חפש מאמרים:
שלום אורח
28.06.2022
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

בני טל - מדוע כדאי להקים כוח שיטור פרטי?

מאת: בני טל

במרבית המקרים הדבר הראשון שאנו נוטים לעשות כאשר אנו נתקליםבאיום על חיינו\רכושנו הוא ליצור קשר עם תחנת המשטרה הקרובה ביותר למקוםמגורנו. עם זאת, לא תמיד נוכל לקבל מענה מהיר ויעיל שיסייע לנו למגר אתהאיום. זוהי בדיוק הסיבה לכך שבשנים האחרונות עולה מידת הפופולריות שלכוחות שיטור פרטיים הממלאים את תפקידה של המשטרה. במאמר שלפניכם נעמוד עלהיתרונות העיקריים הטמונים בהקמתו ושכירתו של כוח זה.

  • מחוייבות מקסימלית – בניגוד לכוחות המשטרה המחוייביםבמסגרת תפקידם להיענות למספר רב של קריאות המגיעות ממוקדי פעילות שונים,מחוייב כוח השיטור הפרטי בראש ובראשונה לאותו האדם ו\או הקבוצה אשר שכרהאותו את שירותיו. במילים אחרות, מי שחותם על הצ'קים הוא בעל הדעה ומקבלההחלטה ובמצב כזה – תשובות בנוסח "אין לנו מספיק ניידות כרגע" יהפכו איפואחיש מהר לנחלת העבר.
  • לא רק האיכות – גם הכמות – הקמתו של כוח שיטור פרטיתאפשר לכם לשכור את שירותם של כמות גדולה ככל שתרצו של מאבטחים ו\או שוטריסיור. כוח השיטור הפרטי יסייע לכם לעקוף את מגבלות התקציב הממשלתי שאינומאפשר על פי רוב את הקצאתו של כוח אדם נרחב.
  • זמינות מירבית – לא משנה אם מדובר בשעות היום אובשעות הלילה. כוח השיטור הפרטי שתקימו ו\או תשכרו יעמוד לרשותכם בכל שעהבמהלך היממה. יתרה מזאת, שעות הלילה שבמהלכן נוטים להתבצע מרבית הפשעים הןגם השעות שבהן כמות כוח האדם בתחנות המשטרה – הינו הנמוך ביותר. כוח השיטורהפרטי שלכם יהיה שם גם בזריחה וגם בשקיעה – והכל בהתאם להוראותיכם..
  • מיומנות והכשרה – על פי רוב עוברים חברי כוח השיטורהפרטי אימונים מקיפים יותר מאלו שעוברים כוחות המשטרה "הסטנדרטיים". מדוברבדרך כלל על התמחויות המכשירות את הבוגרים לטפל באופן אפקטיבי יותר באיוםולבלום אותו במהירות האפשרית.
  • תחושת הביטחון שאין שנייה לה – מעבר לכל האלמנטיםהפרקטיים שהובאו לעיל – הרי שתחושת הביטחון האישי של האזרחים המתגורריםבאזור שבו פועל הכוח ו\או תחושת הביטחון של האדם הפרטי שעבורו עובדיםהמאבטחים – הינם דברים שלא יסולאו בפז.

לסיכום, כוחות השיטור הפרטיים הופכים אט אט לתופעה של ממש וזאתמשום התועלת הגדולה במהלך מסוג זה, אשר, מגמדת במידה רבה  את העלות הכספיתהכרוכה בו. אשר על כן אל תתפלאו כשתראו עוד ועוד כוחות סיור פרטיים באזורכם– אל תתמהמהו – הקימו כוח שיטור פרטי עוד היום.

—————————————————————————————–
למידע נוסף – בני טל

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

בני טל - אל"מ במילואים, יו"ר חברת בי.טי.אס - בני טל סקיוריטי
לפרטים נוספים :

http://www.bts-security.com/company-profile

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת אל"מ במיל. בני טל

מאת: אל"מ במיל. בני טלצבא וביטחון25/07/138708 צפיות
עונת הקיץ עמוסה במטיילים ובנופשים בערי התיירות בישראל, ובראשן אילת וטבריה. אחד האלמנטים החשובים ביותר עבור מלון הוא אבטחה קפדנית של שטחו. הדבר התחדד עוד יותר לפני יותר מעשור, לאחר הפיגוע הרצחני במלון פארק בנתניה.

מאת: אל"מ במיל. בני טלהודעות לעיתונות - כללי17/07/131172 צפיות
המודעות לספורט גדלה ומבורכת, אבל האנשים שעושים ספורט בשעות הלילה חשופים יותר לפושעים פוטנציאליים שעלולים להסב להם נזק. במציאות שבה אנחנו חיים, הפעילות הספורטיבית נדחקת לשעות הלילה, אחרי שאנשים מסיימים את חובותיהם בעבודה ובמשפחה.

מאת: אל"מ במיל. בני טלצבא וביטחון12/07/131659 צפיות
הרצח המתועב שבוצע בסניף בנק הפועלים בבאר שבע יכול היה להימנע, אילו היו מטפלים בכשלי האבטחה.

מאת: אל"מ במיל. בני טלצבא וביטחון03/07/131832 צפיות
את הוראות הפתיחה באש, ישראלים רבים מכירים עוד מהשירות הצבאי בצה"ל, בין אם היו לוחמים או אפילו בתפקידים אחרים אשר דרשו שמירה על הבסיס או מקומות אחרים. עם זאת, ההוראות עשויות להשתנות מעט ממקום למקום וכן גם בהתאם למצבים של צפיפות קהל, אירועים וכדומה. אם כן, מה הם הנהלים המקובלים?

מאת: אל"מ במיל. בני טלצבא וביטחון20/06/131567 צפיות
זה קורה להרבה אנשים בחיים, וסביר להניח שגם אתם מכירים את המקרים האלו – שכיחת המפתח לבית, והמתנה מחוצה לו עד שאחד מבני המשפחה מגיע עם המפתח שלו. בדיוק בגלל מקרים כאלו, וגם מתוך ניסיון ליצור פתרון אבטחה שיתמודד עם פורצים, הומצא מנעול טביעת אצבע לדלתות, המכונה מנעול ביומטרי.

מאת: אל"מ במיל. בני טלהודעות לעיתונות - כללי11/06/131014 צפיות
המצב בו אדם מוצא את עצמו מותקף ברחוב, עשוי להוביל לשיתוק עקב פחד או חרדה. שמירה על קור רוח, ושימוש באמצעים נכונים, יכולים לאפשר התגוננות טובה יותר מפני מצב של תקיפה בלתי צפויה ברחוב.

מאת: אל"מ במיל. בני טלצבא וביטחון21/05/131619 צפיות
כל חברת אבטחה יודעת שפתרון המיגון הטוב ביותר הוא אפוד המגן. תופתעו לשמוע שכיום השכפ"צים הכבדים והמסורבלים הופכים לקלים יותר, חסינים יותר ואפילו אפנתיים.

מאמרים נוספים בנושא צבא וביטחון

מאת: tiloniצבא וביטחון14/02/22476 צפיות
לצערנו, מיגון חלונות הוא חלק אינטגרלי מהיותינו ישראלים בארץ הזו. מיגון חלונות הוא מה שלא פעם אנחנו פשוט לא יכולים להתפשר עליו. הביטחון שלנו ושל היקרים לנו הוא באמת הדבר החשוב ביותר

מאת: shlomy mutzafiצבא וביטחון22/07/211035 צפיות
המציאות של היום מצריכה מאתנו לקחת אחריות ולהגביר את הביטחון האישי שלנו ושל הסובבים אותנו. מידיי יום אנו שומעים ורואים במהדורות החדשות על עוד קטטה, עוד פריצה לבית עוד אלימות ועוד סיטואציות מאיימות שיכולות בקלות להגיע לסביבתנו הקרובה.

מאת: shlomy צבא וביטחון29/03/181048 צפיות
חוקרים פרטיים לא פועלים רק באזורים מקומיים, חקירות זה תחום שיכול להגיע למספר מדינות בעם מדובר על חקירות נכסים או אנשי ציבור וחשוב לדעת איזה משרד חקירות עשיו להביא עבורכם את התוצאות המשמעותיות

מאת: רוני הכהןצבא וביטחון15/03/171350 צפיות
עד כמה שונה הדיון בנושאים צבאיים ואחרים במסגרת המשפטית הצבאית? קראו את הדברים החשובים הבאים.

מאת: דוד דרומרצבא וביטחון19/03/152105 צפיות
מי – מרכז לזהות המורכב ממוסיקאיות שמפעילות הרכב מוסיקלי, שעוסק בהדרכה בנושאי "זהות יהודית וציונית" בשילוב נגינה של יצירות מוסיקליות מוכרות ומקוריות.

מאת: דוד דרומרצבא וביטחון19/03/151613 צפיות
מי – מרכז לזהות המורכב ממוסיקאיות שמפעילות הרכב מוסיקלי, שעוסק בהדרכה בנושאי "זהות יהודית וציונית" בשילוב נגינה של יצירות מוסיקליות מוכרות ומקוריות.

מאת: sharondan80צבא וביטחון17/02/152111 צפיות
אין אחד שלא מכיר את אנשי החליפות השחורות הצמודים לאיש חשוב עם המבט החתום בעיניים והמיקרופון באוזן. מדובר באנשים אשר תפקידם הוא אבטחת אישים.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica