חפש מאמרים:
שלום אורח
02.04.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

תפיסת העולם של אבא עשיר אבא עני

אם אתה מבקש להעביר אחר החיים של החברה שלך שלב אחד קדימה אתה צריך לבקש לשנות את הגורמים השליליים בחיים של החברה שלך עם הגורמים החיוביים.

מאמר זה יראה לכם באיזה אופן ליטול את אותם ההשפעות שליליות בחייך ולהחליף אותם יחד עם תוצאות חיוביות, כך שתהיה בשבילך עלייה במורל ובתפוקה דבר שיוביל לביצועי שיא.

רובנו הם לא מודעים לכמות ההשפעות השליליות בחיינו. אנו מופגזים שדרים שליליים מן התקשורת, הציבור סביבנו, ומזיק מעט יותר מכל כך גם מעצמנו.

בספר אבא עשיר אבא עני מדברים על הנושא שאנחנו חייבים להתמקד הרבה יותר ברצון לצאת מהקופסה וממירוץ העכברים, גם אם הסביבה היא שלילית בנושא זה.

השלב הראשוני בתהליך של החלפת השליליות יחד עם התוצאות החיוביות זו החלטה להתחיל לחפש את השדרים השליליים כדי להחליף אותם יחד עם תוצאות חיוביות. החלט כי תוכל להתמקד בחיובי בעולם הזה.

יש להסיר בצורה דרסטי אחר כמות החדשות שהינכם קוראים מפני שרוב החדשות הם חדשות רעות, שריפות, שיטפונות ועוד. השקיעו את הזמן הזה בקריאת ספרים הקשורים להשכלה פיננסית.

אבא עשיר אבא עני זה ספר מצויין למתחילים.

רבים מאיתנו רגילים לצפות בחדשות עוד לפני השינה ולהשיג מנה מוגזמת של אינפורמציה שלילית טרם שנחליט ללכת לישון.

מהו הפלא שלכל כך הרבה אנשים ישנה הפרעות לינה?

האווירה שאנחנו לפני שאנחנו הולכים לישון חלה בנושא למחרת בבוקר, ובכל זאת העסק שלך מגדיר אחר עצמך להתחלת היום למחרת במצב רוח שלילי.

מרבית הסיכויים שאתה לא צריך את מרבית המידע השלילי שאתה לוקח מן החדשות, ואתה תתפקד בסדר גמור בלי זה.

מעבר לספרים של השכלה פיננסית החלף את החדשות בקלטות מוטיבציה, מוסיקה מרוממת ואתרים הנוגעים בתחום של התקדמות אישית.

הרבה מהספרים ממליצים על התחום של שיווק רשתי.

חפש סיפורי הצלחה, ביוגרפיות של אנשים מצליחים כדי ולראות מה עובד עבורך. תתחיל לדעת טוב יותר באורח מיידי.

הצעד הבא של החברה שלך זה להגביל את מידת הטלוויזיה שאתה צופה. מחקר שנערך לאחרונה הראה שלמרות שרוב האנשים צופים בטלוויזיה, הם לא רוצים בתוכנית הם צופים בכל רגע נתון.

הצעד השני הינו להגביל את החשיפה שלך לאנשים שליליים. אנשים שליליים יכולים למשוך את העסק למטה.

בספר אבא עשיר אבא עני הסופר מדבר נוסף על כך על זה שאנחנו מוכרחים לאתר דמות חיקוי לעקוב אחריה וללמוד ממנה.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

אמיר, בן 27 מת"א. עוסק בתחום של שיווק רשתי באינטרנט ויוצר הכנסה נוספת דרך מספר פרוייקטים נוספים באינטרנט.

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת אמיר פטיטו

מאת: אמיר פטיטועיצוב פנים22/09/14581 צפיות
החלטה חשובה שקיבלתי לשנה הקרובה היא להתחיל לעשות שימוש בנורות חיסכון כדי לשמור על הסביבה גם בחשמל שאפשר לחסוך וגם בכך שהנורות מחזיקות הרבה יותר מדי.

מאת: אמיר פטיטומוטוריקה22/09/142520 צפיות
אם אתה רוצה לדעת איפה אפשר לעשות קורס נהיגה ספורטיבית בישראל אז הגעת למקום המושלם. הסיבה היא שהרבה אנשים שמחפשים איפה אפשר לעשות קורס נהיגה ספורטיבית חושבים כבר בהתחלה על למצוא קורס כזה בגרמניה או במדינות אחרות באירופה.

מאת: אמיר פטיטורכב01/09/14605 צפיות
כדאי לך ללמוד עוד על התחום של קורס נהיגה מתקדמת כדי לשפר את התוצאות שלך וזאת בעיקר בעזרת שימוש במומחים

מאת: אמיר פטיטוחדר כושר17/08/142295 צפיות
היום יש מגוון מאוד גדול של מאמני כושר אישיים גם בתל אביב וגם ברחבי הארץ וחשוב לבדוק את כל האפשרויות . אם אתם מחפשים דרך להגיע לתוצאות הטובות ביותר בתחום של אימון ספורט גם כדי להגיע למסת שריר גדולה וגם כדי לחטב את הגוף שלכם לקראת הקיץ הגעתם למקום הנכון.

מאת: אמיר פטיטוריהוט 03/08/14569 צפיות
גופי תאורה חסכוניים יכולים לעזור לך גם לעצב את הבית וגם לחסוך כסף על חשמל. אם אתה רוצה אתה יכול להתקין נורות לד שיעזרו לך לשמור על הסביבה.

מאת: אמיר פטיטוריהוט 23/07/1417306 צפיות
היום אפשר לייצר הכנסה דרך עיצוב תאורה מהבית וגם לחסוך הרבה מאוד כסף בעזרת שימוש בנורות לד. כנסו לכתבה ותקבלו את כל המידע כדי להבין איך לעשות את זה בצורה נכונה.

מאת: אמיר פטיטותזונה14/07/143223 צפיות
במקרה שאתה מעונין לרכוש ידע מאנשים שמצליחים במהלך החיים ועושים תוצאות בתחום הספורט חשוב לך ללמוד מה מה לאכול לפני אימון וגם מה מה לאכול אחרי אימון כי תזונה זה חלק מאוד חשוב.

מאמרים נוספים בנושא אימון אישי - כללי

מאת: דניאל seoאימון אישי - כללי28/12/19418 צפיות
תראו חברים יקרים, אני עוסק בהשגת משכנתאות למסורבים כבר כמעט 10 שנים, אני חייב לציין שהמצב הכי קשה שיכול להיות - זה מצב שבו צריכים לקחת משכנתא כדי לסגור הלוואות או חובות והבנקים פשוט לא מוכנים לאשר את זה.

מאת: דרור אטריאימון אישי - כללי26/03/191416 צפיות
כאשר הבנק מסרב למשכנתא, מגיעים למצב שבו הכול נמצא בסימן שאלה ולא יודעים מה לעשות מכאן. במצב הזה צריכים לעצור דקה אחת, לקחת אוויר ולהחליט מה עושים. הכוונה שלי היא להגיע למצב שבו אתם מבינים שהדרך הנכונה היא להביא מומחה למשכנתאות של מסורבים כדי שיוכל להשיג את האישור הנדרש ולהביא תוצאות.

מאת: דרור אטריאימון אישי - כללי28/10/172003 צפיות
אחת החברות המעניינות ביותר בישראל בעיני היא חברת שבט זבולון, החברה בבעלות יעקוב שאול עוסקת באחד התחומים המעניינים ביותר בעולם הנדל"ן. כלומר מה שהיא עושה, זה לספק ציוד חסר עבור אתרי בנייה.

מאת: דרור אטריאימון אישי - כללי28/10/171982 צפיות
אנחנו נתחיל עם רונית מרום, שהנה אדריכלית מובילה בכל הקשור לדירות יוקרה באשדוד בעיקר, אך גם ברחבי ישראל השונים. רונית נחשבת לחברה באותוו חוג של מעצבי פנים מובילים, שיכולים לקבוע בון טון בעולם הנדל"ן של דירות יוקרה.

מאת: לילה בן הרוש אימון אישי - כללי30/11/161437 צפיות
אחד הנושאים המרתקים ביותר בעבודה עם אנשים, ילדים ובכלל בכל מערכת יחסים, זה הנושא של הרגש האנושי, ויותר מכך - הידיעה שלכל אחד מאיתנו יש את היכולת להפוך למאסטר ברגשות, שזה אומר לדעת להתחבר לכל אדם, לשדרג את כל מערכות היחסים שלנו ושל האנשים שאנחנו מקדמים, ולהרגיש באופן אמיתי הרגשה של שמחה ואהבה.

מאת: ברסלב מאיראימון אישי - כללי28/10/161128 צפיות
בראשית ברא אלוקים את השמים ואת הארץ... והוא חובה על כל אדם ונברא להתחדש בכל בוקר שזוכה לקום משינתו, כי לא כולם קמים ואם קמים קמים עם העצבות של האתמול במקום השמחה והתקווה של המחר !

מאת: לילה בן הרוש אימון אישי - כללי07/10/161291 צפיות
בתחילתה של כל שנה כולנו נוהגים לאחל ולהבטיח לעצמנו שינויים פעמים רבות זה פשוט להתנתק מהרגלי עבר שאנחנו מושכים בחיינו ולא ממש מרוצים מהם או שהם לחלוטין אינם משרתים אותנו. והרבה פעמים אנחנו מגיעים לסיומה של שנה שנה חדשה מתחילה ושוב אנחנו מבטיחים לעצמנו את אותן הבטחות מייחלים להיפטר מאותם דפוסים שמעכבים אותנו לצמוח בחיים מי שאנחנו באמת ! רב הדפוסים שאנחנו מנסים לשנות מקורם בדפוסים שהוקנו לנו בגילאי הילדות הצעירים חיים שם בתוך התת מודע שלנו ומעכבים אותנו לחיים שאותם היינו רוצים לחיות !

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica