבקש על החלטתו של בית המשפט לעניינים מקומיים ברמת גן (כב' השופט העמית מ' בן-חיים), בע"א 39527-06-17, מיום 10.07.2017, שם נדחתה בקשתו של העותר להאריך את המועד להישפט על הודעת תשלום קנס, מיום 10.05.1998.

מאת: עומריחברה ומדינה - כללי23/05/171569 צפיות
חברות ואתרים גדולים בתחום הקניות אונליין (E-commerse) כמו איביי, אמזון, דיל אקסטרים, אליאקספרס, אתר Zipy הישראלי ודומיהם, החלו לאחרונה לחייב את הלקוחות שלהם להזין גם את המיקוד שלהם באזור הזנת הכתובת לפני ביצוע רכישה. אם בעבר עניין זה היה רשות בלבד, היום לא תוכלו להמשיך בתהליך הקניה שלכם אונליין אם לא תזינו

מאת: אדיר בנימיניחברה ומדינה - כללי28/02/171316 צפיות
רבים מאלו המתמודדים ולעתים אף זוכים להגיע לעמדות שלטוניות בכירות, הם בעלי רזומה מאוד עשיר שכביכול יש בו כדי "להכשירם לתפקיד"; בישראל הרקע הצבאי היה בעבר מאוד דומיננטי בכל הנוגע למשרות ההנהגה. סיפורו של הקיסר גלבה מלמד אותנו שכישורים תיאורתיים אינם מספיקים, כפי שההיסטוריה הוכיחה לנו פעם אחר פעם במהלך הדרך מאז ועד ימינו אנו.

מאת: אברהם פכטרחברה ומדינה - כללי26/02/161750 צפיות
ניר סומך, קצין מג"ב ירה במטריד אשתו האובססיבי שלושה כדורים, בטענה של הגנה עצמית. בית המשפט המחוזי – הרשיע אותו בהריגה במקום רצח, אך לא קיבל את טענת ההגנה העצמית. בית המשפט העליון, בצעד נדיר, אך קלאסי, מבחינה משפטית, התערב בממצאים עובדתיים, התערב במסקנות ובפרשנות וזיכה את הנאשם, לאחר שלוש שנים בכלא, לאחר שקיבל את טענת ההגנה העצמית. בית המשפט המחוזי, ננעל על קונספציה שגויה, התעלם מעקרון "חזקת החפות" ועקרון "הספק הסביר", והרשיע את קצין המג"ב.

מאת: אבי דוידיחברה ומדינה - כללי03/12/152150 צפיות
ייעוץ זוגי או משפחתי, הוא בדרך כלל דבר מבורך. אך עם זאת, אין ליועץ כל סמכות משפטית, וכל הכרעותיו - הם בגדר המלצה בלבד. לעומת זאת, מגשר בחיפה מחזיק בסמכויות, אשר אותן יגבה בית המשפט. משמעות הדבר, היא שבעצם ההגעה אל המגשר, ניתן למנוע את ההגעה להליכים המשפטיים. במילים אחרות, ההסכם או הפשרה אשר יתקבלו מהדיון אצל המגשר, יזכו בתוקף מאת בית המשפט לענייני משפחה ויהיו קבילים לכל דבר.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica