חפש מאמרים:
שלום אורח
03.12.2021
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

שיעור חינם בניהול משברים

מנכ"ל יקר, תרשה לי לתת לך עצה טובה ובחינם – ותר על יועצי ניהול המשברים שאתה שוכר עכשיו, במחירים מופקעים. ותר עליהם כי אתה לא באמת צריך קמפיינים מגוחכים שנפתחים ב"אנחנו קשובים למחאה הציבורית". ותר עליהם כי למדת, עברת בחייך כמה וכמה דברים, צברת ניסיון, יש לך היגיון משלך, אתה יודע מה באמת צריך לעשות.

ניהול משברים, וכן, יודעת שמכעיסה את יועצי התקשורת הבכירים, המכובדים והמחוזרים, הוא בעצם מכבסת מילים לצ'ק שמן הרבה יותר מ"סתם" יחסי ציבור. הארגון טעה בהתנהלות שלו, הוא מבוקר, עם הגב לקיר ורק רוצה שירדו ממנו. כדי שזה יקרה הארגון מוכן לשלם כל מחיר, לכל מי שיבטיח להוריד את הירח.

ניהול משברים הוא דיספלינה חיונית שחייבת להיות מובנית בסל השירותים של כל משרד יחסי ציבור. זוכר איך סולי, הרל"שית של פולישוק דרשה בצרחות מקוזו להשיג יועצת משברים אישה, שמבינה בתקשורת וגם באנשים? זו בעצם התורה כולה.

המחאה החברתית הציפה את מה שכולם כבר ידעו. הפערים גדלים, אין התאמה בין השכר הקבוע ועליית המחירים והיומיום כ"כ קשה ומסורבל שאנשים סובלים בשקט.

ועכשיו, עם ההבנה הבסיסית הזו, חשוב שתדע מנכ"ל יקר, הלקוחות שלך, הצרכנים, לא רוצים לפגוע בכיס שלך, לא רוצים את ראשך ולא רוצים שתקרוס.

הם רוצים - וזו העצה התקשורתית שמנהלי המשברים לא יתנו לך - שתפעיל היגיון. שלא תאיים בסגירת המפעל ובפיטורי מאות עובדים בשכר מינימום. גלה מנהיגות, חתוך את שכבת השומן שמקיפה אותך ותהיה אמיץ! תודה שהריווחיות יכולה להיות 300 ולא 420 מיליון. אפשר לחיות טוב גם עם ריווחיות נמוכה יותר. ברור שיש לך דירקטוריון שרוצה עוד, אבל כמנכ"ל תפקידך למצוא את האיזון. להסביר שסעיף ההוצאה על "תרומה לקהילה", בהתנהלות אחרת, יכול להיות שונה.

כשתנהג באחריות, תנהל את עובדייך בכבוד, תדאג לרמת מחירים ריאלית והוגנת, אני מבטיחה לך - לא תצטרך להשקיע מיליוני שקלים בקמפיינים אגרסיביים ובסרטוני תדמית שאף אחד לא באמת מאמין להם. שנה את הרטוריקה – אנשים לא רוצים מבצעים, אנשים רוצים מחיר הוגן, זהה וקבוע.

ניהול משברים הוא דבר מאוד פשוט לביצוע. הוא כולל 2 מרכיבים בסיסיים שחייבים להתקיים כדי לנטרל את הביקורת – שקיפות ואחריות. זה לא משנה אם חתולים טיילו על דלפקי הבשר או אם נאלצת להוריד מהמדפים מזון לתינוקות או שאתה עושה תספורת לבעל חוב גדול יותר מסך כלל החובות של יתר הלקוחות או שנציגי השירות צולמו מחתימים קשישים על שירותי דור3 במכשיר שבכלל לא תומך בטכנולוגיה.

כל האסטרטגיות והרעיונות הקריאטיביים קורסים ברגע שמיישרים מבט למצלמה ואומרים טעינו. נגררנו. הגזמנו. התנתקנו.

אתה (ואת, נכתב בזכר משיקולי נוחות בלבד) באמת צריך סקר שיגיד שלציבור נמאס? גלה מנהיגות ואחריות. בצע את השינויים הנדרשים, שתף את התקשורת בהחלטות הניהוליות ואני מבטיחה לך –  איש לא יחרים, יבקר או יצלוב אותך כשאתה יוצא ב-7 בבוקר לעוד יום ארוך של עבודה ולחצים במשרד.

אגב, כבוד רוה"מ - אותו הדבר, רק פוליטית.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

משרד יחסי ציבור וייעוץ תקשורתי ושיווקי הוקם באוקטובר 2005 ומשרת מאז חברות טכנולוגיה מובילות וסטארטאפים בראשית דרכם המקצועית. המשרד מתבסס על ראייה שיווקית רחבה המחברת בין כל פעילויות השיווק והתקשורת הנדרשות לארגון. את המשרד מנהלת עינת מירון, בעלת ניסיון עשיר של למעלה מ-16 שנים בכל ערוצי המדיה השונים. http://www.meyron-mc.com/

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת מירון תקשורת משווקת

מאת: מירון תקשורת משווקתפרסום באינטרנט01/02/12974 צפיות
Acuvue מותג עדשות המגע מבית ג'ונסון&ג'ונסון מגיש, קמפיין פרסומי באמצעות דאבלקליק, מבית גוגל הקמפיין כולל 23 סרטוני וידיאו שחשיפתם מבוקרת ומנוהלת בכלים טכנולוגיים מתקדמים

מאת: מירון תקשורת משווקתיחסי ציבור04/11/111024 צפיות
נהוג ומקובל להתחיל פעילות יחסי ציבור כחודשיים-שלושה לפני תאריך ההשקה הרשמי. אז למה גולן טלקום בוחרת בבליץ תקשורתי חצי שנה לפני תחילת הפעילות שלה?

יכולה להבין ולהודות לאפל על שפישטה את הטכנולוגיה, הנגישה אותה וגם פתחה שוק שלם של בעלי מקצועות חדשים, אבל אף פעם לא הבנתי את ההסכמה שבשתיקה לגישה השיווקית שלה. את הורדת הראש וקבלת כל התכתיבים שלא ניתנים לערעור, המחירים של כל כפתור וכבל, החפיפניקיות ב-QA.

מאת: מירון תקשורת משווקתיחסי ציבור17/10/111249 צפיות
הזדמנות פז עבור התקשורת לתקן עוולות גדולות ובראשן את זו שנגרמה לרונה רמון. הזדמנות לתכנן ולהיערך כבר מעכשיו כיצד לספר ולתעד את חזרתו של גלעד במינימום רמיסה של כבוד האדם, הפרטיות והשקט שמגיע לו

17 כלות כנראה לא יקבלו את שמלות הכלה שלהן; החוב של החברה לעובדות מוערך בכחצי מיליון ש"ח

מאת: מירון תקשורת משווקתעסקים, מימון וכספים11/04/112008 צפיות
בית דין רבני שדן בתביעת השתתפות בהפסדים לאור קבלת שטר היתר עסקא פסק כי שטר שכזה אינו מחייב

מאת: מירון תקשורת משווקתעסקים, מימון וכספים11/04/111515 צפיות
בכתב התביעה שכנגד מתייחסת פורקס פלייס לפסיקתו של רשם בית המשפט חגי ברנר שהסיר את צו העיקול שנפסק לחובתה ולבחירת המילים בהן השתמש "מעוררת על פניה קשיים במישור המהימנות" ומבקשת מבית המשפט לפסוק לה פיצויים מוגדלים.

מאמרים נוספים בנושא יחסי ציבור

מאת: לילה בן הרוש יחסי ציבור25/07/21485 צפיות
עסקים קטנים יכולים לייצור לעצמם יחסי ציבור בדיוק כמו כל עסק גדול ! באמצעות שליחת הודעות לעיתונות ושיווק אינטרנטי יעיל, גם אתה יכול להשיג פרסום חינם לעסק שלך. בעיתונות כל הזמן ! כל יום כל שבוע מחפשים סיפורים ומוצרים מעניינים לפרסם !

מאת: לילה בן הרוש יחסי ציבור19/07/21504 צפיות
יחסי ציבור למעשה הן פעולות שנעשות על ידי איש יחסי ציבור שמטרתן להשפיע על דעת הקהל באמצעות תקשורת המונים עיתונות( כתובה אינטרנטית ומודפסת ), רדיו , טלוויזיה ואינטרנט בערוצים השונים. היום בניגוד לעבר רוב המידע שלנו מגיע מערוצי התקשורת השונים ולכן פעולות יחסי הציבור של כל חברה או עסק ישנה השפעה רבה. יחסי ציבור בניגוד לפרסום ולשיווק היא פעולה ארוכת טווח ואיננה יעילה אם היא מתבצעת באופן חד פעמי. איש יחסי הציבור תפקידו להעביר מידע לעיתונאי וביחד לייצור אייטמים וכתבות.

מאת: בנימין קלינגריחסי ציבור08/07/21585 צפיות
קלינגר בן רישוי עסקים והיתרי בניה – משרד אדריכלים ומהנדסי בנין שנת יסוד 1983 שם נוסף קלינגר רישוי עסקים והתרי בנייה שם לועזי Klinger Building Permits, Business Licensing and Municipal Consulting דואר אלקטרוני klinger_b@bezeqint.net אתר החברה www.klinger.co.il טלפון 03-6990132 פקס 03-6990134 כתובת שטרייכמן יחזקאל 13/18, תל אביב יפו 6967112 שעות פעילות בשבת פניות חרום בלבד, ימים א - ה 08:00-20:00, יום ו 08:00-17:00 שפת שירות עברית, אנגלית, רוסית, גרמנית איזורי שירות כל הארץ

מאת: ישראל רף יחסי ציבור09/06/21644 צפיות
מתנות לסיום שנת הלימודים, עציצים ממותגים עם צמחים בעלי משמעות מיוחדת ממותגים לפי הזמנה עם מסר שלכם מזכרת בלתי נשכחת תוצג תמיד על השולחן במשך שנים רבות מתנה ייחודית, ערכית וחינוכית לשמירת הסביבה עציצים ממותגים עם מסר ירוק של צמיחה ופריחה אישית. מתנה שכל אחד ישמח לקבל. ישראל רף 052-2978583

מאת: ישראל רף יחסי ציבור13/08/175882 צפיות
המתנות שבעלי העסקים מחלקים במטרה לשמח, לחזק את הקשר, מסייעות לעסק לפרסם את עצמו, דוגמה למוצר פרסום ממותג מעולה עציץ ממותג מכיל גם את לוגו העסק ומהווה מתנה נפלאה וירוקה, עציץ ממותג מונח תמיד במקום בולט וחושף את העסק לקהל יעד נרחב במשך זמן רב, לכן ההצלחה מבטחת

מאת: ישראל רף יחסי ציבור28/07/174988 צפיות
למה כדאי לכם לחלק ללקוחות מתנות ממותגות לראש השנה? כוחן של המתנות הממותגות כאקט שיווקי עסקי הוא משמעותי. כולם אוהבים לקבל מתנות ברכה ופרסום בעציץ אחד – עסקת חבילה מושלמת לעסק שלכם, העציץ הממותג נושא את שם העסק, הלוגו ודרכי ההתקשרות עם העסק שלכם ויוצב על שולחנם של הלקוחות זוהי מתנה יוצאת דופן, בעלת נוכחות בולטת ואפקט קידומי מנצח.

מאת: amirdadon90יחסי ציבור17/01/174855 צפיות
דודי מליץ הוא אחת ההוכחות היותר משכנעות ליכולת של אדם להשתנות, גם אם התקשורת מנסה להעמיד אותו על משבצת מאוד ספציפית ולהדביק לו תווית מסוימת.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica