חפש מאמרים:
שלום אורח
22.04.2024
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

מציאות מדומה

מאת: יוסי קרמר פילוסופיה28/07/20112086 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

מציאות מדומה.
מהי מציאות מדומה?
בראשית כתובי, ברצוני לציין שמאמר זה בא להזהיר על ההשלכות העתידיות, אשר צפויות לנו מהמדיה העתידנית שנקראת מציאות מדומה, במידה וההתייחסות שלנו לטכנולוגיה עתידנית זו, לא תתנהל באופן ענייני ובריא.
מציאות מדומה היא סימולציה של סביבה מדומה, כלומר חיקוי של האני העצמי האמיתי והמציאות האמיתית, באמצעות טכנולוגית המחשוב.
כיום, מציאות מדומה היא חוויה ויזואלית על מסך או דרך עדשות סטיראוסקופיות.
ישנה גם סימולציה הכוללת מידע חושי נוסף, כגון: קולות וצלילים, והושבת הגוף הפיזי על משטח שתנועתו מבוקרת.
סימולציה היא מערכת היוצרת אשליה של העתקה של האני העצמי האמיתי והמציאות האמיתית למקום דמיוני אחר.
בסימולציה כיום, משתמשים בכמה חושים, לשם יצירת האשליה שבה כביכול בן האנוש נמצא במקום אחר, כמו: הראיה, השמיעה, המישוש, מערכת שיווי משקל ועוד.
אפשר לכתוב שהטכנולוגיה שהמציא בן האנוש כיום, היא טכנולוגיה של סימולציה, שתואמת את רמת המודעות וההבנה של הגוף הפיזי האנושי, כיום.
אבל, הטכנולוגיה של הסימולציה כיום, היא עדיין לא תואמת את רמת המודעות העצמית שמאפשרת את הבנה שלנו את המורכבות של בן האנוש במלואו.
כאשר רמת המודעות שלנו תתפתח, ונתקדם לשלב התפתחותי מתקדם יותר, ונבין את ההרכב שממנו עשוי בן האנוש, אשר מכיל את התודעה והגוף הפיזי, נוכל ליצור את הטכנולוגיה שתתאים ליצירת מציאות מדומה, שדומה מאד לזהותנו האמיתית ולמציאות האמיתית, אבל זו תהיה כמובן אשליה.
כדי להבין למה הכוונה מציאות מדומה עתידנית, רצוי להבין את המכלול השלם שממנו מורכב בן האנוש. ממה מורכב בן האנוש ?
בן האנוש מורכב מהתודעה, והגוף הפיזי.
התודעה היא מי שאנחנו.
התודעה היא אנרגיה, אנרגיה של מעטפת כדורית, הקולטת מהחוץ, ומשדרת כלפי פנים, המאפשרת את ההולוגרמה.
כלומר, כתודעה אנחנו צופים בעצמנו, בתוכנו, במציאות שיצרנו לעצמנו באמצעות הגוף הפיזי, כהולוגרמה.
לאחר התרחשות תופעת המוות, התודעה משתחררת ועוזבת את הגוף הפיזי המת.
הגוף הפיזי הוא רובוט ביולוגי, שנבנה בתהליך החקירה, הלמידה וההתפתחות האבולוציונית שלנו.
הגוף הפיזי שמאפשר לנו את החיים, מאפשר את ההשתקפות שלה זקוקה התודעה, לשם מימוש מהות ומטרת החיים, כלומר את המעבר מחיים שמתנהלים מתוך אינסטינקט והתנהגות שמבוצעת באופן אוטומטי ללא כל מודעות עצמית למעשינו, מעבר למודעות עצמית ונצחיות.
המוח, כחלק מהגוף הפיזי הוא איבר המקשר, בין התודעה לגוף הפיזי.
כלומר, המוח מאפשר את ההמרה של השדרים, שדרים המגיעים מהתודעה לגוף הפיזי לשם הפעלתו, כמו כן המוח מאפשר גם את התרגום של השדרים המגיעים מהגוף הפיזי לתודעה.

מה הקשר למציאות מדומה ?
הקשר הוא, שברגע שתהיה לנו את היכולת להבין מי אנחנו וממה אנחנו מורכבים, נוכל ליצור מכשור, שיעקוף את המוח והשדרים שמגיעים מהחושים, ונשדר שדר אנרגטי ישירות לתודעה, שדר אנרגטי שהוא סרט כהולוגרמה, שיאפשר לנו להיכנס לעולם וירטואלי, כדמות וירטואלית, שנמצאת בעולם דמיוני שנמציא, ובכך נעקוף את הגוף הפיזי, שכולל את המוח, שתפקידו להמיר ולתרגם לתודעה את זהותנו האמיתית, ואת המציאות האמיתית שבה אנחנו נמצאים וחיים, ובכך ניצור את המציאות המדומה, את האשליה.
מסקנה:
התודעה היא מי שאנחנו.
התודעה שהיא מי שאנחנו, מקבלת את השדרים מהגוף הפיזי שלנו, וקולטת אותם כסרט שהוא תלת ממד, כהולוגרמה, מה שמאפשר לתודעה, לצפות בסרט המשודר לתוכה.
ניתן לשדר לתודעה, שדר אנרגטי, סרט באמצעות טכנולוגיה עתידנית, שתאפשר את המציאות המדומה, ובכך לעקוף את הגוף הפיזי, מה שנעשה כיום.
סיכום:
בן האנוש, מורכב מהתודעה והגוף הפיזי.
המוח, כחלק מהגוף הפיזי הוא איבר המקשר, בין התודעה לגוף הפיזי.
כלומר, המוח מאפשר את ההמרה של השדרים, שדרים המגיעים מהתודעה לגוף הפיזי לשם הפעלתו, כמו כן המוח מאפשר גם את התרגום של השדרים המגיעים מהגוף הפיזי לתודעה.
לאחר התרחשות תופעת המוות, משתחררת התודעה מהגוף הפיזי המת ועוזבת אותו.
התודעה, האנרגיה, שמשתחררת מהגוף הפיזי היא מי שאנחנו.
בעודנו בחיים, לתודעה שלנו אפשר לשדר שדר אנרגטי, באמצעות טכנולוגיה עתידנית, שתאפשר קליטה של השדר, הסרט, שיאפשר לבן האנוש להיכנס לתוך מציאות מדומה, כסרט תלת ממד, כהולוגרמה.
הכניסה לתוך המציאות המדומה, כרוך בניתוק מהאני העצמי האמיתי, ובניתוק מהמציאות האמיתית.
במידה וההתייחסות לטכנולוגיה העתידנית של המציאות המדומה אינה עניינית, ייווצר מצב שבו אנשים יתמכרו לשימוש בטכנולוגיה זו, וכתוצאה מכך יזיקו לעצמם ולבריאותם, בכך שהם עלולים להתנתק ולשכוח מהי זהותם האמיתית, ומהי המציאות האמיתית שבה הם נמצאים וחיים, שגם כך כיום אינה ידועה לאנושות.
המסר במאמר:
עם התפתחות הטכנולוגיה, ובמקביל לכך נלמד להכיר ממה מורכב בן האנוש, נוכל להמציא וליצור את הטכנולוגיה, שתאפשר את המציאות המדומה העתידנית.
נוכל ליצור מכשור, שישדר שדר אנרגטי ישירות לתודעה שלנו, השדר האנרגטי שיהיה סרט, סרט תלת ממד שיוקרן ישירות לתודעה שלנו כהולוגרמה, שדר שיעקוף את הגוף הפיזי והחושים שלנו.
סרט שהוא תלת ממד, כהולוגרמה, שבו נוכל לצפות בדמות וירטואלית שנמצאת במציאות וירטואלית, שנמצאת בתוך מציאות מדומה, כשהכול יתרחש בדמיוננו, לדעתי.
יוסי קרמר מייעץ ומכוון למודעות עצמית והתפתחות אישית.
לבלוג שלי  http://blog.tapuz.co.il/yosikramer
טלפון 048224276.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

יוסי קרמר מייעץ ומלווה למודעות רגשית והתפתחות אישית.
המודעות העצמית, השפיות, שאחרי הסכיזופרניה, מניה דפרסיה, הדיכאון, הפחד, החרדה, הקולות הפנימיים, ההרס העצמי ועוד, שחוויתי אותם ועברתי את התהליך ללא עזרה וללא כדורים, רוצים לדעת איך יוצאים מהבלבול המוחי הזה...? 
האם ביכולתכם לזהות את הרגשות הפנימיים שבכם? האם אתם סובלים מהרגשות שלכם? האם אתם מפרשים נכון את רגשותיכם? כי במידה ולא האני והמציאות מתבלבלים מה שיוצר כאוס בחיים, רוצים לדעת איך יוצאים מהמבוך המוחי הזה...??? 
יוסי קרמר מייעץ למודעות רגשית והתפתחות אישית.
לקריאת מאמרים נוספים שלי כנסו לבלוג שלי.

http://krameryossi.blogspot.com

פל. 0522798272

לתשומת לבכם: הידע שלי אינו מהווה תחליף לייעוץ פסיכולוגי ו/או פסיכיאטרי ו/או רפואי ו/או אחר, כל הנאמר והנכתב הוא בגדר ידע בלבד, ואין להתבסס עליו או לפעול לפיו ללא יעוץ עם הרופא המטפל.

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת יוסי קרמר

מאת: יוסי קרמר בריאות הנפש14/06/161040 צפיות
הרגשות הפנימיים השליליים שהתעצמו עקב תהליך המעבר מהאינסטינקט שנולדים איתו למודעות עצמית וחיבור רגשי, מובילים להרס עצמי וחוסר הרצון לחיות, כתוצאה מפרוש שגוי וחוסר ההבנה איך להתייחס לאותם הרגשות ואי היכולת להכיל את הסבל הרגשי עם ההשלכות הפיזיולוגיות שנובעות מכך, הם הגורמים העיקרים לתופעת איי.אל.אס. כשבאמצעות ניוון השרירים בעל התופעה מוביל את עצמו עד למצב של שיתוק שרירי הגוף וניתוק התודעה מהגוף, כלומר מימוש הרצון למוות ולהשתחרר מהגוף.

מאת: יוסי קרמר הורות15/02/141413 צפיות
למה לילדים בורח השתן? ההורים בחיים המודרניים מתייחסים לכל נושא בריחת השתן אצל ילדים באופן שהוא אינו ענייני, למה? כי שכחנו איך התנהגנו כשהיינו בטבע. כשהיינו צרכים בטבע לעשות את צרכינו עשינו ללא כל צורך להתאפק, כלומר היה לנו צורך שחררנו, וככה זה עבר מדור לדור. המשך במאמר...

מאת: יוסי קרמר סרטן15/02/148952 צפיות
לוקמיה. מהי הסיבה ללוקמיה? לוקמיה היא תופעה פיזיולוגית שמטרתה השמדה עצמית פנימית לשם מימוש הרצון למות. לוקמיה מחולקת לשתי תופעות פיזיולוגיות, אחת שנפוצה בקרב הילדים הנקראת לימפוציטית ואחת שנפוצה אצל מבוגרים הנקראת מיאלואידית. המשך במאמר...

מאת: יוסי קרמר בריאות הנפש15/02/141440 צפיות
מהי הסיבה לסוכרת? סוכרת היא תופעה פיזיולוגית שבה הגוף אינו מיצר אינסולין ברמה מספקת, וזאת כדי שיוכל לפרק את הגלוקוז הנמצא בדם לרמה הרצויה והבריאה לשם תפקוד מכוון של הגוף, מה שיוצר רמה גבוה של גלוקוז בדם ובשתן, שיוצר תהליך של שחיקה שפוגע באופן תקינות ובריאות הגוף. המשך במאמר...

מאת: יוסי קרמר בריאות הנפש15/02/141230 צפיות
ממה נובעת תסמונת טורט? הגוף שלנו הוא בית חרושת לייצור סמים רק שאנחנו מכנים אותם רגשות חיוביים ושליליים שגורמים לנו למצבי הזיה, מחשבות שווא, דמיון ושאר בעיות האישיות הקיימות בנו שכוללות גם את תסמונת טורט. כלומר, הסיבה לתופעה הפיזיולוגית שמכונה טורט שמלווה בטיקים שיוצר דפוס התנהגות רגשי שחוזר על עצמו מפעם לפעם באופן .תדיר ושיוצר עיוות התנהגותי שמלווה לפעמים בדיבור לא ענייני, הסיבה היא הרגשות הפנימיים החיוביים והשליליים. המשך במאמר...

מאת: יוסי קרמר בריאות הנפש15/02/141860 צפיות
ממה נובעת התופעה? תסמונת דאון היא תופעה פיזיולוגית הגורמת לקשיי תקשורת של בעל התופעה עם הסובבים אותו ובעיות התפתחויות מגוונות. כדי להבין את תופעת תסמונת דאון רצוי שנבין איך מתנהל תהליך העברת הידע הגנטי לדור הבא, וכדי להבין את התהליך רצוי שנבין ממה מורכב בן האנוש? המשך במאמר...

מאת: יוסי קרמר בריאות הנפש15/02/141227 צפיות
מה הסיבה לתופעה? תופעת סיסטיק פיברוזיס משפיעה בעיקר על הריאות, הלבלב, בלוטות הזיעה, מערכת העיכול ומערכת המין, שגורמים לשיעול וליחה מרובה וקשיי נשימה, דלקות ריאות חוזרות, משקל נמוך ובעיית תיאבון, פעילות מעיים לא תקינה ועוד. המשך במאמר...

מאמרים נוספים בנושא פילוסופיה

מאת: בתיה כץפילוסופיה02/12/195851 צפיות
כידוע, כל הנסיונות ליצירת חיים, אפילו הפשוטים ביותר, מחומרים שאינם חיים, נכשלו. מעולם לא הצליחו ליצור במעבדה אפילו תא חי בודד אחד, ומפליא הדבר, בהתחשב בכך שיצירת החיים לא היתה צריכה מחשבה לפי דעתם, אלא רק "מזל".

מאת: בתיה כץפילוסופיה02/12/195853 צפיות
מה המדע יודע על תחילת החיים? האם זמן יכול ליצור בעלי חיים מחומר דומם? כיצד יכל להיווצר התא הראשון, והאם אבולוציה היא בכלל אפשרית? במאמר זה נגלה ביחד את התשובות.

מאת: בתיה כץפילוסופיה03/11/191051 צפיות
במאמר על התנין וציפור התנינן הצגנו סימביוזה בין התנין לציפור המקננת בתוך שיניו כדי לאכול את שאריות המזון. האם אבולוציה מסוגלת ליצור סימביוזה בין בעלי חיים, או שרק תכנון עומד מאחורי הדברים?

מאת: אבי בכרפילוסופיה09/01/183849 צפיות
התבונה המעשית על פי קאנט ומדוע נכשלים כל הניסיונות לתיאודיציה? קאנט בנסותו לענות על השאלה הזאת מתחבט באותה קושיה שמעולם לא נתנה מנוח לחלק המאמין של האנושות, והיא התהייה על צדקתו המוחלטת של האל. בעיית התיאודיציה (צירוף המלים היווניות "תיאוס", שמשמעה אל, ו"דיקֶה", שפירושה צדק), כפי שנוהגים לכנותה בשיח הפילוסופי, עוסקת בניסיון לפתור את המתח הבלתי נסבל בין הרוע והסבל שמלווים את עצם קיומנו בארץ ובין הטוּב המושלם המיוחס לאל אשר ברא את העולם ומושל בו.

מאת: אבי בכרפילוסופיה06/01/183739 צפיות
כאשר כתב אפלטון את משנתו על מבנה המשפחה כפי שתפס זאת בעת ההיא, היה לו ברור ששלטונות יוון לא יאהבו את הנאמר בלשון המעטה מכיוון שהיא סתרה את מטרת המשפחה על פי תפישתם ועל פי מה שהטיפו, אשר על כן אפלטון מנסה לעדן במעט את משנתו ולמתנה באופן שתתאים יותר לתכתיבי השליטים ואמונתם בכדי למנוע את קצפם עליו, וכך נתפשת המשפחה על פי אפלטון כפי שאני מביא זאת במאמר זה בתוספת היגדים פילוסופיים שונים של אפלטון בנושא משפחה, חברה, מדינה אוטופית וכל מה שמסביבם.

מאת: חגי הופרפילוסופיה24/02/166943 צפיות
למה לחיות? זו שאלה נצחית, אך דומה שעדיין לא מצאו לה תשובה מספקת. להלן אסקור כמה גישות בקשר אליה.

מאת: shmolikפילוסופיה17/11/144277 צפיות
כולנו רוצים הצלחה בחיינו, ובכדי להצליח צריך לפעול. אך מה צריך לעשות בשביל לפעול - מוטיבציה, וזהו הדבר אותו אני מבקש להעביר אליכם הקוראים במאמר זה, מוטיבציה.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica