חפש מאמרים:
שלום אורח
17.05.2022
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

חברת אבטחה - סוגי פינוי הפולשים הנפוצים

מאת: אל"מ בני טל

לאור המצב הכלכלי, כמו גם עליית הפשיעה, גוברים הסיפורים על בעליבתים אשר מצאו עצמם נאבקים עם שוכר אשר לא מוכן להתפנות (וגם לא לשלם שכ"ד)או לחלופין, בעלי נכסים ריקים אשר יום אחד רואים את הנכס שלהם מיושב ופעילבלי ידיעתם. כמנהל חברת האבטחה הותיקה בתחום פינוי הפולשים בישראל, אספתיעבורכם מידע שיעזור לכם להבין כיצד הליך הפינוי עובד.

בגדול, נושא הפינויים מתחלק לשני רבדים עיקריים:


ישנם פולשים מקצועיים אשר עוסקים בכך למחייתם וזו בעצם ה"עבדוה" שלהם. לרובמדובר במשפחות פשע ועבריינים, המתמחים בגניבת שטחים, אדמות ונכסים. במקריםרבים מדובר בנכסים אשר בעליהם כלל לא בארץ, או לחלופין הוא מבוגר או לאבקו השפיות.

לצורך הדגמת פשטות הפלישה במקרים שכאלו: מתחת למשרד שלנו בתל אביב, ישנונכס אשר שווה לפחות מיליון דולר, הסגור כבר כ-30 שנה. הבעלים של הנכסמגדיר את עצמו כחסר-בית אשר מתגורר ברחובות, ישן על ספסלים ומדי פעם מתאשפזבשלוותא, בזמן שהנכס היקר שלו עומד שומם. לא פעם קרה, שנאלצנו להבריחעבריינים אשר הניחו מנעולים משלהם על שערי הנכס והכינו את השטח לפלישה.

במקרים אלו, מדובר בעסק שעובד בצורה מקצוענית, כאשר אנו מפעילים במקבילאת מנהל מקרקעי ישראל ואת הרשויות הנדרשות. מה שקורה לעתים הוא, שעברייניםפולשים לנכס שהיה נטוש במשך שנים ולא שילמו ארנונה עליו, מגיעים פתאוםלרשות ומשלמים כאילו הנכס עבר לחזקתם. בעלי הנכס מתנגשים עם העבריינים ואזאלו מתלוננים במשטרה על ניסיון פינוי לא חוקי ולמרבה האבסורד – הבעליםנעצר.

סחטנים ושוכרים סוררים
במקרים רבים, ישנם שוכרים אשר נכנסו לחוזה ונתקעו בלי כסף ומבינים שהםעשויים לקבל הרבה כסף מבעל הבית בכדי להתפנות. שורש העניין הוא הוכחתהפלישה הטרייה.

לפי החוק, פלישה טרייה בוצעה ב-30 הימים האחרונים. השאלה היא: איך מוכיחים את משך הזמן?

כאן בעצם מגיע עבריין או מחוסר דיור, מול קצין החקירותוטוען שהוא כברחצי שנה בנכס. לעומתו – אני מגיע בתור אל"מ ודמות בטחונית אמינה, ומבהיר כילפני 4 ימים הנכס עדיין היה ריק מאדם. כאן למעשה, הניסיון והשם כבר עושיםאת רוב העבודה. כמובן שהמראה של מאבטחים מגודלים תמיד מסייע גם הוא.

במידה והעבריין החליט כי הוא מעוניין להתחכם בכל זאת, החומה האנושיתהמוצבת מולו, תבהיר לו אפילו בלי מעשים כי המחשבה לא נכונה. כמובן שאםעדיין ירצה להתנגד פיזית, התגובה תהיה ראויה.

כגוף מיומן ומנוסה בתחום, אנו ,חברת אבטחה מוצבים בעמדה חזקה יותר מכל גוף אחר. לראיה, היו לנו עבודות בהן המפוניםהזעיקו משטרה, אשר ניסתה לעצור אותנו, אך ברגע שלנו ישנו צו בית המשפטשהמחלקה המשפטית שלנו השיגה – לא נותר להם אלא לעמוד מן הצד ולהתבונן.

לסיכום, חוזק וניסיון אלו חשובים בעיקר באזורי הפריפרייה, בהם הפלישותהן נפוצות ביותר ושם גם ישנם מקרים רבים של אח עבריין ואח שוטר. לעתיםקרובות בעל הבית מעדיף לשלם את הכופר לפולשים רק בכדי שיתפנו, אך אלו רואיםכי טוב ונשארים עוד. אנו מסייעים ומבצעים את הפינוי הפולשים בכוח בכל דרך שיבחר בעל הבית, בין אם בזו הדיפלומטית ובין אם זו הכוחנית – כמובן, הכל במסגרת החוק.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

בני טל - אל"מ במילואים, יו"ר חברת בי.טי.אס - בני טל סקיוריטי
לפרטים נוספים :

http://www.bts-security.com/company-profile

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת אל"מ במיל. בני טל

מאת: אל"מ במיל. בני טלצבא וביטחון25/07/138693 צפיות
עונת הקיץ עמוסה במטיילים ובנופשים בערי התיירות בישראל, ובראשן אילת וטבריה. אחד האלמנטים החשובים ביותר עבור מלון הוא אבטחה קפדנית של שטחו. הדבר התחדד עוד יותר לפני יותר מעשור, לאחר הפיגוע הרצחני במלון פארק בנתניה.

מאת: אל"מ במיל. בני טלהודעות לעיתונות - כללי17/07/131151 צפיות
המודעות לספורט גדלה ומבורכת, אבל האנשים שעושים ספורט בשעות הלילה חשופים יותר לפושעים פוטנציאליים שעלולים להסב להם נזק. במציאות שבה אנחנו חיים, הפעילות הספורטיבית נדחקת לשעות הלילה, אחרי שאנשים מסיימים את חובותיהם בעבודה ובמשפחה.

מאת: אל"מ במיל. בני טלצבא וביטחון12/07/131641 צפיות
הרצח המתועב שבוצע בסניף בנק הפועלים בבאר שבע יכול היה להימנע, אילו היו מטפלים בכשלי האבטחה.

מאת: אל"מ במיל. בני טלצבא וביטחון03/07/131816 צפיות
את הוראות הפתיחה באש, ישראלים רבים מכירים עוד מהשירות הצבאי בצה"ל, בין אם היו לוחמים או אפילו בתפקידים אחרים אשר דרשו שמירה על הבסיס או מקומות אחרים. עם זאת, ההוראות עשויות להשתנות מעט ממקום למקום וכן גם בהתאם למצבים של צפיפות קהל, אירועים וכדומה. אם כן, מה הם הנהלים המקובלים?

מאת: אל"מ במיל. בני טלצבא וביטחון20/06/131554 צפיות
זה קורה להרבה אנשים בחיים, וסביר להניח שגם אתם מכירים את המקרים האלו – שכיחת המפתח לבית, והמתנה מחוצה לו עד שאחד מבני המשפחה מגיע עם המפתח שלו. בדיוק בגלל מקרים כאלו, וגם מתוך ניסיון ליצור פתרון אבטחה שיתמודד עם פורצים, הומצא מנעול טביעת אצבע לדלתות, המכונה מנעול ביומטרי.

מאת: אל"מ במיל. בני טלהודעות לעיתונות - כללי11/06/13997 צפיות
המצב בו אדם מוצא את עצמו מותקף ברחוב, עשוי להוביל לשיתוק עקב פחד או חרדה. שמירה על קור רוח, ושימוש באמצעים נכונים, יכולים לאפשר התגוננות טובה יותר מפני מצב של תקיפה בלתי צפויה ברחוב.

מאת: אל"מ במיל. בני טלצבא וביטחון21/05/131602 צפיות
כל חברת אבטחה יודעת שפתרון המיגון הטוב ביותר הוא אפוד המגן. תופתעו לשמוע שכיום השכפ"צים הכבדים והמסורבלים הופכים לקלים יותר, חסינים יותר ואפילו אפנתיים.

מאמרים נוספים בנושא צבא וביטחון

מאת: tiloniצבא וביטחון14/02/22360 צפיות
לצערנו, מיגון חלונות הוא חלק אינטגרלי מהיותינו ישראלים בארץ הזו. מיגון חלונות הוא מה שלא פעם אנחנו פשוט לא יכולים להתפשר עליו. הביטחון שלנו ושל היקרים לנו הוא באמת הדבר החשוב ביותר

מאת: shlomy mutzafiצבא וביטחון22/07/211018 צפיות
המציאות של היום מצריכה מאתנו לקחת אחריות ולהגביר את הביטחון האישי שלנו ושל הסובבים אותנו. מידיי יום אנו שומעים ורואים במהדורות החדשות על עוד קטטה, עוד פריצה לבית עוד אלימות ועוד סיטואציות מאיימות שיכולות בקלות להגיע לסביבתנו הקרובה.

מאת: shlomy צבא וביטחון29/03/181034 צפיות
חוקרים פרטיים לא פועלים רק באזורים מקומיים, חקירות זה תחום שיכול להגיע למספר מדינות בעם מדובר על חקירות נכסים או אנשי ציבור וחשוב לדעת איזה משרד חקירות עשיו להביא עבורכם את התוצאות המשמעותיות

מאת: רוני הכהןצבא וביטחון15/03/171336 צפיות
עד כמה שונה הדיון בנושאים צבאיים ואחרים במסגרת המשפטית הצבאית? קראו את הדברים החשובים הבאים.

מאת: דוד דרומרצבא וביטחון19/03/152092 צפיות
מי – מרכז לזהות המורכב ממוסיקאיות שמפעילות הרכב מוסיקלי, שעוסק בהדרכה בנושאי "זהות יהודית וציונית" בשילוב נגינה של יצירות מוסיקליות מוכרות ומקוריות.

מאת: דוד דרומרצבא וביטחון19/03/151602 צפיות
מי – מרכז לזהות המורכב ממוסיקאיות שמפעילות הרכב מוסיקלי, שעוסק בהדרכה בנושאי "זהות יהודית וציונית" בשילוב נגינה של יצירות מוסיקליות מוכרות ומקוריות.

מאת: sharondan80צבא וביטחון17/02/152079 צפיות
אין אחד שלא מכיר את אנשי החליפות השחורות הצמודים לאיש חשוב עם המבט החתום בעיניים והמיקרופון באוזן. מדובר באנשים אשר תפקידם הוא אבטחת אישים.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica