חפש מאמרים:
שלום אורח
25.01.2022
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

תחומים בעיתיים באינטרנט

תחומים בעיתיים באינטרנט

בתחומי בעלי מקצוע השונים נהוג להגיד שהאינטרנט אמור לעשות רק דברים טובים לתחום. הסיבה לכך היא שהאינטרנט מאפשר לבעלי מקצוע הקטנים לעשות דברים שלא יכלו לעשות לפני שהיה אינטרנט. אם אתם לא מבינים למה הכוונה אז הנה הסבר:

בתקופה בה הפרסום היחיד היה דפי זהב, הייתה תחרות עצומה על כל משבצת אחת פנויה בעיתון. אם רציתם לפרסם בדפי זהב הייתם מגלים שפרסום אפקטיבי יכול לעלות סכומי כסף שאתם בתור עסק קטן ממש לא יכולים להרשות לעצמכם.

נניח שאתם בית דפוס ורוצים לפרסם שאתם מוכרים פליירים. זה אומר שאתם צריכים להתקשר לדפי זהב ולהציג את עצמכם כבית פוס ולהסביר להם שאתם מעוניינים לפרסם את שירותי הדפסת הפליירים שלכם. לכאורה נשמע מאוד פשוט. וזה באמת מאוד פשוט. הבעיה הגדולה היא שנציג דפי זהב היה מסביר לכם שבתחום פרסום פליירים, יש הרבה מאוד ביקוש(וזה באמת נכון), הבעיה היחידה היא שכדי לקבל פרסום אפקטיבי, החברים הנחמדים של דפי זהב מבקשים לא פחות ולא יותר מעשרת אלפי שקלים לחודש.

מה דעתכם על ההצעה הנחמדה שלהם? האם זה נשמע לכם כמו פרסום אפקטיבי עבור בית דפוס שמוכר פליירים בסכום של בערך מאה שקלים לאלף פליירים? כמה פליירים יהיה צריך למכור כדי לכסות את האלות של הפרסום החודשי בדפי זהב? נראה שכל כך הרבה פליירים עד שייגמר הזמן בעולם עד אז.

באינטרנט, הדברים אמורים להיות פשוטים יותר לכאורה, בונים אתר בכמה אלפי שקלים והנה, אתם זוכים ללקוחות מיידית. הבעיה היא שזה לא בדיוק נכון וגם אם כן, לא בדיוק מועיל לנו כלקוחות. זה לא בדיוק נכון, כי האינטרנט הביא איתו הרבה מאוד חאפרים. זה אולי נשמע מצחיק- חאפרים בתחום זניח כמו הדפסת פליירים והנה זה עובדה, זה מה שקרה בדיוק. עכשיו כאשר לקוחות מנסים לקנות פליירים או מגנטים באינטרנט, עלולה להיות בעיה של יותר מדי היצע.

כשאני אומר יותר מדי היצע, הכוונה היא למצב שבו יש המון בעלי מקצוע באותו התחום וכולם מציעים את אותו השירות. למה זה בעייתי שיש המון הצעות לפליירים או מגנטים לאירועים? כי ברגע שיש המון מציעים, המחירים יורדים. אם המחיר יורד זה צריך לבוא על חשבון מישהו, או על חשבון בית הדפוס או על חשבון הלקוח הסופי. הפיתרון הקל מבחינת בעלי העסקים הוא פשוט להעביר את זה לצרכן. ואז מה שיוצא מזה, זה שהמוצר הוא לכאורה אותו מוצר אבל השירות שמקבלים תוך כדי העבודה הוא פחות טוב. ואז האיכות של הגרפיקה היא פחות טובה ועיצוב הפליירים או המגנטים הוא פחות טוב.

תחום אלומיניום- תמונת מצב אחרת לגמרי-

תחום מכירת אלומיניום ועבודת אלומיניום, הוא סוג שונה לגמרי של עבודה. כאן הבעיה היא אחרת. כאשר עוסקים בעבודת אלומיניום, מבינים שהלקוחות כנראה לא מגיעים מדפי זהב אבל הם גם לא מגיעים מהאינטרנט. אז מאיפה משיגים לקוחות לעבודות אלומיניום? שאלה מצוינת. לאחר שעבדתי עם עשרות לקוחות שהם מסגריות, יצרני אלומיניום ומוכרי עבודות אלומיניום, אני מאמין שאני יכול בקלות להגיד שעבודות אלומיניום משיגים מפה לאוזן בלבד. לא משנה כמה טובים תהיו בתחום שלכם, עבודות אלומיניום מקבלים רק מהמלצות של חברים.

 תגיות המאמר: מגנטים, בתי דפוס, פליירים


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

פליירים

מגנטים

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת עידן קידום אתרים

מאת: עידן קידום אתריםפרופילי חברות12/01/128255 צפיות
כאשר סוכן של אומנים מגיע לפגישה עם לקוחות חשוב מאוד שהוא יגיע מצוייד בפולדרים שהוא הדפיס בבית דפוס. פולדרים במקרה הזה יכולים להיות גורם שסוגר עבור סוכן עיסקאות. כאשר סוכן של אומנים מגיע לפגישה עם לקוח גדול הוא יכול לבחור להגיע מוכן ומתוקתק והוא יכול לבחור להגיע חצי מוכן. להגיע לפגישה מסוג כזה עם פולדרים ממותגים היא בחירה בלהגיע מוכן ותוקתק.

מאת: עידן קידום אתריםעסקים - כללי07/01/121238 צפיות
מדינת ישראל היא מדינה בעלת צביון דמוקרטי שמהווה את הבסיס בהקיומי שלה. כל מה שמפורסם בפומבי במדינת ישראל צריך לעמוד תחת ההגדרות של משטר דמוקרטי וצריך להיזהר מאוד בדברים שאנחנו מפרסמים. בית דפוס הוא עסק שיכול למצוא את עצמו עומד באמצע זירה פוליטית או חברתית בנושאים מסויימים בעקבות כך שהוא זרוע מבצעת של חופש הביטוי. בית דפוס יכול בקלות לפגוע בזכויות יסוד שקיימות במדינה שלנו מבלי בכלל להיתכוון לכ, לכן לכל בית דפוס צריכה להיות מערכת שמפקחת עליו בצורה זו או אחרת.

מאת: עידן קידום אתריםצימרים16/12/111410 צפיות
מישהו חכם פעם אמר לי כי חופשה מהנה ומלאה בחוויות תלויה בראש ובראשונה בפרטנר או הפרטנרים שאיתם תצא אליה, אין ספק שיש אמת באמירה הזאת אבל לגבי האנשים שאיתם תבחרו לצאת לחופשה אנחנו לא נוכל להמליץ לכם או לדעת כמה טובים הם עבורכם, לגבי כל השאר דווקא כן נוכל, אז איפה בעצם מתחיל "כל השאר"?

מאת: עידן קידום אתריםצימרים16/12/111387 צפיות
מי לא אוהב נופש?! מי לא רוצה להתפנק בצימרים בצפון!? אבל לא תמיד התקציב מאפשר. רוצים למצוא צימרים בצפון במחיר מתאים לכיס? הכול תלוי איך תחפשו. כאן תוכלו לדעת, איך למצוא צימרים בצפון בקלות, צימרים מפנקים וכמובן במסגרת התקציב.

מאת: עידן קידום אתריםשיווק15/12/111164 צפיות
קיימים עסקים רבים קטנים וגדולים שנעזרים ביועץ שיווקי על מנת למנף את העסק שלהם. יועץ שיווקי הוא בעל מקצוע שמגיע לעסק שלנו על מנת לערוך סדר בעסק שלנו. קבלת עזרה מיועץ שיווקי יכולה להיות מועילה מאוד במצבים מסויימים. אחד מהדברים הראשונים שיועץ שיווקי יבדוק כאשר הוא יגיע לטפל בעסק שלנו זה את המיתוג שעשינו לעסק שלנו. כאשר יועץ שיווקי מתחיל לטפל בעסק שלנו הוא ישר ילך לניירת שלנו וייעץ לנו להדפיס פנקס חשבוניות ממותגים, פולדרים ממותגים, כרטיסי ביקור אם אין לנו ועוד מוצרים שונים שיכולים ליצור לעסק שלנו תד

מאת: עידן קידום אתריםמחקרי שוק15/12/118262 צפיות
ביקור בבית דפוס יכול להיות מועיל מאוד עבור אנשים שרוצים לתת לעסק שלהם קפיצה עסקית. כאשר אנחנו מגיעים לבית דפוס באפשרותינו לבחור מוצרים שונים אותם אנחנו מדפיסים לצרכים שונים של העסק שלנו. בחירה של מוצרים להדפסה בבית דפוס בנוייה כמו פירמידה. בהתחלה אנחנו בוחרים בבית דפוס מוצרים שהם בסיסיים ולאט לאט אנחנו עולים במדרגות של הפירמידה ומגיעים לשלב בו אנחנו רוכשים מבית דפוס מוצרים שהם מוצרים של מותרות.

מאת: עידן קידום אתריםחוק ומשפט - כללי13/12/111162 צפיות
קטלוגים הם מוצר דפוס שאנחנו אוהבים לאהוב. בית דפוס בדרך כלל גאה מאוד בקטלוגים שהוא מוציא. הסיבה שקטלוגים הם מוצרים כל כך אייכותיים שמדפסי בית דפוס היא שקטלוגים הם הפנים של העסק או של המותג. כולנו מכירים את הקטלוגים של בתי האופנה. בית דפוס עומל קשה מאוד על מנת להדפיס קטלוגים שונים של חברות אופנה מכיוון שקטלוגים שלאופנה הם קטלוגים שעוברים ליטוש רב בבית דפוס.

מאמרים נוספים בנושא בניין ואחזקה - כללי

מאת: פורטל בתיםבניין ואחזקה - כללי23/08/21560 צפיות
כאשר אתם צריכים לבצע עבודות שונות בבית שלכם, לא תמיד פשוט להבין למי צריך להתקשר כדי שעבודות אלו יבוצעו. ישנם בעלי מקצוע מומחים מסוגים שונים כמו חשמלאי, אינסטלטור או קבלן שיפוצים. אבל מה קורה כאשר אתם רוצים לבצע תיקונים ומשימות תחזוקה ופשוט לא בורכתם בכישורים המתאימים?

מאת: פורטל בתיםבניין ואחזקה - כללי28/07/21648 צפיות
מחפשים חברת ניהול ואחזקת בתים בצפון? רגע לפני שאתם בוחרים בחברה כזו או אחרת עליכם לתת את הדעת על הנושאים הבאים:

מאת: פורטל בתיםבניין ואחזקה - כללי31/05/21864 צפיות
המגורים בעיר גדולה כמו חיפה אינה אומרת שעל הבניין שלכם להיראות אפרורי וקודר. להיפך, חיפה עטופה בכל כך הרבה טבע ירוק ומוריק, שזו חובה של ממש להקים גינה משותפת. גינה בבניין תסב הרבה הנאה לדיירים וילדיהם, הם יוכלו לבלות בחוץ, או על הגג, תלוי איפה תמוקם הגינה המשותפת, והבניין יראה פשוט נפלא, ייחודי ומלא באופי. אם שאלתם את עצמכם מה לעשות כדי להקים גינה, כל הפרטים לפניכם:

מאת: פורטל בתיםבניין ואחזקה - כללי31/05/21878 צפיות
המציאות הטכנולוגית שקיימת כיום, שינתה את החיים שלנו מקצה לקצה בהמון היבטים. ואחד התחומים שהשתנה גם כן כתוצאה מכניסת הטכנולוגיה לחיינו הוא ניהול ועד הבית. טכנולוגיה מתקדמת אשר מותאמת לתחום של ניהול בתים, הפכה את תהליך הניהול למאוד פשוט וידידותי ובעזרת תכנה לניהול בניינים אפשר לנהל את ועד הבית בצורה חכמה, אפקטיבית ובעיקר, שקופה, שזהו פרמטר לא פחות חשוב.

מאת: רוני הכהןבניין ואחזקה - כללי18/05/21944 צפיות
זה קשור הרבה לבחירה של עיצוב פנים נכון, וקשור גם כן לבחירה של חברת ניקיון משרדים שיודעת מה נדרש ממנה על מנת לשמר את החלל הזה נקי מלכלוך ואבק.

מאת: בנימין קלינגרבניין ואחזקה - כללי14/05/21831 צפיות
לאחר האסון אמש בו נהרג ילד בן 6 ונפגעה אימו למרות ששהו בממ"ד, מ"מ יו"ר איגוד המהנדסים מסביר את מגבלות המיגון: "מה שקרה אתמול זה שנכנס לממ"ד רסיס בזווית שונה מהרגיל. אם יש משהו שאפשר ללמוד מזה, זה שגם בתוך הממ"ד רצוי להיות קרובים לרצפה ברגע של ההתקפה"

מאת: רוני הכהןבניין ואחזקה - כללי29/04/21725 צפיות
העיקר במשרד הוא הניקיון שאיתו יכולים להעריך את כל ההשקעה בבחירה של מיקום אטרקטיבי למשרד בתל אביב,

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica