חפש מאמרים:
שלום אורח
18.08.2022
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

אומנות הפיתוי - טכניקות לעבור מבחנים - חלק א

טכניקת האדישות - לפי אומנות הפיתוי זה לענות ישירות, תשובה קצרה, בלי שום תגובה רגשית. זו הטכניקה הכי יעילה והכי פשוטה, אבל מצד שני לוקח זמן להשתלט עליה. אמרנו שהמטרה מקודם במבחנים זה להשפיע עליך רגשית כבר בשלב של איך להתחיל עם בחורה, אם אתה מראה לבחורה שאתה לא מושפע רגשית אז זו הדרך הכי טובה לעבור את המבחן. דוגמא לפי סודות הפיתוי:

בחורה: מה אתה מנסה להתחיל איתי?

אתה (עונה באדישות, מבלי להתרגש, מסתכל לה בעיניים ולא ממצמץ): כן .

אתה מבין כמה עוצמה יש ל כןהזה?! במילה אחת שנאמרה נכון, הראית לבחורה שאתה גבר עם ביצים, שאתה לא מפחד לאבד אותה ושאתה אחד שמשיג את מה שהוא רוצה. במילה אחת, המשיכה של הבחורה כלפיך תעלה כמה רמות מעלה כבר בשלב של איך להתחיל עם בחורה.

עוד דוגמא לפי אומנות הפיתוי:

בחורה: אתה מחפש קשר רציני?

אתה (עונה באדישות, מבלי להתרגש, מסתכל לה בעיניים ולא ממצמץ לפי סודות הפיתוי): לא .

חשוב לא להתרגש במצב הפנימי אפילו לא בהתחלה, בשלב של איך להתחיל עם בחורה, כלומר אם בחורה מתקילה אותך בשאלה ואתה מרגיש לחוץ בפנים, אז אם תנסה להעמיד פנים שאתה אדיש זה פשוט לא ילך. בשביל להשתמש בטכניקה הזו אתה צריך להתרגל לא להתרגש כששואלים אותך שאלות מתקילות וזה מגיע רק עם דבר אחד –ניסיון . דוגמא אחרונה:

בחורה: זה לא ילך בינינו .

אתה (עונה באדישות, מבלי להתרגש, מסתכל לה בעיניים ולא ממצמץ): את צודקת .

טכניקת הציפייה – לפי אומנות הפיתוי, זו שיטה פשוטה אבל יעילה. בדרך כלל בחורה מצפה שתתרגש כשתשאל אותה שאלה, פה אתה מראה לה שאתה לא מתרגש מהשאלה שלה. איך עושים את זה ? פשוט מאוד, אחרי שהבחורה שואלת אותך שאלה אתה ממתין כמה שניות ואז עונה לה.

דוגמא לפי סודות הפיתוי:

בחורה בדייט: היה לך פעם קשר רציני?

אתה (אתה מחכה 3 שניות לפני שאתה עונה ותוך כדי מסתכל לבחורה בעיניים באדישות): כן .

טכניקה זו משדרת את אותם הדברים שמשדרת טכניקת האדישות, אך היא יוצרת המון מתח וציפיה מצד הבחורה. כמו כן, זה מראה לבחורה שאתה לא קופץ על התשובה מיד כדי לענות לה, אלא לוקח את הזמן שאתה צריך.

לצאת עליה – בדרך כלל כשבחורה שואלת אותך מבחן היא מצפה לתשובה ממך. אבל אתה יכול לעשות מיני דרמה ולהעמיד פנים שאתה כועס עליה שהיא בכלל שאלה אותך דבר כזה. דוגמא:

בחורה בבאר: למה אתה מדבר איתי?

אתה: מה?!? איך את בכלל אומרת דבר כזה?

הקטע המגניב הוא שבחורות בכלל לא מצפות לתגובה כזו, פה אתה מקצין את הרגשות שלך ומראה לה שהשאלה שלה או מה שהיא אמרה בכלל לא מקובל עליך. דוגמא נוספתמקרה שקרה לי לפני כמה חודשים עם עולה חדשה מארה ב ששמה מיכל:

היא:אתה רואה אותי בעתיד כחברה או כיזיזה?

אני:אני לא מבין איך את שואלת אותי את השאלה הזאת? אני מכיר אותך רק שעה וקצת... את באמת מצפה ממני שאני אדע דבר כזה לפני שאני מכיר אותך?(עם מבט רציני)

התשובה שלי גרמה לבחורה להצטדק ולהתחיל להסביר לי שהשאלה הייתה באמת לא במקום ושהיא לא ידעה מה היא חשבה לעצמה כשהיא שאלה אותה.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

סטס סגין מלמד את אומנות הפיתוי לגברים שרוצים ללמוד את סודות

הפיתוי. הוא מלמד את כל שלבי ה-פיתוי החל מהשלב של איך להתחיל עם בחורה

ועד שלב מערכות היחסים.

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת סטס סגין

מאת: סטס סגיןאימון למערכות יחסים06/03/121629 צפיות
סודות הפיתוי בפייבוק, איך להתחיל עם בחורה בפייסבוק. עצות של אומונות הפיתוי.

מאת: סטס סגיןאימון למערכות יחסים22/02/121354 צפיות
רוצה לגשת אליה אבל לא יודע איך? מאמר זה עוסק בזיהויי סימני עניין מצד הבחורה במועדון, למי לגשת ומתי.

מאת: סטס סגיןדייטינג12/02/121632 צפיות
שימוש נכון במגע בתחום אומנות הפיתוי יכול להביא לך תוצאות משמעותיות, איך להתחים עם בחורה ולהגיע איתה עד למיטרה בעזרת שימוש במגע. מגע, אחד הכלים החשובים ביותר של סודות הפיתוי במועדונים.

מאת: סטס סגיןאימון למערכות יחסים01/12/112568 צפיות
כל אחד מאיתנו מצא את עצמו, בנקודה כזו או אחרת, במצב שבו הוא רוצה להתחיל עם בחורה יפה. בין אם היא פשוט עוברת לידינו או יושבת בשולחן מולנו במסעדה, המחשבה עברה לנו בראש. אבל כשהגיע הזמן לגשת, פשוט ישבנו ונתנו לעצמנו תירוצים למה זה לא הזמן המתאים להתחיל אתה. רוב הגברים מסרבים להתחיל עם נשים פשוט כי אין להם מושג איך לעשות זאת, במיוחד ברחוב. היי, זה מספיק קשה להתחיל עם נשים במועדונים – במקום שבו הסביבה מזמינה תקשורת חברתית – תדמיינו כמה זה קשה בעולם החיצוני.

מאת: סטס סגיןאימון אישי15/06/111426 צפיות
למה הצורה שבה אתה חושב ותופס את עצמך משפיעה על ההצלחה שלך עם נשים, ואיך תשפר בעזרת הצורה שאתה חושב את היכולות שלך באומנות הפיתוי.

מאת: סטס סגיןאימון אישי15/06/111243 צפיות
למה הצורה שבה אתה חושב ותופס את עצמך משפיעה על ההצלחה שלך עם נשים, ואיך תשפר בעזרת הצורה שאתה חושב את היכולות שלך באומנות הפיתוי.

מאת: סטס סגיןאימון למערכות יחסים13/05/111955 צפיות
טכניקות שונות לפיתוי במועדונים

מאמרים נוספים בנושא אימון למערכות יחסים

מאת: כרמי אומרואימון למערכות יחסים19/04/203042 צפיות
יואב התקשר אלי "יש לנו משבר בקשר. אשתי ראתה אותי יוצר קשר באתר הכרויות עם נשים אחרות. יש לי צורך להכיר נשים נוספות ואני רוצה לפתוח את הדברים ולשים אותם על השולחן. אנחנו התחתנו בגיל עשרים ולא התנסתי עם נשים נוספות. אני רוצה שהיא תבין את הצורך שלי". לאחר שיחה נוספת עם אשתו, שרצתה להכיר אותי בטלפון קבענו להיפגש למחרת.

מאת: ירון שוראימון למערכות יחסים24/12/172713 צפיות
שבע דרכים עיקריות להתקרב לאנשים רובן ככולן נשענות על מחקרים

מאת: ירון שוראימון למערכות יחסים03/12/172272 צפיות
איך לחיות את החיים הללו בלי לפגוע באחרים אך גם בלי לפגוע בעצמנו זה אחד האתגרים הגדולים בחיים

מאת: ירון שוראימון למערכות יחסים19/11/172353 צפיות
אם יש לכם יחסים לא טובים עם מישהו במשפחה שלכם, אל תחכו לרגע האחרון. תעבדו על היחסים הללו ותחסכו לכם ולסביבה שלכם שנים של כאב, כעסים ובזבוז אנרגיה אדירה.

מאת: אורלי גולד זנדברגאימון למערכות יחסים22/11/161798 צפיות
את נורא רוצה אהבה, למצוא את האחד שלך ולחיות איתו באושר ועושר.. אך מדוע זה לא קורה? מדוע את עדיין לבד? 6 שלבים ליצירת זוגיות.

מאת: ירון שוראימון למערכות יחסים17/07/161288 צפיות
זוג שהיה במשבר הגיע אלי לאימון וקיבל כלים איך לשפר את היחסים ביניהם. יש גם טיפים לכם הקוראים שתוכלו להתחיל ליישם מיידית.

מאת: רוני הכהןאימון למערכות יחסים11/05/162006 צפיות
לשמור על מערכת היחסים טובה ומתפקדת מצריך ביצוע של פעולות רבות כדי שמערכת היחסים תחזיק מעמד לאורכן של שנים רבות מבלי לחוש כי נמצאים במקום שבו לא רוצים להיות.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica