חפש מאמרים:
שלום אורח
09.04.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

מוות

מאת: יוסי קרמר פילוסופיה04/02/20128461 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

מוות.
מהו ומתי ניתן לקבוע מוות? כדי להבין את התרחשות תופעת המוות, ראשית עלינו לדעת ממה אנחנו מורכבים, ממה מורכב בן האנוש?
בן האנוש מורכב מהתודעה והגוף הפיזי, התודעה היא מי שאנחנו.
הגוף הוא הכלי, הוא האמצעי הביולוגי שנבנה בתהליך האבולוציה, שמורכב ממיליארדים של תאים.
התודעה נמצאת בגזע המוח, התודעה היא אנרגיה כדורית, המאפשרת את ההולוגרמה.
כלומר, התודעה צופה בתוכה בסרט תלת מימד שמוקרן אליה מהמוח.
מה תפקידו של המוח? המוח הוא מקרן, המוח קולט את כל השדרים הפנימיים והחיצוניים שמשודרים ונקלטים מהגוף ומועברים למוח, כשהמוח הוא מנגנון המקשר.
המוח ממיר את אותם השדרים ששודרו מהגוף, ומקרין את כל הנתונים שנאגרו והתנקזו לתודעה, שמוקרנים כסרט תלת ממד, שיוצר את ההולוגרמה שנקלטת בתודעה.
כמו כן, המוח הוא איבר בגוף הקולט ומתרגם את השדרים המשודרים מהתודעה, לשם פיקוח, בקרה והפעלה של הגוף.
בעת התרחשות תופעת המוות, התודעה משתחררת ועוזבת את הגוף הפיזי המת.
למה חייבת התודעה את הגוף? התודעה חייבת את הגוף לשם ביצוע תיקון, לשם הטרנספורמציה, לשם השינוי והמעבר למודעות עצמית ונצחיות.
התודעה חייבת את הגוף לשם מימוש המודעות העצמית והנצחיות, וזאת כדי שהגוף ישמש לתודעה כהשתקפות, כמראה, לשם ביצוע המשימה ומימוש מהות ומטרת החיים, ולכן נוצרו להם החיים.
הבנייה של הגוף למימוש מטרה זו, מתרחשת בתהליך שנקרא אבולוציה, ולכן הגוף עובר מוטציה גנטית ומתפתח ומשתנה מדור לדור עד לבניית היכולת הפיזיולוגית, יכולת שתאפשר לתודעה לממש את יעודה בחיים.
לכן, לחיים יש מהות ויש להם מטרה, לכן נוצרו להם כל אותם ההרכבים וצורות החיים, כשלכל מין הדרך והמסע הייחודי לו, כאשר כולם מתנהלים בהרמוניה ביניהם.
איך נוצרה לה התודעה? כדי לענות על השאלה הזו, רצוי להבין בנושא היווצרותם של החיים.
היווצרותם של החיים משקפת את התהליך שעובר על היקום ומטרותיו, מרגע המפץ הגדול ועד לסיומו.
החיים משקפים את הצורך האינסטינקטיבי של האנרגיה ביקום, ליצור את התנאים שיאפשרו את שכפולה והתרבותה של אותה האנרגיה שהתנפצה לה במפץ הגדול.
כלומר, האנרגיה הקיימת ביקום לסוגיה הרבים, שואפת ליצור את התנאים שיאפשרו את היכולת למחזור האנרגיה הקיימת למצב הצבירה.
מצב הצבירה הוא אותה האנרגיה שהתנפצה לה במפץ הגדול.
מהי אותה האנרגיה שהתנפצה לה במפץ הגדול? האנרגיה שהתנפצה לה במפץ הגדול, היא ישות אנרגטית ניטראלית ונקייה, שמודעת לעצמה ונצחית.
אנרגיה ניטראלית נקייה זו, אינה מכילה בהרכבה טמפרטורה, משקל ושדה אלקטרומגנטי או כול הרכב אנרגטי אחר, שיגביל אותה ושימנע ממנה את החופש והחרות והנצחיות.
התודעה נוצרה לה במקרה שלנו בני האנוש, כאשר התאפשרו להם התנאים על פני כוכב הלכת.
התנאים החלו בשלב מסוים, כאשר הרכב אנרגטי שהוא בעל צורה נבנה ונרקם לו באופן אינסטינקטיבי, כשבשלב מסוים הרכב זה התפצל לו להרכב זכרי והרכב נקבי.
מצב זה אפשר את ההזדווגות ביניהם, ההזדווגות מטרתה לשכפל ולהתרבות, בעת תהליך ההזדווגות בין הזכר לנקבה נוצרת לה התודעה.
בעת היווצרותה של התודעה, התודעה נמצאת במצב הצבירה, והיא חשופה לכל, ולכן היא מכילה בתוכה את כל הידע הקיים אך היא אינה מודעת לכך, ולכן היא אינה מודעת לנצחיותה.
כדי להעלות את הידע הקיים בתודעה מתת המודע למודע, חייבת התודעה לבנות את הגוף בתהליך שנקרא אבולוציה, כך שבאמצעות החקירה, הלמידה וההתפתחות האבולוציונית, תוכל התודעה מתוך ניסיון החיים והידע שהיא תצבור במהלך חייה ובעזרת הגוף, להעלות את הידע הקיים בה מתת המודע למודע.
במידה ולא כך נעשה הדבר עוד בהיות התודעה עם הגוף, התודעה שעזבה את הגוף המת בעת התרחשות תופעת המוות לא תהיה מודעת לעצמה ולעצם קיומה ולידע וליכולות הקיימות בה, והיא לא תהיה מודעת לנצחיותה.
כלומר, התודעה לא מימשה את יעודה בעודה בחיים עם ובעזרת הכלי הביולוגי שהוא הגוף.
אך כשהיא הייתה בחיים עם הגוף, הידע שהיא צברה מתוך ניסיון החיים יעבור לדור הבא, וכך הלאה עד למימוש מהות ומטרת החיים.
ההבדל בין מי שכבר מת, לבין מי שעדיין חי הוא בכך, שמי שמת הוא ללא הגוף, ואילו מי שחי הוא עם הגוף, כלומר גם בעת התרחשות תופעת המוות, אנחנו עדיין ממשיכים להתקיים.
התקשורת להעברת מסרים נעשית באופן טלפתי באמצעות התודעה ולא באמצעות הגוף כמו שזה נעשה כיום, לכן ניתן להמשיך לתקשר עם המתים.
מתי נקבע המוות? המוות נקבע מרגע שהתודעה התנתקה מהגוף, ושהיא אינה יכולה להמשיך ולהשתמש בו יותר.
מסקנה: התודעה היא אותה האנרגיה שהתנפצה לה במפץ הגדול.
התודעה היא מצב הצבירה, שגם שאר האנרגיות לסוגיהן הקיימות ביקום שואפות ליצור את התנאים.
מבחינה אבולוציונית, מרגע היווצרותה של התודעה, השאיפה באמצעות הגוף שהוא הכלי, שהוא האמצעי, לעבור תיקון, לעבור טרנספורמציה, לעבור שינוי, ולהפוך ולהיות תודעה שהיא מודעת לעצמה ולעצם קיומה ונצחית, לכן לחיים יש מהות ויש להם מטרה.
סיכום: השאיפה של כל ההרכבים ההתחלתיים שהם בעלי צורה ביקום, ליצור את התנאים להיווצרות מצב הצבירה של אותה האנרגיה שהתנפצה לה במפץ הגדול, כלומר למצב הצבירה הראשוני של האנרגיה.
מרגע ההגעה למטרה זו, שנעשית באופן אינסטינקטיבי, נוצרת לה ההזדמנות שיוצרת את התודעה, שמשכפלת את עצמה ומתרבה במגוון רחב של אפשרויות הקיימות ביקום, כשהשאיפה של התודעה היא להיות מודעת לעצמה ולעצם קיומה ונצחית, וזה מסע התיקונים שעליה לעבור בעצמה ועם עצמה ובעזרת הגוף בעודו בחיים.
במקרה שלנו, בעת התרחשות תופעת המוות התודעה משתחרר ועוזבת את הגוף המת.
הגוף האנושי הוא רובוט ביולוגי שמורכב ממיליארדים של תאים, גוף שנבנה בתהליך החקירה, הלמידה וההתפתחות האבולוציונית ועבר מוטציה גנטית.
הגוף האנושי הוא הכלי, הוא האמצעי, שמאפשר את הטרנספורמציה, את השינוי של התודעה, מתודעה שאינה מודעת לעצמה ולעצם קיומה, לתודעה שמודעת לעצמה ולעצם קיומה, שאחראית הבלעדית לתכנון חייה ונצחית, כשהגוף משמש לתודעה כהשתקפות, כמראה.
המסר במאמר: התודעה היא מי שאנחנו.
אנחנו בתהליך האבולוציה שואפים להעלות את כל הידע הקיים בתת המודע למודע באמצעות תהליך החיים, מה שיאפשר לנו להיות מודעים לעצמנו ולעצם קיומנו ולהיות נצחיים, הן מהבחינה האבולוציונית, הן מהבחינה הקוסמית, והן מהבחינה הרוחנית.
תופעת המוות, זהו מצב שבו התודעה כבר אינה יכולה יותר להפעיל את הגוף שלה.
בעת התרחשות תופעת המוות, התודעה משתחררת ועוזבת את הגוף, והיא תמשיך להתקיים ביקום אך ללא מימוש מהות ומטרת החיים.

 תגיות המאמר: מוות


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

יוסי קרמר מייעץ ומלווה למודעות רגשית והתפתחות אישית.
המודעות העצמית, השפיות, שאחרי הסכיזופרניה, מניה דפרסיה, הדיכאון, הפחד, החרדה, הקולות הפנימיים, ההרס העצמי ועוד, שחוויתי אותם ועברתי את התהליך ללא עזרה וללא כדורים, רוצים לדעת איך יוצאים מהבלבול המוחי הזה...? 
האם ביכולתכם לזהות את הרגשות הפנימיים שבכם? האם אתם סובלים מהרגשות שלכם? האם אתם מפרשים נכון את רגשותיכם? כי במידה ולא האני והמציאות מתבלבלים מה שיוצר כאוס בחיים, רוצים לדעת איך יוצאים מהמבוך המוחי הזה...??? 
יוסי קרמר מייעץ למודעות רגשית והתפתחות אישית.
לקריאת מאמרים נוספים שלי כנסו לבלוג שלי.

http://krameryossi.blogspot.com

פל. 0522798272

לתשומת לבכם: הידע שלי אינו מהווה תחליף לייעוץ פסיכולוגי ו/או פסיכיאטרי ו/או רפואי ו/או אחר, כל הנאמר והנכתב הוא בגדר ידע בלבד, ואין להתבסס עליו או לפעול לפיו ללא יעוץ עם הרופא המטפל.

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת יוסי קרמר

מאת: יוסי קרמר בריאות הנפש14/06/16487 צפיות
הרגשות הפנימיים השליליים שהתעצמו עקב תהליך המעבר מהאינסטינקט שנולדים איתו למודעות עצמית וחיבור רגשי, מובילים להרס עצמי וחוסר הרצון לחיות, כתוצאה מפרוש שגוי וחוסר ההבנה איך להתייחס לאותם הרגשות ואי היכולת להכיל את הסבל הרגשי עם ההשלכות הפיזיולוגיות שנובעות מכך, הם הגורמים העיקרים לתופעת איי.אל.אס. כשבאמצעות ניוון השרירים בעל התופעה מוביל את עצמו עד למצב של שיתוק שרירי הגוף וניתוק התודעה מהגוף, כלומר מימוש הרצון למוות ולהשתחרר מהגוף.

מאת: יוסי קרמר הורות15/02/14905 צפיות
למה לילדים בורח השתן? ההורים בחיים המודרניים מתייחסים לכל נושא בריחת השתן אצל ילדים באופן שהוא אינו ענייני, למה? כי שכחנו איך התנהגנו כשהיינו בטבע. כשהיינו צרכים בטבע לעשות את צרכינו עשינו ללא כל צורך להתאפק, כלומר היה לנו צורך שחררנו, וככה זה עבר מדור לדור. המשך במאמר...

מאת: יוסי קרמר סרטן15/02/148090 צפיות
לוקמיה. מהי הסיבה ללוקמיה? לוקמיה היא תופעה פיזיולוגית שמטרתה השמדה עצמית פנימית לשם מימוש הרצון למות. לוקמיה מחולקת לשתי תופעות פיזיולוגיות, אחת שנפוצה בקרב הילדים הנקראת לימפוציטית ואחת שנפוצה אצל מבוגרים הנקראת מיאלואידית. המשך במאמר...

מאת: יוסי קרמר בריאות הנפש15/02/14664 צפיות
מהי הסיבה לסוכרת? סוכרת היא תופעה פיזיולוגית שבה הגוף אינו מיצר אינסולין ברמה מספקת, וזאת כדי שיוכל לפרק את הגלוקוז הנמצא בדם לרמה הרצויה והבריאה לשם תפקוד מכוון של הגוף, מה שיוצר רמה גבוה של גלוקוז בדם ובשתן, שיוצר תהליך של שחיקה שפוגע באופן תקינות ובריאות הגוף. המשך במאמר...

מאת: יוסי קרמר בריאות הנפש15/02/14749 צפיות
ממה נובעת תסמונת טורט? הגוף שלנו הוא בית חרושת לייצור סמים רק שאנחנו מכנים אותם רגשות חיוביים ושליליים שגורמים לנו למצבי הזיה, מחשבות שווא, דמיון ושאר בעיות האישיות הקיימות בנו שכוללות גם את תסמונת טורט. כלומר, הסיבה לתופעה הפיזיולוגית שמכונה טורט שמלווה בטיקים שיוצר דפוס התנהגות רגשי שחוזר על עצמו מפעם לפעם באופן .תדיר ושיוצר עיוות התנהגותי שמלווה לפעמים בדיבור לא ענייני, הסיבה היא הרגשות הפנימיים החיוביים והשליליים. המשך במאמר...

מאת: יוסי קרמר בריאות הנפש15/02/141134 צפיות
ממה נובעת התופעה? תסמונת דאון היא תופעה פיזיולוגית הגורמת לקשיי תקשורת של בעל התופעה עם הסובבים אותו ובעיות התפתחויות מגוונות. כדי להבין את תופעת תסמונת דאון רצוי שנבין איך מתנהל תהליך העברת הידע הגנטי לדור הבא, וכדי להבין את התהליך רצוי שנבין ממה מורכב בן האנוש? המשך במאמר...

מאת: יוסי קרמר בריאות הנפש15/02/14801 צפיות
מה הסיבה לתופעה? תופעת סיסטיק פיברוזיס משפיעה בעיקר על הריאות, הלבלב, בלוטות הזיעה, מערכת העיכול ומערכת המין, שגורמים לשיעול וליחה מרובה וקשיי נשימה, דלקות ריאות חוזרות, משקל נמוך ובעיית תיאבון, פעילות מעיים לא תקינה ועוד. המשך במאמר...

מאמרים נוספים בנושא פילוסופיה

מאת: בתיה כץפילוסופיה02/12/19535 צפיות
כידוע, כל הנסיונות ליצירת חיים, אפילו הפשוטים ביותר, מחומרים שאינם חיים, נכשלו. מעולם לא הצליחו ליצור במעבדה אפילו תא חי בודד אחד, ומפליא הדבר, בהתחשב בכך שיצירת החיים לא היתה צריכה מחשבה לפי דעתם, אלא רק "מזל".

מאת: בתיה כץפילוסופיה02/12/19546 צפיות
מה המדע יודע על תחילת החיים? האם זמן יכול ליצור בעלי חיים מחומר דומם? כיצד יכל להיווצר התא הראשון, והאם אבולוציה היא בכלל אפשרית? במאמר זה נגלה ביחד את התשובות.

מאת: בתיה כץפילוסופיה03/11/19196 צפיות
במאמר על התנין וציפור התנינן הצגנו סימביוזה בין התנין לציפור המקננת בתוך שיניו כדי לאכול את שאריות המזון. האם אבולוציה מסוגלת ליצור סימביוזה בין בעלי חיים, או שרק תכנון עומד מאחורי הדברים?

מאת: אבי בכרפילוסופיה09/01/182702 צפיות
התבונה המעשית על פי קאנט ומדוע נכשלים כל הניסיונות לתיאודיציה? קאנט בנסותו לענות על השאלה הזאת מתחבט באותה קושיה שמעולם לא נתנה מנוח לחלק המאמין של האנושות, והיא התהייה על צדקתו המוחלטת של האל. בעיית התיאודיציה (צירוף המלים היווניות "תיאוס", שמשמעה אל, ו"דיקֶה", שפירושה צדק), כפי שנוהגים לכנותה בשיח הפילוסופי, עוסקת בניסיון לפתור את המתח הבלתי נסבל בין הרוע והסבל שמלווים את עצם קיומנו בארץ ובין הטוּב המושלם המיוחס לאל אשר ברא את העולם ומושל בו.

מאת: אבי בכרפילוסופיה06/01/182485 צפיות
כאשר כתב אפלטון את משנתו על מבנה המשפחה כפי שתפס זאת בעת ההיא, היה לו ברור ששלטונות יוון לא יאהבו את הנאמר בלשון המעטה מכיוון שהיא סתרה את מטרת המשפחה על פי תפישתם ועל פי מה שהטיפו, אשר על כן אפלטון מנסה לעדן במעט את משנתו ולמתנה באופן שתתאים יותר לתכתיבי השליטים ואמונתם בכדי למנוע את קצפם עליו, וכך נתפשת המשפחה על פי אפלטון כפי שאני מביא זאת במאמר זה בתוספת היגדים פילוסופיים שונים של אפלטון בנושא משפחה, חברה, מדינה אוטופית וכל מה שמסביבם.

מאת: חגי הופרפילוסופיה24/02/165921 צפיות
למה לחיות? זו שאלה נצחית, אך דומה שעדיין לא מצאו לה תשובה מספקת. להלן אסקור כמה גישות בקשר אליה.

מאת: shmolikפילוסופיה17/11/143299 צפיות
כולנו רוצים הצלחה בחיינו, ובכדי להצליח צריך לפעול. אך מה צריך לעשות בשביל לפעול - מוטיבציה, וזהו הדבר אותו אני מבקש להעביר אליכם הקוראים במאמר זה, מוטיבציה.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica