חפש מאמרים:
שלום אורח
18.09.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

מבחן שליט

אתה מתרגש? ספר לנו איך אתה מרגיש? אתה יודע, העם היה איתכם כל השנים ועכשיו הוא ממש רוצה לדעת איך אתם מרגישים!

יש לי מבזק חדשות קצרצר לכל כתבי השטח ועורכי מהדורות החדשות בטלוויזיה, ברדיו, בעיתונות המודפסת ובאינטרנט – אין אדם אחד, שתומך בעסקה וגם שלא, שלא מבין, מסוגל לנחש ואפילו יודע היטב שנועם, אביבה, יואל, הסבא, השכנים ושאר החברים, מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד מתרגשים ומצפים וחרדים ותוהים. טבעת החנק של העיתונאים והצלמים, סביב נועם ואביבה היא אחד הדברים המיותרים והמביכים!

אחרי כל אירוע מתוקשר מתכנסים להם בכירי העורכים והכתבים בתיק תקשורת או באחד מעמודי הדעות ומגנים את עצמם לדעת. מאשימים את עצמם בעיוורון, בחוסר כבוד. מבטיחים להפיק לקחים ו... עד האירוע המתוקשר הבא, שבו הם מתנהגים בדיוק כמו שהתנהגו, ואולי אפילו מעלים מעט את הרף. תקשורת יקרה, זהו! עכשיו מתקיים מבחן הבגרות שלך. ולא, אל תגידי שטויות, יהיה מועד ב. תצליחי בו כבר עכשיו.

התקשורת שיחקה תפקיד מכריע בקמפיין הציבורי להשבת החייל החטוף גלעד שליט הביתה ועכשיו היא דורשת לפרוע את השטר. 'היינו בשבילכם בכל האירועים התקשורתיים, ביחסי ציבור, שיצרתם במיוחד למעננו ועכשיו אנחנו דורשים מקום בשורה הראשונה. בעצם לא בשורה הראשונה, אלא ממש בצמוד לאביבה ונועם'.

אז עורכים, כתבים ומגישים נכבדים ויקרים, זהו יום המבחן שלכם. יש לכם מס' ימים לחשוב טוב טוב אם מצור אלים ושאלות בנאליות הם באמת ה-דבר שצריך לבלוט ביום חזרתו של גלעד. אם ההתנפלות האלימה והבוטה בגיבוי גישת ה"מגיע לנו" היא הדבר שצריך להאפיל על היופי והשמחה שעם חזרתו הצפויה. יש לכם מספר ימים  לחשוב טוב טוב איך מסקרים את האירוע הכל כך חשוב הזה ואיך מעבירים את התחושות והרגשות מבלי להיות הסיפור עצמו.

זו הזדמנות פז עבור התקשורת הישראלית לתקן עוולות גדולות ובראשן את זו שנגרמה לרונה רמון. זו הזדמנות לתכנן ולהיערך כבר מעכשיו כיצד לספר ולתעד את חזרתו של גלעד במינימום רמיסה של כבוד האדם, הפרטיות והשקט שמגיע לו ולמשפחתו.

אחרי שדובר צה"ל ולשכת העיתונות הממשלתית יסיימו את תפקידם הרשמי, כשהמשפחה המאוחדת תחזור למצפה הילה, אז תידרשו להפגין בגרות של ממש. מבחינתי, אם אתם שואלים אותי - בואו נהיה כנים, אין באמת צורך בעשרות מיקרופונים שיוצמדו להורים ולגלעד. למען האמת זה הדבר האחרון שצריך הבחור הזה שלא ברור מה מצבו הנפשי והפיזי. אז מה דעתכם לאחד כוחות? אתם מסוגלים לוותר על האגו והכבוד והיוקרה? אולי תעשו פול? תבחרו כתב אחד ואחדו שידור בין כל התחנות וכל הרשתות וכל הערוצים. סקרו את החזרה הביתה אבל גלו קצת רגישות. אל תתחבאו מאחורי תירוצי "תפקידנו לספר את הסיפור". את הסיפור הזה אפשר לספר פעם אחת. סימולטנית. גם בלי ליצור טבעת חנק סביב המשפחה הזו.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

משרד יחסי ציבור וייעוץ תקשורתי ושיווקי הוקם באוקטובר 2005 ומשרת מאז חברות טכנולוגיה מובילות וסטארטאפים בראשית דרכם המקצועית. המשרד מתבסס על ראייה שיווקית רחבה המחברת בין כל פעילויות השיווק והתקשורת הנדרשות לארגון. את המשרד מנהלת עינת מירון, בעלת ניסיון עשיר של למעלה מ-16 שנים בכל ערוצי המדיה השונים. http://www.meyron-mc.com/

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת מירון תקשורת משווקת

מאת: מירון תקשורת משווקתפרסום באינטרנט01/02/12861 צפיות
Acuvue מותג עדשות המגע מבית ג'ונסון&ג'ונסון מגיש, קמפיין פרסומי באמצעות דאבלקליק, מבית גוגל הקמפיין כולל 23 סרטוני וידיאו שחשיפתם מבוקרת ומנוהלת בכלים טכנולוגיים מתקדמים

מאת: מירון תקשורת משווקתיחסי ציבור04/11/11904 צפיות
נהוג ומקובל להתחיל פעילות יחסי ציבור כחודשיים-שלושה לפני תאריך ההשקה הרשמי. אז למה גולן טלקום בוחרת בבליץ תקשורתי חצי שנה לפני תחילת הפעילות שלה?

יכולה להבין ולהודות לאפל על שפישטה את הטכנולוגיה, הנגישה אותה וגם פתחה שוק שלם של בעלי מקצועות חדשים, אבל אף פעם לא הבנתי את ההסכמה שבשתיקה לגישה השיווקית שלה. את הורדת הראש וקבלת כל התכתיבים שלא ניתנים לערעור, המחירים של כל כפתור וכבל, החפיפניקיות ב-QA.

מאת: מירון תקשורת משווקתיחסי ציבור13/10/111019 צפיות
ניהול משברים הוא דבר מאוד פשוט לביצוע. הוא כולל 2 מרכיבים בסיסיים שחייבים להתקיים כדי לנטרל את הביקורת – שקיפות ואחריות.

17 כלות כנראה לא יקבלו את שמלות הכלה שלהן; החוב של החברה לעובדות מוערך בכחצי מיליון ש"ח

מאת: מירון תקשורת משווקתעסקים, מימון וכספים11/04/111901 צפיות
בית דין רבני שדן בתביעת השתתפות בהפסדים לאור קבלת שטר היתר עסקא פסק כי שטר שכזה אינו מחייב

מאת: מירון תקשורת משווקתעסקים, מימון וכספים11/04/111402 צפיות
בכתב התביעה שכנגד מתייחסת פורקס פלייס לפסיקתו של רשם בית המשפט חגי ברנר שהסיר את צו העיקול שנפסק לחובתה ולבחירת המילים בהן השתמש "מעוררת על פניה קשיים במישור המהימנות" ומבקשת מבית המשפט לפסוק לה פיצויים מוגדלים.

מאמרים נוספים בנושא יחסי ציבור

מאת: ישראל רף יחסי ציבור13/08/174916 צפיות
המתנות שבעלי העסקים מחלקים במטרה לשמח, לחזק את הקשר, מסייעות לעסק לפרסם את עצמו, דוגמה למוצר פרסום ממותג מעולה עציץ ממותג מכיל גם את לוגו העסק ומהווה מתנה נפלאה וירוקה, עציץ ממותג מונח תמיד במקום בולט וחושף את העסק לקהל יעד נרחב במשך זמן רב, לכן ההצלחה מבטחת

מאת: ישראל רף יחסי ציבור28/07/174781 צפיות
למה כדאי לכם לחלק ללקוחות מתנות ממותגות לראש השנה? כוחן של המתנות הממותגות כאקט שיווקי עסקי הוא משמעותי. כולם אוהבים לקבל מתנות ברכה ופרסום בעציץ אחד – עסקת חבילה מושלמת לעסק שלכם, העציץ הממותג נושא את שם העסק, הלוגו ודרכי ההתקשרות עם העסק שלכם ויוצב על שולחנם של הלקוחות זוהי מתנה יוצאת דופן, בעלת נוכחות בולטת ואפקט קידומי מנצח.

מאת: amirdadon90יחסי ציבור17/01/174659 צפיות
דודי מליץ הוא אחת ההוכחות היותר משכנעות ליכולת של אדם להשתנות, גם אם התקשורת מנסה להעמיד אותו על משבצת מאוד ספציפית ולהדביק לו תווית מסוימת.

מאת: ישראל רף יחסי ציבור29/12/162231 צפיות
מדי שנה חברות ובעלי עסקים מפרסמים עם מתנות ממותגות את העסק שלהם על מנת להישאר תמיד בתודעת הצרכן ישנם מוצרי פרסום שיכולים למתג את העסק שלכם בכדי לבדל אותו מעשרות המתחרים המשתתפים בכנסים ואירועים עסקיים. פרטים בהמשך...

מאת: יוסי לוייחסי ציבור16/02/161345 צפיות
למה לקנות עוקבים באינסטגרם במחיר זול? מדוע שווה לבצע קניית עוקבים באינסטגרם בלי לחכות אפילו דקה אחת? כל הפרטים וכל המידע הרלוונטי בשבילכם במאמר התוכן הבא!

מאת: מאיר סוויסה יחסי ציבור05/11/151939 צפיות
הובלות בנהריה ללקוחות פרטיים ועסקיים חברת הובלות בנהריה מציעה מעטפת שירותים רחבה ללקוחות פרטיים ועסקיים, השירות כולל גם הובלת דירות באזור הצפון ולכל אזורי הארץ והובלת משרדים. כל לקוח של חברת הובלות בנהריה זוכה ליחס אדיב וחם ולייעוץ מקצועי על מנת לבחור את השירות הנכון, היעיל והמתאים לו ביותר. החברה מציעה הובלת תכולה מלאה או חלקית של דירות ומשרדים, הובלת מטענים, הובלות עם מנוף, הובלות של פריטים בודדים וכל הובלה אחרת בהתאם לצרכי הלקוח ודרישותיו הייחודיות.

מאת: רונןיחסי ציבור26/08/151367 צפיות
אם יש לכם צורך בקריין או קריינית למכרזיה או לסרטוני פרסומת כדאי לדעת איך לבחור את האדם הנכון לצורך העניין. בחירה לא מתאימה לא תעביר כמו שצריך את המסר הנדרש

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica