חפש מאמרים:
שלום אורח
26.06.2022
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

בני טל - ארבעה דברים שכל מאבטח פרטי צריך עליו

במאמר שלפניכם נציג 4 סוגים שונים של ציוד מגן המשמשים את המאבטחהפרטי בעבודתו. המדובר בציוד מגן אשר הופך ליותר ויותר חיוני ככל שגוברתרמת האיומים הניצבים לפתחו של האדם שאותו מלווה המאבטח. על כל זאת ועודבמאמר הבא.

* האקדח – האקדח הוא כלי העבודה החשוב ביותר של המאבטח. מדוברבראש ובראשונה על כלי שמטרתו להרתיע את אלו המבקשים לפגוע בנשוא ההגנה.בפועל, השימוש באקדח מצדו של המאבטח אינו תדיר והופך למעשה לאופציה האחרונהשבה יעשה שימוש. עם זאת, האקדח חייב להיות נוח – לא קל מדי אך גם לא כבדמדי.

המאבטח (ייעוץ בטחוני)חייבלהכיר את האקדח האישי שלו על בוריו ולמעשה להפוך אותו לחלק בלתי נפרד ממנווזאת כמובן משום חיוניותו הגדולה. האקדח חייב להישלף ולהיטען בקלות בעתהצורך ועל כן מרכיב המשקל וידידותיות השימוש מקבלים משנה תוקף.

* אפוד המגן – לעולם אין לדעת מתי ייתקל המבטח בסכנה אמיתית אשרתדרוש ממנו להפעיל וליישם את הידע אותו רכש בקורסי ההכשרה המוקדמים אותםעבר. זוהי בדיוק הסיבה לכך שעל המאבטח (ולפעמים גם על המאובטח) ללבוש כלהעת אפוד מגן תקני ורב שכבתי אשר ימזער עד כמה שניתן את הסיכוי לפגיעהחמורה בגופו.
* הנרתיק – באופן טבעי, אם למאבטח יש אקדח – הרי שגם הנרתיק הצמודשבו מאוכסן האקדח הופך למצרך חיוני. על הנרתיק להיות נגיש וקל להפעלה. אללכם לזלזל בחשיבותו של הנרתיק וזאת משום שיש בו בכדי להשפיע על סיכוייו שלהמאבטח למלא את תפקידו בהצלחה. כך למשל, באם שליפתו של הנשק מנרתיק האקדחוהפעלתו בעת הצורך תיקח לכם יותר ממספר זעום של שניות – הרי שעבורהמאובטחים עלול זה להיות ההבדל בין חיים ומוות.
* מכשיר הקשר – לעיתים רחוקות עובד המאבטח הפרטי בגפו. אבטחה אישיתאינה מיועדתבמרבית המקרים לאדם אחד וזאת משום שיש צורך בתיאום וקישור ביןמספר מאבטחים ואו בין המאבטח בשטח לבין מרכז הבקרה של חברת האבטחה שאינו נמצא במרחק נגיעה. בדיוק לשם כך זקוק המאבטח למכשיר קשר גלוי אוסמוי אשר יסייע לו ליצור קשר עם כל אדם בו יחפוץ בלחיצת כפתור אחת.

לסיכום, עבודתו של המאבטח האישי (אבטחת אישים)אינהקלה. מדובר בעבודה רגישה אשר טומנת בחובה סיכונים לא פשוטים. הציוד אשרמלווה את המאבטח בעבודתו מהווה נדבך בחשוב ביותר בסיכויו לצלוח את המשימהשהוטלה עליו בהצלחה ועל כן אין להמעיט בערכו כהוא זה.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

בני טל - אל"מ במילואים, יו"ר חברת בי.טי.אס - בני טל סקיוריטי
לפרטים נוספים :

http://www.bts-security.com/company-profile

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת אל"מ במיל. בני טל

מאת: אל"מ במיל. בני טלצבא וביטחון25/07/138708 צפיות
עונת הקיץ עמוסה במטיילים ובנופשים בערי התיירות בישראל, ובראשן אילת וטבריה. אחד האלמנטים החשובים ביותר עבור מלון הוא אבטחה קפדנית של שטחו. הדבר התחדד עוד יותר לפני יותר מעשור, לאחר הפיגוע הרצחני במלון פארק בנתניה.

מאת: אל"מ במיל. בני טלהודעות לעיתונות - כללי17/07/131170 צפיות
המודעות לספורט גדלה ומבורכת, אבל האנשים שעושים ספורט בשעות הלילה חשופים יותר לפושעים פוטנציאליים שעלולים להסב להם נזק. במציאות שבה אנחנו חיים, הפעילות הספורטיבית נדחקת לשעות הלילה, אחרי שאנשים מסיימים את חובותיהם בעבודה ובמשפחה.

מאת: אל"מ במיל. בני טלצבא וביטחון12/07/131658 צפיות
הרצח המתועב שבוצע בסניף בנק הפועלים בבאר שבע יכול היה להימנע, אילו היו מטפלים בכשלי האבטחה.

מאת: אל"מ במיל. בני טלצבא וביטחון03/07/131831 צפיות
את הוראות הפתיחה באש, ישראלים רבים מכירים עוד מהשירות הצבאי בצה"ל, בין אם היו לוחמים או אפילו בתפקידים אחרים אשר דרשו שמירה על הבסיס או מקומות אחרים. עם זאת, ההוראות עשויות להשתנות מעט ממקום למקום וכן גם בהתאם למצבים של צפיפות קהל, אירועים וכדומה. אם כן, מה הם הנהלים המקובלים?

מאת: אל"מ במיל. בני טלצבא וביטחון20/06/131567 צפיות
זה קורה להרבה אנשים בחיים, וסביר להניח שגם אתם מכירים את המקרים האלו – שכיחת המפתח לבית, והמתנה מחוצה לו עד שאחד מבני המשפחה מגיע עם המפתח שלו. בדיוק בגלל מקרים כאלו, וגם מתוך ניסיון ליצור פתרון אבטחה שיתמודד עם פורצים, הומצא מנעול טביעת אצבע לדלתות, המכונה מנעול ביומטרי.

מאת: אל"מ במיל. בני טלהודעות לעיתונות - כללי11/06/131014 צפיות
המצב בו אדם מוצא את עצמו מותקף ברחוב, עשוי להוביל לשיתוק עקב פחד או חרדה. שמירה על קור רוח, ושימוש באמצעים נכונים, יכולים לאפשר התגוננות טובה יותר מפני מצב של תקיפה בלתי צפויה ברחוב.

מאת: אל"מ במיל. בני טלצבא וביטחון21/05/131618 צפיות
כל חברת אבטחה יודעת שפתרון המיגון הטוב ביותר הוא אפוד המגן. תופתעו לשמוע שכיום השכפ"צים הכבדים והמסורבלים הופכים לקלים יותר, חסינים יותר ואפילו אפנתיים.

מאמרים נוספים בנושא צבא וביטחון

מאת: tiloniצבא וביטחון14/02/22472 צפיות
לצערנו, מיגון חלונות הוא חלק אינטגרלי מהיותינו ישראלים בארץ הזו. מיגון חלונות הוא מה שלא פעם אנחנו פשוט לא יכולים להתפשר עליו. הביטחון שלנו ושל היקרים לנו הוא באמת הדבר החשוב ביותר

מאת: shlomy mutzafiצבא וביטחון22/07/211035 צפיות
המציאות של היום מצריכה מאתנו לקחת אחריות ולהגביר את הביטחון האישי שלנו ושל הסובבים אותנו. מידיי יום אנו שומעים ורואים במהדורות החדשות על עוד קטטה, עוד פריצה לבית עוד אלימות ועוד סיטואציות מאיימות שיכולות בקלות להגיע לסביבתנו הקרובה.

מאת: shlomy צבא וביטחון29/03/181047 צפיות
חוקרים פרטיים לא פועלים רק באזורים מקומיים, חקירות זה תחום שיכול להגיע למספר מדינות בעם מדובר על חקירות נכסים או אנשי ציבור וחשוב לדעת איזה משרד חקירות עשיו להביא עבורכם את התוצאות המשמעותיות

מאת: רוני הכהןצבא וביטחון15/03/171350 צפיות
עד כמה שונה הדיון בנושאים צבאיים ואחרים במסגרת המשפטית הצבאית? קראו את הדברים החשובים הבאים.

מאת: דוד דרומרצבא וביטחון19/03/152105 צפיות
מי – מרכז לזהות המורכב ממוסיקאיות שמפעילות הרכב מוסיקלי, שעוסק בהדרכה בנושאי "זהות יהודית וציונית" בשילוב נגינה של יצירות מוסיקליות מוכרות ומקוריות.

מאת: דוד דרומרצבא וביטחון19/03/151613 צפיות
מי – מרכז לזהות המורכב ממוסיקאיות שמפעילות הרכב מוסיקלי, שעוסק בהדרכה בנושאי "זהות יהודית וציונית" בשילוב נגינה של יצירות מוסיקליות מוכרות ומקוריות.

מאת: sharondan80צבא וביטחון17/02/152111 צפיות
אין אחד שלא מכיר את אנשי החליפות השחורות הצמודים לאיש חשוב עם המבט החתום בעיניים והמיקרופון באוזן. מדובר באנשים אשר תפקידם הוא אבטחת אישים.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica