חפש מאמרים:
שלום אורח
29.01.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

עולם ההפקות

מאת: גיא דינאיטלוויזיה16/07/2011719 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

על עולם ההפקות

עולם ההפקות מצטייר כעולם מופלא, נכסף ומלא בזוהר, אך לרוב האנשים לא ידוע שתהליכי הפקות, הפקת סרטים, צילום קליפ או פרסומת קצרה, כרוכים בשעות רבות של עבודה, תקציבים גדולים, וכן גם לא מעט הקרבה. תהליך הפקה מבפנים תהליכי הפקה של מופעי במה או של סרטים מצריכים, כאמור, הרבה משאבים ועבודה. תחילתו של תהליך כזה תכלול כמו בכל תחום אחר רעיון, ורצון להגשמה. לאחר גיבוש הרעיון, בחירת צוות הנפשות הפועלות וכמובן בחירת המפיקים להפקה מגיע שלב ההוצאה לפועל.בשלב זה מעורבים אין סוף אנשים בתפקידים שונים כעוזרי הפקה, שתפקידם לעזור למפיק בניהול לו"ז ההפקה, מעצבי תפאורה, תאורה, סאונד, אומנים, במאים וכמובן צוות שלם של צלמים. בסופו של התהליך, לכאורה, יגיעו שלבי העריכה (במידה ומדובר בהפקה על מסך), השיווק, וכמובן שלבסוף יחסי הציבור והמכירה.תהליך הפקה הינו תהליך מורכב אשר לו נדרשים אנשים שהגיעו למקומם בעבודה קשה. האשליה שעוברת אל הצופה לא חושפת את תהליך זה, ובעצם מאחורי שעה אחת של הנאה מצד הצופה עומדים חודשים רבים, ואפילו שנים של השקעה. צילום קליפ תהליך הפקה של וידאו  קליפ הינו תהליך קצר יותר, וכמות התקציבים והמשאבים אשר יושקעו בו יהיו נמוכים יותר (בהתאם לגודל העבודה). עם זאת, גם כאן העניין כרוך בעבודה רבה ותוצר מוצלח יהווה תוצאה של רעיון מוצלח והפקה שעבדה ליישומו בצורה הנכונה והטובה ביותר.צילום קליפ הינו צילום מורכב אשר ישתמש בדרך כלל במגוון של זוויות ו"שוטים". מטרת הקליפ אמנם תכוון את זוויות הצילום ותתרום ליצירת הקונספט, אך גם בצילום של קליפ ביתי ניתן די מהר לגלות את גודל כמות הצילומים הנדרשת.עבודת עריכה של קליפ הינה מורכבת (בשל הזוויות והחיתוכים הרבים), ובמידה ותהיה מוצלחת תצליח לייצר אשליית זמן ומרחב תואמות. קליפ קצר בזמן אשר מכיל מקומות רבים או סיפורים משולבים, בסופו מצליח להעביר לצופה הרגשה או רעיון אחד.הפקות מבחוץ נראות קסומות, אך חשוב לזכור שהאשליה הנוצרת מבחוץ אינה שיקוף של מציאות. הפקות סרטים, והפקות בכלל עוסקות באשליה זו, ונותנות לנו רגעים של חלום ואמונה.
 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת גיא דינאי

מאת: גיא דינאיטכנולוגיות חדשות26/06/13761 צפיות
לאור החידושים הרבים שחודרים לעולם הטכנולוגי המודרני שלנו, ולאור החידושים שבדרך, הגיע הזמן שמישהו כאן ירים את הכפפה ויביא את היתרונות הרבים האלה אל המרחב הישראלי.

מאת: גיא דינאיטכנולוגיות חדשות26/06/13602 צפיות
עוד מעט אתם חוגגים בר מצווה או בת מצווה ומתלבטים כיצד לעשות זאת בצורה הטובה ביותר שאפשר. מחפשים דרך להפיק מסיבת בר מצווה בלתי נשכחת ומוצלחת במיוחד, ומחפשים דרך קלה ונעימה של השכרת ציוד לבר מצווה שתאפשר לכם להפיק ממנו את המיטב בכמה שפחות מאמץ.

מאת: גיא דינאיטכנולוגיות חדשות26/06/13647 צפיות
בלי שנרגיש, ואפילו בלי שרבים יודעים, המוצרים האינטראקטיביים כבר כאן. מדובר בפיתוח טכלוגי שתופס תאוצה ונכנס לכל תחומי החיים שלנו. המושג אינטראקציה בעולם הטכנולוגי המודרני פירושו מערכת יחסים בין האדם למחשב, לתוכנה ולטכנולוגיה.

מאת: גיא דינאיטכנולוגיות חדשות26/06/13631 צפיות
חיישני תנועה הם הדבר הבא בתחום הטכנולוגייה האינטראקטיבית והם כבר כאן. כמו בשיר של מאיר אריאל: "הדלתות מנחשות אותי ונפתחות לי מעצמן" הם מנחשים אותנו ומגיבים לתנועותינו

מאת: גיא דינאיתכשיטים16/12/12590 צפיות
הזהב והיהלומים בעולם נהנים משווקים רבים אשר סוחרים בחומרים אלו באופן יום יומי. סוחרי זהב ויהלומים רבים צצים בכל העולם ונהנים מקניית זהב ויהלומים במחירים נמוכים ומכירת זהב ויהלומים במחירים גבוהים יותר

מאת: גיא דינאיתכשיטים16/12/12605 צפיות
מתחילים להתעניין במסחר בזהב? יש לכם סיבה טובה לכך, בדומה לתחומי מסחר אחרים כמו מסחר במניות, קניית אגרות חוב, מסחר במט"ח ועיסוק בנדל"ן – גם קניית זהב יכולה להתברר ככזו שלה תשואה כספית גבוהה ביותר שיכולה להעשיר בין רגע אדם שיש לו מעט מה להשקיע

מאת: גיא דינאיתכשיטים16/12/12537 צפיות
כניסה לתחום מכירת זהב היא בהחלט פעולה הגיונית וכדאית דווקא בגלל העלייה במחיר גרם זהב בשנים האחרונות אשר מוסיפה לעלות

מאמרים נוספים בנושא טלוויזיה

מאת: יובל בן בסטטלוויזיה19/05/19497 צפיות
לראות את קובי מרימי בוכה מעל הבמה בסיום זה היה מרגש. ערב גיבוש משפחתי יכול להיות בכל סידרה אפשרית. ההבדל בין ערב גיבוש לעובדים לבין ערב גיבוש משפחתי יכול להיות משהו מאוד מאוד קטן. אירווזיון הוא ברמה לכידותית של עם שלם. רק לחשוב איזה רגשות שמחה פרצו כאשר ישראל זכתה במקום הראשון בשנת 2018.

מאת: אורן זוזלטלוויזיה10/03/151455 צפיות
צפיתי עכשיו לראשונה בחיי באחד מפרקי הסדרה ״בית הקלפים״. כשאני אומר צפיתי אז כמובן שאני מתייחס אל עצמי והעצמי הזה הוא אורן זוזל. http://ozoozle.com/ בהתייחס לעובדה שחוש האומנות שלי שמע והבין שמדובר בסדרה עם אחוזי צפייה גבוהים, סדרה מדוברת עם המון יחסי ציבור חזקים ומשרדי פרסום מן השורה הראשונה. סדרה אחת שצפייה בפרומואים דלה הבנתי שקווין ספייסי חריף, הוא השחקן הראשי שלה. הפרומו עצמו מריץ את תמונתם של כוכבי הסדרה אך ללא שמות ואילו באישיות מפורסמת כמו ספייסי, נעצר הפרומו שמכריז על ימי ושעות השידור.

מאת: רז דרוםטלוויזיה08/09/141977 צפיות
אחת הדרכים הטובות ביותר להישאר מעודכנים עם סדרות לצפייה ישירה חדשות היא להכיר את האתרים הנכונים אשר יודעים לספק את כל הפרקים המלאים של הסדרות הכי חדשות. אנחנו כאן על מנת לדבר על האתרים האלה שבמקרה יש לנו שניים כאלה.

מאת: רז דרוםטלוויזיה04/09/142178 צפיות
אין ספק כי במידה ואתם מעוניינים לראות את הסדרות הכי חדשות והכי חמות בארץ ובחו"ל אין ספק כי האתרים שלנו יספקו לכם את הסחורה.

מאת: רז דרוםטלוויזיה03/09/141890 צפיות
אין ספק כי כיום רוב האנשים צופים בסדרות האהובות עליהם באינטרנט באמצעות צפייה ישירה. מציאת סדרות לצפייה ישירה נעשתה קלה מתמיד מאחר ויש הרבה מאוד אתרים אשר מספקים תוכן לצפייה ישירה באופן קל, מהיר ונוח.

מאת: רז דרוםטלוויזיה04/08/142727 צפיות
סדרות לצפייה ישירה היא אחת הפתרונות העיקריים והחשובים לכל בני האדם, וכי לכולנו יצא כי לפחות פעם אחת בחיים שלנו אנחנו פספסנו פרק באיזושהי סדרה ולא היה לנו איך להשלים אותו,

מאת: רז דרוםטלוויזיה16/07/143101 צפיות
ערוץ 2 נוסד בשנת 1993 וחולל מהפכה ענקית בדרך שבא אנחנו רואים טלוויזיה. ערוץ 2 שידור חי הציג לראשונה פרסומות, דבר שכיום אולי נשמע שלילי, אבל בשנים הראשונות זה נחשב היה למשהו חדש ומרענן.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica