חפש מאמרים:
שלום אורח
04.06.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

"מרכז זהות-מוסיקלי קהילתי"

מאת: דוד דרומרצבא וביטחון19/03/20151101 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

"מרכז זהות-מוסיקלי קהילתי"

מי מרכז לזהות המורכב ממוסיקאיות שמפעילות הרכב מוסיקלי, שעוסק בהדרכה בנושאי "זהות יהודית וציונית" בשילוב נגינה של יצירות מוסיקליות מוכרות ומקוריות.

מה- "מרכז לזהות מוסיקלי קהילתי" – תכנית ייחודית המשלבת העברת ידע בנושאי הזהות היהודית ונגינה בהרכב, בהנחיית מוסיקאים מקצועיים ומנחה לזהות יהודית וציונית. המרכז יפעל במערכת החינוך בסדנאות חווייתיות, בטקסים ובאירועים ברחבי הארץ.

מתי –  שעות שבועיות במערכת, ימי עיון וסמינריונים, ימי שיא ואירועים בקהילה.

מקום – קרית אתא – מכאן יוצאים לפעילות בבתי"ס ממלכתיים, יסודיים ועל יסודיים, ברחבי הארץ.

מדוע – שילוב ההרכב המוסיקלי בהעברת הידע לתלמידים, יוביל את המשתתפים לחוות חוויה יהודית ייחודית ויוסיף מימד חדש ללמידת נושאי הזהות היהודית.

כיצד- המרכז המוסיקלי יוצר דינמיקה מרתקת, שמלווה בכלי נגינה בשיעורים, בלימוד נושאי הזהות היהודית והציונית והעצמה רגשית.

דבר המנהלת החינוכית - מיכל דרומר: אני רואה במתן ביטוי לכישורי נגינה בשילוב השירות הלאומי ב"החוויה היהודית", אתגר מיידי לפיתוח ותנופה. פרויקט המוסיקה בקרב בנות הש"ל, ייתן מענה להעצמה אישית וקבוצתית וישמש פלטפורמה להצמחת עתודה מנהיגותית מיוחדת בקרב בנות השירות הלאומי ויעצים אותן אל מול הקהילה כחלק תורם ומפעיל.

טיפ לדרך- רוצה שירות ב "זהות" עם פעילות מוסיקלית חווייתית? – הזדרזי להירשם לאודישן ב"החוויה היהודית"... (04-8450235 או 052-5990071)

www.h-y1.coi.co.il

 

 


זהות יהודית,קרית אתא,הרכב מוסיקלי,הדרכה,כלי נגינה,העצמה רגשית,שירות לאומי,שעות שבועיות,ימי עיון,סמינריונים,בתי ספר ממלכתיים,מיכל דרומר,החוויה היהודית,

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

מנכ"ל ארגון "אורי עוז-הפקות"חבר בעמותות "רוח טובה" "החוויה היהודית"מנהל קשרי חברה וקהילה ב"קמפוס מופת למדעים",אחראי על מיזמים חינוכיים ,קשרי קהילה ומשימות לאומיות בפרוייקט "מצליח" -מצויינות לימודית חברתית, מנהל אתר "תורה" http://www.torah.in/he1

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת דוד דרומר

מאת: דוד דרומריהדות26/11/18933 צפיות
הגמ' מביאה סגולה להצלחה בלימוד:ללמוד ליד נהר - סימן טוב הוא - כשם שמי הנהר שופעים ואינם פוסקים, כך לא יפסק לימודכם ויצליח. (כריתות ו.(

מאת: דוד דרומריהדות12/11/18931 צפיות
אין ספק שתמימות מעלה נשגבה היא, אבל אין לה ערך אצל הרמאים ...

מאת: דוד דרומריהדות06/11/18963 צפיות
בסוף, הכול יהיה טוב. אז אם זה לא טוב, זה לא הסוף !!

מאת: דוד דרומריהדות04/11/18939 צפיות
אדם צריך להאמין שאפילו קש המונח על הארץ הוא בגזירת השם יתברך שגזר להיות מונח שם. ויש השגחה פרטית איך תהא מונחת עם הקצוות לכאן או לכאן. (אמרי פינחס).

מאת: דוד דרומריהדות31/10/18786 צפיות
דבר גדול זה להיות בשמחה - כל ההישג של היצר הרע הוא לא רק עצם העבירה, אלא העצבות שאחר כך "... (שמש ינון)

מאת: דוד דרומריהדות29/10/18766 צפיות
הגאון החסיד רבי הילל מפריטש אמר: כשמתרגלים לחושך, מתחילים לחשוב שהחושך הוא אור.

מאת: דוד דרומריהדות22/10/18573 צפיות
אם אין לאדם אישה, אין לו במה לתרץ את מעשיו; אבל כשיש לו אישה, היא משמשת בעבורו 'עזר כנגדו' ומעתה יש לו תירוץ נוח לכל מה שאין הוא רוצה לעשות, בטענה שהאישה אינה מסכימה לכך.

מאמרים נוספים בנושא צבא וביטחון

מאת: shlomy צבא וביטחון29/03/18523 צפיות
חוקרים פרטיים לא פועלים רק באזורים מקומיים, חקירות זה תחום שיכול להגיע למספר מדינות בעם מדובר על חקירות נכסים או אנשי ציבור וחשוב לדעת איזה משרד חקירות עשיו להביא עבורכם את התוצאות המשמעותיות

מאת: רוני הכהןצבא וביטחון15/03/17861 צפיות
עד כמה שונה הדיון בנושאים צבאיים ואחרים במסגרת המשפטית הצבאית? קראו את הדברים החשובים הבאים.

מאת: דוד דרומרצבא וביטחון19/03/151614 צפיות
מי – מרכז לזהות המורכב ממוסיקאיות שמפעילות הרכב מוסיקלי, שעוסק בהדרכה בנושאי "זהות יהודית וציונית" בשילוב נגינה של יצירות מוסיקליות מוכרות ומקוריות.

מאת: sharondan80צבא וביטחון17/02/151503 צפיות
אין אחד שלא מכיר את אנשי החליפות השחורות הצמודים לאיש חשוב עם המבט החתום בעיניים והמיקרופון באוזן. מדובר באנשים אשר תפקידם הוא אבטחת אישים.

מאת: דוד כהןצבא וביטחון27/02/147711 צפיות
כיצד מתייחסים חוק השיפוט הצבאי וצה"ל לביצוע עבירות ביטחון העלולות לפגוע בביטחון המדינה.

מאת: אברהם פכטרצבא וביטחון08/12/137247 צפיות
עצומה של 200 קצינים בכירים ביותר של צה"ל, מכל המלחמות והתקופות, פנו לראש הממשלה בנימין נתניהו, בדרישה לתקן עוול היסטורי שנעשה לדדו. וועדת אגרנט הפילה על צה"ל ועל הרמטכ"ל, את כל תיק הכישלון ההתחלתי, עת פרוץ מלחמת יום הכיפורים 1973, למרות שבתוצאה הסופית מדובר בניצחון גדול. בין החותמים: אהוד ברק, מופז, דיכטר, חלוץ, קהלני (גיבור ישראל), יאנוש בן-גל ועשרות אחרים בכירים ולוחמים מצטיינים מכל החילות. אחרי 40 שנה – הגיע העת – לתקן ולהעמיד דברים על דיוקם ההיסטורי והצבאי.

מאת: דוד כהןצבא וביטחון23/11/137405 צפיות
כיצד מתמודדים סדירים ואנשי מילואים בכלא צבאי. מהו סדר היום של הכלא הצבאי, מהם תנאי השירות, חופשים ועוד.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica