חפש מאמרים:
שלום אורח
22.05.2024
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

ראיון עם רונית ורונית

מאת: דרור אטריאימון אישי - כללי28/10/20173150 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

אנחנו מדברים היום עם שתי הנשים המובילות בעולם הנדל"ן, בשביל לקבל שתי חוות דעת שונות על מה צריך לעשות כאשר מחפשים דירות יוקרה, יש כאן זוויות שונות לחלוטין, של שני תחומים שונים ואנחנו נשמח מאוד לשמוע את דעתן.

אנחנו נתחיל עם רונית מרום, שהנה אדריכלית מובילה בכל הקשור לדירות יוקרה באשדוד בעיקר, אך גם ברחבי ישראל השונים. רונית נחשבת לחברה באותוו חוג של מעצבי פנים מובילים, שיכולים לקבוע בון טון בעולם הנדל"ן של דירות יוקרה.

רונית, מה דעתך על תחום דירות היוקרה,? האם את מרגישה שהמחירים עולים? או שהטעמים של הלקוחות משתנים?

האמת היא שיוצא לי לפעמים, לא הרבה בכלל לעבוד עם לקוחות ממה שמוגדר, האירופה הקלאסית ואני חייבת להגיד שיש המון שיפור בעיצוב של דירות יוקרה בישראל, אם פעם הסטנדרט היה בעיקר לקנות בית ענק ולעזזל כל השאר, היום נראה שהאנשים מתחילים ללמוד עוד דברים, להשקיע בפרטי אומנות, ריהוט עתיק, הרבה מאוד רכיבים שאנחנו כמעט לא רואים בישראל כמעט.

אני מעצבת בתים, כבר הרבה מאוד שנים, וראיתי את כל סוגי הבתים והדירות ואני חייבת לציין שכל התחום של היוקרה בישראל, באמת עולה מדרגה. אם פעם האדם העיקרי שהיה מעורב בתחום היוקרה, הוא מתווך דירות יוקרה, היום רואים הרבה גורמים מעורבים, כמו מעצבים, אדריכלים, עורכי דין וכל הקשור בכך, אני חייבת לציין שאני רואה בזה התקדמות אדירה. זה מאוד מרשים אותי האמת, אני שמחה לשמוע שככה הדברים נראים.

אחרי שדיברנו עם רונית מרום על תחומי המתירנות של דירות יוקרה, אנחנו נעבור למומחית השניה שלנו להיום, שהיא רונית פרוכטמן, מומחית בתחום האשראי לקניית דירות יוקרה, אשר מייעצת למרבית הבנקים בישראל בתחום הנדל"ן למכירה.

רונית, מה דעתך על תחום המימון בבתי רכישות יוקרתים, האם קורה שאנשים לוקחים אשראי עצום ומשכנתאות ענקיות כאשר קונים בתי יוקרה?

הדבר הראשון שאנחנו רוצים להחליט עליו, מסבירה רונית פרוכטמן, זה מה זה בעצם דירת יוקרה. הרי הכול יחסי בחיים. יש אנשים שבשבילם בית של שני מיליון שקלים זה בית יוקרה ויש אנשים שבשבילם בית של עשרה מיליון שקלים, הוא לא בית יוקרה בכלל, הכול תלוי בהגדרות האדם.

אנחנו במשרד מגדירים בית יוקרה, ככזה שאין צורך במשכנתא, מקסימום משכנתא לכל מטרה, בכך שאדם או משפחה קונה בית שאין בו צורך. כלומר מסבירה פרוכטמן, אם אדם בודד קונה דירה בת עשרה חדרים שברור שאין לו צורך בהם, זוהי ההגדרה שלנו לבית יוקרה. גם אם אותו הבית עולה סך הכול שני מיליון שקלים, זה עדיין דירת יוקרה בשבילי וכן הלאה. לעומת זאת אם משפחה של עשרה אנשים קונה בית של עשרה חדרים, זה לאו דווקא בית יוקרה.

ההגדרה הנוספת היא אזור מגורים. אזורים מסוימים נחשבים לאזורי יוקרה, כמו הרצליה פיתוח, סביון, קיסריה וכו. מה שאני כן יכולה להגיד בוודאות, זה העובדה שהעשירים בישראל בדרך כלל לא לוקחים משכנתאות גדולות במיוחד כדי לממן בתי יוקרה.

בממוצע, המשכנתאות הנלקחות על בתי יוקרה הן כשישים אחוז מערך הבית, כלומר הרבה פחות משווי הבית, כך שהדבר לא מהווה סיכון על האשראי של הבנק, מסכמת פרוכטמן.

 תגיות המאמר: משכנתא


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

שלום רב לכולם, היינו שמחים לספר לכם על חברת יד ביד ייעוץ משכנתאות. החברה מתמחה בכל סוג המשכנתאות אבל בעיקר בכל הקשור לתחום אחד משכנתא לסגירת הלוואות, זה התחום שהחברה עוסקת בו וזה התחום העיקרי שלה. אם מעניין אתכם לקרוא עוד על החברה, אנחנו ממליצים בחום להיכנס לתוך האתר שלה.

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת דרור אטרי

מאת: דרור אטריאימון אישי - כללי26/03/194065 צפיות
כאשר הבנק מסרב למשכנתא, מגיעים למצב שבו הכול נמצא בסימן שאלה ולא יודעים מה לעשות מכאן. במצב הזה צריכים לעצור דקה אחת, לקחת אוויר ולהחליט מה עושים. הכוונה שלי היא להגיע למצב שבו אתם מבינים שהדרך הנכונה היא להביא מומחה למשכנתאות של מסורבים כדי שיוכל להשיג את האישור הנדרש ולהביא תוצאות.

מאת: דרור אטריאימון לחינוך08/02/193046 צפיות
הבנק מסרב לתת לכם משכנתא? לא מוכנים להסתפק במשכנתא חוץ בנקאית כל שהיא? רוצים להילחם כדי לקחת משכנתא בנקאית? בשביל זה אני כאן, שמי מרטין בוקסדורף ואני משיג משכנתאות למסורבים מזה עשר שנים. יש לי מאות ממליצים שישמחו להעיד על המקצועיות שלי!

מאת: דרור אטריאימון לאיכות חיים23/01/193197 צפיות
הבנק מסרב למשכנתא? הלכתם לבנקים ולא מצליחים לקבל משכנתא? אני האיש שלכם! צריכים מומחה שייכנס לתוך הנעליים שלכם וישיג עבורכם משכנתא? שמי מרטין בוקסדורף ובעשר השנים האחרונות- אני משיג משכנתאות בנקאיות עבור אנשים שלא מצליחים לקבל משכנתא בכוחות עצמם.

מאת: דרור אטריאימון אישי17/01/193120 צפיות
חושבים להגדיל את המשכנתא הקיימת ולהכניס לתוכה את כל ההלוואות הקיימות בעובר ושב ועוד מקומות אחרים.? בדיוק בשביל זה קיימת משכנתא לכל מטרה, אשר מטרתה היא להוות כסף זמין עבור האנשים, שמעוניינים להפוך את כל ההחזרים החודשיים שלהם להחזר חודשי אחד מוגדל של המשכנתא. מה זה בעצם משכנתא לסגירת חובות ?

מאת: דרור אטריאימון אישי12/01/192954 צפיות
עברתם פשיטת רגל וקיבלתם הפטר? עבר קצת זמן ואתם רוצים עכשיו לקחת משכנתא לסגירת חובות או משכנתא לקניית דירה? אתם כבר בטח מבינים שזה הולך להיות משימה מאוד קשה, היות והבנקים לא יכולים לסבול אנשים שעברו פשיטת רגל ולא מוכנים להסתכל עליהם בכלל.

מאת: דרור אטריעסקים מקוונים03/01/194294 צפיות
אחרי שעוברים פשיטת רגל, הדבר הראשון שרוצים זה קצת שקט רוגע. אבל קצת לאחר מכן, רוצים להתחיל לחזור לחיים הסדירים ולקחת משכנתא. אם זה על נכס קיים כדי לסגור הלוואות שהצטברו באמצעות משכנתא על נכס קיים או אפילו לקנות נכס חדש ולהתחיל את החיים מחדש.

מאת: דרור אטריאימון אישי01/01/193041 צפיות
אחד התהליכים המורכבים והקשים שניתן לעבור בחיים האלו זה ככל הנראה לעבור פשיטת רגל. הרוב חושבים שפשיטת רגל היא דבר שקורה רק לחברות גדולות, אבל האמת היא שזה בכלל לא נכון. הרבה פעמים גם אנשים פרטיים מגיעים לפשיטות רגל.

מאמרים נוספים בנושא אימון אישי - כללי

מאת: בנימין קלינגראימון אישי - כללי13/08/205617 צפיות
קנסות מינהליים עיריית תל אביב-יפו מפעילה צעדי אכיפה מינהליים ומשפטיים כנגד עבירות על חוק התכנון והבנייה ובכלל זה עבודה אסורה או שימוש אסור בנכס. ב-20 בדצמבר 2018 נכנסו לתקפן תקנות העבירות המינהליות [קנס מינהלי - תכנון ובנייה] תשע"ח 2018. על פי תקנות אלו, ניתן יהיה להטיל קנסות מינהליים על עבודה אסורה, שימוש אסור ועל אי קיום צווים מינהליים להפסקת עבודות או להפסקת שימוש.

מאת: דניאל seoאימון אישי - כללי28/12/196156 צפיות
תראו חברים יקרים, אני עוסק בהשגת משכנתאות למסורבים כבר כמעט 10 שנים, אני חייב לציין שהמצב הכי קשה שיכול להיות - זה מצב שבו צריכים לקחת משכנתא כדי לסגור הלוואות או חובות והבנקים פשוט לא מוכנים לאשר את זה.

מאת: דרור אטריאימון אישי - כללי26/03/194065 צפיות
כאשר הבנק מסרב למשכנתא, מגיעים למצב שבו הכול נמצא בסימן שאלה ולא יודעים מה לעשות מכאן. במצב הזה צריכים לעצור דקה אחת, לקחת אוויר ולהחליט מה עושים. הכוונה שלי היא להגיע למצב שבו אתם מבינים שהדרך הנכונה היא להביא מומחה למשכנתאות של מסורבים כדי שיוכל להשיג את האישור הנדרש ולהביא תוצאות.

מאת: דרור אטריאימון אישי - כללי28/10/173165 צפיות
אחת החברות המעניינות ביותר בישראל בעיני היא חברת שבט זבולון, החברה בבעלות יעקוב שאול עוסקת באחד התחומים המעניינים ביותר בעולם הנדל"ן. כלומר מה שהיא עושה, זה לספק ציוד חסר עבור אתרי בנייה.

מאת: לילה בן הרוש אימון אישי - כללי30/11/162665 צפיות
אחד הנושאים המרתקים ביותר בעבודה עם אנשים, ילדים ובכלל בכל מערכת יחסים, זה הנושא של הרגש האנושי, ויותר מכך - הידיעה שלכל אחד מאיתנו יש את היכולת להפוך למאסטר ברגשות, שזה אומר לדעת להתחבר לכל אדם, לשדרג את כל מערכות היחסים שלנו ושל האנשים שאנחנו מקדמים, ולהרגיש באופן אמיתי הרגשה של שמחה ואהבה.

מאת: ברסלב מאיראימון אישי - כללי28/10/162393 צפיות
בראשית ברא אלוקים את השמים ואת הארץ... והוא חובה על כל אדם ונברא להתחדש בכל בוקר שזוכה לקום משינתו, כי לא כולם קמים ואם קמים קמים עם העצבות של האתמול במקום השמחה והתקווה של המחר !

מאת: לילה בן הרוש אימון אישי - כללי07/10/162291 צפיות
בתחילתה של כל שנה כולנו נוהגים לאחל ולהבטיח לעצמנו שינויים פעמים רבות זה פשוט להתנתק מהרגלי עבר שאנחנו מושכים בחיינו ולא ממש מרוצים מהם או שהם לחלוטין אינם משרתים אותנו. והרבה פעמים אנחנו מגיעים לסיומה של שנה שנה חדשה מתחילה ושוב אנחנו מבטיחים לעצמנו את אותן הבטחות מייחלים להיפטר מאותם דפוסים שמעכבים אותנו לצמוח בחיים מי שאנחנו באמת ! רב הדפוסים שאנחנו מנסים לשנות מקורם בדפוסים שהוקנו לנו בגילאי הילדות הצעירים חיים שם בתוך התת מודע שלנו ומעכבים אותנו לחיים שאותם היינו רוצים לחיות !

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica