חפש מאמרים:
שלום אורח
03.06.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

ביטוח, חשיבותו במצבי אי וודאות

מאת: גל מורביטוח - כללי26/04/2011863 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק


ביטוח הוא הדרך שלנו להגן על עצמנו מפני הפסד במצבים שקיימת בהם אי וודאות מסוימת לגבי התוצאות. למשל, אנו רוכשים ביטוח דירה, מפני שאנו לא יודעים אם היא אי פעם תיפרץ וייגנבו ממנה חפצים יקרי ערך שלנו. אנו רושמים את תכולת הדירה, על הדברים היקרים שבה, מבטחים אותה בעזרת ביטוח דירה כזה או אחר, ויודעים שגם אם יקרה המקרה הגרוע ביותר ואכן יפרוץ גנב אל דירתנו האהובה ויגנוב את מיטב רכושנו, לפחות נקבל סכום מסוים, בהתאם למה שסיכמנו עם חברת הביטוח, בחזרה, לאחר המקרה.

זה דבר נורא, ליפול קרבן לגניבה או לכל מצב של איבוד רכוש או פגיעה פיזית ועוד יותר נורא שלא ניתן לחזות מראש מי יפגע ומי לא. אם היה ניתן לדעת אם הגורל צופן לך פריצה לדירה בעתיד הקרוב, היית יודע לרכוש ביטוח והיית אף עושה זאת בשמחה, במטרה להגן על הערך הכספי של החפצים שלך. אבל אם אתה לא יכול לדעת שבעתידך ינסו לפרוץ לדירה, לעיתים אתה מרגיש קצת פראייר לשלם את הפרמיה, אחת לשנה, לחברת ביטוח. אתה מרגיש שעושקים אותך – שהן למעשה מרוויחה מהידיעה שמקרה פריצה וודאי לא יקרה, ואילו אותך הם שכנעו להאמין שאסור שתוותר על שירותי הביטוח שלהם, לבל יקרה דבר נורא ותאבד את הכל. אתה צריך לברר עם עצמך אם אתה מוכן לקחת את הסיכון שבחיים ללא ביטוח, ביטוח דירה למשל, או האם יש לך תועלת גדולה יותר מתשלום קבוע לחברת הביטוח, לשם גידור הסיכון והקטנת ההפסד הכספי בצורה כזו.

חלקנו אוהבי סיכון, או פשוט מאמינים שהסיכוי שבאמת נזדקק לביטוח, מאיזשהו סוג, הוא קטן בהרבה מהסיכוי שכן ולאורך זמן, הכספים שאנו משלמים לחברות הביטוח עולות בהרבה על שווי הנזק האפשרי. כאשר אתם חושבים ומגיעים לכלל החלטה סובייקטיבית שביטוח אינו בשבילכם אתם חושפים את עצמכם לסכנה של איבוד הכל, בהקשר של דירה – תאבדו את תוכן דירתכם בגניבה ולא תזכו בכספים מחברת הביטוח שיוכלו לעזור לכם לקום על הרגליים ולבנות את חייכם, על ידי חפצים חדשים, מההתחלה. אני לא אומרת שעדיף תמיד לרכוש פוליסת ביטוח, בכל זאת, מדובר בעסק, עסק שמטרתו שאתם תפחדו כדי שתשקיעו רבות בביטוח, זאת על מנת שחברות הביטוח תוכלנה להתעשר ולגדול.

זה מעצבן כשמבינים שהן, אותן חברות ביטוח, לא שם כדי להגן למעשה, הן לא פועלות לשם השבת כספים במקרה ויש צורך בביטוח מתוך טוב ליבן, אלא מכורח ההסכם שעשיתם איתן, הן רק רוצות להתעשר על חשבונכם, מתוך הבנה שהסיכוי שבאמת תדרשו את הכסף קטן בהרבה מהסיכוי שלא. אנשים שמסוגלים להתמודד עם הסיכון של לחיות ללא ביטוח באספקטים שונים של חייהם, בהחלט מוותרים על השירותים הללו, ואולי זה עדיף בעצם, בחיים הכל עניין של מזל בכל מקרה.

אז מה דעתכם לרכוש פוליסות ביטוח חדשות לכל מקרה? פוליסות הביטוח הנפוצות בימינו הן פוליסת ביטוח רכב ופוליסת ביטוח משכנתא - כנראה משום שאלו הדברים החשובים ביותר היום לנו הישראלים. 

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת גל מור

מאת: גל מוראומנות - כללי25/04/13668 צפיות
בשנים האחרונות ניתן להבחין בתופעה שיותר ויותר כלות מיועדות בוחרות לרכוש שמלות כלה דרך האינטרנט. ההחלטה הזו מאפשרת להן להנות ממחירים אטרקטיביים ונמוכים בהרבה מהעלות המקומית של שמלות הכלה, לבצע רכישה מהירה, קלה ופשוטה וכל זאת בלי שום צורך לצאת מן הבית. עם זאת, לא מעט מהכלות המיועדות שמקבלות את המשלוח שלהן מחוץ לארץ לא תמיד שבעות רצון ולעיתים אף נאלצות להשליך את השמלה שהזמינו לפח

מאת: גל מורחקירות10/12/11733 צפיות
להיות בלש פרטי ולעבוד כבלש פרטי זה עבודה מגוונת. יום אחד אתה עוקב אחר גבר בוגד וביום אחר אתה מאתר אדם שירש ירושה גדולה או להיפך אתה מוכיח שמתחזה מנסה לקבל ירושה שמגיעה למישהו אחר.

מאת: גל מורחקירות09/12/11863 צפיות
חוקר פרטי הוא אדם בעל מקצוע אפוף מסתורין. עם זאת, חוקר פרטי לרוב יהיה אדם שיושרו אינו מוטל בספק ושיטות הפעולה שלו חוקיות לגמרי. על כל חוקר פרטי להיות דיסקרטי עם הפונה אליו משום שפעמים רבות הוא עלול

מאת: גל מורחקירות09/12/11903 צפיות
ישנם מקרים בחיים בהם אנחנו נאלצים לפנות לאדם אשר תפקידו הוא חוקר פרטי. חוקר פרטי יכול לחקור עבורנו מקרים בהם אנחנו רוצים לדעת משהו שיש לו ערך עבורנו, אך לאו דווקא בעל עניין למישהו אחר.

מאת: גל מורחקירות09/12/11756 צפיות
אחת הדרכים הנפוצות למנוע אסון או פשע שעתיד להתרחש, כזה שאין באפשרותנו לצפותו בדרכים מקובלות היא באמצעות חקירות. בדרך כלל הגופים שמורשים לנהל חקירות ישירות הם גופים ממשלתיים כמו המשטרה.

מאת: גל מורפרסום באינטרנט09/12/11887 צפיות
כאשר מדברים על מודל הוגן של פרסום יש רק מודל אחד אותו ניתן לסמן כוודאות כמודל פרסום הוגן לשני הצדדים והוא כאמור - פרסום באינטרנט בשיטת ה-PPC. מדובר על שיטת פרסום באינטרנט בין אם דרך מנועי חיפוש ובין

מאת: גל מוררהיטים07/12/111136 צפיות
מזנונים מעץ מלא הם הדגמים הנמכרים ביותרבארץ. כבר שנים שהם שומרים על ביקוש גבוה חרף הדגמים החדישים של מזנונים מחומרים סינתטיים. מזנונים מעץ מלא פשוט נראים יותר טוב והם מצדיקים את המחיר

מאמרים נוספים בנושא ביטוח - כללי

מאת: רוני הכהןביטוח - כללי04/06/171911 צפיות
הקושי רק עולה כאשר מגלים עד כמה צריכים לעבוד על מנת לקבל מה שחשים שמגיע בזכות, ולא מתוך חסד שמעניקים המוסד שבו מעסקים והמוסדות הרלבנטיות של המדינה.

מאת: עידן שלומןביטוח - כללי04/06/173850 צפיות
רוצים לדעת איך עובדת המסלקה הפנסיונית בפועל? איך עושים סדר בביטוחים מבלי לשלם כפל ביטוח? אם אתם רוצים לחסוך כספים , זה הזמן לדבר על תמונה מקיפה אודות חיסכון של כל אדם במדינת ישראל.

מאת: כתיבת מומחיםביטוח - כללי12/04/163202 צפיות
נהג צעיר על פי חוק הוא נהג שלא מלאו לו עדיין 24 שנים.

מאת: Roei Kalvoביטוח - כללי10/03/162583 צפיות
כל ההיבטים שצריך לדעת לפני שסוגרים ביטוח צלילה - כנסו ותלמדו כדי שלא יעבדו עליכם!

מאת: אלטים ביטוח ופיננסיםביטוח - כללי15/08/154346 צפיות
בחיי היום יום אנו מקבלים החלטות שונות על בסיס מאפיינים, על חשבון העלות הכלכלית עבורנו, במאמר זה נסביר איך לבצע השוואת מחירים גם לענפי הביטוח וניתן לכם כלים שונים לביצוע השוואה טובה ואמיתית.

מאת: כתיבת מומחיםביטוח - כללי06/07/153947 צפיות
נמצאים לפני קניית דוד חשמל? אם גם אתם מצאתם את עצמכם בהתלבטויות לגבי רכישת המכשיר, כאן תוכלו לקרוא הדרכה אובייקטיבית המתייחסת לפרמטרים השונים שתוכלו לבדוק בכל דוד, ולהחליט האם הוא מתאים לסוג השימוש שאתם מייחלים לו.

מאת: רוני הכהןביטוח - כללי01/07/153853 צפיות
את כל אלה מכסים סוגים שונים של ביטוחים המעניקים לנו סוג של שלווה ורוגע בנוגע לכל אספקט בחיים שלנו, תמורת תשלום חודשי. הכיסוי הביטוחי משתנה מחברה לחברה אשר בוחרת את מי לבטח, באלו תנאים ותמורת איזה תשלום חודשי. גם אם אתם צריכים לפנות אל חברת ביטוח באשקלון, אתם תמיד תמצאו מגוון רחב של חברות מבטחות עבור הסוגים השונים של פוליסות ביטוח.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica