חפש מאמרים:
שלום אורח
28.01.2022
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

בחירת צימרים בישראל

מאת: עידן קידום אתריםצימרים16/11/2011761 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

אנחנו בפורטל הצימרים מעדיפים לרוב שלא לכתוב מאמרים כגון זה מהסיבה הפשוטה שאנחנו לא עוסקים בצימרים בשום מקום אחר מאשר צפון המדינה, אך נראה לנו לנכון להקדיש מאמר או שניים כדי להאיר מעט על הנושא הסבוך הזה: בחירת צימרים בישראל.

למה זה חשוב? הרי יש המון צימרים בישראל, אז איך בעצם בוחרים ביניהם?

האם קיימים בכלל צימרים במקומות אחרים? האם יצא לכם לשמוע בכלל על צימרים בדרום? או במרכז?

כדי להבהיר את הנקודה הזו הרשו לי להתחיל בסיפור קטן: צימרים בדרום לא יכולים להיות קיימים בכלל, היות והמילה צימרים היא הדבר שמייצג בנייה ייחודית שקיימת רק בצפון המדינה, הדבר אולי תפס את מילת המותג "צימר" כמילה אוניברסאלית שמשתמשים בה להרבה מאוד צורות של נופש ומנוחה אבל אין דבר כזה ולא יהיה צימרים בדרום, בעיקר בגלל שהמבנים שמשמשים לבנייה בדרום המדינה הם פשוט לא צימרים. לכן זה פשוט לא ייתכן.

מאיפה הגיעו הצימרים במרכז ובדרום?

מתחילת המדינה, צימרים היו קיימים אך ורק בצפון המדינה(כבר סיפרנו על צורת הבנייה היחודית), אבל יזמים זריזים והרבה מאוד אנשים עם הרצון להרוויח קצת כסף ומעט מאוד הבנה בתחום הנופש החליטו שאין טעם לעלות לצפון כדי להקים צימרים, אלא ניתן בקלות יחסית להישאר קרוב לבית ולהציע לציבור הרחב צימר למנוחה וחופשה.

בצורה הזו בדיוק נולדו מאות ואלפי צימרים שממוקמים במקומות שונים במדינת ישראל, תל אביב , אשדוד, צומת כנות, גדרה, רחובות , נתניה וכל מקום אחר. אתם יכולים בכלל לתאר לעצמכם לנסוע לצימר בנתניה לחופשה של סוף שבוע? אולי צימר באשדוד?

כפי שאתם וודאי מתארים לעצמכם, צימרים בדרום, מרכז וכל מקום אחר לא הצליחו בכלל וכל אותם אנשים שפתחו אותם הבינו שזה כבר לא הולך לעבוד בכלל. מה היה להם לעשות? הרי הכסף כבר הושקע.

כדי לא להפסיד את הכסף, הם מצאו פיתרון יצירתי מאוד: לפרסם את הצימרים שלהם בתור צימרים רומנטיים, דהיינו צימרים לפי שעות לזוגות ולזוגות במקרה או אפילו זוגות לזמן קצוב. האם נראה לכם הגיוני שבעל צימר צפון שמשקיע בצימר הזה את החיים שלו- ישכיר אותו לפי שעות? בחיים זה לא יקרה.

אז אם אתם באמת רוצים חופשה אמיתית, כזו שתגרום לכם לנוח במקום שמכבד את עצמו ולא עושה צחוק מהאנשים שמגיעים אליו, אנחנו בטוחים שתוכלו למצוא אצלנו את כל הדברים שאתם צריכים למען חופשה מושלמת בלי למצוא את עצמכם בצימר רומנטי באמצע תל אביב או רחובות.

 תגיות המאמר: צימרים, צימרים רומנטים


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

פליירים

מגנטים

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת עידן קידום אתרים

מאת: עידן קידום אתריםפרופילי חברות12/01/128255 צפיות
כאשר סוכן של אומנים מגיע לפגישה עם לקוחות חשוב מאוד שהוא יגיע מצוייד בפולדרים שהוא הדפיס בבית דפוס. פולדרים במקרה הזה יכולים להיות גורם שסוגר עבור סוכן עיסקאות. כאשר סוכן של אומנים מגיע לפגישה עם לקוח גדול הוא יכול לבחור להגיע מוכן ומתוקתק והוא יכול לבחור להגיע חצי מוכן. להגיע לפגישה מסוג כזה עם פולדרים ממותגים היא בחירה בלהגיע מוכן ותוקתק.

מאת: עידן קידום אתריםעסקים - כללי07/01/121241 צפיות
מדינת ישראל היא מדינה בעלת צביון דמוקרטי שמהווה את הבסיס בהקיומי שלה. כל מה שמפורסם בפומבי במדינת ישראל צריך לעמוד תחת ההגדרות של משטר דמוקרטי וצריך להיזהר מאוד בדברים שאנחנו מפרסמים. בית דפוס הוא עסק שיכול למצוא את עצמו עומד באמצע זירה פוליטית או חברתית בנושאים מסויימים בעקבות כך שהוא זרוע מבצעת של חופש הביטוי. בית דפוס יכול בקלות לפגוע בזכויות יסוד שקיימות במדינה שלנו מבלי בכלל להיתכוון לכ, לכן לכל בית דפוס צריכה להיות מערכת שמפקחת עליו בצורה זו או אחרת.

מאת: עידן קידום אתריםצימרים16/12/111411 צפיות
מישהו חכם פעם אמר לי כי חופשה מהנה ומלאה בחוויות תלויה בראש ובראשונה בפרטנר או הפרטנרים שאיתם תצא אליה, אין ספק שיש אמת באמירה הזאת אבל לגבי האנשים שאיתם תבחרו לצאת לחופשה אנחנו לא נוכל להמליץ לכם או לדעת כמה טובים הם עבורכם, לגבי כל השאר דווקא כן נוכל, אז איפה בעצם מתחיל "כל השאר"?

מאת: עידן קידום אתריםצימרים16/12/111388 צפיות
מי לא אוהב נופש?! מי לא רוצה להתפנק בצימרים בצפון!? אבל לא תמיד התקציב מאפשר. רוצים למצוא צימרים בצפון במחיר מתאים לכיס? הכול תלוי איך תחפשו. כאן תוכלו לדעת, איך למצוא צימרים בצפון בקלות, צימרים מפנקים וכמובן במסגרת התקציב.

מאת: עידן קידום אתריםשיווק15/12/111165 צפיות
קיימים עסקים רבים קטנים וגדולים שנעזרים ביועץ שיווקי על מנת למנף את העסק שלהם. יועץ שיווקי הוא בעל מקצוע שמגיע לעסק שלנו על מנת לערוך סדר בעסק שלנו. קבלת עזרה מיועץ שיווקי יכולה להיות מועילה מאוד במצבים מסויימים. אחד מהדברים הראשונים שיועץ שיווקי יבדוק כאשר הוא יגיע לטפל בעסק שלנו זה את המיתוג שעשינו לעסק שלנו. כאשר יועץ שיווקי מתחיל לטפל בעסק שלנו הוא ישר ילך לניירת שלנו וייעץ לנו להדפיס פנקס חשבוניות ממותגים, פולדרים ממותגים, כרטיסי ביקור אם אין לנו ועוד מוצרים שונים שיכולים ליצור לעסק שלנו תד

מאת: עידן קידום אתריםמחקרי שוק15/12/118262 צפיות
ביקור בבית דפוס יכול להיות מועיל מאוד עבור אנשים שרוצים לתת לעסק שלהם קפיצה עסקית. כאשר אנחנו מגיעים לבית דפוס באפשרותינו לבחור מוצרים שונים אותם אנחנו מדפיסים לצרכים שונים של העסק שלנו. בחירה של מוצרים להדפסה בבית דפוס בנוייה כמו פירמידה. בהתחלה אנחנו בוחרים בבית דפוס מוצרים שהם בסיסיים ולאט לאט אנחנו עולים במדרגות של הפירמידה ומגיעים לשלב בו אנחנו רוכשים מבית דפוס מוצרים שהם מוצרים של מותרות.

מאת: עידן קידום אתריםחוק ומשפט - כללי13/12/111164 צפיות
קטלוגים הם מוצר דפוס שאנחנו אוהבים לאהוב. בית דפוס בדרך כלל גאה מאוד בקטלוגים שהוא מוציא. הסיבה שקטלוגים הם מוצרים כל כך אייכותיים שמדפסי בית דפוס היא שקטלוגים הם הפנים של העסק או של המותג. כולנו מכירים את הקטלוגים של בתי האופנה. בית דפוס עומל קשה מאוד על מנת להדפיס קטלוגים שונים של חברות אופנה מכיוון שקטלוגים שלאופנה הם קטלוגים שעוברים ליטוש רב בבית דפוס.

מאמרים נוספים בנושא צימרים

מאת: יוסי לויצימרים04/09/171705 צפיות
מדוע לבחור בוילת נופש מפוארת לכל המשפחה? מה היתרון בוילות בצפון למשפחות? כל התשובות לשאלות במאמר הבא.

מאת: איל יזרעאלצימרים28/05/171015 צפיות
שותפות בין אורחי חוות כרמי עבדת לאורחי הצימרים מאפשרת למשפחת יזרעאל לתרום כמה עשרות לילות בשנה לעמותת אי"ל לחולי האפילפסיה. משפחות הילדים החולים מוזמנים לנפוש בחווה ולאגור כוחות מן היום יום המורכב של התמודדות עם המחלה הקשה וזאת בחינם. אנו מקווים שבעלי עסקים נוספים יאמצו מודל זה לרווחת החברה והקהילה.

מאת: רוןצימרים05/05/171085 צפיות
מאמר על מלונות באילת

מאת: רוןצימרים05/05/171024 צפיות
מאמר על מלונות באילת

מאת: נטלי הרוש צימרים24/01/171134 צפיות
נכון שיש הרבה דברים חשובים מאוד במהלך היום יום אך ישנם דברים שאין לדלג עליהם, מצטערים לא משנה מה התירוץ, זוגיות תישחק אם לא תעבדו עליה , אם לא תשקיעו זמן קצת בבן או בת הזוג רחוק מכל רעשי הסביבה. זמן לעצמכם, לפרטיות שלכם חייב להיות בראש סדר עדיפויותיכם.

מאת: נטלי הרוש צימרים31/12/161143 צפיות
איך נתכנן נכונה את החופשה שלנו? נסגור מקום נרכוש כמה כרטיסים לאטרקציות, קצת קניות, בריכה וכך זה ניראה בדרך כלל.. אך בדרך כלל זה לא כל כך יעבוד, לפחות לא כמו שהיינו רוצים שזה יעבוד.

מאת: נטלי הרוש צימרים30/11/161202 צפיות
למה למעשה יוצאים לחופשה...?

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica