חפש מאמרים:
שלום אורח
08.08.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

ניהול קשרי לקוחות: בחירת תוכנה עבור עסקים קטנים

מאת: אביב יועציםCRM12/05/20111146 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

אחד מהכלים החשובים ביותר שמציעה תוכנת ניהול קשרי לקוחות נוגע למכירות. זהו הכלי שמאפשר לכם להפוך לקוחות שמתקשרים או מגיעים אליכם- לקונים. כמו שיודע כל מי שמנהל עסק קטן, הבעיה היא לא כיצד לאסוף מידע ולנתח אותו. הבעיה היא מה אתם עושים עם המידע הזה. תוכנת ניהול קשרי לקוחות מבטיחה לכם תהליך מאורגן ועקבי שיעזור לכם לקחת את המידע הזה ולהפוך אותו לאסטרטגיית מכירות, על ידי ביסוס קשרי לקוחות טובים ויצירת לקוחות נאמנים יותר. מסיבה זו, תוכנת ניהול קשרי לקוחות יכולה להביא תועלת רבה לא רק לעסקים גדולים אלא גם לעסקים קטנים!

תוכנת ניהול קשרי לקוחות טובה מאפשרת לעסק קטן לנהל את כל המידע שלו, וכך לתכנן אסטרטגיית שיווק ומכירות של התמקדות בקבוצות מסויימות, חזרה ללקוחות קיימים ועריכת תחזיות לגבי המכירות הצפויות. להלן רשימת קריטריונים אשר לפיה מומלץ לבחור תוכנת ניהול קשרי לקוחות עבור עסקים קטנים.

תוכנת ניהול קשרי לקוחות טובה צריכה:

· להיות יותר מספר כתובות וטלפונים. תוכנות המשמשות כספרי טלפונים הן מצויינות לצרכים מסויימים, אבל קשרי לקוחות הם נושא הדורש יותר מרק ריכוז של מידע. תוכנת ניהול קשרי לקוחות צריכה לספק לעסק שלכם את היכולת לפתח קשרי לקוחות, לסגור עסקאות, לערוך תחזיות לגבי מכירות עתידיות, לעקוב אחר התנהלות של הלקוחות והעובדים ועוד.

· לאפשר שליחת דואר אלקטרוני. שליחת אי-מיילים היא קריטית בעולם העסקים של ימינו, ואם תצטרכו להעתיק ולהדביק כל הזמן את המידע מהתוכנה אל תיבת המייל שלכם- תרגישו שאתם מבזבזים זמן יקר.

· לאפשר גישה קלה לייבוא וייצוא מידע. זה חשוב מאוד, בשביל לחסוך לכם זמן ומאמץ. גם תוכנת ניהול קשרי לקוחות מצויינת תמאס עליכם מהר מאוד אם השימוש בה יהיה מסורבל מדי.

· לציע כלים שיווקיים. התוכנה צריכה להיות מסוגלת לעזור לכם כאשר אתם מתכננים ומנהלים פרוייקטים שיווקים.

· לאפשר שיתוף פשוט של מידע בין העובדים, בין אם מדובר במנהלים או בצוות המכירות. מומלצות במיוחד הנן תוכנות ניהול קשרי לקוחות אשר יש להן תוכנה לכתיבת מסמכים, משום שהניסיון מראה שאם אין בתוכנה דרך פשוטה ביותר לניהול מסמכים, שמופיעה מול עיניהם של העובדים בכל פעם שהם פותחים את המחשב, העבודה הזאת פשוט לא תעשה, ולא יהיה שיתוף מספיק של מידע בין אנשי הצוות.

· להציע כלים נוספים מלבד אגירת מידע. כאשר אתם מתקינים תוכנת ניהול קשרי לקוחות, אתם לא רוצים רק לתעד מידע, אתם גם רוצים להיות מסוגלים לעשות איתו דברים. לכן, אתם צריכים כלים שיאפשרו לכם לבחון את המידע הזה, לנתח אותו ולהדפיס אותו בדו"חות.

· להתאים לתקציב שלכם. העולם מלא בתוכנות ניהול קשרי לקוחות מצויינות, אך על רבות מהן מודבק תג מחיר שמתאים לעסקים גדולים. לכן, שימו לב לכך שאתם בוחרים תוכנה שתתאים לא רק לדרישות שלכם, אלא גם לתקציב שתיכננתם.

לסיכום- לעסקים קטנים יש צרכים מיוחדים. עסקים קטנים ועסקים גדולים פועלים בשיטות שונות ויש להם צרכים שונים כאשר מדברים על ניהול קשרי לקוחות. אתם מכירים את העסק שלכם הכי טוב מכולם- ויודעים מה דרוש לכם ומ הם הצרכים של העובדים שלכם. בחרו תוכנה שתתאים לכם ושתרגישו איתה בנוח, כדי שתוכלו להפיק את כל היתרונות שתוכנת ניהול קשרי לקוחות טובה יכולה להציע.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

אביב יועצים >> המפתח שלך להצלחה שיווקית !

ייעוץ שיווקי

קידום אתרים בגוגל

 

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת אביב יועצים

מאת: אביב יועציםפלילי14/02/161138 צפיות
כתב אישום הינו המסמך שפותח את המשפט כנגד הנאשם והוא כולל מספר סעיפים קבועים ואת כל העובדות שנאספו כנגד המואשם, עדי התביעה והסעיפים בחוק שהופרו, כביכול, על ידו. ביטול המסמך מונע את ההגעה למשפט כך שאין ענישה וכל הטיפול בתיק מופסק. את הביטול ניתן לבצע בנקודות זמן שונות כאשר המוקדמת ביותר היא כאשר התיק עדיין נמצא בידי המשטרה ועדיין לא עבר לבית המשפט. כאן נלמד מעט יותר אודות אפשרויות הביטול השונות בנקודת זמן זו.

מאת: אביב יועציםפלילי02/02/161430 צפיות
מועד מחיקת רישום פלילי ישן נקבע על פי הגדרות תקופת ההתיישנות. תקופת ההתיישנות מתחילה למעשה כבר כאשר בית המשפט נותן את פסק הדין שלו לגבי העבירה שבוצעה. כל תקופה נקבעת על פי קריטריונים שקבועים בחוק. תקופת ההתיישנות תלויה בסוג הרישום הפלילי – האם מדובר בהרשעה בפשע או באי הרשעה. בנוסף, נקבעת התקופה על פי גיל הנאשם ועובדת היותו קטין או אדם בוגר בעת מתן פסק הדין. לבסוף, החוק מתייחס לסוג העונש שהוטל על הנאשם.

מאת: אביב יועציםפלילי02/02/161282 צפיות
תחום המשפט המנהלי בישראל הוא אחד התחומים המעניינים והמגוונים ביותר בעולם המשפט. המשפט המנהלי עוסק בהתמודדות של אזרח מול גופים מנהלתיים וציבוריים, מועדות הבנייה שמאשרות את תוכניות הבתים שאנחנו בונים ועד לזכויותיהם של עובדים, אסירים, חיילים ומשפחות נפגעות טרור. מהתמודדות מול גורמים תקשורתיים כמו רשות השידור וחיוביה את הציבור ועד לעבודה משפטית מול רשויות מקומיות המחייבות אותנו במיסים על פי חוק.

מאת: אביב יועציםדיני משפחה10/01/161001 צפיות
אם אתם גרושים טריים, תקופת החגים עלולה להיות קשה מאוד עבורכם. תחושת האומללות, האשמה והבדידות היא מתכון מושלם לדיכאון. בזמן שמשפחות אחרות ומאושרות חוגגות יחדיו ושואגות את שירי החג, אתם תשבו מסוגרים בביתכם ותבהו בטלוויזיה. יתכן שתרגישו כל כך מדוכאים, עד שאפילו לא תצליחו להזיז את עצמכם מהמיטה. אז מה עושים? הנה כמה טיפים של עו"ד גירושין, כיצד לעבור את החגים בשלום ולהפוך את החג לקצת יותר נסבל:

מאת: אביב יועציםדיני משפחה10/01/16952 צפיות
כולנו מתחתנים בתקווה שהנישואים יחזיקו מעמד ויהיו יציבים. למרבה הצער, הרבה פעמים בני הזוג שלנו משתנים ומאבדים עניין בדברים שעניינו אותם לפני 10-15 שנים: תחביבים שונים, עיסוקים וגם אנשים. כשנשים מאבדות עניין בנישואים, הן פונות אל עורך דין גירושין. אבל כשזה קורה לגבר, הוא לאו דווקא ירוץ אל עורך דין גירושים. הוא בדרך כלל יתרחק מאשתו, ימעט לדבר איתה, לבלות איתה וימצא מפלט בקריירה תובענית או במאהבת.

מאת: אביב יועציםדיני משפחה10/01/16843 צפיות
גירושין הם נושא כואב עבור כל הצדדים המעורבים בעניין- אתה, אשתך והילדים. אין ספק שהם תובעים מחיר נפשי שלוקח זמן להתאושש ממנו. לאחר שנים רבות בהן אתה ואשתך הייתם יחד והילדים התרגלו לראות את הוריהם תחת קורת גג אחת, הפרידה אחד מהשנייה היא קשה ולוקח זמן להתרגל אליה.

מאת: אביב יועציםדיני משפחה10/01/16855 צפיות
גירושין בגיל מבוגר אינם עניין פשוט. מדובר בזוגות בגיל העמידה או אפילו בזוגות בני הגיל השלישי, שהגיעו לאחר שנים רבות יחד להחלטה על פירוק החבילה המשותפת. גירושין בגילאים אלו נובעים מכמה סיבות. לעיתים, ההחלטה על גירושין התקבלה לפני שנים רבות, אך בני הזוג העדיפו להמתין עד אשר הילדים יתבגרו ויעזבו את הבית. לעיתים מדובר במקרי גירושין על רקע שחיקה של מערכת היחסים הזוגית- כאשר לא נעשה דיי במשך השנים על מנת לשמור על הגחלת, אובד לקשר האהבה והתשוקה שאפיינו את תחילתו, ועימם אובד גם הרצון לעתיד משותף.

מאמרים נוספים בנושא CRM

מאת: אילןCRM08/10/131910 צפיות
אם אתם מנהלים עסק קטן או בינוני אתם וודאי מכירים את היקף העבודה והחשיבות הניתנת לכל ליד המגיע למערכת. עסקאות חדשות הן, כמו בכל עסק, המפתח להצלחה, להתפתחות ולצמיחה – מה שהופך את הליד למושג כמעט קדוש. ולמרות זאת, כעסק קטן, כמות המשאבים שאתם יכולים להפנות לטובת מקסום היעילות של אותם הלידים היא לרוב מוגבלת. לכן, בין אם אתם מודעים לכך או לא, אתם מאבדים לא מעט לידים.

מאת: אלעד אוחנהCRM20/05/131430 צפיות
בחירת מערכת ניהול לקוחות – CRM לחברה שלכם היא אחת ההחלטות המהותיות ביותר שתבצעו. בחירת המערכת הנכונה יכולה ליצור את ההבדל בין הצלחה של פרויקט מסוים לכישלון חרוץ, בין ניהול נכון של מערכת היחסים הרגישה עם הלקוחות שלכם.

מאת: דליה בן-דודCRM17/05/134147 צפיות
הערך של לקוחות מרוצים ברור לכולנו מאידך העלות לעסק נותן השירות של לקוחות לא מרוצים / משמיצים פחות ברורה ומדידה. ,תסמין הלקוח המשמיץ קריטית ועשויה לפגוע בתדמית ,מכירות ושיקום איטי מאוד של לקוחות חדשים לאורך זמן לכל עסק וחברה . מזמינה אתכם לקרוא על האתגרים העומדים בפני כל עסק נותן שירות, בהתמודדות מתמדת מול לקוחות משמיצים והדרך להפיכתם ללקוחות נאמנים ומפיצי בשורה והמלצה לחבריהם .

מאת: אביב יועציםCRM14/04/131420 צפיות
לעבודה עם מערכת CRM בגני האירועים יש לא מעט יתרונות. בתחום בו הכל מצריך תיאום רב ומראש, יש יתרון בולט למערכת שעושה את כל התיאומים בפשטות ובקלות. הנה היתרונות המרכזיים בעבודה עם המערכת בגני האירועים:

מאת: אביב יועציםCRM14/04/131360 צפיות
אין כיום כמעט מישהו שלא שמע את המושג "מערכת ענן" או "מיחשוב ענן" על כל הויריאציות השונות שלו. כדי שנבין למה מיחשוב ענן כל כך אטרקטיבי, נבין ראשית את ההבדלים בין מערכת המותקנת מקומית לבין מחשוב ענן.

מאת: אביב יועציםCRM14/04/131632 צפיות
מאחר והתעורר הצורך בשינוי אצל חברות ההשמה וכח האדם, וחלק גדול מהן הבין כי יש כמעט רק יתרונות לכניסת מערכת CRM, דרשו חברות ההשמה להבין מהן היתרונות במערכת ואנו קיבצנו עבורכם מספר יתרונות מרכזיים

מאת: אביב יועציםCRM14/04/131421 צפיות
כל מי שאי פעם השתתף בסדנה לשימור לקוחות יודע כי שימור לקוח הוא בין הפעולות הקשות ביותר אותן יש לעשות בארגון. איך אפשר לשמור על הלקוחות הקיימים בארגון?

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica