חפש מאמרים:
שלום אורח
14.07.2024
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

מרטין בוקסדורף- סירובי משכנתא בגלל סיבות שונות ומשונות

מאת: דרור אטריאימון אישי - כללי26/03/20194087 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

כאשר הבנק מסרב למשכנתא, מגיעים למצב שבו הכול נמצא בסימן שאלה ולא יודעים מה לעשות מכאן. במצב הזה צריכים לעצור דקה אחת, לקחת אוויר ולהחליט מה עושים. הכוונה שלי היא להגיע למצב שבו אתם מבינים שהדרך הנכונה היא להביא מומחה למשכנתאות של מסורבים כדי שיוכל להשיג את האישור הנדרש ולהביא תוצאות.

מה זה בכלל משכנתא למסורבים?

בדרך כלל כאשר מדברים על משכנתא למסורבים אנשים ישר מתחילים לחשוב על מקרים מאוד קיצוניים של החיים שבגללם הבנקים לא מאשרים משכנתא, אבל האמת היא שזה בכלל לא נכון. בערך 20 אחוז מהבקשות שמוגשות לבנקים נדחות על ידי הבנקים. זה ממש לא אומר שמדובר במקרים קיצוניים, אלא לרוב מדובר באנשים רגילים לחלוטין, שבגלל נסיבות כאלו ואחרות לא מסוגלים ברגע זה לקבל אישור משכנתא.

דוגמאות למשכנתאות למסורבים:

אני בכוונה אתחיל בדברים פשוטים ואחרי זה נעבור לדברים גרועים יותר. הכוונה שלי היא להגיד שזה לא דבר קיצוני בהכרח.

דוגמה טובה היא אנשים שבגלל נסיבות כאלו ואחרות היו להן בעיות כל שהן בבנק לתקופה נקודתית אחת. למשל: הייתם במצב שלא עבדם כמה חודשים והייתה בעיה של כסף ולכן חזרו כמה הלוואות וכל זה נכנס לתוך הרישום הפיננסי שלכם ועכשיו כאשר הכול כבר הסתדר, אתם מגיעים לקחת משכנתא ולא מאשרים לכם. אלו דברים שקורים לכולם ויכולים לקרות לכולם.

כמובן שדברים מעט קיצוניים יותר אלו אנשים שהיו מוגבלים או עברו פשיטת רגל או צרות פיננסיות קיצוניות יותר מאשר הרגיל. מקרים של משכנתא אחרי פשיטת רגל, אלו כמובן המקרים הקשים מכולם. אבל הנקודה שרציתי להבהיר היא שהדברים האלו יכולים לקרות לכולם ואף אחד לא חסין מזה.

סירוב משכנתא במקרים של משכנתא לסגירת הלוואות:

אחד המקרים הקשים יותר שיכולים להיות זה סירובי משכנתא במקרים של משכנתא לסגירת הלוואות. הסיבה שזה יותר קשה היא בגלל שמדובר במצב רגשי הרבה יותר ונפיץ הרבה יותר. אנשים מחכים לכסף שהם צריכים כדי לסגור חובות והלוואות, מצפים לכסף הזה ופתאום הבנק לא מאשר את זה. הרבה יותר מסובך ומורכב.

למה זה יותר מורכב:

הסיבה היא שהבנקים מאוד לא רוצים לתת משכנתאות לסגירת הלוואות ללקוחות שהם פחות ממעולים, מהסיבה הפשוטה שהם מפחדים על הכסף שלהם. כאשר לוקחים משכנתא ראשונה לקניית דירה, הבנק מקבל את הבית כדי שיהיה בתור ביטחון כנגד הכסף. לעומת זאת כאשר באים אליו פעם שנייה לבקש משכנתא לסגירת הלוואות - נוצר מצב ששווי הבית שנמצא בידי הבנק הוא נשאר אותו דבר אבל הבנק מצידו צריך לתת עוד כסף כנגד הבית. לכן הבנקים מקפידים הרבה יותר על כל הבדיקות שהם עושים לפני שנותנים משכנתא לסגירת הלוואות.

להיעזר ביועץ מומחה:

דיברתי על זה בהתחלה ואני רוצה להוסיף כמה מילים. משכנתאות לאחר סירוב הן מורכבות מאוד וקשות מאוד לאישור. אני מציע בחום גדול להיעזר ביועץ מומחה שיודע לטפל במקרים כאלו וידע לקחת את הדברים בידיים ולאשר את המשכנתא שלכם, אפילו שהבנק סירב לכם או כמה בנקים סירבו לכם. אני אישית יכול להעיד שיצא לי לאשר הרבה משכנתאות לאחר שהלקוחות לא האמינו שזה יכול לקרות.

מרטין- 0508116397

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

שלום רב לכולם, היינו שמחים לספר לכם על חברת יד ביד ייעוץ משכנתאות. החברה מתמחה בכל סוג המשכנתאות אבל בעיקר בכל הקשור לתחום אחד משכנתא לסגירת הלוואות, זה התחום שהחברה עוסקת בו וזה התחום העיקרי שלה. אם מעניין אתכם לקרוא עוד על החברה, אנחנו ממליצים בחום להיכנס לתוך האתר שלה.

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת דרור אטרי

מאת: דרור אטריאימון לחינוך08/02/193061 צפיות
הבנק מסרב לתת לכם משכנתא? לא מוכנים להסתפק במשכנתא חוץ בנקאית כל שהיא? רוצים להילחם כדי לקחת משכנתא בנקאית? בשביל זה אני כאן, שמי מרטין בוקסדורף ואני משיג משכנתאות למסורבים מזה עשר שנים. יש לי מאות ממליצים שישמחו להעיד על המקצועיות שלי!

מאת: דרור אטריאימון לאיכות חיים23/01/193224 צפיות
הבנק מסרב למשכנתא? הלכתם לבנקים ולא מצליחים לקבל משכנתא? אני האיש שלכם! צריכים מומחה שייכנס לתוך הנעליים שלכם וישיג עבורכם משכנתא? שמי מרטין בוקסדורף ובעשר השנים האחרונות- אני משיג משכנתאות בנקאיות עבור אנשים שלא מצליחים לקבל משכנתא בכוחות עצמם.

מאת: דרור אטריאימון אישי17/01/193143 צפיות
חושבים להגדיל את המשכנתא הקיימת ולהכניס לתוכה את כל ההלוואות הקיימות בעובר ושב ועוד מקומות אחרים.? בדיוק בשביל זה קיימת משכנתא לכל מטרה, אשר מטרתה היא להוות כסף זמין עבור האנשים, שמעוניינים להפוך את כל ההחזרים החודשיים שלהם להחזר חודשי אחד מוגדל של המשכנתא. מה זה בעצם משכנתא לסגירת חובות ?

מאת: דרור אטריאימון אישי12/01/192976 צפיות
עברתם פשיטת רגל וקיבלתם הפטר? עבר קצת זמן ואתם רוצים עכשיו לקחת משכנתא לסגירת חובות או משכנתא לקניית דירה? אתם כבר בטח מבינים שזה הולך להיות משימה מאוד קשה, היות והבנקים לא יכולים לסבול אנשים שעברו פשיטת רגל ולא מוכנים להסתכל עליהם בכלל.

מאת: דרור אטריעסקים מקוונים03/01/194330 צפיות
אחרי שעוברים פשיטת רגל, הדבר הראשון שרוצים זה קצת שקט רוגע. אבל קצת לאחר מכן, רוצים להתחיל לחזור לחיים הסדירים ולקחת משכנתא. אם זה על נכס קיים כדי לסגור הלוואות שהצטברו באמצעות משכנתא על נכס קיים או אפילו לקנות נכס חדש ולהתחיל את החיים מחדש.

מאת: דרור אטריאימון אישי01/01/193077 צפיות
אחד התהליכים המורכבים והקשים שניתן לעבור בחיים האלו זה ככל הנראה לעבור פשיטת רגל. הרוב חושבים שפשיטת רגל היא דבר שקורה רק לחברות גדולות, אבל האמת היא שזה בכלל לא נכון. הרבה פעמים גם אנשים פרטיים מגיעים לפשיטות רגל.

מאת: דרור אטריאימון מנהלים01/01/193233 צפיות
עומדים לפני משכנתא וניגשתם לבנק שלכם לבקש משכנתא? הבנק סירב? לא נורא, יש דרך לקחת משכנתא בנקאית, אפילו שהבנק סירב כבר למשכנתא. שמי מרטין בוקסדורף ואני יועץ מומחה להשגת משכנתאות לאחר סירוב בבנק. אני אנסה במאמר הזה להסביר איך ניגשים למשכנתא לאחר סירוב בבנק.

מאמרים נוספים בנושא אימון אישי - כללי

מאת: בנימין קלינגראימון אישי - כללי13/08/205727 צפיות
קנסות מינהליים עיריית תל אביב-יפו מפעילה צעדי אכיפה מינהליים ומשפטיים כנגד עבירות על חוק התכנון והבנייה ובכלל זה עבודה אסורה או שימוש אסור בנכס. ב-20 בדצמבר 2018 נכנסו לתקפן תקנות העבירות המינהליות [קנס מינהלי - תכנון ובנייה] תשע"ח 2018. על פי תקנות אלו, ניתן יהיה להטיל קנסות מינהליים על עבודה אסורה, שימוש אסור ועל אי קיום צווים מינהליים להפסקת עבודות או להפסקת שימוש.

מאת: דניאל seoאימון אישי - כללי28/12/196262 צפיות
תראו חברים יקרים, אני עוסק בהשגת משכנתאות למסורבים כבר כמעט 10 שנים, אני חייב לציין שהמצב הכי קשה שיכול להיות - זה מצב שבו צריכים לקחת משכנתא כדי לסגור הלוואות או חובות והבנקים פשוט לא מוכנים לאשר את זה.

מאת: דרור אטריאימון אישי - כללי28/10/173206 צפיות
אחת החברות המעניינות ביותר בישראל בעיני היא חברת שבט זבולון, החברה בבעלות יעקוב שאול עוסקת באחד התחומים המעניינים ביותר בעולם הנדל"ן. כלומר מה שהיא עושה, זה לספק ציוד חסר עבור אתרי בנייה.

מאת: דרור אטריאימון אישי - כללי28/10/173177 צפיות
אנחנו נתחיל עם רונית מרום, שהנה אדריכלית מובילה בכל הקשור לדירות יוקרה באשדוד בעיקר, אך גם ברחבי ישראל השונים. רונית נחשבת לחברה באותוו חוג של מעצבי פנים מובילים, שיכולים לקבוע בון טון בעולם הנדל"ן של דירות יוקרה.

מאת: לילה בן הרוש אימון אישי - כללי30/11/162690 צפיות
אחד הנושאים המרתקים ביותר בעבודה עם אנשים, ילדים ובכלל בכל מערכת יחסים, זה הנושא של הרגש האנושי, ויותר מכך - הידיעה שלכל אחד מאיתנו יש את היכולת להפוך למאסטר ברגשות, שזה אומר לדעת להתחבר לכל אדם, לשדרג את כל מערכות היחסים שלנו ושל האנשים שאנחנו מקדמים, ולהרגיש באופן אמיתי הרגשה של שמחה ואהבה.

מאת: ברסלב מאיראימון אישי - כללי28/10/162439 צפיות
בראשית ברא אלוקים את השמים ואת הארץ... והוא חובה על כל אדם ונברא להתחדש בכל בוקר שזוכה לקום משינתו, כי לא כולם קמים ואם קמים קמים עם העצבות של האתמול במקום השמחה והתקווה של המחר !

מאת: לילה בן הרוש אימון אישי - כללי07/10/162304 צפיות
בתחילתה של כל שנה כולנו נוהגים לאחל ולהבטיח לעצמנו שינויים פעמים רבות זה פשוט להתנתק מהרגלי עבר שאנחנו מושכים בחיינו ולא ממש מרוצים מהם או שהם לחלוטין אינם משרתים אותנו. והרבה פעמים אנחנו מגיעים לסיומה של שנה שנה חדשה מתחילה ושוב אנחנו מבטיחים לעצמנו את אותן הבטחות מייחלים להיפטר מאותם דפוסים שמעכבים אותנו לצמוח בחיים מי שאנחנו באמת ! רב הדפוסים שאנחנו מנסים לשנות מקורם בדפוסים שהוקנו לנו בגילאי הילדות הצעירים חיים שם בתוך התת מודע שלנו ומעכבים אותנו לחיים שאותם היינו רוצים לחיות !

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica