חפש מאמרים:
שלום אורח
12.07.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

מה ההבדלים בין המשלימים בקופות החולים להגנה רפואית פרטית.

מאת: יוסי לנדויביטוח בריאות04/11/2011864 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

קיימים 3 נושאים עיקריים בהם יש צורך להיעזר בפתרון פרטי ולא להסתמך על המשלימים בופות החולים ,ובוודאי לא על הרפואה הציבורית.

(כללית מושלם/פלטינום,מכבי מגן  זהב,מאוחדת עדיף/שיא,לאומית זהב).

1. תרופות-דוגמאות לעלויות חודשיות לתרופות מצילות ומאריכות חיים:

               - סוטנט(כליות ומערכת העיכול)-30000 ש"ח

               - גליאדיל(מוח)- 42000 ש"ח

               - רוולימיד(מיאלומה נפוצה)- 46000 ש"ח

בסל התרופות יש כיסוי לרשימה מוגדרת המתעדכנת מפעם לפעם עפ"י החלטת וועדת סל התרופות,שהלוביסטים של יצרניות  התרופות משחרות לפתחה.

לכולנו זכורה שביתת חולי סרטן המעי הגס הסמוך לכנסת...

במשלימים השונים של קופות החולים יש כיסוי ו/או הנחות לרשימת מצומצמת של תרופות לרכישה בבתי המרקחת של הקופה.

קיים איסור לכלול בהם כיסוי לתרופות מצילות ומאריכות חיים.

רק בחברות הביטוח השונות יש מענה חוזי לטווח ארוך בכיסוי רחב ומקיף לרבות לתרופות חדשות ומצילות חיים. 

2. טיפולים מיוחדים בחו"ל

דוגמאות לסוגי טיפול - גאמאנייף/סייברנייף-טיפולי הקרנה מיוחדים הנעשים כיום רק בחו"ל, הסרת גידולים ממיתרי הקול (מקרה ספי רבלין).

בסל הבריאות הממלכתי יש כיסוי לניתוחים ופרוצדורות רפואיות בארץ במערכת הציבורית בלבד. הכיסוי בגובה רבע מליון דולר בתנאי שאין שירות או טיפול חלופי בישראל ונשקפת סכנת חיים.

במשלימים של קופ"ח,יש כיסוי משלים,אם קיימת זכאות בסל לטיפול בחו"ל

כלומר,בתנאי שאין שירות או טיפול חלופי בישראל ונשקפת סכנת חיים.

במקרים כגון הצלת חיים,נכות צמיתה אין חובת עמידה בתנאי הסל,אלא רק אם לא ניתן לביצוע בישראל.

רק בחברות הביטוח השונות קיים כיסוי לטיפולים מיוחדים בחו"ל בתנאים חלופיים לרבות הוצאות נלוות

3. השתלות

דוגמאות לעלויות של ביצוע השתלות בחו"ל:

כליה - 125000$

לב- 400000$

כבד - 420000$

בסל הבריאות הממלכתי יש כיסוי במערכת הציבורית בלבד, בגובה רבע מליון דולר, רק כשאין שירות בישראל ואין טיפול חלופי וכן נשקפת סכנת אובדן חיים.

במשלימים השונות של קופ"ח, יש כיסוי משלים מעבר לסל.

אם נתקבל המימון במסגרת הסל(ראינו כרגע את ההתנייות),ינתן כיסוי נוסף.

 רק בחברות הביטוח השונות יש כיסוי מלא להשתלה שרופא מומחה קבע את הצורך בביצועה,לרבות כיסוי להוצאות נלוות,כלומר זמינות ונגישות גבוהים בכיסוי מלא ומקיף.

 

אנחנו יכולים לדאוג לילדינו לכל המוזכר לעיל ולניתוחים פרטיים בארץ ובחו"ל במחיר של החל מ 20 ש"ח לחודש

אל תהססו

העיקר.......    הבריאות!!!

www.3haganot.co.il

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
יוסילנדוי מייסד הגנות - ביטוח פנסיה ופיננסים find us on facebook http://il.linkedin.com/in/3haganot yosi@3haganot.co.il פקס 0722522602 נייד0545345744
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת יוסי לנדוי

מאת: יוסי לנדויביטוח בריאות18/11/11665 צפיות
במאמר זה אסקור בקצרה את חמשת גורמי הסיכון העיקריים העלולים לפגוע בבריאותינוץ בסיפא של מאמר זה, אמנה 5 " תרופות" לגורמי סיכון אלו. המפתח הוא התמדה בנטילת ה"תרופות" .

מאת: יוסי לנדויהשקעות08/11/11665 צפיות
רוב האנשים אינם מכירים על בוריים את החלופות לחיסכון פיננסי בחברת ביטוח או ביתהשקעות. במאמר זה אסקור את שלושת האלטרנטיבות המרכזיות שמציעה כיום המערכת הבנקאית:תוכנית חיסכון,פקדון בנקאי וקרן נאמנות.

מאת: יוסי לנדויפיננסים וכספים - כללי 27/10/11758 צפיות
רוב הציבור לא מודע לזכותו לבחור במכשיר הפיננסי לחיסכון ארוך טווח לגיל פרישה.ישנם כלים תומכי החלטה לסיוע בתהליך הבחירה. במאמר זה אסקור אותם בקצרה , לע מנת להקל בתהליך ההחלטה שהוא משמעותי כל כך לגובה הפנסיה.

מאת: יוסי לנדויביטוח פנסיוני27/10/111136 צפיות
במדינת ישראל של 2011, כשקופות הגמל אינן מאפשרות, עקב שינויי חקיקה, לחסוך לילדים/נכדים לטובת השכלה גבוהה בר מצווה,חתונה,טיול שיחרור מצה"ל,פתיחת עסק או כל מטרה לגיטימית אחרת, והאלטרנטיבות הקיימות בדמות תוכניות חיסכון בנקאיות,אינן נזילות בכל עת ואינן אטרקטיביות, יש לחשוב מחוץ לקופסא. הפתרון-תיק השקעות לילדים בהפקדה חודשית ( ניתן להפקיד את קצבת הילדים שמקבלים מהביטוח הלאומי).

מאמרים נוספים בנושא ביטוח בריאות

מאת: נינה כהןביטוח בריאות18/05/154236 צפיות
כאשר מתכוננים נכון לקראת סיכונים עתידיים, אי אפשר להיות מופתעים. רק בעזרת שמאי סוקר סיכונים אפשר לדעת מראש מה עלול לקרות, ולהיות מוכנים בעוד מועד מבחינת הפסדים וסיכונים.

מאת: רייכמן פתרונות אינטרנטביטוח בריאות09/11/142164 צפיות
ישראלים שטסים לחו"ל עושים המון סידורים כדי שהנסיעה תעבור בצורה מסודרת וכדי שהם יוכלו לבלות, לטייל, לפגוש אנשים, לעשות עסקים, לבקר חברים או קרובי משפחה, או אף לעתים לנפוש להם לבד במקום מסוים עם כמה שפחות מחשבות שליליות בראש לגבי מקרים שיכולים להקשות עליהם בכל מדינה זרה.

מאת: יוניביטוח בריאות13/10/142068 צפיות
ביטוח בריאות מאפשר תהליכים מהירים יותר ולא מצריך מאיתנו המתנה מרובה לרופא, לניתוח או לכל הליך רפואי. לעיתים לאור ההמתנה המרובה שאנחנו נאלצים לחוות כתוצאה מביטוח רפואי לא פרטי...

מאת: אלטים ביטוח ופיננסיםביטוח בריאות18/08/142286 צפיות
האם הולך להתחולל פה מהפך בתחום הרפואה הציבורי? ועדת גרמן בדיוק מנסה לטפל בנושאים אלו, כדי שלא תישארו מאחור סקרנו את מסקנות הביניים של הוועדה עם פרשנות אישית שלנו

מאת: מיכאל רומנסקיביטוח בריאות27/06/143873 צפיות
התשובה לכך ברורה: בהחלט כן! ביטוח תאונות אישיות, הנחשב לאחד הביטוחים החשובים ביותר, מציע כיסוי ביטוחי במקרה של תאונה. התאונות, לצערנו, גובות מחיר כבד. הן יכולות לגרום אמנם לנזקים קלים והפיכים, אולם במקרים רבים הן גורמות לנזקים קשים ביותר, ואפילו למוות. ביטוח תאונות אישיות, שמוצע כיום על ידי חברות הביטוח בארץ, כולל במסגרתו תנאים שונים, הניתנים לכל אחד שמבוטח בו. מה מציע ביטוח זה? כיצד בוחרים בפוליסה המתאימה? ו – מהם יתרונותיו של הביטוח? התשובה – לפניכם.

מאת: chen bergerביטוח בריאות27/03/147220 צפיות
כל מה שצריך לדעת על חשיבות ביטוח בריאות פרטי, מוצר הדגל של חברות הביטוח. ביטוח בריאות פרטי תפור למידותך.

מאת: אוהד ז.ביטוח בריאות23/02/147759 צפיות
במאמר הבא נדבר על ביטוחים סיעודיים שאדם עושה בהווה כל עוד הוא בריא, המסייעים לו להתמודד עם מקרים קשים שעלולים למרבה הצער להתרחש בעתיד, בהם הוא הופך לחולה סיעודי שאינו יכול לבצע פעולות בסיסיות בעצמו, ובנוסף, נדבר על הצורך החיוני של כל אדם להבטיח את עתידו הפיננסי, ולבסוף, נדבר על שירותי חברת נטו משווקים הוותיקה, שסוכני הביטוח שלה ויועציה הפיננסים, עוזרים לכל אדם להבטיח את עתידו הכלכלי והרפואי.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica