חפש מאמרים:
שלום אורח
22.07.2024
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

קצת על שבט זבולון ציוד מכאני כבד

מאת: דרור אטריאימון אישי - כללי28/10/20173209 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

אחת החברות המעניינות ביותר בישראל בעיני היא חברת שבט זבולון, החברה בבעלות יעקוב שאול עוסקת באחד התחומים המעניינים ביותר בעולם הנדל"ן. כלומר מה שהיא עושה, זה לספק ציוד חסר עבור אתרי בנייה.

כלומר המוצר העיקרי שהחברה מספקת לאתרי הבנייה הוא בדרך כלל בנטונייט, או במילים אחרות חומרי הגלם של אתר הבנייה, כלומר: ברגע שמתחילים לבנות יסודות של בניין, כולם ראו כבר אי פעם שיש בורות ענקיים באדמה שלתוכם יוצקים את היסודות של הבנין. העמודים הענקיים שנכנסים לתוך החורים, אמורים להיות אלו שיחזיקו את הבניין כולו למאות שנים קדימה.

אחרי שהעמודים נכנסים לתוך החורים הענקיים עדיין יש המון שטח ריק שצריך למלא אותו, את השטח הריק הזה ממלאים בבנטונייט, שזה למעשה חומר החיזוק שאמור להחזיק את הבניין ואת היסודות שלו.

מעבר למוצר העיקרי של החברה שזה בנטונייט, החברה אחראית על סיפוק הצרכים של הקבלנים שתקועים עם בעיות של מוצרים או מכונות מסוימות. אנחנו רוצים ברשותכם להביא דוגמה של אחת מאדריכליות הטובות ביותר בישראל, כדי לקבל את חוות דעתה על החברה והשירותים שלה.

רונית מרום: ההתמחות שלי זה שיפוץ ועיצוב דירה עבור לקוחות פרטיים בדרך כלל, כאשר לפעמים אני מצליחה לעשות בזמן הפנוי גם משרדים עסקיים ועוד דברים. לפעמים כאשר אני מפקחת על אתרי בנייה וחסרים לי חומרים לצורך העבודה, אני יודעת שאני צריכה להרים טלפון ליעקוב משבט זבולון, והוא ישיג לי את כל החומרים החסרים לי במהירות מירבית. הכי מצחיק שזאת מרבית הדברים הוא מביא לי תוך שעתיים בערך. זה כמובן שמדובר בדברים קטנים, אבל כאשר מדובר בדברים גדולים יותר, הוא מצליח לספק את הדברים באותו היום בערך. זה מדהים בעיני, כי בדרך כלל להשיג את כל הציוד הזה, יכול לקחת הרבה מאוד זמן, לפעמים כמה ימים.

מה הרעיון מאחורי שבט זבולון בעולם הנדל"ן?

לכאורה מדובר בראיון ממש פשוט, הקבלן תקוע באתר הבנייה וחסרים לו חומרים או מכונות? מה עושים מתקשרים לחברה שהיא סוג של שליח שיכול לספק את הדברים במהירות רבה והם דואגים לך לכל הציוד החסר? הגיוני? בהחלט כך. אז השאלה היא למה אין מיליון חברות שעושות בדיוק את זה ומציעות בדיוק את השירותים האלו? שאלנו את יעקוב ואנחנו הולכים לקבל את התשובות?

יעקוב למה בעצם אין לך מתחרים??

הסיבה היא מאוד פשוטה משכנתא לסגירת הלוואות. הבעיה היא שכאשר מדברים על חוסרים באתר הבנייה, זה בעיקר לא דברים קטנים שרק צריך ללכת להביא אותם מהחנות אלא מדובר בדרך כלל בדברים מאוד גדולים, כמו טרקטור שנשבר או מכונת קידוח עצומה שנשברה, בוא נראה אותך, מאיפה אתה מביא את זה? זה הרי הבעיה הגדולה, לא הדברים הקטנים שניתן להזמין מחנות ציוד חומרי בניין.

יש הרבה חברות שיכולות לשלוח מישהו לחנות ולהביא את הדברים הקטנים שכולם צריכים. אבל החוכמה היא לקבל טלפון באמצע היום ולהשיג בתוך שעתיים שופל חדש ותקין ולהביא את השופל לאתר הבנייה תוך שלוש שעות. הקבלן מפסיד עשרות אלפי שקלים על כל שעה שהוא לא עובד, לכן הא יכול לשלם כל סכום כדי להשלים את הציוד החסר. הסיבה שאין לי מתחרים כמעט, כי אף אחד לא מסוגל להביא שופל לאתר בנייה בכל מקום בישראל בתוך שלוש שעות זה הסיבה. אתם תשמעו הרבה דיבורים, אבל השורה התחתונה היא ברורה- אין אחד שיכול לעשות את זה.

 תגיות המאמר: ציוד מכאני


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

שלום רב לכולם, היינו שמחים לספר לכם על חברת יד ביד ייעוץ משכנתאות. החברה מתמחה בכל סוג המשכנתאות אבל בעיקר בכל הקשור לתחום אחד משכנתא לסגירת הלוואות, זה התחום שהחברה עוסקת בו וזה התחום העיקרי שלה. אם מעניין אתכם לקרוא עוד על החברה, אנחנו ממליצים בחום להיכנס לתוך האתר שלה.

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת דרור אטרי

מאת: דרור אטריאימון אישי - כללי26/03/194091 צפיות
כאשר הבנק מסרב למשכנתא, מגיעים למצב שבו הכול נמצא בסימן שאלה ולא יודעים מה לעשות מכאן. במצב הזה צריכים לעצור דקה אחת, לקחת אוויר ולהחליט מה עושים. הכוונה שלי היא להגיע למצב שבו אתם מבינים שהדרך הנכונה היא להביא מומחה למשכנתאות של מסורבים כדי שיוכל להשיג את האישור הנדרש ולהביא תוצאות.

מאת: דרור אטריאימון לחינוך08/02/193064 צפיות
הבנק מסרב לתת לכם משכנתא? לא מוכנים להסתפק במשכנתא חוץ בנקאית כל שהיא? רוצים להילחם כדי לקחת משכנתא בנקאית? בשביל זה אני כאן, שמי מרטין בוקסדורף ואני משיג משכנתאות למסורבים מזה עשר שנים. יש לי מאות ממליצים שישמחו להעיד על המקצועיות שלי!

מאת: דרור אטריאימון לאיכות חיים23/01/193229 צפיות
הבנק מסרב למשכנתא? הלכתם לבנקים ולא מצליחים לקבל משכנתא? אני האיש שלכם! צריכים מומחה שייכנס לתוך הנעליים שלכם וישיג עבורכם משכנתא? שמי מרטין בוקסדורף ובעשר השנים האחרונות- אני משיג משכנתאות בנקאיות עבור אנשים שלא מצליחים לקבל משכנתא בכוחות עצמם.

מאת: דרור אטריאימון אישי17/01/193146 צפיות
חושבים להגדיל את המשכנתא הקיימת ולהכניס לתוכה את כל ההלוואות הקיימות בעובר ושב ועוד מקומות אחרים.? בדיוק בשביל זה קיימת משכנתא לכל מטרה, אשר מטרתה היא להוות כסף זמין עבור האנשים, שמעוניינים להפוך את כל ההחזרים החודשיים שלהם להחזר חודשי אחד מוגדל של המשכנתא. מה זה בעצם משכנתא לסגירת חובות ?

מאת: דרור אטריאימון אישי12/01/192980 צפיות
עברתם פשיטת רגל וקיבלתם הפטר? עבר קצת זמן ואתם רוצים עכשיו לקחת משכנתא לסגירת חובות או משכנתא לקניית דירה? אתם כבר בטח מבינים שזה הולך להיות משימה מאוד קשה, היות והבנקים לא יכולים לסבול אנשים שעברו פשיטת רגל ולא מוכנים להסתכל עליהם בכלל.

מאת: דרור אטריעסקים מקוונים03/01/194340 צפיות
אחרי שעוברים פשיטת רגל, הדבר הראשון שרוצים זה קצת שקט רוגע. אבל קצת לאחר מכן, רוצים להתחיל לחזור לחיים הסדירים ולקחת משכנתא. אם זה על נכס קיים כדי לסגור הלוואות שהצטברו באמצעות משכנתא על נכס קיים או אפילו לקנות נכס חדש ולהתחיל את החיים מחדש.

מאת: דרור אטריאימון אישי01/01/193082 צפיות
אחד התהליכים המורכבים והקשים שניתן לעבור בחיים האלו זה ככל הנראה לעבור פשיטת רגל. הרוב חושבים שפשיטת רגל היא דבר שקורה רק לחברות גדולות, אבל האמת היא שזה בכלל לא נכון. הרבה פעמים גם אנשים פרטיים מגיעים לפשיטות רגל.

מאמרים נוספים בנושא אימון אישי - כללי

מאת: בנימין קלינגראימון אישי - כללי13/08/205739 צפיות
קנסות מינהליים עיריית תל אביב-יפו מפעילה צעדי אכיפה מינהליים ומשפטיים כנגד עבירות על חוק התכנון והבנייה ובכלל זה עבודה אסורה או שימוש אסור בנכס. ב-20 בדצמבר 2018 נכנסו לתקפן תקנות העבירות המינהליות [קנס מינהלי - תכנון ובנייה] תשע"ח 2018. על פי תקנות אלו, ניתן יהיה להטיל קנסות מינהליים על עבודה אסורה, שימוש אסור ועל אי קיום צווים מינהליים להפסקת עבודות או להפסקת שימוש.

מאת: דניאל seoאימון אישי - כללי28/12/196271 צפיות
תראו חברים יקרים, אני עוסק בהשגת משכנתאות למסורבים כבר כמעט 10 שנים, אני חייב לציין שהמצב הכי קשה שיכול להיות - זה מצב שבו צריכים לקחת משכנתא כדי לסגור הלוואות או חובות והבנקים פשוט לא מוכנים לאשר את זה.

מאת: דרור אטריאימון אישי - כללי26/03/194091 צפיות
כאשר הבנק מסרב למשכנתא, מגיעים למצב שבו הכול נמצא בסימן שאלה ולא יודעים מה לעשות מכאן. במצב הזה צריכים לעצור דקה אחת, לקחת אוויר ולהחליט מה עושים. הכוונה שלי היא להגיע למצב שבו אתם מבינים שהדרך הנכונה היא להביא מומחה למשכנתאות של מסורבים כדי שיוכל להשיג את האישור הנדרש ולהביא תוצאות.

מאת: דרור אטריאימון אישי - כללי28/10/173188 צפיות
אנחנו נתחיל עם רונית מרום, שהנה אדריכלית מובילה בכל הקשור לדירות יוקרה באשדוד בעיקר, אך גם ברחבי ישראל השונים. רונית נחשבת לחברה באותוו חוג של מעצבי פנים מובילים, שיכולים לקבוע בון טון בעולם הנדל"ן של דירות יוקרה.

מאת: לילה בן הרוש אימון אישי - כללי30/11/162696 צפיות
אחד הנושאים המרתקים ביותר בעבודה עם אנשים, ילדים ובכלל בכל מערכת יחסים, זה הנושא של הרגש האנושי, ויותר מכך - הידיעה שלכל אחד מאיתנו יש את היכולת להפוך למאסטר ברגשות, שזה אומר לדעת להתחבר לכל אדם, לשדרג את כל מערכות היחסים שלנו ושל האנשים שאנחנו מקדמים, ולהרגיש באופן אמיתי הרגשה של שמחה ואהבה.

מאת: ברסלב מאיראימון אישי - כללי28/10/162443 צפיות
בראשית ברא אלוקים את השמים ואת הארץ... והוא חובה על כל אדם ונברא להתחדש בכל בוקר שזוכה לקום משינתו, כי לא כולם קמים ואם קמים קמים עם העצבות של האתמול במקום השמחה והתקווה של המחר !

מאת: לילה בן הרוש אימון אישי - כללי07/10/162306 צפיות
בתחילתה של כל שנה כולנו נוהגים לאחל ולהבטיח לעצמנו שינויים פעמים רבות זה פשוט להתנתק מהרגלי עבר שאנחנו מושכים בחיינו ולא ממש מרוצים מהם או שהם לחלוטין אינם משרתים אותנו. והרבה פעמים אנחנו מגיעים לסיומה של שנה שנה חדשה מתחילה ושוב אנחנו מבטיחים לעצמנו את אותן הבטחות מייחלים להיפטר מאותם דפוסים שמעכבים אותנו לצמוח בחיים מי שאנחנו באמת ! רב הדפוסים שאנחנו מנסים לשנות מקורם בדפוסים שהוקנו לנו בגילאי הילדות הצעירים חיים שם בתוך התת מודע שלנו ומעכבים אותנו לחיים שאותם היינו רוצים לחיות !

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica