חפש מאמרים:
שלום אורח
23.11.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

חברת שמירה ואבטחה - איך מפנים פולשים בלתי חוקיים ממבנים ציבוריים

בימים האחרונים, לאור הוראת בית המשפט העליון, החלו כוחות הפקחיםוהמשטרה בפינוי המאהלים השונים בתל אביב ובשאר עדי ישראל. למרות השקט היחסיבו נעשו הפינויים עד כה, עדיין נשמעים קולות הקוראים להעביר את המחאה למצבאלים ובמקום מאהלים – לפלוש לנכסים ריקים, גם כאלו השייכים לעירייה וגםציבוריים או פרטיים.

נכסים אלו, נמצאים לרוב בהמתנה להסדרי שימור או לתקציב לשיפוץ או בניהמחדש. ישנם גם מבנים אשר פשוט ממתינים לקונה או לעלייה צפויה בערך הקרקע.על מבנים אלו אין אבטחה מסודרת.

מה ניתן לעשות במקרה של פלישה?

במקרה של פלישה טריה (עד 30 יום), ניתן לפנות את הפולשים ללא צו ביתמשפט. את הפינוי יש לבצע בכוח סביר בלבד, על ידי חברת אבטחה המייצגת אתבעלי הנכס. המאבטחים מגיעים, מבקשים מהפולשים להתפנות ולאחר מכן אוטמים אתהמבנה – רצוי עם הלוקים בכדי להקשות על פלישה חוזרת.

מה ניתן לעשות במקרה של עימות?

התחממות של האווירה איננה לא אפשרית, המצב יכול בקלות להגרר על ידימיעוט מהפולשים מקללות – לדחיפות ומשם לאלימות. כנגד אנשים אלו יש להפעילכוח סביר, אשר שקול לכוח אותו הם מפעילים, עם השתדלות לפינוי בצורה רגישהולא מתלהמת ככל האפשר. משימה זו עשויה להיות בעייתית במיוחד במקרים בהםישנן נשים בין המפונים. במצב שכזה, חברת האבטחה מתגברת את הכוח בנשיםמאבטחות אשר מטפלות בהן, ובכך מונעות אפשרות לתביעה בגין מעשים מגונים אוהטרדה.

בעיה שעלולה להיווצר במקרה של פינוי, היא טיפול במטלטלין של המפונים.הפולשים בדרך כלל מגיעים יחד עם ציוד חשמלי, מיטות שדה וכו', אשר יש לפנותבצורה יעילה תוך השתדלות שלא להשחית ציוד שלא לצורך. לשם כך מביאים חברתסבלים, אשר דואגת לפינוי החפצים תוך כדי פינוי הפולשים.

לאחר הפינוי – התבצרות ושמירה

ברגע שהפינוי לקראת סיום, חברת האבטחה מתבצרת בתוך המבנה בכדי למנוע חדירה חוזרת אליו. תוך כדי אבטחת המבנה, ישלפעול לאטימתו בצורה היעילה ביותר. לאחר שהפינוי מושלם, חברת השמירהוהאבטחה ממשיכה לאבטח את המבנה למשך שבוע לפחות, או עד לידיעה מוחלטת כיהסיכוי לפלישה חוזרת נעלם.

מתעדים כל שלב ושלב

פעולת הפינוי עצמה מתועדת על ידי מצלמות מתחילתה ועד סופה, במטרה לעזורלכוחות הבטחון לאתר את החשודים בפעולה לאחר הפינוי. כמו כן, התיעוד עוזרלהוכיח כי חברת האבטחה נהגה לפי החוק ובצורה תקינה.

לסיכום, פעולת הפינוי יכולה לארוך בין דקות ספורות לשעות ארוכות, לעיתים אף עשויה לכלול עימותים אלימים ומסוכנים ולכן יש לדאוג לחברת שמירה ואבטחה מקצועית אשר תבצע את הפינוי. במקרה שבו נפתחת אש חיה על ידי הפולשים, יש לפעול על מנת לנטרל את היורים ולהזעיק את כוחות המשטרה.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

בני טל - אל"מ במילואים, יו"ר חברת בי.טי.אס - בני טל סקיוריטי
לפרטים נוספים :

http://www.bts-security.com/company-profile

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת אל"מ במיל. בני טל

מאת: אל"מ במיל. בני טלצבא וביטחון25/07/138341 צפיות
עונת הקיץ עמוסה במטיילים ובנופשים בערי התיירות בישראל, ובראשן אילת וטבריה. אחד האלמנטים החשובים ביותר עבור מלון הוא אבטחה קפדנית של שטחו. הדבר התחדד עוד יותר לפני יותר מעשור, לאחר הפיגוע הרצחני במלון פארק בנתניה.

מאת: אל"מ במיל. בני טלהודעות לעיתונות - כללי17/07/13987 צפיות
המודעות לספורט גדלה ומבורכת, אבל האנשים שעושים ספורט בשעות הלילה חשופים יותר לפושעים פוטנציאליים שעלולים להסב להם נזק. במציאות שבה אנחנו חיים, הפעילות הספורטיבית נדחקת לשעות הלילה, אחרי שאנשים מסיימים את חובותיהם בעבודה ובמשפחה.

מאת: אל"מ במיל. בני טלצבא וביטחון12/07/131289 צפיות
הרצח המתועב שבוצע בסניף בנק הפועלים בבאר שבע יכול היה להימנע, אילו היו מטפלים בכשלי האבטחה.

מאת: אל"מ במיל. בני טלצבא וביטחון03/07/131404 צפיות
את הוראות הפתיחה באש, ישראלים רבים מכירים עוד מהשירות הצבאי בצה"ל, בין אם היו לוחמים או אפילו בתפקידים אחרים אשר דרשו שמירה על הבסיס או מקומות אחרים. עם זאת, ההוראות עשויות להשתנות מעט ממקום למקום וכן גם בהתאם למצבים של צפיפות קהל, אירועים וכדומה. אם כן, מה הם הנהלים המקובלים?

מאת: אל"מ במיל. בני טלצבא וביטחון20/06/131181 צפיות
זה קורה להרבה אנשים בחיים, וסביר להניח שגם אתם מכירים את המקרים האלו – שכיחת המפתח לבית, והמתנה מחוצה לו עד שאחד מבני המשפחה מגיע עם המפתח שלו. בדיוק בגלל מקרים כאלו, וגם מתוך ניסיון ליצור פתרון אבטחה שיתמודד עם פורצים, הומצא מנעול טביעת אצבע לדלתות, המכונה מנעול ביומטרי.

מאת: אל"מ במיל. בני טלהודעות לעיתונות - כללי11/06/13846 צפיות
המצב בו אדם מוצא את עצמו מותקף ברחוב, עשוי להוביל לשיתוק עקב פחד או חרדה. שמירה על קור רוח, ושימוש באמצעים נכונים, יכולים לאפשר התגוננות טובה יותר מפני מצב של תקיפה בלתי צפויה ברחוב.

מאת: אל"מ במיל. בני טלצבא וביטחון21/05/131207 צפיות
כל חברת אבטחה יודעת שפתרון המיגון הטוב ביותר הוא אפוד המגן. תופתעו לשמוע שכיום השכפ"צים הכבדים והמסורבלים הופכים לקלים יותר, חסינים יותר ואפילו אפנתיים.

מאמרים נוספים בנושא צבא וביטחון

מאת: shlomy צבא וביטחון29/03/18624 צפיות
חוקרים פרטיים לא פועלים רק באזורים מקומיים, חקירות זה תחום שיכול להגיע למספר מדינות בעם מדובר על חקירות נכסים או אנשי ציבור וחשוב לדעת איזה משרד חקירות עשיו להביא עבורכם את התוצאות המשמעותיות

מאת: רוני הכהןצבא וביטחון15/03/17941 צפיות
עד כמה שונה הדיון בנושאים צבאיים ואחרים במסגרת המשפטית הצבאית? קראו את הדברים החשובים הבאים.

מאת: דוד דרומרצבא וביטחון19/03/151690 צפיות
מי – מרכז לזהות המורכב ממוסיקאיות שמפעילות הרכב מוסיקלי, שעוסק בהדרכה בנושאי "זהות יהודית וציונית" בשילוב נגינה של יצירות מוסיקליות מוכרות ומקוריות.

מאת: דוד דרומרצבא וביטחון19/03/151184 צפיות
מי – מרכז לזהות המורכב ממוסיקאיות שמפעילות הרכב מוסיקלי, שעוסק בהדרכה בנושאי "זהות יהודית וציונית" בשילוב נגינה של יצירות מוסיקליות מוכרות ומקוריות.

מאת: sharondan80צבא וביטחון17/02/151580 צפיות
אין אחד שלא מכיר את אנשי החליפות השחורות הצמודים לאיש חשוב עם המבט החתום בעיניים והמיקרופון באוזן. מדובר באנשים אשר תפקידם הוא אבטחת אישים.

מאת: דוד כהןצבא וביטחון27/02/147802 צפיות
כיצד מתייחסים חוק השיפוט הצבאי וצה"ל לביצוע עבירות ביטחון העלולות לפגוע בביטחון המדינה.

מאת: אברהם פכטרצבא וביטחון08/12/137320 צפיות
עצומה של 200 קצינים בכירים ביותר של צה"ל, מכל המלחמות והתקופות, פנו לראש הממשלה בנימין נתניהו, בדרישה לתקן עוול היסטורי שנעשה לדדו. וועדת אגרנט הפילה על צה"ל ועל הרמטכ"ל, את כל תיק הכישלון ההתחלתי, עת פרוץ מלחמת יום הכיפורים 1973, למרות שבתוצאה הסופית מדובר בניצחון גדול. בין החותמים: אהוד ברק, מופז, דיכטר, חלוץ, קהלני (גיבור ישראל), יאנוש בן-גל ועשרות אחרים בכירים ולוחמים מצטיינים מכל החילות. אחרי 40 שנה – הגיע העת – לתקן ולהעמיד דברים על דיוקם ההיסטורי והצבאי.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica