חפש מאמרים:
שלום אורח
10.07.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

מנכ"ל WebsPlanet-Pro: "עסק שמנהל אתר אינטרנט ושאינו נהנה מהכנסה כספית ממנו, כאילו ואין לו אתר ברשת"

חברת WebsPlanet תעניק הטבה בשווי 1000 ש"ח למאות ארגוני SMB. מדובר בהחלטה עסקית שנועדה לעודד את בעלי העסקים הקטנים והבינוניים, לנצל את יתרונות האינטרנט לתועלתם העסקית. מאחורי ההחלטה עומדת ההבנה כי ממיתון וממצב של תקיעות עסקית ניתן להשתחרר רק באמצעות השקעה בתשתיות, תוך הוצאה כספית, גם אם מתונה ומתוך אחריות עסקית כלפי למעלה מ-120 שותפיה, בוני האתרים.

במסגרת היוזמה, תאפשר חברת WebsPlanet לארגוני SMB שיפנו אליה באצעות כתובת הדוא"ל smb@websplanet.com או באתר http://smb.websplanet.com בבקשה להקים אתר אינטרנט חדש לעסק שלהם, ליהנות ממגוון שיתופי הפעולה שלה, בהם קשר ללמעלה מ-120 בוני אתרים בעלי התמחויות וגישות עיצוביות שונות ומעבודתה המשותפת עם Google. שיתוף הפעולה עם Google שמאפשר קבלת שוברי התנסות לפרסום ב-AdWords וניהול הפרסום היישר מפלטפורמת ניהול האתר, תוך יצירת קידום איכותי של תכניו בכל דף, באופן מובנה.

בחודשים האחרונים הוקמו על פלטפורמת בניית האתרים של WebsPlanet קרוב ל-5,000 אתרי אינטרנט. מרביתם כבר השיגו ROI איכותי, הכולל גם הכנסות כספיות חדשות שלא הופיעו בתזרים ההכנסות הצפוי של החברות.

אחד מסיפורי ההצלחה המעניינים הוא סיפורה של חברת Nova פרויקטים שאתר האינטרנט שלה הוקם לפני כ-4 חודשים. החברה שילבה את הקמת האתר יחד עם קידומו במנוע החיפוש של Google, בהתאם לתוכנית שיתוף הפעולה של החברות והשיגה בחודשיים בלבד עסקאות בשווי 75 אלף ש"ח, על השקעה קטנה יחסית של כ-3000 ש"ח בלבד.

אתר אינטרנט המוקם על פלטפורמת בניית האתרים של WebsPlanet מאפשר לבעליו ליהנות ממספר רב של  יתרונות ברורים על פני בניית אתר בכלים אחרים, בהם:

  • אתר אינטרנט זמין ופעיל ברשת, בתוך שעות ספורות, עד ימים, בהתאם למורכבות;
  • חוסר תלות בבונה האתר המקורי ומעבר אפשרי בין למעלה מ-120 בוני אתרים שונים במקרה של אי שביעות רצון או כל סיבה אחרת;
  • היצע רחב ומגוון של יכולות בבניית אתר האינטרנט דוגמת: אתרים קטנים, אתרי תוכן, אתרי תדמית קטלוגים, מסחר אלקטרוני ואף אינדקסים לעסקים;
  • תאימות למנועי חיפוש כמו גוגל ויכולת לקדם חלקים יחודיים של האתר;
  • תאימות מושלמת לכל סוגי הדפדפנים הקיימים בעולם האינטרנט, דבר המבטיח נראות איכותית וביטחון כי כל תוכן או קובץ שמופיע באתר נראה היטב לכל גולש.
  • אפשרות לריבוי שפות (עד 22 שפות שונות כיום), דבר המאפשר חשיפה בפני לקוחות פוטנציאליים דוברי כמעט כל שפה.
  • אפשרות לקבלת פניות של לקוחות מהאתר ישירות למייל או SMS לטלפון הניד או בפקס למשרד.

מנכ"ל WebsPlanet-Pro אבי זנו: "הניסיון הרב שצברנו מלמד כי עסק שמנהל אתר אינטרנט ושאינו נהנה מתרומה משמעותית לעסקיו דוגמת קבלת התעניינות בשירות המוצע, הגדלת מועדון לקוחות, הפניות איכותיות ואף הכנסה כספית, כאילו ואין לו אתר ברשת. אנשי העסקים חייבים להפנים את היתרונות הכספיים הגדולים שעומדים לרשותם ברשת האינטרנט במיוחד בתקופה קשה כזו שבה הקושי לאתר לקוחות חדשים גדול פי עשרות מונים. אנחנו מציעים לארגוני SMB לנצל את הידע והיכולת המוכחת שלנו כדי לפנות אלינו ולראות איך מצליחים להרוויח מאתר האינטרנט. אנחנו נדאג להפנות אותם לאחד מ-120 בוני האתרים, השותפים שלנו, ונלווה את התהליך כך שהערך המוסף שבהקמת אתר אינטרנט חדש, יתבהר בתוך זמן קצר".

אודות WebsPlanet

חברת WebsPlanet, בבעלות פרטית (2004), מתמחה בפיתוח כלים לבניית אתרים ברשת האינטרנט. כלים אלו מאפשרים למפתחי אתרים, מעצבים גראפיים, מוצאים לאור של דפי זהב וספקי אינטרנט, לבנות ולנהל אתרי אינטרנט בצורה מהירה, קלה ואפקטיבית עבור לקוחותיהם. הפתרון הייחודי של WebsPlanet לבניית אתרים דינאמיים מאפשר את בניית האתרים הניתנים להתאמה לכל דרישה ללא עזרת מתכנת. בעזרת הפתרון ניתן להקים אתר בימים ואף בשעות לעומת שבועות וחודשים שנדרשו בעבר. בין לקוחות החברה ניתן למצוא את דפי זהב ישראל, 2H Group אפריקה-אסיה, SPH (Singapore Press Holdings) ומאות חברות לבניית אתרים ומעצבים גרפיים. הנהלת WebsPlanet ממוקמת ברמת החיל, תל אביב. אתר החברה: www.websplanet.com

www.meyron-mc.com

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

משרד יחסי ציבור וייעוץ תקשורתי ושיווקי הוקם באוקטובר 2005 ומשרת מאז חברות טכנולוגיה מובילות וסטארטאפים בראשית דרכם המקצועית. המשרד מתבסס על ראייה שיווקית רחבה המחברת בין כל פעילויות השיווק והתקשורת הנדרשות לארגון. את המשרד מנהלת עינת מירון, בעלת ניסיון עשיר של למעלה מ-16 שנים בכל ערוצי המדיה השונים. http://www.meyron-mc.com/

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת מירון תקשורת משווקת

מאת: מירון תקשורת משווקתפרסום באינטרנט01/02/12837 צפיות
Acuvue מותג עדשות המגע מבית ג'ונסון&ג'ונסון מגיש, קמפיין פרסומי באמצעות דאבלקליק, מבית גוגל הקמפיין כולל 23 סרטוני וידיאו שחשיפתם מבוקרת ומנוהלת בכלים טכנולוגיים מתקדמים

מאת: מירון תקשורת משווקתיחסי ציבור04/11/11878 צפיות
נהוג ומקובל להתחיל פעילות יחסי ציבור כחודשיים-שלושה לפני תאריך ההשקה הרשמי. אז למה גולן טלקום בוחרת בבליץ תקשורתי חצי שנה לפני תחילת הפעילות שלה?

יכולה להבין ולהודות לאפל על שפישטה את הטכנולוגיה, הנגישה אותה וגם פתחה שוק שלם של בעלי מקצועות חדשים, אבל אף פעם לא הבנתי את ההסכמה שבשתיקה לגישה השיווקית שלה. את הורדת הראש וקבלת כל התכתיבים שלא ניתנים לערעור, המחירים של כל כפתור וכבל, החפיפניקיות ב-QA.

מאת: מירון תקשורת משווקתיחסי ציבור17/10/111098 צפיות
הזדמנות פז עבור התקשורת לתקן עוולות גדולות ובראשן את זו שנגרמה לרונה רמון. הזדמנות לתכנן ולהיערך כבר מעכשיו כיצד לספר ולתעד את חזרתו של גלעד במינימום רמיסה של כבוד האדם, הפרטיות והשקט שמגיע לו

מאת: מירון תקשורת משווקתיחסי ציבור13/10/11993 צפיות
ניהול משברים הוא דבר מאוד פשוט לביצוע. הוא כולל 2 מרכיבים בסיסיים שחייבים להתקיים כדי לנטרל את הביקורת – שקיפות ואחריות.

17 כלות כנראה לא יקבלו את שמלות הכלה שלהן; החוב של החברה לעובדות מוערך בכחצי מיליון ש"ח

מאת: מירון תקשורת משווקתעסקים, מימון וכספים11/04/111874 צפיות
בית דין רבני שדן בתביעת השתתפות בהפסדים לאור קבלת שטר היתר עסקא פסק כי שטר שכזה אינו מחייב

מאמרים נוספים בנושא עסקים, מימון וכספים

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים09/07/2013 צפיות
Mary Kay Inc. וסטודיו העיצוב הגלובלי של Mary Kay לאחרונה נתנו חסות והשתתפו באירועים שונים של ביוטי, אופנה ועיצוב ברחבי העולם במטרה לקדם את אמנות הביוטי האישי והייחודי -- ואת אמני הביוטי עצמם -- ולהכשיר את הקרקע לטרנדים הבאים של העונה.

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים09/07/2012 צפיות
אחרי שפעלו במותגים Andersen Tax, Andersen Legal ו-Andersen Tax & Legal, החברות החברות של אנדרסן גלובל באירופה יפעלו עכשיו במותג אחד, "אנדרסן", שמפגין את הגישה האחידה והחלקה של חברת המשפטים והמיסים הגלובלית. שינויים דומים במותגים באזורים אחרים של העולם יגיעו במשך השנה.

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים08/07/2019 צפיות
SAFR® של RealNetworks, Inc., הפלטפורמה הראשונה במעלה בעולם לזיהוי פנים וראיית מחשב לווידאו חי, הודיעה היום על ההוספה של וולטר קנדלו כסגן נשיא אזורי של המזרח התיכון. מר קנדלו מביא ניסיון וניהול למשרד החדש של SAFR בדובאי. הוא ינהל את המכירות הגדלות ויוזמות הפיתוח העסקי שלה באזור המזרח התיכון.

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים08/07/2021 צפיות
תמיכה דו מפלגתית מאיצה את תעשייה ההייפרלופ בארה"ב ומטילה על מועצת NETT לקבוע מסגרת רגולטורית בששת החודשים הבאים

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים07/07/2023 צפיות
הסבב החדש, בהשתתפות קרן Vertex Ventures, יאפשר הגדלה של צוות המהנדסים והאצה בפיתוח המוצר

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים03/07/2034 צפיות
זינגה משלימה את הרכישה של פיק בתוקף מ-1 ביולי 2020 פיק תשמור על התרבות היצירתית הייחודית שלה ועל זהות המותג זינגה תעדכן את הצפי שלה לשנה המלאה 2020 כאשר תדווח על התוצאות הפיננסיות של הרבעון השני של 2020 ב-5 באוגוסט 2020

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים01/07/2045 צפיות
חברת הבת GoBe Robots של Blue Ocean Robotics מכריזה על דור חדש של רובוטי הנוכחות מרחוק הידידותיים לאקלים שלה עם ביקוש גדול שנובע ממגיפת קוביד-19.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica