חפש מאמרים:
שלום אורח
17.04.2024
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

חברת שמירה ואבטחה - ביצוע הוצאה לפועל של פינוי פולשים

בתור אחת מחברות האבטחה הותיקות והמנוסות בישראל, אנו נקראים לא פעםעל ידי גופים ממשלתיים ורשויות מקומיות, בכדי לבצע מבצעי אבטחה ופינויפולשים. במקרה שלפניכם, עסקנו בפינוי שבט בדואי שפלש לשטח עיריית תל אביבבתל נפוליאון.

היובש השורר בארץ בשנים האחרונות ושטחי המרעה המצטמצמים בדרומה, הביאובאחד מן הימים את אנשיו של שבט בדואי להחליט על מעבר לתל אביב והפיכתאזורים ירוקים בעיר לשטחי המרעה של עדרי הכבשים והפרות שלהם.

השבט, שעלה מן הדרום עם עדרים המונים כ-350 ראשי בקר וצאן, התנחל בתלנפוליאון, על הגבול בין רמת-גן לתל אביב. לאחר שהעתיקו את מקומם, החלו אנשיהשבט להקים פחונים ולהעביר עוד ועוד ציוד, עד שהגיעו להקמתו של מתחםהתיישבות שלם בשטח (בניגוד לחוק כמובן).

הטעות הגדולה של השבט, אשר צעדי הרשויות כנגד מעשיו היו קלים בתחילה,הייתה כאשר יחד עם הציוד והעדרים - הם החליטו ליבא עמם גם פשע מן הדרום.השבט סחר ברכוש וציוד גנוב, שלח אנשים לביצוע פריצות וגניבות מעסקים ובתיםפרטיים ועוד. כאשר המשטרה הבינה שהבעיה הופכת לרצינית מעבר לפלישה והתנחלותבשטח העירייה, נקראנו אנו לבוא לעזרתה.

ריכוז כוחות, תצפיות ותכנון מדוקדק
מבצע הפינוי בכוח אורגןבראשות עיריית תל אביב, כאשר כמעט כל הכוחות האפריים היו מעורבים בו, החלממשטרת ישראל למכבי האש וכלה במד"א אשר הוכנו לאור החשד להמצאותו של שקבלתי חוקי המתחם. בנוסף, הצטרפה למבצע גם הסיירת הירוקה אשר פיקחה על חיותהמרעה שבמתחם.

המבצע, אשר ברובו בוצע על ידינו, חברת השמירה והאבטחה BTS, החל בתצפיתנים אשר חקרו את הפעילות ומבנה המתחם במשך 3 ימים והעבירואת כל המידע לחמ"ל אחורי אשר הקמנו כשני ק"מ ממנו. רגע האמת תוכנן לשעה 4בבוקר ובזמן שרוב אנשי המתחם ישנים, רצנו לכיוונם בכדי להשיג שליטה מהירהככל האפשר תוך ניצול גורם ההפתעה.

שית"פ בין כוחות ליעילות מירבית
ברגע שהתפרשנו במתחם, החלנו במעצרם ופינויים של הגברים מהמתחם, כאשר השייח'היה הראשון שנתפס בכדי להבהיר את כוונתנו להביא לסיום מיידי של הפרשה.כמובן במהלך החיפוש נתגלתה כמות מכובדת של כלי נשק והיו גם התנגדויותאלימות לא קטנות.

תוך שאנו ממשיכים בעזרת המשטרה לפנות את האנשים מהשטח, פעלה הסיירתהירוקה לפינוי החיות על ידי רמפות שהעלו אותן למשאיות. החיות נלקחו כולןלהסגר, שם וידאו כי הן בריאות, שלמות ואינן נושאות מחלות כלשהן. לאחר סיומושל ההסגר הקצר, הוחזרו הפרות והכבשים לשבט, אשר כבר השתכן חזרה במקומוהמקורי בדרום הארץ.

וכך נסגרה סאגת הפשע הבדואי בתל אביב, במבצע מתוכנן היטב ובוצע לפי התכנון - ללא נפגעים מבין בני האדם והחיות יחדיו.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

בני טל - אל"מ במילואים, יו"ר חברת בי.טי.אס - בני טל סקיוריטי
לפרטים נוספים :

http://www.bts-security.com/company-profile

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת אל"מ במיל. בני טל

מאת: אל"מ במיל. בני טלצבא וביטחון25/07/139075 צפיות
עונת הקיץ עמוסה במטיילים ובנופשים בערי התיירות בישראל, ובראשן אילת וטבריה. אחד האלמנטים החשובים ביותר עבור מלון הוא אבטחה קפדנית של שטחו. הדבר התחדד עוד יותר לפני יותר מעשור, לאחר הפיגוע הרצחני במלון פארק בנתניה.

מאת: אל"מ במיל. בני טלהודעות לעיתונות - כללי17/07/131379 צפיות
המודעות לספורט גדלה ומבורכת, אבל האנשים שעושים ספורט בשעות הלילה חשופים יותר לפושעים פוטנציאליים שעלולים להסב להם נזק. במציאות שבה אנחנו חיים, הפעילות הספורטיבית נדחקת לשעות הלילה, אחרי שאנשים מסיימים את חובותיהם בעבודה ובמשפחה.

מאת: אל"מ במיל. בני טלצבא וביטחון12/07/132034 צפיות
הרצח המתועב שבוצע בסניף בנק הפועלים בבאר שבע יכול היה להימנע, אילו היו מטפלים בכשלי האבטחה.

מאת: אל"מ במיל. בני טלצבא וביטחון03/07/132261 צפיות
את הוראות הפתיחה באש, ישראלים רבים מכירים עוד מהשירות הצבאי בצה"ל, בין אם היו לוחמים או אפילו בתפקידים אחרים אשר דרשו שמירה על הבסיס או מקומות אחרים. עם זאת, ההוראות עשויות להשתנות מעט ממקום למקום וכן גם בהתאם למצבים של צפיפות קהל, אירועים וכדומה. אם כן, מה הם הנהלים המקובלים?

מאת: אל"מ במיל. בני טלצבא וביטחון20/06/131917 צפיות
זה קורה להרבה אנשים בחיים, וסביר להניח שגם אתם מכירים את המקרים האלו – שכיחת המפתח לבית, והמתנה מחוצה לו עד שאחד מבני המשפחה מגיע עם המפתח שלו. בדיוק בגלל מקרים כאלו, וגם מתוך ניסיון ליצור פתרון אבטחה שיתמודד עם פורצים, הומצא מנעול טביעת אצבע לדלתות, המכונה מנעול ביומטרי.

מאת: אל"מ במיל. בני טלהודעות לעיתונות - כללי11/06/131228 צפיות
המצב בו אדם מוצא את עצמו מותקף ברחוב, עשוי להוביל לשיתוק עקב פחד או חרדה. שמירה על קור רוח, ושימוש באמצעים נכונים, יכולים לאפשר התגוננות טובה יותר מפני מצב של תקיפה בלתי צפויה ברחוב.

מאת: אל"מ במיל. בני טלצבא וביטחון21/05/131980 צפיות
כל חברת אבטחה יודעת שפתרון המיגון הטוב ביותר הוא אפוד המגן. תופתעו לשמוע שכיום השכפ"צים הכבדים והמסורבלים הופכים לקלים יותר, חסינים יותר ואפילו אפנתיים.

מאמרים נוספים בנושא צבא וביטחון

מאת: tiloniצבא וביטחון14/02/221485 צפיות
לצערנו, מיגון חלונות הוא חלק אינטגרלי מהיותינו ישראלים בארץ הזו. מיגון חלונות הוא מה שלא פעם אנחנו פשוט לא יכולים להתפשר עליו. הביטחון שלנו ושל היקרים לנו הוא באמת הדבר החשוב ביותר

מאת: shlomy mutzafiצבא וביטחון22/07/211597 צפיות
המציאות של היום מצריכה מאתנו לקחת אחריות ולהגביר את הביטחון האישי שלנו ושל הסובבים אותנו. מידיי יום אנו שומעים ורואים במהדורות החדשות על עוד קטטה, עוד פריצה לבית עוד אלימות ועוד סיטואציות מאיימות שיכולות בקלות להגיע לסביבתנו הקרובה.

מאת: shlomy צבא וביטחון29/03/181456 צפיות
חוקרים פרטיים לא פועלים רק באזורים מקומיים, חקירות זה תחום שיכול להגיע למספר מדינות בעם מדובר על חקירות נכסים או אנשי ציבור וחשוב לדעת איזה משרד חקירות עשיו להביא עבורכם את התוצאות המשמעותיות

מאת: רוני הכהןצבא וביטחון15/03/171728 צפיות
עד כמה שונה הדיון בנושאים צבאיים ואחרים במסגרת המשפטית הצבאית? קראו את הדברים החשובים הבאים.

מאת: דוד דרומרצבא וביטחון19/03/152506 צפיות
מי – מרכז לזהות המורכב ממוסיקאיות שמפעילות הרכב מוסיקלי, שעוסק בהדרכה בנושאי "זהות יהודית וציונית" בשילוב נגינה של יצירות מוסיקליות מוכרות ומקוריות.

מאת: דוד דרומרצבא וביטחון19/03/152031 צפיות
מי – מרכז לזהות המורכב ממוסיקאיות שמפעילות הרכב מוסיקלי, שעוסק בהדרכה בנושאי "זהות יהודית וציונית" בשילוב נגינה של יצירות מוסיקליות מוכרות ומקוריות.

מאת: sharondan80צבא וביטחון17/02/152523 צפיות
אין אחד שלא מכיר את אנשי החליפות השחורות הצמודים לאיש חשוב עם המבט החתום בעיניים והמיקרופון באוזן. מדובר באנשים אשר תפקידם הוא אבטחת אישים.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica