חפש מאמרים:
שלום אורח
16.08.2022
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

הסרת שיער בפי הטבעת

מאת: דניש קוסמטיקסהסרת שיער12/12/20111680 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

הסרת שיער בישבן הינה אחת מהמובילות באברי הגוף והיא בקשה, של לקוחות רבים, שהולכת וגוברת במכוני הסרת שיער בלייזר.

נגמרה כבר הבושה אצל הנשים וכך אצל הגברים ואין מנוס, חייבים אנו לשפר את המראה ולתת לעצמנו את ההרגשה של הביטחון העצמי. הסרת שיער בישבן תשחרר אתכם מאי הנוחות של הזעת יתר, גירוד, פצעונים וכמובן גם מהמראה הלא אסתטי. הישבן הוא איבר שמוסתר באופן ולכן צבעו בהיר יותר מחלקים אחרים שבגוף ומסיבה זו הסרת שיער בישבן מביאה תוצאות מאוד מהירות.

הסרת שיער בישבן אינה כוללת את אזור פי הטבעת, שבדרך כלל הוא שעיר יותר מהישבן ולכן מומלץ כשעושים הסרת שיער בישבן, לצרף גם את פי הטבעת וכשלא מבצעים הסרת שיער בפי הטבעת, המראה הכללי של הישבן נותר ללא גימור.

ביחסים אינטימיים עם בת הזוג, או עם בן הזוג, מבצעים תנוחות שמשתמשים באברים אלו ואנשים רבים נמנעים מתנוחות מסוימות, בגלל שיעור היתר. ואם כבר חושבים על פיתרון בתגלחת, הגילוח באזור זה חייב להתבצע ביום האקט המיני, זאת מאחר שצמיחת השיער בישבן גורמת לזיפים ולאי נוחות במשגל, דבר שמעכיר את האווירה.

בנות ובני הזוג שפשוט חוששים מלהגיע לסיטואציה אינטימית בגלל ישבן ופי טבעת שעירים, יודעים עכשיו כי הפיתרון הוא זמין ומקובל וחבל להם לעצור את עצמם מכך.

הביטחון העצמי אצל הנשים והגברים גבוה יותר כשמדובר על ישבן חלק, כך לדוגמא, כשאנו בבגד הים והישבן שלנו נחשף מעט וניגלה לעיניי כל בחוף הים, לא יהווה הדבר הטרדה מכך. ישבן חלק הוא ישבן סקסי לכל הדעות ומהווה מקור למשיכה אצל שני בני המין.

 

אל תתביישו לפנות למכוני הסרת שיער, אתם לא תהיו הראשונים וגם לא האחרונים.

אמנם ישנם מכונים שלא פתוחים עדיין לבצע הסרת שיער בישבן בגלל שהאזור מרתיע את המטפלים, אבל במכון "דניש קוסמטיקס" לא נרתעים משום חלק בגוף האדם.

שלושה ימים לפני הטיפול צריך להקפיד להתגלח ויש להיזהר שלא להיפצע מסכין הגילוח. אסור בתכלית האיסור לבצע הסרת שיער בכל אזור בגוף על עור שרקמתו פתוחה. לפני הגילוח צריך להסתבן פעם ראשונה ולשטוף את הסבון שנושא עמו את הפרשות וריחות הגוף במים זורמים ולאחר מכן לסבן שנית וכאשר האזור נקי ומצופה בסבון הגורם להחלקה ולהקלה בגילוח, יש לגלחו. סבון ג'ל תינוקות (לא תחליב) מתאים ומומלץ במיוחד לאנשים רגישים. אנשים שמפתחים פצעונים לאחר הגילוח מומלץ לבצע את הגילוח לפני השינה ולאחר הגילוח יש להימנע מללבוש תחתונים. תחתונים בדרך כלל גורמים לגירוי ובנוסף מונעים אוורור. לאחר הגילוח צריך ללבוש בגד רחב, כמו שרוואל, או בוקסר. ביום הגילוח יש להימנע מלקיים יחסי מין, הגורמים להפרשות הגוף לחדור דרך נקבוביות השיער שעוד לא נאטמו מהגילוח.

חובה להגיע לטיפולי הסרת שיער בפי הטבעת ממש לאחר המקלחת !!!. חשוב מאוד להתקלח במים זורמים ולסבן את האזור היטב. מגבוני טישיו אינם מסירים מספיק טוב את שאריות הצואה, (אם יש) וכן הם אינם מסירים גם את ריח ההפרשות. אם לא מתרחצים לפני הטיפול, הדבר מורגש בחדר הטיפולים על ידי הריח המתפזר, כתוצאה מהמאוורר השואב את האוויר לצורך קירור הראש של המכשיר.

טיפולי הסרת שיער בישבן מתבצעים כשהמטופל נמצא בשכיבה על הבטן ונמשכת בין 20 דקות ל 30 דקות, תלוי בשטח הישבן וטיפולי הסרת שיער בפי הטבעת מתבצע כאשר המטופל עומד על  ארבע, כבתנוחת חתול ובפיסוק קל ומשך הטיפול הוא 5 דקות לכל היותר.

הפעם הראשונה בלבד יכולה לגרום לאי נעימות למטופל, אחר כך מתרגלים.

אל תשכחו, אתם לא הראשונים.

" דניש קוסמטיקס -  להיות חלקים במיוחד "

 

כל הזכויות שמורות © דניש קוסמטיקס

 תגיות המאמר: הסרת שיער בפי הטבעת


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

דניש קוסמטיקס - להיות חלקים במיוחד

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת דניש קוסמטיקס

מאת: דניש קוסמטיקסהסרת שיער25/02/121211 צפיות
הזמן המתאים ביותר לבצע הסרת שיער באוזניים, הוא כשהשיער החל להופיע באוזניים, בעודו כהה ובעל מסוגלות לקלוט את קרני אינפרא אדום. אבל מה שקורה במציאות הפוך לגמרי....

מאת: דניש קוסמטיקסהסרת שיער14/02/121213 צפיות
בטיפולי הסרת שיער במפשעה עצבו לכם את המפשעה בגילוח לפי הצורה המוגמרת אליה אתם רוצים להגיע. את השיער שאינכם מעוניינים להשאיר, אם בכלל, עליכם לקצר למראה אסתטי והקפידו להגיע לטיפול מקולחים ונקיים.

מאת: דניש קוסמטיקסהסרת שיער08/01/121001 צפיות
כל שעלינו מוטל לעשות כציבור אכפתי, הוא להיכנס לאינטרנט ולבדוק מחירים. אם כבר הגעתם למכון, כדאי לשאול את המטופלים הממתינים, בלי להתבייש, את השאלות הבאות: האם הם מחכים הרבה זמן, עד שהם נכנסים לחדר הטיפולים? אם הם מרוצים מהתוצאה? כמה זמן הם כבר בטיפולים? האם יש להם מטפלת קבועה? האם המכון נקי? ועוד.

מאת: דניש קוסמטיקסהסרת שיער18/12/111473 צפיות
... עוצמה זו אינה יכולה לעולל כל רע למערכת השמע מכיוון ש הסרת שיער באוזניים מבוצעת על חלקה החיצוני של האוזן – על אפרכסת האוזן (האוזן החיצונית), נקודה שרחוקה מעור התוף...

מאת: דניש קוסמטיקסהסרת שיער12/12/111269 צפיות
הסרת שיער בישבן כי: במקלחת, רק לאחר שסגרתם את דלת המקלחון, אתם מסירים את המגבת...הישבן השעיר נחשף...אתם שומעים את הנחת הרווחה שלכם ויודעים שמחר הולכים בטוח על הסרת שיער בישבן.

מאת: דניש קוסמטיקסהסרת שיער12/12/111185 צפיות
שיעור האנשים שסובלים מקולואיד שהיא הצטלקות יתר מבין 100 מטופלי הסרת שיער בלייזר, הינה בין 5 ל – 10 מקרים והתופעה מוכרת בין העוסקים בתחום.

מאת: דניש קוסמטיקסהסרת שיער12/12/11863 צפיות
יתרונות ה IPL על הסרת שיער בלייזר באים לידי ביטוי במחיר, באיכויות של התוצאות הגבוהות במיוחד ואפילו לתוצאה מוגמרת של עד 100% הסרה, כשבלייזר האחוז עומד היום על 80% בלבד

מאמרים נוספים בנושא הסרת שיער

מאת: דניאל מלמדהסרת שיער20/06/1816081 צפיות
טיפולי הסרת שיער בלייזר יכולים לסייע באופן יעיל מאוד לנשים ולגברים ליהנות מגוף חלק ללא שיער. בניגוד לטיפולי הסרת שיער בשעווה או באמצעים אחרים כאשר מורידים שיער בלייזר אז הגוף נשאר חלק ללא שיער למשך תקופת זמן משמעותית מאוד ואפילו לצמיתות.

מאת: SEOMANהסרת שיער14/04/183858 צפיות
אילו טכנולוגיות מתקדמות להסרת שיער יכולות לסייע לנו להיפטר מהשיער שאינו רצוי בימינו? המרכז לטכנולוגיה אסתטית מסייע לנו להבין, אילו מכשירי הסרת שיער קוסמטיקאיות צריכות להשתמש ומהן הסגולות של כל אחד מהמכשירים?

מאת: eliadהסרת שיער06/12/142050 צפיות
טיפולי הסרת שיער בלייזר עברו הוזלה משמעותית בשנים האחרונות עם כניסת שחקנים חדשים לשוק.

מאת: שימרית הראלהסרת שיער21/10/142263 צפיות
המאמר הבא מפרט את כל הסודות באשר לטיפולי הסרת שיער והעובדות הלא מדוברות בעיתונים ובמגזינים המוכרים. כל הפרטים עליהם לא העזתם לשאול מובאים אליכם בשורות הבאות

מאת: ניסים רנדהסרת שיער16/07/143670 צפיות
תעשיית סכיני הגילוח יכולה להמשיך לחיות על חשבוננו אם נבחר להישאר בתחומים המוכרים מאז (כמעט) קדמת דנא. ההתפתחות הטכנולוגית בתחום כנראה שחושבת אחרת, ומציעה כיום כמה אפשרויות מהן את יכולה לבחור את השיטה המתאימה לך ביותר כדי להסיר את שיערך לצמיתות.

מאת: ליאורהסרת שיער02/07/144051 צפיות
הסרת שיער בלייזר מאפשרת להסיר שיער לצמיתות באזורים שונים בגוף. חשוב שמכשירי הסרת שיער בלייזר יהיו מאושרי ה- FDA האמריקאי (מנהל המזון והתרופות האמריקאי), ומשרד הבריאות הישראלי. יש מגוון של מכשירים, שמאפשר התאמה אישית, בהתאם לנתונים של כל מטופלת ומטופל.

מאת: ליאת לזרהסרת שיער12/02/148042 צפיות
ישנם לא מעט שיטות להסרת שיער בלייזר, ההתפתחות של שיטות ההסרה כבשה את העולם כולו, ההבטחה היא למקסימום תוצאות במינימום זמן, מצליחה לסחוף אחריה עוד ועוד אנשים, כמו כן גם אנשי מקצוע מאשרים שמדובר בטיפול מוביל בקנה מידה עולמי.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica