חפש מאמרים:
שלום אורח
29.01.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

הכנת סרטי וידאו

מאת: גיא דינאיטלוויזיה16/07/2011925 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

הכנת סרטי וידאו

צילום ועריכת וידאו מתאימים למטרות רבות ומגוונות. ניתן להכין סרט וידאו כתוספת לאתר אינטרנט, כסרט הדרכה אשר מיועד לשימוש פנימי בחברות או מוסדות, כסרט שמטרתו לייצר תדמית, כמתנה מרגשת לאירוע, וכמובן פשוט למטרת היצירה וההנאה הכרוכה בכך.צילום וידאו איכותי יכול להיעשות ע"י צלם מקצועי, אך כדאי לדעת שטכנולוגיית הצילום הביתית של היום לא בהכרח נופלת באיכותה מזו המקצועית, ובאמצעות שימוש נכון יכולה להוביל לתוצאות גבוהות. עריכת סרטי וידאו, לעומת זאת, כבר דורשת התמקצעות גבוהה יותר, ולימוד תוכנה מתאימה. גם כאן אפשר להתנסות לבד אך עדיף לפנות לעורך וידאו מקצועי לביצוע העבודה. תהליך הכנתו של סרט וידאו רעיון תחילת התהליך של צילום ועריכת וידאו כרוכה בחשיבה על רעיון והקשר (קונספט). כאשר חושבים על רעיון לסרט וידאו כדאי לקחת בחשבון את האפשרויות הרבות שמביא אתו כלי זה ולנצלם מבחינה רעיונית. בזכות כלי זה ניתן להכניס דוגמאות מצולמות ממקורות אחרים, לשלב תמונות, או לערוך צילומים ממקומות שונים אשר לבסוף יכנסו בתהליך העריכה בצורה אורגנית ושלמה. כאשר פונים להכין סרט וידאו חשוב לתת פתח ליצירתיות, ולזכור שכאן באמת השמיים הם הגבול. צילום לאחר שנבנה הרעיון וקיים קונספט מתחיל שלב הצילום, צילום וידאו הינו מלאכה לא פשוטה, אשר מומלץ למטרתה לזמן מומחה בתחום. הסיבה לכך נעוצה בבחירה נכונה של זוויות הצילום, וכמובן באיכותו. אחת ההחלטות החשובות שיתקבלו בשלב הצילום היא ההחלטה לגבי הסאונד ושילובו, במידה והחלק המצולם כולל ראיון או מלל, חשוב לוודא את איכות הסאונד ולזכור שצילום לא איכותי עכשיו ידרוש צילומים נוספים בעתיד. עריכה השלב הסופי והאחרון הינו שלב העריכה, עריכת סרטי וידאו נחשבת לעריכה מורכבת אשר מצריכה ידע בתוכנת העריכה, והבנה כללית בתחום. בשלב זה על העורך להדביק את כל חלקי הפאזל ולהפכם לסרט וידאו אחד, אשר יעביר רעיון אחיד ושלם. שלב העריכה זהו השלב שבו הסאונד יותאם לתמונה, והצילומים השונים יהפכו לרצף. עריכת סרטי וידאו ניתנת אמנם לביצוע עצמי על ידי תוכנות ביתיות, אך עם זאת חשוב להבין ששלב זה הינו החשוב והקריטי ביותר, עריכה לא מקצועית תראה בברור, ועלולה לא רק לבלוט כחוסר מקצועיות, אלא גם לטשטש את הרעיון.
 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת גיא דינאי

מאת: גיא דינאיטכנולוגיות חדשות26/06/13761 צפיות
לאור החידושים הרבים שחודרים לעולם הטכנולוגי המודרני שלנו, ולאור החידושים שבדרך, הגיע הזמן שמישהו כאן ירים את הכפפה ויביא את היתרונות הרבים האלה אל המרחב הישראלי.

מאת: גיא דינאיטכנולוגיות חדשות26/06/13602 צפיות
עוד מעט אתם חוגגים בר מצווה או בת מצווה ומתלבטים כיצד לעשות זאת בצורה הטובה ביותר שאפשר. מחפשים דרך להפיק מסיבת בר מצווה בלתי נשכחת ומוצלחת במיוחד, ומחפשים דרך קלה ונעימה של השכרת ציוד לבר מצווה שתאפשר לכם להפיק ממנו את המיטב בכמה שפחות מאמץ.

מאת: גיא דינאיטכנולוגיות חדשות26/06/13647 צפיות
בלי שנרגיש, ואפילו בלי שרבים יודעים, המוצרים האינטראקטיביים כבר כאן. מדובר בפיתוח טכלוגי שתופס תאוצה ונכנס לכל תחומי החיים שלנו. המושג אינטראקציה בעולם הטכנולוגי המודרני פירושו מערכת יחסים בין האדם למחשב, לתוכנה ולטכנולוגיה.

מאת: גיא דינאיטכנולוגיות חדשות26/06/13631 צפיות
חיישני תנועה הם הדבר הבא בתחום הטכנולוגייה האינטראקטיבית והם כבר כאן. כמו בשיר של מאיר אריאל: "הדלתות מנחשות אותי ונפתחות לי מעצמן" הם מנחשים אותנו ומגיבים לתנועותינו

מאת: גיא דינאיתכשיטים16/12/12590 צפיות
הזהב והיהלומים בעולם נהנים משווקים רבים אשר סוחרים בחומרים אלו באופן יום יומי. סוחרי זהב ויהלומים רבים צצים בכל העולם ונהנים מקניית זהב ויהלומים במחירים נמוכים ומכירת זהב ויהלומים במחירים גבוהים יותר

מאת: גיא דינאיתכשיטים16/12/12605 צפיות
מתחילים להתעניין במסחר בזהב? יש לכם סיבה טובה לכך, בדומה לתחומי מסחר אחרים כמו מסחר במניות, קניית אגרות חוב, מסחר במט"ח ועיסוק בנדל"ן – גם קניית זהב יכולה להתברר ככזו שלה תשואה כספית גבוהה ביותר שיכולה להעשיר בין רגע אדם שיש לו מעט מה להשקיע

מאת: גיא דינאיתכשיטים16/12/12537 צפיות
כניסה לתחום מכירת זהב היא בהחלט פעולה הגיונית וכדאית דווקא בגלל העלייה במחיר גרם זהב בשנים האחרונות אשר מוסיפה לעלות

מאמרים נוספים בנושא טלוויזיה

מאת: יובל בן בסטטלוויזיה19/05/19497 צפיות
לראות את קובי מרימי בוכה מעל הבמה בסיום זה היה מרגש. ערב גיבוש משפחתי יכול להיות בכל סידרה אפשרית. ההבדל בין ערב גיבוש לעובדים לבין ערב גיבוש משפחתי יכול להיות משהו מאוד מאוד קטן. אירווזיון הוא ברמה לכידותית של עם שלם. רק לחשוב איזה רגשות שמחה פרצו כאשר ישראל זכתה במקום הראשון בשנת 2018.

מאת: אורן זוזלטלוויזיה10/03/151455 צפיות
צפיתי עכשיו לראשונה בחיי באחד מפרקי הסדרה ״בית הקלפים״. כשאני אומר צפיתי אז כמובן שאני מתייחס אל עצמי והעצמי הזה הוא אורן זוזל. http://ozoozle.com/ בהתייחס לעובדה שחוש האומנות שלי שמע והבין שמדובר בסדרה עם אחוזי צפייה גבוהים, סדרה מדוברת עם המון יחסי ציבור חזקים ומשרדי פרסום מן השורה הראשונה. סדרה אחת שצפייה בפרומואים דלה הבנתי שקווין ספייסי חריף, הוא השחקן הראשי שלה. הפרומו עצמו מריץ את תמונתם של כוכבי הסדרה אך ללא שמות ואילו באישיות מפורסמת כמו ספייסי, נעצר הפרומו שמכריז על ימי ושעות השידור.

מאת: רז דרוםטלוויזיה08/09/141977 צפיות
אחת הדרכים הטובות ביותר להישאר מעודכנים עם סדרות לצפייה ישירה חדשות היא להכיר את האתרים הנכונים אשר יודעים לספק את כל הפרקים המלאים של הסדרות הכי חדשות. אנחנו כאן על מנת לדבר על האתרים האלה שבמקרה יש לנו שניים כאלה.

מאת: רז דרוםטלוויזיה04/09/142178 צפיות
אין ספק כי במידה ואתם מעוניינים לראות את הסדרות הכי חדשות והכי חמות בארץ ובחו"ל אין ספק כי האתרים שלנו יספקו לכם את הסחורה.

מאת: רז דרוםטלוויזיה03/09/141890 צפיות
אין ספק כי כיום רוב האנשים צופים בסדרות האהובות עליהם באינטרנט באמצעות צפייה ישירה. מציאת סדרות לצפייה ישירה נעשתה קלה מתמיד מאחר ויש הרבה מאוד אתרים אשר מספקים תוכן לצפייה ישירה באופן קל, מהיר ונוח.

מאת: רז דרוםטלוויזיה04/08/142727 צפיות
סדרות לצפייה ישירה היא אחת הפתרונות העיקריים והחשובים לכל בני האדם, וכי לכולנו יצא כי לפחות פעם אחת בחיים שלנו אנחנו פספסנו פרק באיזושהי סדרה ולא היה לנו איך להשלים אותו,

מאת: רז דרוםטלוויזיה16/07/143101 צפיות
ערוץ 2 נוסד בשנת 1993 וחולל מהפכה ענקית בדרך שבא אנחנו רואים טלוויזיה. ערוץ 2 שידור חי הציג לראשונה פרסומות, דבר שכיום אולי נשמע שלילי, אבל בשנים הראשונות זה נחשב היה למשהו חדש ומרענן.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica